Jak povolit Wi-Fi na Dell Laptop. Deaktivace režimu úspory energie

Jak připojit Wi-Fi na notebooku Dell N5110

Pravděpodobně by neměl říci, že každý moderní uživatel počítačových systémů, zakoupení notebooku, se snaží využít všech svých schopností co nejvíce. Mezi nimi je jedna z nejdůležitějších míst pohodlí práce na internetu pomocí Wi-Fi bezdrátového připojení modulu. Zdá se, že to může být snazší zapnout režim bezdrátového přístupu? Některá otázka o tom, jak povolit Wi-Fi na notebooku způsobuje poměrně velké potíže. A to je důvod.

Bohužel jediné pravidlo, které poskytuje řešení problému, jak povolit Wi-Fi na notebooku, ne. Jediná věc, která může být uvedena přesná, je problém spojený s přítomností přijímacího (vysílacího) zařízení v samotném přenosném počítači.

Ne všichni uživatelé vědí, jak ji určit, s ohledem na to, že dostupnost síťové karty a jeho nainstalovaného ovladače je již klíčem k úspěšnému přístupu k bezdrátovému připojení k virtuální síti. Je jasné, že při nákupu notebooku byste měli okamžitě zkontrolovat přítomnost takového modulu v samotné konfiguraci „železa“. Každý specialista vyzve, je tam tento modul na palubě. V extrémně můžete věnovat pozornost označení uložených na hlavním panelu vpravo a vlevo od touchpadu. Zpravidla existuje speciální ikona ve formě antény se signálem, stejně jako indikátor, který signalizuje, že dostupná síť Wi-Fi je aktuálně připojena.

Aktivace Wi-Fi pomocí tlačítek

Některé přenosné počítače vybavené adaptéry pro připojení nejsou upraveny pro připojení bezdrátových sítí po aktivaci zařízení. Jak povolit Wi-Fi na notebooku? V takových případech pomůže jeden nebo více tlačítek umístěných na notebooku. Může existovat několik možností a přímo závisí na modelu přenosného počítače, stejně jako datum jeho vydání. Na starých modelech je zahrnutí modulu Wi-Fi reprezentováno jako samostatně umístěné Toggler nebo samostatné tlačítko. Takový spínač může být umístěn jak na přední a boční části pouzdra, takže je třeba pečlivě prozkoumat leptop pro takové tlačítko.

Pokud během procesu vyhledávání detekte aktivační tlačítko bezdrátového připojení se nezdařilo, měli byste hledat tlačítko v řadě funkčních kláves. Jsou umístěny v horní části klávesnice a zpravidla označují zpravidla od F1 až F12. Mezi těmito tlačítky musíte najít přesně ten, který je zodpovědný za aktivaci vysílače. Nejčastěji je označena ikonou Wi-Fi ve formě vysílací antény.

Mnozí výrobci se snažili tuto funkci sjednotit, takže můžete povolit Wi-Fi na notebooku pomocí jednoduchého stisknutí kombinace FN F5. Zkuste a s největší pravděpodobností, štěstí se usmívá.

Wi-Fi nefunguje na notebooku společnosti Dell. Instalace ovladačů

Když zahrnete na notebook a zjistíte, že na ikoně bezdrátové sítě je nainstalován červený kříž, pak prohlížeč nedává smysl, protože bezdrátový přístup nefunguje.

Důležité! V tomto případě je nutné stanovit důvod, proč se připojilo. Nejpravděpodobnějším důvodem je neidentifikované ovladače pro bezdrátový adaptér.

Můžete se ujistit, že můžete zadat správce zařízení. Chcete-li to provést, musíte jít do „ovládacího panelu“ po stisknutí tlačítka Start v levém dolním rohu pracovní plochy. Pak musíte jít do sekce „System a Security“, pak přejděte do „System“ a vyberte „Správce zařízení“ v pravém menu.

Tato obrazovka zobrazuje seznam sekcí, které by měly obsahovat seznam zařízení obsažených v nich. Musíte otevřít řetězec „Síťové adaptéry“, který obsahuje seznam síťových karet dostupných v počítači, včetně adaptérů Wi-Fi.

Aby se ujistil, že ovladače jsou správně nainstalovány, musíte věnovat pozornost vzhledu řádku se jménem zařízení. Pokud nejsou žádné další znaky a není použito šedé písmo, pak by měly fungovat.

Chcete-li se připojit k síti Wi-Fi, musíte se pokusit restartovat ovladače. V tomto případě musíte provést dvojité kliknutí na řetězec a v zobrazené nabídce vyberte možnost Zakázat. Poté opět opakujte operaci a vyberte připojení.

Pokud to nepomohlo, musíte jít na webové stránky výrobce a najít vyhledávání a stáhnout nejnovější verzi ovladače. Poté musíte spustit instalační soubor. V důsledku toho bude na notebooku nainstalována nejnovější verze ovladače, která při startu povolí bezdrátovou síť.

Jak připojit Wi-Fi na notebooku Dell N5110

Aby bylo možné připojit notebook do bezdrátové sítě, je nutné, aby na tomto místě je přístup k sítím Wi-Fi. V tomto případě na notebooku vpravo dole musí být ikona sítě. Pokud kliknete na tlačítko myši, zobrazí se seznam možných připojení. Musíte si vybrat ten, ke kterému chcete připojit, a klikněte na něj. To se zobrazí okno pro zadání bezpečnostního klíče. Po správném zadání přístupu k Internetu. Obvykle je toto připojení provedeno ihned po zapnutí počítače. Ve stejné době, jako pravidlo, domov, kancelář nebo bezdrátová síť na veřejném místě je vybrána na veřejném místě.

Pokud je ovladač nainstalován, ale bezdrátová síť není povolena pomocí klávesnice nebo odpovídajícího spínače, pak nebude připojení k Internetu. Samozřejmě, že ve většině případů může být takový problém vyřešen stisknutím klávesových zkratek FN a F8 současně. V jiných modelech může společnost Dell použít kombinaci FN a další funkční klávesy nebo přepínání toggler, který je k dispozici na bydlení.

Důležité! Někdy však existuje situace, kdy buď klávesnice nefunguje, nebo jeden z uvedených klíčů nebo obou je vadný.

Na první pohled se situace zdá beznadějná, ale existuje způsob, jak vyřešit takový problém. Výrobce se o něj postaral. Poskytuje speciální program Servisní program Dell WLAN, který poskytuje přístup k přístupu k přístupu. Je třeba zkontrolovat, zda je nainstalován. Pokud ano, musíte ho spustit a postupovat podle dalších pokynů.

V nepřítomnosti programu musíte jít do webových stránek společnosti Dell a nastavit aplikaci. Jít na stránku ke stažení, musí být stažen a instalovat. Poté, aby aktivoval Internet, stačí spustit službu program a zadat požadované možnosti.

Krok 1. Kombinace

Velmi často Wi-Fi na notebooku je zakázán klíčovými kombinacemi. Některé modely MSI jsou také podporovány. Nejoblíbenější kombinace pro tento výrobce:

Jiné kombinace jsou možné. obvykle se anténa bude nakreslena na klíč v sérii f, například zde:

V mém případě, spolu s Dragon Center, byl přednastaven nástroj se zajímavým názvem. SCM (GF63 8RD). A udeřuje to neustále v zásobníku:

Situace mezi našimi čtenáři často se mění na vzduchu. Co dělat? Stačí to vypnout:

Pokud není stále žádná waifa, zkontrolujte, zda je adaptér povolen v systému. Děláme v krocích:

 • Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu sítě a odtud v závislosti na operačním systému vyberte: „Síťová a síťová nastavení“ (Windows 10) nebo „Síťová a sdílená přístupová centrum“ (Windows 7):

Pokud zde není adaptér, vzniká logická otázka. a zda Wi-Fi byl obecně? Často nám píšu s tvrzením, že jejich wi-fi nefunguje, a pak se ukáže, že nikdy nepracoval, a obecně sedí na stacionárním počítači, na kterém to neměl tyto Zůstaňte pouze odeslat do obchodu pro adaptér (dobré jsou levné).

A pokud ještě máte, navrhuji chodit ve Správci zařízení, abychom zabili dva zajíci najednou:

 • Pokud je adaptér zde, ale nebylo v nastavení adaptéru. to znamená, že se zobrazí s nějakou vykřičník. T.E. Existuje explicitní problém s ovladači.
 • Pokud zde není. to znamená všechno zcela špatné. Systém tento poplatek nevidí vůbec. Možná kvůli chybě ovladače základní desky nebo poruchy hardwaru modulu.

Pokud zde bude bez varování. obecně jsme šli do logického zablokování. Pokud je zde, pak musí být nastavení adaptéru možnost zapnout. Zkontrolujme to. Víš, jak otevřít dispečer zařízení? Otevři to.

Pro Nevím. klikněte pravým tlačítkem myši na tlačítko Start a vyberte odpovídající položku:

To je navíc doplňkem obecného článku. To se děje pravidelně. osoba přísahá, že wi-fi nefunguje a neví, jak to povolit, a ukazuje se, že wi-fi pracuje, a on prostě nemá žádný internet. Lidé jsou velmi často zmateni Wi-Fi a internetem. Hlavním kritériem tohoto problému je žlutý vykřičník na ikonu Wi-Fi.

Na tom dokončuji článek. Pokud máte nějaké dotazy. psát. Můj notebook MSI je téměř vždy po ruce, když vám řeknu, jakmile to bude možné. Uvidíme se později!

Technologie vystoupila velmi daleko dopředu

Možné problémy při nastavování Wi-Fi na notebooku a odstranit je

Stává se, že všechna nastavení jsou provedena správně a zůstane pouze aktivovat připojení, ale to se nestane. Pokud vidíte ikonu s červeným křížem, znamená to, že bezdrátové připojení nefunguje. Možná bude uživatel požádán o: zda je nutné nainstalovat něco jiného?

V této situaci se doporučuje pokusit se spustit zařízení. Chcete-li to provést, nastavte kurzor na ikonu připojení a stiskněte pravé tlačítko myši. Zobrazí se menu, kde potřebujete vybrat „Síťové a sdílené přístupové centrum“.

Poté se okno otevře tam, kde se zobrazí všechny připojení existující na notebooku. Každý z nich bude mít informace o tom, zda je zahrnuta nebo ne. Přizpůsobit následujícím způsobem: Pokud je zakázáno, stiskněte pravé tlačítko myši a vyberte do kontextového menu.

Pokud bezdrátový přístup nefunguje, může být jeden z důvodů, že v „Správce zařízení“ není připojen, nebo se provádí nesprávně. Chcete-li to zkontrolovat, budete muset provést následující:

Problém „Bez přístupu k internetu“

Pokud je na ikonu bezdrátového připojení viditelný malý žlutý trojúhelník s vykřičníkem: Neexistuje žádné připojení. Pokud vložíte kurzor myši, zobrazí se nápis informující o nedostatku přístupu. Na první pohled by vše mohlo vypadat tak, aby bylo nastavení provedeno správně, ale nemá žádné spojení na nepochopitelném důvodu.

Taková porucha může mít několik důvodů. Nejprve je třeba najít místo, které je zdrojem poruchy, může to být poskytovatel, router, notebook.

Ačkoli poskytovatel funguje kvalitativně a stabilní, ale musí provádět různá technická opatření k udržení práce na požadované úrovni. To může být například situace, kdy je instalován vylepšený modul, nebo se provádějí změny systému.

Je-li důvodem pro toto by mělo být nazýváno Poskytovatelem a vyjasnit jej do příčiny nedostatku přístupu a přibližné při obnovení komunikace. Takové problémy se však zřídka vyskytují. Častěji je příčinou spojena s routerem nebo notebookem.

Také je třeba zkontrolovat, zda je služba zaplacena. Pokud jsou peníze na účtu u konce, přístup bude zakázán. Chcete-li jej obnovit, musíte zaplatit za poskytovatele služeb.

Při kontrole nastavení zařízení je důležité se ujistit, že je správně označeno parametry pro komunikaci s poskytovatelem a pro distribuci přístupu k síti. Pokud tomu tak není, budete muset provést opravy

Chcete-li provést další kontroly, musíte se pokusit připojit jiná zařízení. Pokud pracují, znamená to, že zařízení je správně a problém se týká konfigurací provedených v počítači.

Pokud připojujete odkaz přímo, a bude pracovat normálně, bude signalizovat směrovač jako místo, kde je závada. Je možné, že spojení pracovalo po dlouhou dobu, a pak se najednou objevila diagnóza. V tomto případě může mít potřebu restartovat zařízení. Chcete-li to udělat, musíte jej nejprve vypnout a spustit. Existuje možnost, že v důsledku toho bude spojení obnoveno.

Je nutné ověřit, zda jsou všechny kabelové připojení v pořádku. V tomto případě je třeba mít na paměti, že vodič pro připojení k Poskytovateli musí být připojen ke speciálnímu zvedáku. Pokud byl omylem připojen k jinému, výsledek bude ukončení komunikace.

Jak povolit Wi-Fi na Dell Laptop: Bezdrátové připojení k internetu

Majitel společnosti Dell notebook někdy čelí problémům při pokusu o použití bezdrátové komunikace. Aby bylo možné navázat připojení Wi-Fi, musíte znát důvody, pro které se to stane? a být schopen správně připojit.

Po zapnutí notebooku můžete spustit libovolný prohlížeč a zkontrolovat, zda je Wi-Fi. Pokud se spojení nezapne, znamená to, že je nutné určit, co se děje.

Přípojka je obvykle nutné provádět několik podmínek:

 • Adaptér Wi-Fi musí být přítomen v počítači. Tento hardwarový uzel je přítomen na notebooku téměř vždy.
 • Před zapnutím Wi-Fi na notebooku společnosti Dell je nutné, aby informace adaptéru (samostatné řádky) jsou nainstalovány ve Správci zařízení;.
 • Obvykle, abyste zajistili Wi-Fi, musíte povolit bezdrátovou komunikaci. Na různých modelech pro to lze použít přepínání v případě, stisknutí konkrétní kombinace klíčů nebo nainstalovat příslušné možnosti v servisním programu od výrobce. Tato možnost nemůže být použita ve všech případech. Například myšlení Jak povolit Wi-Fi v Dell Inspiron 1525, musíte použít klíč umístěný na přední straně případu.
 • Musí být připojen k alespoň jedné bezdrátové síti.

Důležité! Pokud alespoň jeden z uvedených podmínek není splněna, pak nebude spojení s celosvětovou sítí.

Skladem Bezdrátový internet lze ověřit kontrolou ikon bezdrátového připojení v pravém dolním rohu. Pokud je to vidět a neexistují žádné další značky (Červený kříž nebo žlutý trojúhelník s vykřičníkem), pak komunikace s celosvětovou síť na notebooku pracuje normálně.

Chcete-li se připojit k platné sítě (například domů), musíte kliknout na ikonu bezdrátového připojení. Otevře se seznam sítí, které jsou k dispozici na tomto místě. Musíte kliknout na jeden z nich a zadat bezpečnostní klíč. Poté můžete pracovat s Internetem. Aby se nepřipojil při zapnutí systému Windows, stačí, aby se značka vložila značka v sloupci „Připojit automaticky“.

Jak zkontrolovat Dell Laptop Dostupnost Wi-Fi ovladače

Pokud chybí spojení, je nutné zkontrolovat dostupnost ovladače bezdrátového připojení a správnost jeho instalace. Aby bylo možné zjistit, jak připojit Wi-Fi na notebooku společnosti Dell, musíte nejprve přejdete do správce zařízení. To se provádí následovně:

 • Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko myši podél tlačítka „Start“ umístěný v levém dolním rohu obrazovky.
 • Poté se nabídka otevře, ve které „Ovládací panel“.
 • Na obrazovce, která se otevírá mezi předloženými sekcemi, musíte jít do „System a Bezpečnost“ a poté do systému.
 • V levém sloupci bude nabídka, kde musíte projít odkazem „Správce zařízení“.
 • Na obrazovce viditelný seznam zařízení. Pokud kliknete na řetězec „Síťové adaptéry“, otevře se seznam všech těch, kteří jsou v tomto počítači.

Dále je třeba vybrat (pokud existuje), ve jménu, z nichž je bezdrátové slovo. Jedná se o bezdrátový adaptér, který je zodpovědný za připojení přenosného počítače společnosti Dell na Wi-Fi s internetem.

Pokud je název adaptéru napsán šedě, znamená to, že existují problémy s řízením. Stejná situace vzniká, pokud je na textu obrázek šipky dolů.

Důležité! V případě, že název je označen písmo obvyklé barvy bez dalších znaků, znamená to, že ovladač je nainstalován a pracuje normálně.

Změna na tomto řádku pomocí pravého tlačítka myši a výběrem vlastností na kartě Obecné můžete zobrazit základní informace o ovladači bezdrátového adaptéru.

Jak povolit Wi-Fi na notebooku Dell se speciálním klíčem nebo kombinací klíčů

Na notebookech nestačí k aktivaci Wi-Fi ve Správci zařízení a nainstalovat nejnovější verzi ovladače. Je nutné pokračovat. To se obvykle provádí stisknutím kláves Fn a F2. V závislosti na konkrétním modelu lze použít další funkční tlačítko nebo zapnutí skříně počítače. Například v modelu Latitude D630 na levé straně pouzdra je k dispozici přepínač. Poté by měla bezdrátová komunikace s Světovou sítí vydělat.

Zkontrolujte Dell Laptop pro ovladač Wi-Fi

Většina uživatelů se používá k připojení k zařízení WI FAI. jednoduchý a rychlý proces. Stačí zadat heslo, a systém si zapamatuje vaše zařízení a bude i nadále automaticky připojit. Ale když je Wi-Fi vypnut, ne každý vlastník notebooku Dell z amerického výrobce ví, jak aktivovat Wi-Fi.

Chcete-li povolit bezdrátovou síť na Dell Inspiron 352, 1525, 3521, 5552, 1525, 3521, 500, Vostro 1015, N5110 a další, zkontrolujte zařízení pro přítomnost speciálního řidiče, protože bez něj nebude schopen navázat Práce adaptéru Wi-Fi.

 • Přejít na Správce zařízení (Otevřete ovládací panel přes „Start“, kde uvidíte příslušný název).
 • Otevřete kartu Síťové adaptéry.
 • Wi-Fi adaptér by měl být zobrazen v něm. Je snadné vypočítat název, ve kterém je slovní bezdrátové připojení obvykle přítomno. Pokud nejsou názvy. ovladač není nainstalován.

Nice VPN zdarma pro návštěvníky stránek. Instalace rozšíření nyní

 • Přejít na „Start“. „Síťové a společné přístupové centrum“.
 • Na levé straně karty klikněte na možnost „Změny parametrů adaptéru“.
 • Pokud vidíte název „Bezdrátové připojení k síti“. to znamená, že ovladače jsou v pořádku.

Když zjistíte, že ovladače nejsou nainstalovány, nainstalujte aktuální software nezávisle:

 • Jděte na webové stránky výrobce notebooku.
 • Zadejte název modelu zařízení (zadaný v notebooku).
 • Stáhnout z webu Wi-Fi Ovladač sítě pro váš operační systém.
 • Klikněte na stažený soubor, postupujte podle pokynů pro instalační program.

Chcete-li pracovat na internetu, doporučujeme překládku routeru a počítače. První funkce pozitivních změn: Na hlavním panelu se zobrazí ikona Wi-Fi. Kliknutím na něj se zobrazí dostupná bezdrátová připojení. Pokud zařízení vykazují slabý příjem, doporučujeme snížit vzdálenost mezi nimi. to by mělo zvýšit rychlost a kvalitu připojení.

S horkými klávesami

Kromě standardní metody existuje jiný způsob, jak povolit Wi-Fi na notebooku společnosti Dell a klávesové zkratky vám pomohou. Na různých modelech jsou tyto kombinace odlišné, ale všechny jsou redukovány na tři: FNF2 (nejběžnější), FNF8, FNF12. Na všech zařízení nejběžnějšího modelu modelu Dell Inspiron zahrnuje Wi-Fi lze nejprve kombinovat.

Co dělat, když Wi-Fi nefunguje na společnosti Dell? Viz následující

Existují však časy, kdy se sítí ani nestandardní cesty ani standardní způsob. Důvodem může být:

Aktualizace ovladače

Chcete-li povolit Wi-Fi na notebooku společnosti Dell, musíte aktualizovat firmware od výrobce. Najáváme v vyhledávači „Dell Support“, klikněte na první odkaz. Otevřete stránku, na kterou můžete provést diagnostiku zařízení. Automaticky určí váš model a potřebné ovladače. Chcete-li to provést, klikněte na „Definovat PC“. Po diagnóze budete mít odkazy na stažení nových ovladačů, zřídit, což je snadné.

Můžete si vybrat notebooky sám kliknutím na tlačítko „Zobrazit všechny produkty“. Vyberte si svůj model ze seznamu všech elektronikou Dell.

Také v počítači bude potřebovat software pro síťový adaptér z Microsoft, které mají být nainstalovány, chcete-li povolit Wi-Fi modul. Chcete-li to provést, klepněte na položku Windows R, v okně, které se otevře, zadejte devmgmt.MSc. V „Správce zařízení, který se zobrazí, otevřete kartu“ Síťové adaptéry „a vyhledejte bezdrátový nápis. Toto je síťový adaptér, který potřebujete (modul).

Kliknete na něj pravým tlačítkem myši, otevřete „Vlastnosti“, v okně, které se zobrazí, klikněte na kartu „Driver“, pak na „Ovladač aktualizace“.

Ve stažených programech může být nápis, který jsou určen pro Bluetooth. Není však důvod pro úzkost, může to znamenat, že ovladače pro modul Bluetooth a Wi-Fi.

Zapnutí síťového modulu

I když s pomocí horkých kláves nelze připojit internet, pravděpodobně váš síťový adaptér je zakázán. Tento problém je více mazaný a nebezpečný. Jednoduchý způsob často nikdy nikdy neslyšela taková slova jako modul nebo adaptér, takže to nemusí ani podezírat jeho odpojení.

Pro povolení bezdrátového adaptéru Wi-Fi na notebookech společnosti Dell, musíte jít na „Správce zařízení“, klepněte pravým tlačítkem myši na položku Síťový modul a zkontrolovat druhý řádek v okně, které se otevře. Klikněte na „Spustit“, pokud je zakázáno, nebo zakažte a znovu jej spusťte.

Nyní se pokuste připojit k síti. S největší pravděpodobností, když stisknete klávesové zkratky, Wi-Fi se zapne a začne pracovat stabilně.

Pokud je modul zapnutý, ovladače jsou relevantní a aktualizovány a není přístup k Internetu, může mít problém v nastavení směrovače. Přejděte na webové stránky Webové stránky pomocí dat zadaných na zadní straně přístroje. Najděte sekci s nastavením bezdrátového připojení a zkontrolujte všechny parametry.

Chcete-li vyloučit poruchu síťového zařízení, připojte se k bezdrátové síti z jakéhokoli jiného gadgetu. Pokud se připojení spravuje a funguje, problém je přesně v notebooku. S největší pravděpodobností musíte změnit bezdrátové zařízení (nebo si koupit adaptér USB).

To je vše. Tématem je jednoduché, ale pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc při každém tématu, nezapomeňte napsat do komentářů!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS