Jak provést přesměrování s iPhone jiným. Popis funkce „Kontinuita“ (kontinuita)

provést, přesměrování, iphone, funkce, kontinuita

Přesměrování hovorů na iPhone: Jak povolit, zakázat, zobrazit parametry?

Existuje mnoho situací, kdy je přesměrování nezbytné pod „tlakem“ životně důležitých nebo výrobních okolností. Nejčastěji se vztahují k tomu, že není možné přijmout příchozí hovor na konkrétní číslo nebo touhu. Některé důvody jsou ve skutečnosti, že:

 • Baterie telefonu je vybitá nebo brzy konečně „vidí“;
 • Po dokončení pracovního dne nebo na výstupu je nutné omezit tok pracovních volání na osobní číslo;
 • Během dovolené by volání do služby mobilní telefon měly být přesměrovány na kolegu, který zůstal pro výměnu;
 • Po příjezdu do jiné země získal uživatel SIM kartu místního telekomunikačního operátora;
 • Staré telefonní číslo se již nepoužívá.

Další zajímavý článek pro vás: Jak napsat telefonní konverzaci při volání s iPhone

Co je přesměrování na Android

Přesměrování hovorů do zařízení Android je přesměrování příchozího hovoru na jiné číslo určené účastníkem. Tato funkce je velmi oblíbená u spotřebitelů. Stane se nepostradatelným asistentem, pokud byla zakoupena nová SIM karta, aby získal hovory ze svého starého čísla. To může být užitečné, když je stará karta ztracena nebo mění a není způsob, jak ho obnovit. Jeho služba, pokud je to velmi špatný signál.

Služba je jednoduše nepostradatelná situaci, kdy uživatel zapomněl někde telefon, a čeká na urgentní volání. Může také přijít v ruce, pokud jedna síť není v některém místě k dispozici, ale chytí ostatní. Možnost lze dočasně použít nějaký čas nebo průběžně. Mnoho vlastníků několika smartphonů používá přesměrování, aby nezmeškal důležitý hovor.

Poznámka! Telefonní číslo, na kterém je volání přesměrováno, není viditelné pro někoho, kdo volá. Takže člověk má možnost skrýt své číslo před nepříjemnými lidmi.

Jak se díváte na přepážku na Android

Jak povolit přesměrování na iPhone v nastavení

Uživatelé iPhone mohou přizpůsobit přesměrování přímo na jejich smartphone. Zapne se bez ohledu na mobilní operátor. Stačí aktivovat požadovanou funkci v nastavení telefonu.

Chcete-li povolit přesměrování, musí uživatel postupovat podle pořadí akcí:

 • Otevřete nastavení smartphonu.
 • Vyberte položku „Telefon“ ze seznamu.
 • V okně Otevřít klepněte na kartu „Přeposílání“, která je v sekci „volání“.
 • Posunutím jezdce pro aktivaci funkce.

Poté bude uživatel vyzván k zadání telefonního čísla, na kterém by měly být zavolány. Musí být podáván ručně nebo kopírovat ze schránky. Uživatel nemá možnost vybrat odběratel ze seznamu kontaktů, které jsou uloženy na smartphonu.

Chcete-li změny uložit, musíte kliknout na příslušné tlačítko. Jakmile je přesměrování aktivováno, bude umístěna speciální ikona v horní části okna.

Tato metoda umožňuje upravit bezpodmínečnou přesměrování. Zahrnuje přesměrování všech volání, které zadávají zařízení. Pro konfiguraci funkce podrobněji prostřednictvím standardního nastavení telefonu nebude fungovat.

Je také třeba si uvědomit, že pokud je tento parametr povolen, může být poplatek účtován v závislosti na tarifech provozovatele.

Přečtěte si více o tom, jak povolit přesměrování na iPhone, můžete vidět v tomto videu

Alternativní volba „kontinuita

Pokud se obáváte, že poplatek může být účtován za tuto možnost, použijte kód v rámci kontinuity kódu. Poprvé byla možnost prezentována na prezentaci 8 verzi IOS osy. Díky této funkci uživatel kombinuje několik produktů dohromady. Kupertinovtsy tedy eliminoval majitele zařízení na závislosti podmínek buněčného operátora. A také. funkce je užitečná, pokud máte pouze jeden mobilní telefon a nutně existuje jeden nebo více gadgetů Apple (iPad, Mac, iPod). Platba za použití není odstraněna, protože možnost je aktivní jako součást ekosystému Apple.

Kontinuita“ funguje zcela jako běžné spedice. Pokud je aktivováno „kontinuita„, je příchozí hovor zobrazen současně na displejích všech zařízení z Apple. Chcete-li správně pracovat, existuje hlavní a základní stav: Všechna zařízení by měla být vázána na jeden účet Apple /

Jak aktivovat a konfigurovat tuto funkci? Udělej následující:

  Jděte do všech gadgetů Apple pod jedním účtem nebo ujistěte se, že všechna zařízení jsou autorizována pod jedním Apple, pokud máte stále 8-osou verzi na vašem iPhone, pak se můžete setkat s nepříjemným omezením. Když byla funkce nejprve oznámena, „Cuppertinov“ prezentovala technologii a nemohla rozšířit svou akci. Na konci, „kontinuita“ fungovalo správně, je nutné, aby všechna databázová zařízení iOS byly připojena ke stejné bezdrátové síti Wi-Fi. A přesto. pokud hlavní gadget, tj. IPhone, zakázáno, pak volání nebudou přesměrovány. Ukazuje se, že s 8 verzemi není možné přijímat hovory, pokud neexistuje žádný internet vůbec nebo na smartphonu baterií.

V další verzi IOS byla okamžitě stanovena jako první. Nyní uživatel, který opustil svůj iPhone doma nebo ztratil přístup k němu, může odpovědět na volání z práce Mac nebo iPad (bude fungovat, i když jsou zařízení v různých částech planety). A také. není nutné, aby byl nástup na iPhone zapnut. Apple neměl tuto funkci úplně odstranit: o něco vyšší v pokynu popsaném stupni (číslo 4), kde můžete spravovat „kontinuitost“ na WILL (položit omezení používání v rámci stejné sítě Wi-Fi nebo ne). Doporučujeme upgradovat na nejnovější verzi (alespoň alespoň až 9 a vyšší), abyste získali plný přístup k „kontinuitě“.

Je důležité vědět! „Kontinuita“ funguje výhradně v rámci ekosystému (to znamená, pouze se zařízeními na ose iOS). Vazba Android Gadget je k ničemu a nebude mít žádný výsledek, budete muset uchýlit se k tradičním způsobem. Možnosti přesměrování pro iPhone docela hodně a potěší skutečnost, že Apple postaral o rozšíření možností pro tuto technologii a přidal několik užitečných příkazů USSD pro rychlé ověření stavu. V každém případě nezapomeňte zkontrolovat náklady na službu u vašeho provozovatele, protože pro skutečnost přesměrování je možné pouze na jeho straně a všechny přesměrování jsou prováděny odtud.

Přesměrování bylo k dispozici i na prvních modelech iPhone. Uživatelé přístroje Gadget s nejnovějšími verzemi IOS a je k dispozici pro výběr přesměrování hovorů. díky inovativní funkci „Kontinuita„.

Situace, ve kterých může být nutná přesměrování hovorů. hmotnost. Typický příklad: Účastník šel na cestu a koupil místní kartu SIM při příjezdu, aby nebyla přeplněna pro roaming. Konfigurace přesměrování ze starého čísla do nového, bude se vyhnout riziku přeskočit důležitý hovor. Přesměrování má popularitu a lidé, kteří jsou zvyklí, aby jasně rozlišovali mezi pracovním a osobním časem. Opuštění pracoviště, člověk může aktivovat přesměrování hovorů na počet kolegů, který ještě nezanechal, a klidně tráví čas se svou rodinou.

IPhone vítěz s moderní verzí iOS podle sil, upravte přesměrování dvěma způsoby dvěma způsoby. Podrobně zvážíme jak. a tradiční, a více než triviální.

Jak vytvořit přesměrování na iPhone

Jak povolit přesměrování na iPhone? Konfigurace funkce je poměrně snadná. Algoritmus akce se nezměnil od iPhone 5 S a SE. Uživatelé, kteří potřebují přesměrovat na iPhone, musí provést následující:

 • Přejít na nastavení telefonu.
 • Vyberte kartu Telefon.
 • V nabídce „Hovory“ přejděte na položku „Přesměrování“.
 • Zahrnout funkci, která hodila závěrku doprava.

Jak skrýt číslo na iPhone 5S, 6, 7, 8 a 10. zachování anonymity

Po zapnutí se zobrazí pododstavce „vlastní“ a „vpřed“. Druhý pododstavec umožňuje přesměrovat všechny příchozí hovory na zadaný kontakt.

Při spouštění vpravo v pododstavci „vlastní“ se menu otevře ze tří pozic:

 • „Zaneprázdněný“ (přesměrovat všechny paralelní výzvy);
 • „Neexistuje žádná odpověď“ (ne respondenti jsou přesměrováni);
 • „Není k dispozici“ (pokud je telefon vypnutý nebo mimo síťovou zónu).

Poslední akce. Určete požadovanou možnost přesměrování, povolte jej a zadejte číslo, kde budou hovory odeslány.

Poznámka! V kontaktech můžete určit nejen mobilní číslo, ale také Skype, Viber, Google Voice a další služby.

iPhone umožňuje zapnout různé typy přesměrování střídavě nebo přizpůsobit všechny položky spolu s jedním telefonním číslem nebo několika. Pokud vyplníte všechny dostupné položky menu, telefon sám určí podmínky, kdy je třeba zapnout požadované přesměrování.

Jak provést přesměrování na jiné číslo na iPhone, pokud by taková potřeba vznikla? Chcete-li změnit číslo v jednom z položek menu, stačí zadat nový kontakt místo k dispozici.

IPhone položil 4 typy přesměrování

Přesměrování hovorů prostřednictvím standardních nastavení iOS

Funkce funguje i na nejstarších zařízeních a aktivuje se velmi jednoduše. Chcete-li to provést, proveďte následující kroky:

 • Jděte do „Nastavení“ svého iPhone;
 • Klikněte na kartu „Telefon“;

Co je podmíněno přesměrování na telefonu?

Podmíněné přesměrování je příležitostí k bezpečnému cestování, odpočinku na country chalupu nebo jízdu na služební cestách, aniž by se obavy, že něčí volání zůstane nedotčeno. Někdy jsou situace, kdy absolutně žádná možnost vychovávat telefon.

Přesměrování. Přesměrování volajícího na konkrétní číslo do jiného instalovaného účastníka. Zdá se, proč taková zařízení? Dnes je však tato funkce relevantní a užitečná. Vývojáři smartphonu prošli dlouhou cestu, aby poskytli mobilitu osob, z jejíž podmínek. schopnost kontaktovat nezbytný účastník bez ohledu na okolnosti.

Povolení a vypnutí přesměrování

Funkce je k dispozici vlastníkům všech iPhone bez výjimky, počínaje prvním modelem. Technologie se nezměnila, takže metoda připojení je univerzální pro všechna zařízení. Chcete-li upravit přeposílání, nejsou vyžadovány žádné další aplikace. Stačí provést několik jednoduchých manipulací přímo „z krabice“:

 • Uvnitř „Nastavení“ Vyberte část „Telefon“.
 • Další. „Přesměrování“.
 • Nainstalujte přepínač do aktivního stavu.
 • V poli, které se otevře, zadejte číslo mobilního telefonu nebo poslování, například Skype nebo Google Voice, ke kterému budou volání přesměrovány.
 • Zkontrolujte, zda je funkce povolena. Stavový řádek Zobrazit telefon trubice ikonu s šipkou. Chcete-li zkontrolovat, je doporučeno volat přesměrované číslo.

Pokud potřebujete vypnout přesměrování iPhone, můžete jednoduše přesunout pohyb do menu. S ohledem na situaci, kdy se změní číslo, kdy přijdou hovory, jednat podle podobného systému. Otevřete „Nastavení“, odeberte starší číslo a řídit nový.

Proveďte přesměrování z jednoho čísla do jiného snadného. Ale měli byste zvážit několik důležitých bodů. Hlavní věc, mobilní operátor účtuje poplatek za tuto službu.

Také, být v zahraničí a používání místní „SIM“, nezapomeňte, že volající budou výzvy na „roaming“ náklady, což je docela drahé.

A konečně, na vlastní pěst je šanci dodat pouze plnou přesměrování. Vyberte podmínky, za kterých dojde přesměrování, operátor pomůže.

Jak zkontrolovat nastavení přesměrování v iPhone?

Zkontrolujte nastavení přesměrování na iPhone lze také použít pomocí vestavěných kódů, které jsou relevantní pro všechny předplatitele sítě GSM bez ohledu na operátora. Například zadáním kombinace #, můžete zjistit, které výzvy byly odeslány na jiné číslo.

Roman Vladimirov. Jablečný expert, pedant.Ru. Appleiwatch Site Consultant.Jméno, spoluautor článků. Pracuje s produkty Apple více než 10 let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS