Jak povolit Wi-Fi na MSI Laptop. Nastavení Wi-Fi na notebooku MSI

Wi-Fi nefunguje na notebooku MSI. Jak povolit Wi-Fi na notebooku. Hlavní kroky nastavení Wi-Fi na notebooku MSI CR650

Ačkoli v připojení k síti není nic obtížného, ​​ale stále otázka: „Jak povolit Wi-Fi na notebooku?“Stále znepokojuje mnoho uživatelů. Proto, zejména pro vás, připravili jsme podrobné pokyny, jak najít a povolit Wi-Fi na notebooku. Stačí následovat tato jednoduchá pravidla a budete úspěšní!

Chcete-li zahájit výběr metod, které lze připojit bezdrátovou síť na zařízení:

 • Hardwarové připojení. deska modulu Wi-Fi musí být připojena k odpovídajícímu počítačovému konektoru, který bude pracovat správně;
 • Začlenění softwaru. Kromě fyzické instalace do slotu musí být bezdrátový adaptér připojen v operačním systému a mít nainstalovaný ovladač od výrobce /

Jak zkontrolovat MSI notebook Dostupnost Wi-Fi Driver

Zvažte. Pokud nejsou ovladače, pak ve správci zařízení bude řádek se žlutým vykřičníkem. neznámého zařízení.

Pokud výrobce notebooků MSI zapne Wi-Fi, poskytnuto speciální. Tlačítko, pak se obvykle nachází v blízkosti tlačítka napájení.

Jen proto, že nové modely neustále vycházejí, může to být jinde. Tak pečlivě zkontrolujte kryt. na bocích, v přední části klávesnice.

Není těžké ji detekovat. téměř vždy na něm přímo nebo anténa je nakreslena blízko něj.

Pokud jde o klíče, to je obvykle kombinace. FN F11. Pouze pokud nemůžete vyzkoušet jiné možnosti s klávesami F1.F12, při držení klíče Fn.

Klíč je také typický pro anténu. To je vše. Včetně wi-fi. vynikající. Ne. popsat problém v komentářích. Úspěch.

V tomto článku budeme říct, jak povolit Wi-Fi na notebooku. Skutečností je, že na notebookech různých značek a výrobců Wi-Fi jsou také zahrnuty různými způsoby. Na některých přenosných modelech musíte zapnout mechanický spínač; stačí stisknout požadovanou kombinaci klávesnice klávesnice.

Proto bude náš výrobek rozdělen do dvou částí. V první části budeme informovat o zařazení Wi-Fi na různých modelech notebooků a ve druhé části se podíváme na některé funkce Wi-Fi na operačním systému Windows. Tak pojďme!

Dále budeme poskytovat standardní kombinace kláves pro notebook, které vám umožní povolit Wi-Fi na notebooku. Nezapomeňte, jak již bylo řečeno výše, že některé modely mají mechanický přepínač / přepínač, který je zodpovědný za zapnutí Wi-Fi notebooku.

Moment můžete vždy objasnit dotazem otázky v připomínkách. Teď se obrátíme na klastry notebooků, které jsou navrženy tak, aby umožňovaly Wi-Fi. Obvykle tlačítko na notebooku, který je zodpovědný za zapnutí bezdrátové sítě označené stylizovanou ikonou:

 • Začněme se notebooky ASUS (ASUS). Chcete-li povolit Wi-Fi, kombinace kláves FNF2 na nich je používána.
 • Notebooky HP (Hewlett Packard) musí svorku fnf12. Nebo najít tlačítko s tlačítkem bezdrátové sítě.
 • Acer notebooky (Acer) a Packard Bell zahrnují Wi-Fi pomocí kombinace kláves FNF3.
 • Na notebookech MSI Wi-Fi se zapne pomocí kláves FNF10.
 • Na modelech notebooku Samsung musíte svorku FNF9 nebo FNF12.
 • Lenovo notebooky (Lenovo). V závislosti na modelu může být speciální spínač. Aktivace bezdrátové sítě může být také kombinací kláves FNF5.
 • Na notebookech Toshiba (Toshiba) byste měli používat kombinaci kláves FNF8.
 • Sony VAIO notebooky (Sony Waio) může mít mechanický přepínač.

V nepřítomnosti tlačítka FN má smysl hledat přepínač na konci notebooku. Pokud se po zapnutí kláves nebo přepínačem, Wi-Fi ještě nevydělával, pak důvod může zvednout v operačním systému Windows, který bude uveden vedle následujícího.

Jak připojit Wi-Fi na notebooku Samsung R540?

Pomocí kombinace klávesy WinR otevřete okno „Spustit“ a zadejte příkaz NCPA v textovém poli. CPL ». Takže okamžitě se dostaneme do okna „Změna nastavení adaptéru“, kde uvidíme ikonu „Bezdrátová síťová připojení“. Klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Povolit „.

 • Klikněte na tlačítko Windows. Nastavení. Síť a internet.
 • Vyberte Wi-Fi.
 • Posuňte Wi-Fi na „Zapnuto“.“. Po kterých budou dostupné sítě uvedeny. Klepněte na tlačítko připojení. Zakázat / povolit wi-fi.

Jak povolit Wi-Fi na MSI Laptop

Tento druh problému ne vždy vyžaduje zapojení profesionálů služeb. Můžete se pokusit povolit Wi-Fi na MSI notebook sám. Chcete-li to provést, proveďte následující:

 • Nejdříve je třeba zkontrolovat, zda je ovladač Wi-Fi nainstalován v zařízení. Chcete-li to provést, klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu „My Computer“ a vyberte položku Správce zařízení. V okně, které se otevře, vyhledejte řádek „Síťové adaptéry“. Máme zájem o řetězec obsahující text „Wireless“. Výrobci mohou být jiní, například: Atheros nebo Broadcom. Pokud vidíte něco takového, klepněte pravým tlačítkem myši na řádek a vyberte možnost Connect „. Pokud místo této položky zobrazí „Zakázat“, ovladač je nainstalován a spuštěn. Pokud řidič nenechte ujít ovladač, musíte jej stáhnout a nainstalovat. Bude označeno jako neznámé zařízení se žlutým vykřičníkem.
 • Nyní můžete povolit Wi-Fi na notebooku s kombinací klíčů. To je obvykle FNF11, ale s vydáním nových modelů se může změnit metoda. Podívejte se na ikonu klávesnice s anténami. Toto tlačítko odpovídá za připojení bezdrátové sítě.

Jak povolit Wi-Fi v systému Windows

Nyní zvažte, jak přistupovat k internetu v systému Windows. Existuje několik odrůd oken. Můžete být nainstalován na přenosném počítači se systémem Windows 7 nebo 8, Windows XP nebo Vista. Zaměříme se na dva: Windows 7 a Windows 8, protože jsou nejoblíbenější v tuto chvíli.

Jak povolit Wi-Fi na Windows 7

A tak to, co potřebujete udělat, co můžete povolit Wi-Fi na Windows 7:

 • První věc, kterou musíme udělat, je jít do menu „Start“ a zvolit „Ovládací panely“. Vyberte v IT pododdílu „Síť a internet“. Tam je také několik pododdílů, ale potřebujeme „centrum pro správu sítě a sdílený přístup“. Najdeme to a jdeme.
 • Otevřete samostatné okno, kde najdeme kartu „Změna nastavení adaptéru“ a klikněte na něj.
 • Otevře se jedno okno. Najít štítek „Bezdrátové připojení k síti“. V této zkratce klepněte pravým tlačítkem myši a v příkazu „Připojení / odpojení“ se objevil.
 • Seznam sítí, ve kterých vyberete potřebný a klepněte na tlačítko Připojit.

Síť je zpravidla chráněna klíčem, takže otevřete další okno, kde budete muset zadat heslo.

Pokud jste všichni správně provedeni, zobrazí se v pravém dolním rohu pracovní plochy, zobrazí se, že přístup k internetu je aktivní.

Jak povolit Wi-Fi na Windows 8

 • AS Při připojení sítě do systému Windows 7, zpočátku provést stejné kroky: „Start“. „Kontrolní panel“.
 • Poté, co jsme narazili na výše uvedenou kartu, vyberte „Přepnout do klasické mysli“ a vyhledejte „Správa síťového připojení Centrum připojení“. Máte seznam programů, kde najdeme „bezdrátové připojení k síti“.
 • Dále pomocí pravého tlačítka myši klepněte na výše uvedený program a vyberte příkaz „vlastnost“. V této složce musí být „získat adresu IP automaticky“. Pokud má značka, stiskněte tlačítko „OK“.
 • Pak se musíme vrátit do složky „Správa síťového připojení“. Zde najdeme „Bezdrátové připojení k síti“ a znovu s pravým tlačítkem myši, vyberte příkaz „CONNECT. Zakázat“ příkaz.
 • Poté otevřete další okno „Připojit k síti“, kde zvolíte síť, kterou potřebujete, a klepněte na tlačítko „Připojit“.

Pokud jste všichni provedeni správně, na hlavním panelu se zobrazí odpovídající ikona.

Počítač nevidí wi-fi. Věřím, že řidič letěl, t.na. Správce zařízení zobrazuje pouze kabelové připojení (1).

Snažil jsem se používat instalační instrukce ovladače, ale nemohu najít vhodnou práci kdekoli. Mám docela starý model notebooku MSI MS-16GK a na stránkách MSI všechny řidiče pouze na novější modely. Také nemohu pochopit, jehož síťový adaptér. Ve vlastnostech Psaný Realtek (2) \ t

A definice obchodních otázek a Realtek a Ralink. Webové stránky Ralink je vůbec vhodný a na webových stránkách Realtek vše pro XP nebo pro Vista, a mám sedm. Řekni mi, kde najít vhodné? Nebo řidič není vůbec?

Odpovědět

Ano, ve správci zařízení, opravdu nemáte adaptér Wi-Fi. Pokuste se kliknout na položku „Zobrazit“ a umístit zaškrtávací políčko „Zobrazit skryté zařízení“. Zajímalo by mě, jestli něco něco změní. Zvláštní, že neexistují neznámá zařízení. Upřímně řečeno, je velmi podobný dutému, nebo odpojte modul Wi-Fi uvnitř notebooku. Pokud ano, ovladač nepomůže.

Realtek je síťová karta. Nemá nic společného s Wi-Fi. Zůstal ve správci zařízení a pracuje.

Ralink je adaptér Wi-Fi, který zmizel ze Správce zařízení. Z nějakého důvodu.

Problém je v tom, že adaptér Wi-Fi se ani podobným neznámému zařízení, takže můžeme vidět jeho vlastnosti, zjistit tento VEN a DEV a najít ovladače.

Váš notebook je velmi podobný modelu FX610. Je to na MSI (MSI.com / laptop / podpora / fx610.html # dolů-driverwin7% 2064) a existuje bezdrátová řidiče sítí sítí. Tam Atheros Wireless LAN a MSI Wireless LAN_6891. Zde si můžete vyzkoušet. Pro Ralink není žádný řidič.

Stále můžete vyzkoušet programy typu Řada DriverPack.

„Posaďte se dnes v kavárně a nemohla se připojit k Wi-Fi. Zaměstnanci řekli, že jsou v pořádku. Co by to mohlo být? Co potřebujete kliknout?“

Pokud máte notebook, budete pravděpodobně chcete použít k zadání Internetu. Chcete-li využít této příležitosti, musíte nejprve povolit Wi-Fi na notebooku. Podívejme se, co je třeba udělat tak, aby váš notebook zobrazil všechny dostupné bezdrátové sítě a může se k nim připojit.

Složitost nastavení Wi-Fi na notebooku MSI

Pokud nejsou spuštěny žádné tipy, Wi-Fi je odpojen z několika důvodů. Mezi slavnými kroky je obecně přijatá kontrola Wi-Fi v BIOS. Výchozí nastavení navrhnout automatické zapnutí. Neznámé příčiny nebo viry vedou k zakázání automatizace, pak musíte použít ruční režim.

Jděte do tohoto malého operačního systému, který je uložen na základní desce notebooku, můžete ihned po jeho začlenění. V procesu načítání systému musíte stisknout klávesu „DEL“. Nastavení bezdrátového adaptéru jsou v sekci „Zabezpečení“. Bezdrátové síťové rozhraní lze odemknout hodnotou odemknutí a blokem, vystavující zámek.

Důležité! Nastavené hodnoty v systému BIOS musí být uloženy stisknutím klávesy F10 a restartovat notebook.

Stručná teorie

Takže máme dva problémy, které jsou nezbytné pro to samé. zahrnout Wi-Fi na notebooku MSI a začít je používat. T.E. Všechny tyto požadavky:

jsou stejní. O jejich rozhodnutí a bude dále projednána, nebude žádná zvláštní divize. Zároveň předpokládám, že jste se snažili opravdu hodně, takže bez hloupých banalcinů a všechny v krocích. Níže uvedené akce pomohou a při použití netbooku.

Pokud děláte vše, a během týdne nic nepomáhá. možná se setkáte s poruch hardwaru. Na nových modelech MSI je modul Wi-Fi nahrazen, takže oprava se nedostane k nahrazení notebooku.

Dalším zajímavým doplňkem. pokud notebook vidí další přístupové body, ale nevidí pouze vaše. s velkou problémem vnímání přesně v distribučním zařízení. Tento článek má obecnou povahu.

Jak povolit Wi-Fi na notebooku pomocí klávesnice?

Na Del notebooky, toto je kombinace kláves FNF2 nebo FNF12. Na HP. Fnf12. Lenovo. Fnf5 (nebo hledejte speciální spínač na bydlení notebooku). Pokud máte Samsung, pak se jedná o klíče FNF12 nebo FNF9.

Stiskněte WinR na klávesnici a zadejte DEVMGMT. MSc rychle otevřít správce zařízení. Najít a rozšířit počet „síťových adaptérů“. Dále odstraňte bezdrátový síťový adaptér Wi-Fi, restartujte počítač.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS