Jak povolit špičkový výkon na iPhone. Vypněte spuštění softwaru

Jak povolit správu výkonu na mém iPhone?

Všechna zařízení Aktualizace IOS 11.3, spusťte s odpojeným řízením výkonu. Systém bude zapnuta, když je zařízení nejprve najednou vypnuto. Uživatelé však mohou přejdou na nastavení. baterie. Stav baterie a jeho odpojení.

Poznámka: Pokud zakážete správu výkonu, nelze jej znovu zapnout. Pokud dojde k neočekávanému vypnutí, automaticky se zapne. Možnost odpojení bude také k dispozici.

Jak je tohle možné?

V Apple držel slovo a vypnul zpomalení ve druhé beta verzi IOS 11.3, která včera v noci byla k dispozici pro každého.

Pracuje diagram na to nejlepší pro uživatelskou cestu. V nastaveních vánočního spínače nevidíme, což způsobí, že iPhone ho zpomalit nebo vrátit do normálu.

Zpočátku po aktualizaci firmwaru budou všechny smartphony fungovat při maximálním výkonu až do prvního vypnutí z důvodu opotřebení baterie. S největší pravděpodobností se to stane během zahájení časově náročného úkolu v zimě.

Poté se iPhone znovu stane „brzdou“. Musíte jít podél cesty nastavení. baterie. stav baterie a zapnout maximální výkon ručně.

Váš iPhone snižuje výkon?

Vaše baterie je v perfektním stavu, nebo váš iPhone automaticky zapnuto funkce špičkového výkonu ? Pokud ano, změnili jste baterii nebo se rozhodl zakázat regulaci výkonu, i když riskujete další neočekávané odstávky? Líbí se vám skutečnost, že Apple tuto funkci zahrnoval v nejnovějších verzích IOS pro iPhone?

Jednou z nejdůležitějších součástí jakéhokoliv smartphonu je baterie. V poslední době velká rezonance způsobila, že Apple je skandální uznání v tom, že společnost skutečně zpomaluje práci starších zařízení a zpomalení přímo souvisí s baterií.

Jak je vysvětleno na stránce Technická podpora Apple, výkon baterie závisí na řadě proměnných. Postupem času se snižuje a výkon samotného iPhone je současně snížen. Níže vám řekneme, jak zkontrolovat stav baterie (kapacita a výkon) na vašem iPhone.

povolit, špičkový, výkon, iphone

Jaký iPhone je funkce automatického řízení výkonu?

Funkce automatického řízení výkonu se objevila od verze iOS 11.3 na iPhone 6 a novější modely. Nastavení iOS navíc se zobrazí speciální sekce, která umožňuje zkontrolovat stav baterie a seznámit se s tipy. Chcete-li zkontrolovat stav baterie, jděte po cestě: „Nastavení“ → „Baterie“ → „Stav baterie“.

Jak blokovat všechny hovory z neznámých a skrytých čísel na iPhone: 2 způsoby.

To je co ještě věnovat pozornost

Další o tom, co dělám, když „Semyon“ přestane chovat adekvátně. Co je zajímavé rychlosti smartphonu, často ovlivňuje nejzřejmější věci. například obrázky.

Pomáhá restartovat zařízení

Zařízení se musí nejprve vypnout a znovu zapnout

Pokud iPhone 7 začal neočekávaně rozšířit bez viditelných důvodů, nejjednodušší způsob, jak jej restartovat.

Můžete vymazat RAM

Držte tlačítko napájení, dokud se neobjeví posuvník vypnutí, svorku „Domů“ pro sekundy 10-15

Clearing RAM pomůže, pokud to nějaká aplikace hloupě hodnocená. Snaž se.

Mnoho nových fotografií zpomaluje systém

Zakázat skenování fotografií Ručně nebude fungovat se všemi přáními

povolit, špičkový, výkon, iphone

Už jsme napsali o hrozných příležitostech „Foto“, která zná všechno o tom, co vzlétne.

Chcete-li to provést, program používá indexování pozadí, která není narazena staršími iPhone 7. to je zvláště patrné, když lití balíku pár tisíc fotografií.

Ale nebude možné tento čip zakázat, takže musíte trpět nějakým časem.

Je lepší použít konečnou verzi IOS

Testy mohou být s závadami, které jsou dokonce nalezeny na nejnovějším iPhone

Věnujte pozornost novým závadám v posledních zkušebních verzích IOS 12.3. Například „nastavení“ periodicky zmrazí a nereagují na nic. v konečném iOS 12.2 ne takový.

Klávesnice třetích stran jsou často buggy

s šíleně milovat boční klávesnici Google, ale to může být buggy i na iphone xs max

Například, šíleně jako klávesnice Gbord, který pro iPhone udělal Google. To je stejně jako ostatní třetí strana, to je daleko od vždy fungování.

Neznámý stav baterie

Vzhledem k některým systémovým problémům nemusí váš iPhone určit stav baterie. Pokud se taková situace stane, váš iPhone vás upozorní se zprávou.

„Tento iPhone v současné době nemůže určit stav baterie. Můžete navštívit autorizovaný Apple Service Provider »

Důvodem tohoto selhání může být, že baterie není správně nainstalována, použili jste neoprávněnou baterii nebo nějakou aplikaci zabraňuje iPhone.

Oslabené baterie vůbec „romate“ v zimě

Stav baterie pod 80% je špatný. iPhone s screenshotem je již libovolný vypne v zimě.

To je jen rys technologie lithium-iontových baterií používaných ve všech smartphone dnes. Teplota blíže k nulu Celsia. nepříznivé podmínky pro práci, která snižuje zdroj a odhaluje značky opotřebení.

Je to pravda. iPhone se náhle vypne v chladném nebo restartu, i když náboj byl zneužití. Poté se takové oznámení může objevit v IOS:

Tento iPhone náhle vypnul, protože baterie nemohla poskytnout požadovaný špičkový výkon. Chcete-li zabránit takovým vypnutí v budoucnu, funkce správy výkonu byla povolena.

Nyní váš iPhone přestane pracovat v plné síle. výkon procesoru se sníží, a na starých iphones bude velmi patrný. Omezení napájení lze vypnout, ale je aktivován sama o sobě, když další neplánovaný restart.

Zpravidla většina stížností na odpojení iPhone k nám přijde v zimě. Takže, že nebyly tvou mezi nimi, doporučuji vám vyřešit problém předem. Navíc.

povolit, špičkový, výkon, iphone

Osvobození od zbytečné animace

Pokud projdete přes řetězec „Nastavení“. „Základní“. „Universal Access“, vyberte funkci „Snížení pohybu“. Výše uvedený algoritmus urychlí operaci iPhone, protože „živé“ tapety a další „animace“ zabírají spoustu místa je zablokováno.

Další zajímavý článek pro vás: Jak odstranit autowarity na iPhone

Stojí za snížení transparentnosti vyskakovacích prvků periodicky blikat jako dokumenty. Tento účinek se změní se šedými substráty, ale zdroj nebude vynakládán na výkresu. Chcete-li tuto funkci upravit, přejděte na položku „Zvýšit kontrast“ (tam v „Universal Access“), vyberte možnost „Snížení průhlednosti“.

IPhone práce může pomalu zpomalit. Jak to zjistit a odstranit problém

Pověsti, že společnost záměrně snižuje výkon starých zařízení, dlouhá. Ukázali se, že jsou docela rozumné: Apple uznal skutečnost zpomalení a přidala možnost IOS, což umožňuje zakázat takovou funkci.

Nyní automatické řízení rychlosti běží na iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus a starší smartphony. V tomto případě funkce ovlivňuje pouze tato zařízení, jejichž baterie jsou výrazně opotřebované a nemohou zajistit výkon při maximálním zatížení.

Jak zkontrolovat výkon výkonu

Chcete-li zjistit, zda váš iPhone funguje na plný výkon, otevřete „Nastavení“ → „Baterie“ → „Stav baterie (beta)“. Toto menu zobrazuje maximální kapacitu baterie jako procento relativně nové, stejně jako informace o špičkovém výkonu.

Pokud není baterie nošena, pak podle bodu bodu bude uvedeno, že je podporováno normální špičkový výkon.

V opačném případě uvidíte, že funkce správy výkonu byla povolena kvůli neočekávanému odpojení iPhone.

Jak zakázat limit výkonu

A velký z této funkce je větší přínos než poškození, ale pokud je zpomalení pro vás kritičtější než snížení autonomie, pak lze omezení výkonu zakázáno.

Chcete-li to provést v nabídce „Stat state“, musíte kliknout na odkaz „Zakázat“ a potvrdit akci. Poté bude iPhone pracovat na maximální úrovni výkonu až do dalšího náhlého odpojení. Pokud k tomu dojde, funkce zpomalení se automaticky zapne a bude muset znovu vypnout.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS