Jak povolit paměťovou kartu na telefonu Samsung. Vlastnosti používání mapy jako hlavní úložiště

Jak připojit paměťovou kartu na telefonu Samsung. Daňové pokyny.Ru

Použití paměťové karty na telefonu Samsung zvyšuje množství paměti, což vám umožní uspořádat ukládání velkého počtu uživatelů potřebných souborů. Chcete-li tuto příležitost podniknout, musíte vědět, jak jej připojit. Paměťová karta má miniaturní rozměry, ale má velký svazek, který lze použít k uložení požadovaných informací.

Taková zařízení vypadají téměř stejně, liší se názvem výrobce, rychlost přenosu dat a svazku. Zde můžete pouze ukládat informace o čtení, poslechu nebo prohlížení, ale také nainstalovat potřebné programy. Při výběru musíte zvážit třídu karet. Obvykle se tato hodnota nachází od 2 do 16, ale možná více.

Jak ukládat fotografie na paměťovou kartu na Samsung

Díky konfiguraci aplikace fotoaparátu na Samsung můžete změnit umístění úložiště pro vaše fotografie a video nastavené ve výchozím nastavení. Standardní umístění jejich úložiště je složka DCIM v paměti telefonu, pak díky našim akcím budou uloženy ve složce DCIM, ale již na paměťové kartě.

Většina aplikací fotoaparátu nepodporuje zadanou možnost. Pokud aplikace Fotoaparát v telefonu nepodporuje z nějakého důvodu, můžete si stáhnout aplikaci Otevřít fotoaparát, fotoaparát Zoom FX nebo „Fotoaparát VF-5“ s hracím trhu. Jejich funkčnost umožňuje nahrát soubory na kartu SD a také mnoho dalších užitečných bonusů.

Otevřete aplikaci fotoaparátu Umožňuje uložit fotografii na paměťové kartě telefonu

Pro uložení fotografie na SD kartu na Samsung, proveďte následující:

 • Otevřete aplikaci fotoaparátu na Samsung; Otevřete aplikaci fotoaparátu
 • Klikněte na tlačítko Nastavení (obvykle s obrázkem převodovky) v pravém horním rohu; Klikněte na vybavení vpravo
 • Vyberte možnost „Umístění úložiště“ tam; Vyberte možnost „Skladovací místo“
 • Klikněte na „SD kartu“ (SD-Card). Zvolte Saving na SD kartu

Použijte nastavení Android OS 6.0 a výše

Kromě první metody, ve které jsem si prohlédl, jak přepnout paměť telefonu na paměťovou kartu, existuje jiný způsob, jak funguje pouze na nastavení Android OS 6.0 (marshmallow) nebo vyšší a umožňuje použít kartu SD jako základní pro uložení souborů a pracovat s nimi. Chcete-li jej implementovat, doporučuji kopii dat z vaší SD karty (pokud je na něm k dispozici), protože tato karta bude naformátována systémem.

 • Připojte SD kartu do zařízení;
 • Přejděte do nastavení gadgetu a pak v „úložištích a SUWS discích“;
 • Klepněte na položku „SD karty“; Klepněte na „SD kartu“
 • V menu vpravo klepněte na tlačítko „Nastavení“. „Vnitřní paměť“. „Vymazat a formát“; Vyberte „Vymazat a formát“
 • Po dokončení procesu formátu se může zobrazit zpráva o pomalé paměti (obvykle v situaci, pokud je použita karta s nízkou třídou SD);
 • Zobrazí se zpráva o přenosu do nového zařízení, aktivace položky „Přenos teď“. „Ready“.

Zajímavé: Talkback Co je tento program v Androidu

Jak přepnout paměť smartphonu na paměťovou kartu

Pro použití microSD ve výchozím nastavení jako hlavní úložiště musíte přepnout paměť smartphonu na jednotku. To lze provést přes menu telefonu provedením několika kroků.

Jak přepnout paměť Smartphone na kartě SD:

 • Jdi do nastavení“;
 • Vyberte „Obecná nastavení“ nebo „Memory“;
 • Zadejte umístění dat výběrem karty SD.
 • Všimněte si, že v některých telefonech ukládání fotografií a videa, musíte zadat úložiště v nastavení fotoaparátu.

Jak povolit galerii přístup k SD kartě na Xiaomi Redmi 9?

Přejděte do nabídky a vyberte sekci „Memory“; Vyberte „Záznam paměťovou kartu“ nebo „Vymazat paměťovou kartu“ a očekávejte proces, dokud proces nezačne; Po dokončení formátování se zobrazí funkce „Připojit SD kartu“.

Dodatek ES Dirigent

Alternativní způsob. instalace aplikace třetích stran. Najít a stáhnout tuto aplikaci můžete stáhnout ze služby Google Play. Po instalaci, uživatel obdrží plnohodnotný dispečer souborů, pomocí kterého můžete řídit interní a externí paměť. Zde jsou podporovány kopírováním, mazáním a přejmenováním souborů a složek. Také vývojáři jsou nabízeni vytvořit seznamy oblíbených nebo práce s archivy. Program se odlišuje jednoduchým Inteeisem, takže i nováček bude chápán.

Alternativní správce souborů pro telefony X-Plore jsou široce funkční funkce a jednoduchý Inteeis. Po spuštění aplikace bude uživatel zobrazit vestavěnou paměťovou kartu a paměťovou kartu. Program má přístup k novým složkám, odstranit soubory, přejmenovat adresář a informace o kopírování. Také můžete přenášet soubory do jiných mobilních zařízení prostřednictvím programu. Chcete-li otevřít paměťovou kartu na smartphonu přes X-Plore, musíte klepnout na název vyměnitelné jednotky v hlavním menu.

Typy paměťových karet

Podle vzhledu paměťové karty je pouze jeden typ. Nezaměňujte paměťovou kartu pomocí adaptéru. Adaptér slouží k připojení paměťové karty do počítačů, v něm nejsou žádné informace. Vypadá to jako adaptér jako paměťová karta, ale mnohem více a širší ji. V jednom z částí adaptéru je konektor, kde můžete vložit mapu, a proč připojit počítač pomocí adaptéru.

Paměťové karty se liší pouze u výrobce, rychlosti a typu. Nyní téměř všechny karty pro smartphony jsou k dispozici podle typu microSD. Stále ještě pokročilejší typy SDHC, SDXC a tak dále. Hlavní funkce při výběru paměťové karty je jeho třída. Je indikován na mapě samotné ve formě čísla od 2 do 16 (možná vyšší) v kruhu. Čím větší, tím lepší. Číslo znamená počet přenášených megabajtů za sekundu. Například číslo 2 znamená 2 MB / S, číslo 16. 16 MB / s. 10 je považován za nejpopulnější možnost, taková třída je mírně rychlá a relativně levná.

Připojte paměťovou kartu na Samsung

Všimněte si, že trh má různé různorodé zařízení, která se liší v objemech. Výrobci smartphonu neustále oznamují nové modely se zvětšenými parametry. Například Samsung vydal smartphone s indikátorem 1 TV (1024 GB). Samozřejmě, že takový gadget se prodává za vysokých nákladů a ne všechny dostupné. Konec. pořízení dodatečných microSD, což je fyzické médium informací Micro formátu. Může uložit různé soubory: ze systému, aplikací a her do filmů, programů.

 • Typ: microSD, SDHC, SDXC atd.;
 • třída. čím vyšší, tím lépe. Znamená počet megabajtů přenášených za 1 sekundu. Optimální zvážit stupeň 10. dobrá kombinace rychlosti a nákladů.

Mobilní výrobci v pokynech pro zařízení se doporučují pro použití určitých možností, omezit minimální indikátory pracovat správně s Galaxy Samsung.

Všimněte si, že SD karta může pracovat jako vyměnitelná média (podle typu USB jednotky) nebo jako interní paměť mobilu nebo tabletu.

povolit, paměťovou, kartu, telefonu, samsung, jako

DŮLEŽITÉ: Pokud provedete kartu Interní informační dopravce, bude vázán na gadget, ve kterém je instalován. Po extrakci se bude muset formátovat pro následnou instalaci.

povolit, paměťovou, kartu, telefonu, samsung, jako

Jak zkontrolovat originalitu společnosti Samsung Galaxy. Kontrola smartphonu na autentičnosti

  Najděte instalační konektor. V moderních telefonech Samsung. na místě SIM. Potřebujete speciální nástroj jehly. Starší verze. přihrádka se nachází pod dobíjecí baterie pod zadním víkem.

DŮLEŽITÉ: Některé zásobníky v Smartphonech nemají prostor pro umístění informačního úložiště.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS