Jak pumpovat data z iPhone na iPhone.

Jednoduchá řešení pro přenos dat z iPhone na iPhone 13/13 Pro / 13 Pro Max

Apple opět spokojen s novostí svých fanoušků. Po prezentaci nového iPhone 13/13 Pro, většina produktů Apple ulovil oheň touhou koupit nový model telefonu. Po zakoupení nového smartphonu však má mnoho otázek, jak přenášet všechna data ze starého iPhone do nového iPhone. Pokud tento proces nerozumíte také, doporučujeme Vám prozkoumat tento článek, kde řekneme o některých řešeních přenosu dat.

Chceme pomoci vaší pozornosti program Tenorshare ICAREFONE, který vám pomůže dokonale snadno a rychle přenášet data ze starého iPhone do nového iPhone. Tento užitek má několik výhod, například:

  • Selektivní přenos dat. Můžete zvolit soubory, které potřebujete potřebný pro přenos nebo výběr všech souborů okamžitě.
  • Soubory delecí. Umožní vám odstranit všechny soubory s jedním kliknutím, které znatelně ukládají čas.
  • Automatické odstranění duplikátů.Při přenosu dat nemusíte odstranit ručně duplikát, program to udělá automaticky.
  • Přenos dat. Pomůže vám za pár kliknutí pro importu souborů na iPhone / iPad / iPod a Export do PC / Mac.
  • Sdílení souborů. Sdílení souborů mezi zařízeními dochází bez omezení ID Apple, díky ICAREFONE.

Chcete-li přenášet data ze starého zařízení do nového, musíte provádět krok za krokem:

Krok 1 Stáhněte program a nainstalujte do počítače. Spusťte program na vašem počítači. A v horní části obrazovky se zobrazí ikona složky s názvem „Management“ klepnutím na adresu, vyberte typ souboru importovat.

Řízení

Krok 2 Na levé straně panelu budete věnováni volbě různých typů souborů: fotografie, hudba, video, kontakty a t.D. Klikněte na typ souboru.

Krok 3 Klepněte na tlačítko „Import“, vyberte následující soubory a klepněte na tlačítko Otevřít. Dále vyberte uložené fotografie v přenosovém počítači.

Krok 4 Počkejte na dokončení přenosu dat a fotografií budou uloženy v zařízení.

Řešení 2: Bezdrátový přenos dat přes iOS12.4 a vyšší

Pokud máte iOS 12.4 A výše, pak tato metoda vám pomůže rychle přenášet data ze starého zařízení do nového. Funkce v IOS 12.4 „Rychlý start“ již mluví sám za sebe. To znamená, že v aplikaci Itunes nemůžete použít iCloud nebo zálohování

Musíte provést následující krok za krokem:

Zapněte nové zařízení a vložte staré. Zobrazí se vyskakovací okno na staré obrazovce iPhone, ve kterém bude ID Apple požádáno, aby nakonfigurovaly nový iPhone.

Umístěte svůj starý iPhone nad nový, takže obraz na obrazovce spadne do středu hledáčku.

Přístroj navrhne konfigurovat ID ID nebo obličeje, souhlasíte a přizpůsobte.

Po provedení akce se na obrazovce zařízení zobrazí okno s návrhem přenosu dat ze starého iPhone. Zpravidla se to stane s Wi-Fi nebo Bluetooth. V případě potřeby však můžete použít stejný bleskový kabel, ale pro to musíte zakoupit adaptér blesku / usb 3 v oficiálním obchodě.

Přesunout všechna data ze starého iPhone na iPhone přes iTunes

Pokud z nějakého důvodu použít cestu přenosu dat s iPhone na ICLAD ICLAD, budete muset použít iTunes. Bude však trvat připojit zařízení k počítači, který jej použije.

Připojte svůj starý iPhone do počítače a spusťte iTunes. Zálohování s iTunes.

Zapněte svůj iPhone 7 a vyberte tyto věci:

Váš jazyk a závislost na zemi, aby umožňoval servis ServicesSSET Wi-Fi

Po zobrazení výzvy ke konfiguraci zařízení vyberte „Obnovit z zálohování iTunes„.

Připojte iPhone do iTunes a zálohujte nový iPhone pomocí stejného počítače, který jste použili k zálohování starého iPhone.

iTunes vás požádají, abyste se zotavili z zálohování nebo nakonfigurovat jako nové. A vyberte zálohu svého starého iPhone a vyberte možnost Pokračovat.

Přesuňte všechna data ze starého iPhone na iPhone přes Tenorshare ICAREFONE

Můžete snadno přenášet soubory z iPhone, iPadu a iPodu na PC přes Tenorshare ICAREFONE. Připojte zařízení k počítači a můžete začít spravovat data, včetně videa, fotek, hudby, kontaktů, poznámek, kalendářů, aplikací, záložek atd.D.

To je velmi jednoduchý způsob, přeneste data z iPhone na iPhone.

Vyberte typ souboru importovat.

Klepněte na tlačítko Import a vyhledejte soubory, které byly dříve uloženy v počítači. Počkejte na dokončení procesu a v současné době tyto soubory najdete na vašem iPhone.

Při použití Tenorshare ICAREFONE, můžete odložit všechny obsahy, jako video, poznámky, kontakty, fotografie, hudba. Zprávy, kalendář a t.D. Na vašem novém iPhone, bez ohledu na váš starý iPhone je 4S, 5, 5s, 6, 6s, 6 Plus, 7.8, X.

Přesuňte všechna data přes zálohování ICLUD (pokud chcete vyzkoušet)

Tato metoda je poměrně jednoduchá, importování informací z iPhone na iPhone se provádí prostřednictvím vytvoření záložní kopie jednoho iPhonu a přenášejí jej dále do jiného zařízení.

DŮLEŽITÉ: Před pokračováním s převodem dat ze starého iPhone do nového, nezapomeňte nainstalovat SIM kartu do nového zařízení. Pokud je již nakonfigurováno nové zařízení, je nutné provést svůj úplný reset.

Připojte iPhone nebo iPad do sítě Wi-Fi. Přejít na „Nastavení“ → Icloud → „Backup“

Klikněte na „Vytvořit zálohování“. Pokud není zapnuto přepínač „Zálohování v ICLAD“, aktivujte jej.

Počkejte na konec vytvoření zálohy.

Zapněte přístroj a postupujte podle pokynů před zobrazením programu a dat.

Klikněte na „Obnovit z Icloud Copy“. Zadejte své ID účtu Apple pro přihlášení do ICLAD.

Vyberte dříve vytvořenou zálohu. Je důležité si vybrat přesně poslední kopii. Pouze v tomto případě bude aktuální obsah a nastavení načteny na zařízení.

Počkejte na konec procesu obnovy ze zálohy ICloud. Poté dokončete konfiguraci iPhone a iPadu.

Pro import a export s úložným zařízením do nového zařízení iPhone X / 8 vám může pomoci 4 jednoduché způsoby. A pokud jsou postaveny další otázky, kontaktujte nás.

IPhone migrace: vše, co potřebujete vědět

Po zobrazení obrazovky nastavení na novém iPhone, přiveďte svůj starý iPhone. Na starém iPhone se zobrazí obrazovka „Rychlé start“. Klikněte na „Pokračovat“ a přihlaste se pomocí ID Touch ID nebo ID obličeje.

Chcete-li připojit smartphony, musíte skenovat obrazovku nového smartphonu starý. Pokud fotoaparát nefunguje na vašem starém smartphonu, můžete se přihlásit ručně.

Zadejte heslo ze starého iPhone na nový iPhone. Nakonfigurujte ID / touch ID na nový smartphone.

Nyní můžete své data převést ze starého iPhone nebo použít iCloud, aby se zotavil z kopie. Vedle obou možností bude čas, který bude půjčovat na dokončení procesu.

Vyberte možnost přenášet pomocí iPhone. Chcete-li použít přenos dat s kabelovou metodou, vyberte v dolní části obrazovky další možnosti.

Pokračujte v procesu konfigurace, po kterém začne proces přenosu dat. Může to trvat několik minut až hodinu nebo dva.

Neodstraňujte smartphony od sebe, dokud nebude proces dokončen.

Apple se zbavil iTunes v Macos Catalina, takže společnost musela nabídnout alternativní způsob přenosu dat ze starého iPhone do nového. Je to vhodné, pokud není v blízkosti žádný počítač.

Co potřebujete pro přímý přenos dat

▪️️Parentní iPhone s iOS 12.4 nebo novější verze mobilního operačního systému

▪️️cabel usb. blesk ze sady z libovolného iphone

▪ Apple Lightning na USB 3.0 Chcete-li přímo připojit jeden smartphone do druhého.

Můžete provádět bez vodičů, ale bude to trvat více času a bude to nezbytné k dispozici Wi-Fi sítě.

Jak automaticky přenášet data ze starého iPhone do nového

V IOS 11 a novějších verzích je možné rychle přenášet data z jednoho iPhone do druhé. Jediný stav je oba smartphony musí být blízko sebe. Začněme:

1: Zapněte nový iPhone nebo iPad a vložte jej vedle starého zařízení (na obou zařízeních by mělo stát iOS 11 nebo novější).

2: Okno „Rychlé spuštění“ by se mělo zobrazit na novém iPhone, kde bude nabídnuto, aby nakonfigurovaly nové zařízení a zadejte ID Apple.

3: Poté by se obraz měl zobrazit na novém iPhone, skenovat jej starým iPhone.

4: Když se zobrazí požadavek na heslo, zadejte heslo ze starého iPhone na nové.

5: Konfigurace ID touch na nový iPhone nebo iPad.

6: Nyní se má zobrazí otázka, obnovit data v novém iPhone z nejnovějších kompatibilních záloh.

7: Vyberte, zda chcete obnovit záložní kopii z ICLAD nebo iTunes na novém zařízení, konfigurovat jako nový iPhone nebo iPad nebo přenos dat z Android zařízení.

8: Souhlasím s podmínkami.

9: Vyberte, zda chcete přenášet některá nastavení spojená s „Siri“, „Najít můj iPhone“, Apple Pay, Geoposite a Důhovostnost.

10: Vyplňte proces nastavení nového iPhone nebo iPadu.

Jak přenášet data ze starého iPhone do nového bez ICLAD a iTunes

Po zobrazení obrazovky nastavení na novém iPhone, přiveďte svůj starý iPhone. Na starém iPhone se zobrazí obrazovka „Rychlé start“. Klikněte na „Pokračovat“ a přihlaste se pomocí ID Touch ID nebo ID obličeje.

Chcete-li připojit smartphony, musíte skenovat obrazovku nového smartphonu starý. Pokud fotoaparát nefunguje na vašem starém smartphonu, můžete se přihlásit ručně.

Zadejte heslo ze starého iPhone na nový iPhone. Nakonfigurujte ID / touch ID na nový smartphone.

Nyní můžete své data převést ze starého iPhone nebo použít iCloud, aby se zotavil z kopie. Vedle obou možností bude čas, který bude půjčovat na dokončení procesu.

Vyberte možnost přenášet pomocí iPhone. Chcete-li použít přenos dat s kabelovou metodou, vyberte v dolní části obrazovky další možnosti.

Pokračujte v procesu konfigurace, po kterém začne proces přenosu dat. Může to trvat několik minut až hodinu nebo dva.

Neodstraňujte smartphony od sebe, dokud nebude proces dokončen.

Normální cesta. Přenos dat s ICLAD

Chcete-li spustit čipy, potřebujete dva jablko smartphony běží iOS 11 nebo novější. Jeden iPhone musí být v počáteční fázi nastavení a druhý je již pracovním zařízením, ze kterého budete mít data.

Zapněte Wi-Fi a Bluetooth na obou zařízení a dejte je blízko sebe.

Na „staré“ iPhone okno se zobrazí s návrhem aktivovat funkci „Rychlé spuštění“. Potvrďte operaci.

Na „novém“ iPhone, která by měla být naskenována kamera „starý“ iPhone.

Poté spustí proces přenosu dat, hesel a nastavení. Společně s tímto bude nutné zpočátku nakonfigurovat smartphone, nastavit heslo pro odemknutí, přihlaste se do ICLAD a nakonfigurovat ID doteku nebo tváře.

Po převodu bude systém navrhnout obnovit zbytek dat z dostupných záloh v ICLAD.

Jak rychle přenášet data ze starého iPhone do nového

Otevřete na nastavení iPhone. Hlavní. Reset 2. Vyberte přípravu na nový iPhone 3. Klikněte na tlačítko pro spuštění

iPhone vytvoří úplnou zálohu se všemi fotografiemi a videem. Může to trvat několik hodin. To vše závisí na objemu dat a rychlosti internetu.

Po zálohování zapněte nový iPhone a přiveďte jej starému spuštění procesu obnovy.

Do záložek

V IOS 15, společnost zjednodušila převod dat ze starého iPhone do nového. Apple poskytne takový prostor podle potřeby vytvořit zálohu na iPhone. Tato funkce je užitečná pro ty, kteří nekupují další gigabajty v ICloud. Chcete-li využít nabídky, musíte provést tři podmínky: ▪ Kupte si nové zařízení Apple (iPhone, iPad nebo iPod Touch) ▪ Oba.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS