Jak povolit procenta nabíjení na iPhone x. Funkce „Dotkněte se zády“

Jak provést procentuální poplatek na iPhone

V nejnovějším iPhone modelech se stala nedostupná úroveň výboje poplatku v procentech. To je způsobeno vývojem nového designu, ve kterém horní informační pole trvá méně místa. Je navržen v souvislosti s vzhledem na větší obrazovku „od okraje na hranu“ a touha tvůrců minimalizovat informační pole. V důsledku prostoru pro zobrazení má, kolik procent má baterii, není vlevo.

Všechny modely iPhone, jak staré, tak nové, umožňují zjistit, kolik procent nabíjení má baterii. Rozdíl je, že Apple Smartphone X, XR, XS XS XS Max nebude schopen demonstrovat data neustále. Pro účely ergonomie, ne nepořádku prostoru na obrazovce, informace byly „skryté“ do závěsu řídicího centra. Můžete získat data v nových modelech odtud.

Uživatel bude muset zavolat další menu přes řídicí bod, který zmizí po použití. V nastavení stačí zahrnout funkci „Aktivní procento“.

Schopnost vidět úroveň poplatku v procentech má psychologický dopad. Jakmile se počet stane méně než 50, výrazně zvyšuje touhu najít zásuvku a nabíječku. Koneckonců to znamená, že smartphone má jen několik hodin práce. Podle výsledků posledních testů se 49% znamená asi 5 hodin mobilního zařízení. Je třeba mít na paměti, že mluvíme o novém telefonu s neceněným necesným provozem baterie.

Pokud se telefon stal rychle vybití a pomalu účtován, zkuste změnit nabíječku. Je nutné použít originální produkty, jinak existuje riziko, že baterie bude rychle přijde do havárie. Pokud poplatek není pomáhat, musíte změnit baterii. Jedná se o vroubkovaný postup, ale ziskový způsob, jak zachránit iPhone než nákup nového.

Jak dodat nabíjení baterie jako procento na iPhone x

Strávit na obrazovce dolů z pravého horního rohu. Office se otevře.

Zdá se, že animace kontrolního bodu, takže nejprve uvidíte horní odznaky. Bude existovat stavový řádek s ikonami, které nebyly umístěny kvůli výkopu. První z nich bude procento zbití baterie.

Chcete-li rychle vidět procento poplatku, strávit obrazovku docela trochu z pravého „ucha“ a okamžitě přesunout prstem doprava, aby nedošlo k ukončení procenta, když se objeví.

Dokonce před tím, než se zobrazí hlavní odznaky, zobrazí se procento nabití baterie. Zavřít kontrolní bod, dokud se nikdy neotevřelo, utratit na obrazovku zpět nahoru.

Funguje a vodorovně.

Jak zjistit úroveň poplatku iPhone v%?

Chcete-li přidat widget s displejem na úrovni nabíjení, musíte jej kartáčovat doprava a kliknout na tlačítko „Změnit“ v dolní části obrazovky. Pak v levém horní části displeje klepněte na tlačítko (Cross-Piey Image) a vyhledejte widget „prvky“.

Můžeme si vybrat orientaci a rozměry widgetu: náměstí zabírá čtyři ikony, obdélníkové. osm. Výhodou této metody je, že navíc k účtu iPhone, widget zobrazuje úroveň nabíjení baterie aplikace Apple, airpod a jiná připojená sluchátka.

Na konci smutné shrnutí, že pomocí nástrojů iOS, vraťte ikonu baterie v horní části obrazovky nebude fungovat. Ale můžete použít tipy popsané výše. Na druhou stranu, náboj baterie v procentech není konstantní. Operační systém ukazuje velmi přibližnou úroveň v%. Zhruba řečeno, s různými zátěží, telefon může zemřít 10% baterie za 10 minut a na zbývajících 1% žije jako půl hodiny.

Jak zjistit iPhone 12 iPhone 12, iPhone 11, iPhone 11, iPhone XS, iPhone XR, iphone x v procentech s Siri

Zavolej osobní asistent Siri a řekněte například: „Jaký je poplatek iPhone?“, Po kterém získáte odpověď poplatku iPhone v procentech.

Zapněte zobrazení procenta poplatku

Před vstupem na trh modelů X a následující XS, XS Max, XR, můžete zapnout displej procentuálního podílu poplatku v „Nastavení“ a výběrem „baterie“ a uvedení zaškrtnutí na volbu „Aktivní procento“. Když je režim úspory energie zapnutý, procento začalo automaticky zobrazeno. Ale poslední modely již neposkytují takovou příležitost, což způsobuje určité nepohodlí.

Zahrnout procentuální displej nebude fungovat v žádném případě. Ale můžete vidět. Udělej to je snadné, protože tento grafický prvek se právě přesunut v menu „Control Center„.

Chcete-li tento menu, stačí udělat pouze jeden pohyb. Zvažte krok za krokem:

 • Strávit na obrazovce shora dolů, takže přejeďte;
 • Nyní v pravém horním rohu uvidíte procento nabití baterie;
 • Udělejte švihnutí zdola nahoru a zavřete menu řízení.

Jak snadné je. Další možností: Zeptejte se Siri Assistanta, sázet na otázku „Jaké procento účtu baterie?“.

Tato inovace nebyla chutnat, protože i takový jednoduchý pohyb vyžaduje další čas. Kromě toho skryté zobrazení úrovně nabíjení v procentech často vede k neočekávaně vypnutému iPhone. Majitel prostě zapomíná na stav baterie a nepřipojuje se k síti včas. Současně se společnost Apple domnívá, že takové řešení rozšiřuje životnost baterie: Uživatel méně často účtuje telefon.

Cestou s nabíjením

Pokud účtujete iPhone s vámi vedle vás, můžete k němu připojit smartphone. Baterie se zobrazí na obrazovce v procentech. Metoda není dokonalá, ale někdy bude vhodná. Metoda je relevantní pro kabelové i bezdrátové nabíjení.

Jak povolit zájem o iPhone XR, X, XS a XS Max. Správné zobrazení nabíjení

V časných modelech iPhone je měřítko nabíjení baterie plně zobrazena v%. Model X však byl implementován displejem „shora do NIZA“. Kvůli novému designu, vývojáři iOS dávají přednost změnám vyplnění základní stavové linky na obrazovce. A jeden z komponent, ze kterých odmítli, byla možnost „procento poplatku“. Přímo prostřednictvím nastavení nebude moci aktivovat. Ale, nicméně, existuje způsob, jak zahrnout zájem o iPhone XR, stejně jako modely jiných modelů linky. X, XS a XS Max.

Zahrnout procenta nabíjení na iPhone XR. Postup

První možností je udělat to prostřednictvím řídicího bodu:

 • Dotkněte se prstu do pravého prostoru v horní části obrazovky, kde je baterie umístěna.
 • Udělejte přejeďte dolů, abyste ovládali kontrolu.
 • V pravém horním rohu se zobrazí ikona, kde se zobrazí% baterie;
 • Zavřete řídicí bod tím, že trávíte prst nahoru.

V podstatě nic složitého, všechny manipulace se provádějí doslova pro pár pohyby.

povolit, procenta, nabíjení, iphone, funkce, dotkněte

Druhou možností, jak povolit úroky z IPhone XR (zde také obsahovat všechny modely řádku X a iPhone 11). Udělejte to přes widget:

 • Strávit prstem zleva doprava na hlavní obrazovce smartphonu;
 • Vyberte možnost Změnit ze seznamu widgetů;
 • Svíčka na znamení „“ (zelená) v blízkosti prvků widgetů. Po této akci se widget zobrazí v horním segmentu displeje, ale s označením „-“ (červený odstín);
 • Dále, přes obrazovku widgetů, můžete sledovat indikátor nabíjení vašeho iPhone v%, což způsobuje seznam widgetů stejným způsobem (švihne vpravo).

iPhone xr poplatek v procentech. jak povolit na všech obrazovkách

povolit, procenta, nabíjení, iphone, funkce, dotkněte

Odpověď je jednoznačná. taková možnost není k dispozici. Vše kvůli stejným „dlouhým uším“, které jsou přítomny v designu iPhone X, XS a XR. Aktualizovaný vzhled smartphonu „Apple“ nutil inženýry Apple, aby odstranil některé možnosti z hlavní obrazovky. Možná, že alternativní volba, jak povolit zájem o iPhone XR ve výchozím nastavení bude k dispozici v následujících verzích gadgetu. Ale stále zůstává použít jeden z výše uvedených metod.

Mimochodem, v neformálních výpisech, Apple mluvil, že zobrazení% poplatku byla odstraněna, včetně péče o uživatele. Podle výrobce je mnoho uživatelů již ve spěchu zahrnout smartphone do zásuvky, když indikátor klesne na 39% a pod. Ačkoli to je dost na další několik hodin provozu bez zbytečných nákladů. Takže gadget účtoval ne tak často, bylo rozhodnuto opustit ukazatel poplatku v procentech.

Jak povolit zájem o iPhone 11. Indikátor náboje baterie. aktivační metody

Dříve, téměř ve všech modelech iPhone, bez problémů, bylo možné povolit náboj na náboj baterie v%, ve stavovém řádku. K tomu stačilo jít na nastavení. baterie a aktivovat příslušnou volbu. Ale ve verzích smartphonu s TruePth Camera System (iPhone 11, 11 Pro, iPhone X, XS a XR) byla tato funkce zrušena. A přesto existuje alternativa, jak povolit úroky z iPhone 11 a podobných modelů. Dnes mi o něm říkáme.

Nejjednodušší způsob. Váš postup:

 • Dotkněte se pravého „ucha“ v horní části displeje (kde je umístěn indikátor nabíjení);
 • Udělejte si přejeďte dolů a zvolte řízení;
 • V horní části vpravo začne zobrazovat ikonu s indikátorem nabití baterie v%. Položka Managementu lze uzavřít.
 • Strávit prst zleva doprava na základním zobrazení iPhone;
 • Klikněte na příkaz Změnit v obrazovce widgetu, který se otevře;
 • Klikněte na ikonu „“ (zelená) v blízkosti prvků widgetu. Samotný widget by měl být zobrazen v horní části obrazovky, s ikonou „-“ Red Shade;
 • Udělejte znovu přejeďte znovu zleva doprava na hlavním displeji, načtení obrazovky widgetu. Použijte prvky prvků widgetu pro zobrazení aktuální baterie baterie baterie v%.

Další častou otázkou uživatelů „Procento poplatků na iPhone 11. Jak povolit na všech obrazovkách?“. Odpověď zkazí mnoho. je v zásadě nemožné. Snad brzy budou vývojáři eliminují tento nedostatek, ale dnes „uši“ v tomto modelu nedávají příležitost zobrazit poplatek v%.

Vestavěný asistent SIRI. Další možností, jak povolit procenta nabíjení na iPhone 11. Zavolej hlasový asistent, říká „Hej, Siri“ nebo stisknutím tlačítka Power Side několikrát v řadě. Když začíná hlasový asistent, požádejte ho, aby „zobrazit procento nabíjení baterie“.

„Baterie v procentech iPhone 11. Jak povolit?“- Otázka je populární, ale podle Apple Engineers, ne. Zpočátku byla možnost odstraněna, protože kapacita baterie v iPhone 11 byla zvýšena ve srovnání s předchozími modely. Vzhledem k tomu, že emise% je zapotřebí především (např. Apple inženýry) těm lidem, kteří aktivně používají smartphone a závod baterie. Stanovisko je kontroverzní, ale faktem zůstává fakt. možnosti, jak povolit zájem o iPhone, jsou omezeny pouze na metody vyjádřené výše, chybí žádné další alternativy. Doufáme, že uvedené metody budou dostačující pro vaše úkoly.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS