Jak povolit SIM kartu na telefonu Samsung. Jak vstoupit do Internetu s druhou SIM kartu?

Proč Samsung telefon nevidí SIM kartu

Především je telefon prostředkem komunikace, a teprve pak multimediální přehrávač, nástroj pro sezení na internetu, kameru a t.P. A pokud smartphone nepřijme SIM karty, jeho hlavní funkce bude nepřístupná. Problémy symarků na Samsung Galaxy mohou nastat z různých důvodů. Některé z nich budou odstraněny nezávisle, jiní vyžadují více profesionálového rušení. Podívejme se na to, proč Samsung nevidí SIM kartu, a co dělat v konkrétním případě.

Faktory vedoucí k tomu, že zařízení nevidí nebo nemohou rozpoznat SIM kartu, docela hodně. Všichni však mohou být kombinovány do tří skupin:

 • Poruchy mechanického mobilního zařízení. Vyskytuje se s častými odebranými / vkládacími kartami do slotu SIM, poškození zařízení v důsledku silného nárazu nebo pronikání pod vstřikovacím tělesem.
 • Problémy spojené přímo se SIM kartou. Může být způsoben přítomností škrábanců, čipů a dalších mechanických defektů na desce s plošnými spoji, uplynutím data expirace nebo jeho uzamykacího operátora.
 • Poruchy v provozu operačního systému nebo nainstalovaného softwaru. Samsung nesmí vidět SIM kartu po vypnutí softwaru, vzhledem k instalaci neoficiálního firmwaru nebo přes odstranění čísla IMEI.

Zvažte každou z možných možností podrobněji.

Proč TUNE SIMES

Android telefon je ve skutečnosti malý počítač, tolik počítačových přístupů je pro něj použitelné. Konkrétně dojde k nastavení SIMOK (Software Software).

Například, pokud povolíte pouze jednu SIM kartu na telefonu, je to programově, to znamená, že je aktivní, a druhá SIM karta je neaktivní, ale zároveň to nevypne, pak na konci bude Podívejte se na crocked hrnek na telefonu. Takový odznak znamená, že na telefonu dvě Sims, ale zároveň je jeden z nich prázdný, přesněji chybí v telefonu.

Screenshoty jsou provedeny na telefonu Samsung Android a nastavení je popsána na příkladu tohoto modelu.

Co je aktivní režim v telefonu?

Aktivní režim. plnohodnotný operace procesoru telefonu, všechny jádra jsou aktivní, maximální výkon, se zvýšeným tokem nabití baterie v době, kdy je telefon zablokován, musí být v režimu spánku pro uložení baterie.

 • Vyberte možnost Nastavení „.
 • Vyberte možnost „Připojení“
 • Vyberte „Sim Card Manager“.
 • Vyberte možnost Mobilní data (datová síť).
 • Vyberte SIM kartu pro Internet.
 • Jeden ze SIM karet pracuje vždy ve 2g.

Jak telefon pracuje na 2 SIM karet?

Telefon se dvěma SIM kartami může být jeden jeden rádio modul a dva. V praxi to funguje následovně. V telefonu s jedním rádiovým modulem mohou obě buněčné operátory pracovat pouze současně v pohotovostním režimu. V telefonu se dvěma rádiovými moduly jsou oba operátoři kdykoliv k dispozici.

Jak aktivovat SIM kartu v Samsung Smartphone

 • Přejděte do menu „Nastavení“. „Připojení“.
 • Přejděte na dispečer SIM karty.
 • Vyberte mapu (pokud jsou dvě), které chcete aktivovat, a v nabídce se otevře, aktivujte „včetně“.

Je možné použít dva SIM karty jednoho operátora v jednom telefonu?

Bez ohledu na to, jeden, dva nebo tři SIM karty v telefonu. princip fungování sítě s telefonem je stejný. Pro síti je to jako různé předplatitele, i když v telefonních kartách jednoho operátora. Například při překročení hranic LAC se znovu registrovat postupně obě karty, jak je uvedeno ve standardu.

Telefon se dvěma SIM kartami může být jeden jeden rádio modul a dva. V praxi to funguje následovně. Když je v telefonu přijat příchozí hovor, druhé číslo se stane dočasně nepřístupným (pokud byla SIM karta v telefonu vypnuta).

Vyplňte mezery. rozšiřte obzory!

Kromě toho není možné si pamatovat, co je to, že je to důležité, ale zřídka používaná služba je připojena k telefonu, a proto, kde může být stále problém při změně formátu SIM karty. Je pravda, že existence takové citlivosti na velikosti SIM je stále závislá na konkrétní bance a na konkrétních službách. Snad jako technologie vyvíjí tento problém odejde.

To je třeba udělat pro přijímání hovorů pouze na jednom nebo oba současně do dvou sims, stejně jako možnost zadání Internetu z vybrané SIM karty, stejně jako distribuce Wi-Fi.

Android telefon je ve skutečnosti malý počítač, tolik počítačových přístupů je pro něj použitelné. Nastavení SIMOK jsou hardware a software (Iron Software).

Například, pokud povolíte pouze jednu SIM kartu na telefonu, je to programově, to znamená, že je aktivní, a druhá SIM karta je neaktivní, ale zároveň to nevypne, pak na konci bude Podívejte se na crocked hrnek na telefonu. Takový odznak znamená, že na telefonu dvě Sims, ale zároveň je jeden z nich prázdný, přesněji chybí v telefonu.

Screenshoty jsou provedeny na telefonu Samsung Android a nastavení je popsána na příkladu tohoto modelu.

Jak povolit druhé SIM karty na telefonu Huawei?

Přejít na nastavení Mobile Správa sítě SIM karty SIM a nakonfigurujte SIM kartu 1 nebo SIM kartu 2 pro přenos dat a výchozí hovory.

Nejpravděpodobnějším důvodem, že mobilní zařízení nevidí SIM kartu. poslední kontakty jsou poškozeny, tělo je rozbité nebo formulář je zničen. V tomto případě je mapa nesprávně umístěna ve slotu a přestává pracovat normálně. Co dělat. V tomto případě budete muset odkazovat na komunikační operátor a požádat, aby nahradil SIM.

Jak telefon s dvěma SIM karty funguje?

Aktivní telefon se dvěma SIM kartami má dvě mobilní komunikační antény (LTE), takže mluvíte na jedno číslo, ale můžete zachovat výzvu k odpovědi a zahájit druhou výzvu, a pak se vrátit k prvnímu.

 • Poté vyberte „Aktivní režim“.
 • Dále zadejte čísla pro SIM1 a SIM2, ke kterému bude hovor přeposlán.
 • Jen tak ne vždy.

Mobilní sítě

Nastavte mobilní síť pro každou SIM kartu. Nastavení. Připojení. Mobilní sítě (bez vložené možnosti SIMP není k dispozici).

 • Data v roamingu. Povolit / Zakázat přenos dat (Internet) v roamingu. V Rusku, ne všichni operátoři mohou využít internet po celé zemi jako v domovském regionu (se týká Dálného východu, Chukotka, Krymu), takže možnost je lepší vypnout. O mezinárodním roamingu Jsem obecně tichý. nezapomeňte odpojit!
 • Volte volání. volba povolena zlepšuje kvalitu hlasového volání přes 4G síť (LTE).
 • Režim sítě. Zvolte LTE (4G) / 3G / 2G (Auto). T.E. Zároveň používáme 3 komunikační standardy pro volání a internet. 2G. platí pouze pro hovory a SMS, internet nebude fungovat.
 • Přístupový bod. Neměňte zde nic. Celulární operátor odešle a automaticky nainstaluje nastavení přístupu k Internetu. A před 8-10 lety bylo nutné ručně předepisovat samostatně nastavení pro internet a přijímat zprávy MMS, hesla a přihlášení, servery, protokoly a typy přístupových bodů. Naštěstí je nyní vše automatizované. Pokud jste mylně změnili nastavení, můžete vždy obnovit výchozí.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS