Jak provést nastavení resetování na Android Samsung. Zkopírujte důležité informace

Jak obnovit nastavení telefonu do továrny na Samsung

Obnovit nastavení telefonu do továrny. to je takový proces, ve kterém jsou všechny informace o tom odstraněny na telefonním čísle uživatele, všechna předchozí nastavení, která byla dříve smazána. Zhruba řečeno, tam je kompletní čištění gadgetu do takového stavu, když je stále prodáván na obchodě v obchodě.

Nastavení resetování různých důvodů a propagace uživatele. Patří základní důvody:

 • Telefon je postaven na prodej, to znamená, že osoba musí vrátit zdrojový stav telefonu, na kterém nejsou žádné údaje a osobní údaje. Můžete to udělat pouze resetováním nastavení do továrny, takže budoucí kupující může nastavit gadget podle potřeby;
 • Uživatel se podařilo chytit virus. Viry jsou torpédoborci holistického telefonního systému. Někdy musíte obětovat všechna data, nastavení k překonání. Reset všeho je jedním krokem, který se používá k boji proti torpédoborec telefonního systému.
 • Výběr smartphonu. Pokud se telefon začal zpomalovat takto, budete muset plně obnovit svůj systém resetováním dat a nastavení. Tato metoda dokonale pomáhá vyčistit telefon „zevnitř“, vyčistit celou mezipaměť, stejně jako odstranit nepotřebné soubory.

Důvody, proč resetování nastavení je obrovská částka. Pouze uživatel rozhodne, proč ho potřebuje, určuje jeho motivy.

Zálohování před restetováním nastavení

Před provedením resetu na tovární nastavení vašeho Galaxie Samsung, proveďte záložní kopii všech dat důležitých pro vás, protože budou vymazány. Aplikace, fotky a videa, hudba budou odstraněny, všechna nastavení jsou systémové a nainstalované programy.

Jak provést zálohu všech důležitých dat? Služba Samsung Cloud Service je navržena na telefonu Samsung.

Vaše záloha bude načtena do cloudu a je k dispozici, když zadáte přihlašovací jméno a heslo potřebné pro autorizaci v oblaku Samsung Cloud Cloud. To lze provést skutečně po resetování nastavení v telefonu.

Metody resetování Samsung do továrního nastavení

Nyní je čas přímo mluvit o tom, jak obnovit Samsung J2 nebo Galaxy A32 na tovární nastavení. Bez ohledu na to, který model zařízení, které používáte, budete k dispozici několika způsoby, jak obnovit nastavení telefonu. Zvažte všechny možnosti, jak si vybrat nejvhodnější.

Prostřednictvím nastavení

Nejjednodušší způsob, jak udělat úplný reset vaší galaxie A71 nebo Samsung Dosa, je apelovat na nastavení na telefonu. Zajišťují přítomnost odstavce k provedení stanovené operace:

Jak rychle resetovat Samsung do továrního nastavení

Tato metoda pomůže vrátit Samsung S8 na tovární parametry, stejně jako jakýkoliv model A-Series, včetně Galaxy A31 a A5. Tato volba také umožňuje obnovit nastavení na tabletu Jihoorejského výrobce.

Prostřednictvím menu obnovy

Pokud jste zapomněli heslo, nebo máte blokovaný Samsung A30, pak můžete telefon resetovat do továrních parametrů prostřednictvím obnovení, tj. Tlačítka zařízení. Zde je způsob, jak obnovit nastavení v tomto případě:

Tato volba je stejná jako předchozí, bude zcela odstranit všechna data ze smartphonu. Ale při příštím nebudete muset zadat heslo. Budete-li však konfigurovat telefon Samsung.

Servisní kód

Vrátí se do voleb Rollback, pokud máte přístup k hlavní obrazovce zařízení. V takové situaci, další dobrým způsobem, jak resetovat Samsung J3 na tovární nastavení nebo například, stará Galaxy A8, se stává používáním servisního kódu. Chcete-li hodit Samsung tablet nebo Smartphone korejské značky, budete potřebovat:

Na rozdíl od dříve zhodnotených možností resetujte nastavení v telefonu prostřednictvím vytáčení není doprovázeno varováními. Proto buďte opatrní, pokud se rozhodnete pro resetování tabletu Samsung tovární nastavení tímto způsobem, protože nebude možné krok zpět.

Nastavení vzdáleného resetování

Reset telefonu do továrního parametrů je možné, i když to nemáte ve svých rukou. Tato volba pomáhá v situacích, kdy jste ztratili 12 nebo novější smartphone a nechcete, aby někdo přístup k osobním informacím. Reset na přístroji v tomto případě pomocí služby Najít Moje zařízení dostupná na všech gadgetech Android.

Důležité. Reset bude možné pouze v případě, že je povolen ztracený telefon, a geolokace a služby určování internetu jsou na něm aktivovány.

Chcete-li tak vrátit nastavení na tabletu nebo telefonu, postupujte podle pokynů:

 • Spusťte prohlížeč přes notebook nebo jiné zařízení s přístupem k internetu.
 • Přejděte na stránku Android.COM / Najít a přihlaste se k účtu Google, který se používá na ztraceném telefonu Samsung.
 • Vyberte požadované zařízení.
 • Počkejte, až systém vyhledá telefon.
 • Klikněte na tlačítko „Clear Device“.
 • Potvrďte provádění operace.

Pokud po umístění smartphonu neztratíte naději, abyste ji vrátili, ujistěte se, že používáte možnost najít zařízení. Pokud se nachází v blízkosti, může to pomoci volbu přehrávání hudby. Nezapomeňte také tuto detekci, a proto resetování nastavení se vztahují pouze na všechny požadavky. Proto existuje možnost, která se vrátí zpět parametry prostřednictvím mého zařízení, které se nakonec nezdaří.

Pomocí kláves pro obnovení

Pokud použijete první metodu, neexistuje možnost. je zde metoda obnovení prostřednictvím režimu obnovení. Chcete-li zadat tento režim, musíte upnout konkrétní kombinaci tlačítek na deaktivním smartphonu. Kombinace tlačítek závisí na výrobce zařízení. Klíčové kombinace, které se používají pro vstup do režimu obnovy ve většině modelů smartphonů.

 • Tlačítko napájení „Domů“ Tlačítko tlačítka hlasitost nebo
 • Tlačítko Tlačítko napájení hlasitosti nebo
 • Tlačítko Power „Home“ Tlačítko Tlačítko Tlačítko a
 • Tlačítko Tlačítko napájení Volume a

Ve většině případů je menu obnovy následujícím způsobem.

Navigace se provádí pomocí tlačítek hlasitosti. Vyberte. Power Text. Chcete-li obnovit nastavení, kterou potřebujete vybrat položku „Vymazat data / tovární nastavení„. Telefon půjde na restart a vrátit se do továrního nastavení.

Jak obnovit telefon Samsung na tovární nastavení prostřednictvím telefonního kódu

Tato volba pro nulování nastavení Samsung do továrny může pomoci uživateli, pokud existuje problém v práci smartphonu nebo není možné odemknout obrazovku, ale zároveň zachovala možnost volání.

Chcete-li obnovit nastavení prostřednictvím telefonního kódu, musíte zadat jeden z těchto kódů v řádku číselného vytáčení:

Po kliknutí na tlačítko „Call“ bude restart Samsung a všechna data na adrese budou vymazány.

Proč se zařízení nezapne jiné chyby

Existují situace, kdy jsme neprovedli staré nastavení. Zároveň po provedení práce se telefon nemusí zapnout. Může existovat několik důvodů:

 • Chyby v procesu resetování. V tomto případě opakujte manipulaci s re-. Chcete-li to provést, musíte přístroj resetovat pomocí pevného resetu.
 • Vybití baterie. Všechny vypouštěcí práce musí být provedeno s plně nabitou baterií. V ostatních případech nesmí proces projít správně, a veškerá práce bude muset být obnovena.

Další situace je možná. Rozhodnete se resetovat Samsung do továrního nastavení, včetně telefonu, ale je blokován. Je snadné vysvětlit. Pro ochranu zařízení před krádeží a neoprávněným přístupem Work Google v Android verzích od 5.1 a výše uvedená ochrana ve formě Google FRP. Pokud uživatel resetuje data, ale před provedením této práce se účet Google neodstranil, přístroj je blokován. Když je aktivován Samsung, požádá o údaje o účtu, který byl dříve. Systém potřebuje heslo pro vstup. Aby se zabránilo takové situaci, musíte před resetem odstranit účet. Jak to udělat správně, uvažováno výše.

Pokud se stala nepříjemná situace, a rozhodli jste se telefon ještě před odstraněním účtu obnovit, přístroj musí být odemknut. Pro tohle:

 • Zadejte účet Google, který byl v telefonu obnovit a klikněte na tlačítko Další.
 • Zadejte heslo z účtu a klepněte na tlačítko Dále.
 • Pokud je účet a heslo zadány správně, smartphone navrhuje pokračovat v nastavení.

Pokud z účtu nejsou heslo, přihlaste se do počítače a klikněte na odkaz g.CO / Obnovit. Určete účet, který byl dříve, než jsou data zrušena. V tomto případě postupujte podle pokynů, které se konaly před obnovením heslem. Vstup do nového hesla v denním.

V případě, že osoba nepamatuje, že účet byl na telefonu nebo nemohl obnovit heslo, budete muset přenášet smartphone do servisního centra Samsung. Musíte přijmout dokumenty, které by potvrdily nákup. Balíček musí mít záruční kartu, smlouvu o úvěru a další údaje. Pokud tyto informace nejsou, s odemknutím obtíží vznikají.

Samsung Telefon Reset pomocí tlačítek

Také reset lze provést pomocí menu obnovení. Metoda je relevantní, pokud například dotyková obrazovka nefunguje.

Smartphone musí být ve stavu mimo. Pokud je zařízení povoleno a je možné jej vypnout, stiskněte tlačítko ON / OFF a podržte jej, dokud se na obrazovce neobjeví nabídka.

Smartphone je vypnutý. Nyní musíte spustit nabídku obnovení. V závislosti na modelu smartphonu a firmwaru Samsung, to lze provést různými způsoby. V našem případě se používá model S8, což znamená, že potřebujete držet napájení a zvyšující se klíče a Bixby, přičemž je udržujte, dokud je smartphone zapnuto.

Poté pusťte spínací klíč, podržte tlačítko pro zvětšení zvuku a Bixby, dokud se nevidíte následující:

A na Samsung Galaxy A50, na kterém nejsou Bixby klíče, je stále snazší. klíče odběratele a zvyšování zvuku. Na starých zařízeních Samsung. klíče ke zvýšení zvuku, začlenění a „domů“.

Stiskněte cokoliv nepotřebuje. menu obnovení by měla být stažena. Pomocí zvukových tlačítek přesuňte nabídku a vyberte data vymazání / tovární nastavení.

Pak se přesuňte na Ano a potvrďte akci. Stojan začne. Všechna neuložená data budou samozřejmě vymazána.

Krok 6.

Stisknutím tlačítka napájení vyberte možnost.

Krok 7. Stisknutím tlačítka „Hlasitost Dolů“ zvýrazněte možnost „Smazat všechna uživatelská data“.

Krok 8. Opětovným stisknutím tlačítka „POWER“ vyberte možnost. Telefon použije proces resetu všech nastavení a poté po dokončení musíte vybrat „Reboot systém nyní“.

Krok 9. Stisknutím tlačítka „Power“ restartujte systém a dokončete celkový reset.

Jak resetovat Samsung do továrního nastavení

To na první pohled může obtížný úkol vyřešit několika způsoby. Zvažte každý z nich v pořadí složitosti jak realizaci, tak problémy.

POZOR: Resetování nastavení vymaže všechna uživatelská data v zařízení! Důrazně doporučujeme vytvořit zálohu před zahájením manipulací!

Systémy

Samsung poskytl uživatelům pomocí zařízení pro reset (reset) přes nastavení zařízení.

Ve skupině Obecné nastavení je předmětem „archivace a reset“. Zadejte tuto položku Jediný kohoutek.

Aplikace se upozorní o odstranění celých uživatelských informací uložených v paměti (v t. C. účty). Ve spodní části seznamu je tlačítko „Resetovat zařízení“, které chcete kliknout.

Navzdory jednoduchosti má tato metoda významnou nevýhodu. Aby bylo možné používat, je nutné, aby byl telefon načten do systému.

Tovární uzdravení

Tato verze tvrdého resetu je použitelná v případě, že zařízení nemůže načíst systém. například, když cyklický restart (bootloop).

 • Vypněte přístroj. Chcete-li jít do „režimu obnovení“, podržte tlačítko soustružení obrazovky současně „Volume Up“ a „Home“. Pokud váš přístroj nemá poslední klíč, stoupáte na obrazovku na obrazovce plus „Volume Up“.
 • Když se na displeji zobrazí standardní spořič obrazovky s nápisem „Samsung Galaxy“, uvolněte obrazovku Zapněte obrazovku a udržujte zbytek asi 10 sekund. Měla by se zobrazit nabídka modelu obnovení. V případě, že to nefungovalo, udělej to ještě jednou 1-2, zatímco tlačítka o něco déle.
 • Získejte přístup k obnovení, stiskněte tlačítko „Hlasitost Dolů“ vyberte „Vymazat data / tovární nastavení“. Volba IT, potvrďte akci stisknutím klávesy Otočení obrazovky.

Tato verze resetování systému vymaže paměť servisního kódu Andro v Dialer

Tento způsob čištění je možný z důvodu aplikace servisního kódu Samsung. Pracuje pouze na některých zařízeních a postihuje obsah včetně obsahu paměťových karet, takže před použitím doporučujeme odstranit flash disk.

27673855 # Zařízení bude okamžitě spustit proces resetu a po jeho konci se restartuje.

Metoda je mimořádně jednoduchá, nicméně nebezpečí je samo o sobě, protože není poskytováno žádné varování ani potvrzení výboje.

Shrnutí, my jsme si všimli. proces resetování na tovární nastavení telefonů Samsung telefonů není příliš odlišný od ostatních smartphonů na Andro

| Denial of responsibility | Contacts |RSS