Jak pumpovat hudbu z počítače na iPhone. Ručně přes iTunes

Jak převést hudbu z iPhone, iPad nebo iPod do počítače s / bez iTunes

Chcete-li si užít hudbu na iPhone, iPad a iPod se zdá být poměrně jednoduchý problém, protože Apple Music poskytuje nespočet písní a melodie, z nichž každý nikdy nedokončíte.

I když nechcete platit za Apple hudební objekty, můžete alternativní hudební aplikace, které vám umožní vychutnat si písně na vašem iPhone, iPadu nebo iPodu.

Nicméně, všechno se stává o něco těžší, když máte v plánu vychutnat iPhone hudbu v počítači s Windows.

 • Na rozdíl od počítače Mac, který lze automaticky synchronizovat s zařízením iOS s Apple ID, může počítač se systémem Windows přehrávat hudbu iPhone pouze po přenosu hudby z vašeho iPhone do počítače. Naštěstí, iTunes a některý software třetích stran k přenosu souborů IOS nám mohou pomoci.

Kromě toho, pokud nahráváte, jak zpíváte píseň nebo hru na hudebním nástroji, se zdá, že přenos demo do počítače pro další optimalizaci je ideálním řešením pro práci s vaší tvorbou.

Takže v této příručce najdete několik praktických metod pro přenos hudby z vašeho iPhone, iPad nebo iPod do počítače bez ohledu na to, jaký druh hudby to bude, zakoupil jsem prvky Apple hudby, některé stažené ne Apple písně nebo domácí audio soubor.

Hudební přenos s iPhone / iPad / iPod na PC:

Jak nahrát hudbu

Existuje několik způsobů, jak nahrát své oblíbené skladby do zařízení. Začněme s nejjednodušším a cenově dostupným. Pro všechny metody potřebujeme speciální program, takže je lepší ihned stáhnout iTunes na oficiálních stránkách. Pokyny používají iTunes 12.jeden.1, poslední dostupný dnes.

 • Připojte iPhone, iPad nebo iPod do počítače pomocí drátu a spusťte dříve nainstalovanou program iTunes. Zařízení musí určit a být přístupné z aplikace.
 • Přidejte své oblíbené skladby, které chcete stáhnout v iPhone, média iTunes. Můžete přidat jak na jedné skladbě a celé složce. iTunes analyzuje všechny stopy a distribuovat je podél alb, umělců a žánrů. V důsledku toho bude vypadat takto:

Kryty iTunes se stáhne, pokud se přihlásíte pomocí ID Apple. Mimochodem, si můžete stáhnout písně v iTunes nejen ze složek na vašem počítači, ale také z CD.

 • Další možná dvě možnosti. Nejdříve o nejjednodušší. Přejděte na stránku zařízení a vyberte položku Levá hudba. Zde si všimneme, že chceme synchronizovat: celou knihovnu nebo pouze selektivní písně, alba nebo playlisty.

Vy sami si můžete vybrat, které alba, skladby, skladby jednotlivých umělců nebo seznamů skladeb musí synchronizovat.

 • Potvrďte všechny změny a klepněte na tlačítko Synchronizovat. Pozornost! Pokud již máte hudbu na svém iPhone, bude vymazáno. iPhone, iPad nebo iPod lze synchronizovat pouze s jednou knihovnou médií. Proto zvolte zpočátku, na kterém počítač budete strávit všechny tyto akce. Nicméně, pokud je to vaše první synchronizace, pak se nic neodstraní.

Po synchronizaci knihovny médií můžete přístroj vypnout z počítače a vychutnat si poslech hudby. Tato metoda je vhodná, pokud se vždy synchronizujete se stejným počítačem. Poté můžete jednoduše přidat potřebné skladby do knihovny a při připojení iPhone, jednoduše stiskněte jedno tlačítko a všechna hudba bude zaznamenána. Kromě toho můžete vložit klíště v iTunes tak, aby se synchronizace automaticky držela pokaždé.

No, pokud jste příliš líný pro připojení iPhone, iPod nebo iPad kabel, můžete konfigurovat synchronizaci, která má být provedena přes Wi-Fi. Takže když se váš iPhone ukáže, že bude ve stejné síti s počítačem, bude na něm načtena hudba.

Nahrávat hudbu z počítače na iPhone, iPad nebo iPod bez synchronizace s knihovnou

Přejděte na stránku zařízení v aplikaci iTunes a zaškrtněte políčko Hudba a video ručně.

Poté otevřete hudební složku v aplikaci Finder (OS X) nebo Explorer (Windows) a jednoduše přetáhněte hudební soubory do zařízení v iTunes (viz. Screenshot níže).

Poté můžete přejít do sekce hudby a zobrazit zvukové soubory uložené na zařízení. Pokud chcete, můžete je smazat pomocí kontextového menu.

Nést hudbu přes iTunes

Prezentovaná verze je považována za nejrychlejší způsob přenosu hudby na iPhone z osobního počítače. V případě, že jste dosud nainstalovali aplikaci Itunes Utility v počítači, budete muset nainstalovat z oficiálních webových stránek společnosti Apple

Po instalaci prešemu nástroje musíte provést následující kroky:

 • Připojte mobilní zařízení k počítači, po kterém se nápis objeví na obrazovce: „Důvěra tohoto počítače„, odpovězte kladně;
 • Poté otevřete nástroj. V případě, že systém vyžaduje svou aktualizaci, klikněte na odpovídající tlačítko a po restartování osobního počítače;
 • Nyní musíte kliknout na ikonu svého iPhone a vybrat si svůj model. Systém pak automaticky překládá na stránku iPhone;
 • Klikněte na tlačítko Soubor, který je v levém horním rohu stránky. Nová menu by mělo být otevřeno, ve kterém je třeba kliknout na tlačítko „Přidat do knihovny“;
 • Vyberte složku s přidanou hudbou a klikněte na tlačítko „Vybrat složku“. Poté začne proces importu nové knihovny nových hudebních souborů mobilního zařízení;
 • Na konci musíte otevřít sekci „Hudba“ a vložit zaškrtnutí vedle položky „Synchroniza Music“, stejně jako vedle položky „Všechny hudební knihovny“. Poté klikněte na tlačítko „Použít“.

Stojí za zmínku, že prezentovaná metoda má jak nedostatky a přínosy.

Aceplayer

Tento program je také jako VLC je hráč. Je instalován na telefonu, přenos akcí přes iTunes. Je nutné provést následující akce algoritmus:

 • Mobilní zařízení je připojeno k počítači;
 • Otevřete přehrávač, povolte přístup k souborům v telefonu;
 • Spusťte iTunes, zobrazí se okno aplikace na obrazovce počítače, musíte vybrat řetězec „Programy“, „Obecné soubory“;
 • Dále je vybráno tlačítko „Přidat soubory“, je zadána cesta k datům;
 • Přehrávač načte hudební soubory v paměti iPhone.

Uživatel nemusí konvertovat data do systému iOS, protože aplikace to automaticky.

Výhody a nevýhody hráče.

Výhody nevýhody
Hardwarová akcelerace dat Nemusí být načteny na slabá zařízení
Jednoduchý a pohodlný Inteeis Mnoho reklamy třetích stran
Automaticky převádí rozšíření Krátkodobé visí při přenosu souborů
Existuje zvuk normalize

Navzdory některým minusům je hráč docela populární, s ním můžete rychle přenášet soubory z počítače na iPhone.

Jednoduché metody přenosu MP3 na iPhone bez iTunes

iTunes. Není to jediný způsob, jak přidat hudbu MP3 v iPhone z počítače. To je dobrý způsob, jak spravovat hudební knihovnu, ale ne převod MP3. Naštěstí máte více příležitostí k práci.

MP3 přenos na iPhone pomocí Mobiesync

Aiseesoft Mobiesync je jedním z nejlepších výměn iTunes. Překonává nedostatky iTunes a zjednodušuje přenosový proces MP3 mezi iPhone a počítačem nebo jiným mobilním zařízením.

 • Hudební přenos ve formátu MP3 mezi iPhone a počítačem v jednom kliknutí.
 • Náhled MP3 souborů na iPhone před a po převodu.
 • Automaticky kódujte zvukové soubory podle zařízení iOS.
 • Nepřerušujte existující hudbu na vašem iPhone.

Stručně řečeno, toto je nejjednodušší způsob, jak přidat soubory MP3 do iPhone z pevného disku.

Jak přenést MP3 do iPhone pomocí Mobiesync

Pokud plánujete posílat MP3 do vašeho iPhone, nainstalujte software pro přenos souborů do počítače. Poté připojte iPhone k počítači pomocí bleskového kabelu. Po spuštění softwaru bude váš iPhone zjištěn a naskenován. Tento software je k dispozici pro všechny iPhone spuštěné iOS 15/14/13/12/11 nebo starší verzi.

Tipy: Pro IOS 13/14 Musíte zadat heslo pro iPhone pro vytvoření připojení.

Správa zvukových souborů na iPhone

Po skenování souborů pro iPhone budou objednány podle typu. Vyberte hudbu z levého postranního panelu pro zobrazení všech zvukových souborů na vašem iPhone. Pokud má váš telefon omezený prostor, můžete si vybrat nežádoucí hudbu a klepněte na ikonu košíku na horní stuhu, abyste je odstranili.

Když jste připraveni, vyhledejte požadovanou složku nebo playlist pro kartu hudby. Rozbalte položku Volitelná ikona v panelu horní nabídky a vyberte možnost Přidat soubory). Pak vyhledejte soubory MP3, které chcete kopírovat do iPhone, a potvrďte jej. Počkejte několik minut. Uvidíte, že soubory MP3 se zobrazí na vašem iPhone.

Přenos MP3 na iPhone pomocí Fonetrans

Fonetrans Další populární software pro přenos souborů pro iPhone. Můžete jej použít pro správu souborů, jako je mp3 hudba, video, obrázky a dokumenty bez iTunes.

 • Přidat MP3 na iPhone z počítače.
 • Při přenosu MP3 uchovejte originální kvalitu zvuku.
 • Zlepšit výkon pomocí fyzického připojení.
 • Kompatibilní s iPhone 11/11 PRO / XR / XS / 8/7 nebo dříve.

Jak přenést MP3 na iPhone pomocí Fonetrans

Po instalaci MP3 přenosu pro iPhone v počítači jej spusťte. Existuje další verze pro Mac. Poté připojte iPhone do počítače pomocí kabelu USB. Pokud používáte IOS 13 nebo vyšší, zadejte přístupový kód.

hudbu, počítače, iphone, ručně, přes

Náhled hudebních souborů na iPhone

hudbu, počítače, iphone, ručně, přes

Program může po připojení skenovat všechny soubory na vašem iPhone. Pak přejděte na kartu Hudba z levého sloupce. Nyní můžete zobrazit všechny hudby a seznamy skladeb v zařízení.

Najděte horní pásku, klepněte na položku Další a zvolte Přidat soubory). V dialogovém okně Otevřít soubor přejděte do souborů MP3, které chcete přidat do iPhone, vyberte je a potvrďte. Když je přenos MP3 na iPhone dokončen, zavřete software a odpojte iPhone. Nyní si můžete vychutnat hudbu v telefonu.

Jak stáhnout hudbu do počítače z Internetu (, YouTube a T.D.)

Existuje mnoho služeb a stránek s obrovskými hudebními archivy. Pokud je to žádoucí, můžete si stáhnout požadovanou skladbu z. YouTube, torrent trackery nebo například od Zaycev.Síť.

Více informací o programech pro stahování hudby v počítači jsme v tomto materiálu říkali.

Aby nedošlo k dalším problémům s kompatibilitou, doporučujeme stáhnout hudbu ve formátu MP3.

Jak odstranit hudbu s iPhone?

Možnosti, jak odstranit hudbu z iPhone, alespoň čtyři. to vše závisí na radikalitě přístupu:

Odstranění jedné stopy s iPhone

 • Způsob Elementary. No PC, ani žádné další nástroje.
 • Postup Další: Otevřené embedded hudební aplikace.
 • Najít titulní kompozici a tlak na název.
 • V zobrazené nabídce najděte položku „Odebrat z médií“.

Smazat veškerou hudbu s iPhone

Metoda je i když radikální, ale v některých situacích jsou opravdu užitečné, zejména při pohybu z zimního playlistu na jaře nebo v létě. Ano, a obecně, proč ne emocionálně restart?

 • Můžete vymazat „vše“ prostřednictvím nastavení vyhledáním položky „Hudba“.
 • V zobrazené nabídce je sekce „stahování“ důležitá. Je to, že se zobrazí počet prostoru vynaložených na stopách.

Odstranění hudby prostřednictvím iTunes

 • Za prvé, smartphone nebo tablet musí být připojen k počítači pomocí USB.
 • Dále v pravém menu musíte vybrat položku „Song“ a otevřít celou složení kompozic dostupných v knihovně.
 • Která dráha se nelíbí. s tím a musíte komunikovat s pravým tlačítkem myši, volání odpovídající rozevírací nabídky, kde se zobrazí dlouho očekávaná „Smazat“.

Jak změnit počet písní na iPhone bez mazání?

 • Možnost s konzistentním čištěním „MediaMatka“ pro opakování zcela volitelného. Někdy jednodušší upravit seznam souborů, které je třeba synchronizovat s knihovnou iPhone.
 • Chcete-li to provést, budete muset smartphonu připojit k počítači a okamžitě „ponořit“ v informačních informacích.
 • V sekci s „hudbou“ (vybere v levém rohu v speciálním menu), budete muset dát klíšťata před umělci, alba a žánry, které by měly být na smartphonu. Poslední etapa. Synchronizace s výslednou sadou a všemi, sbírka je uvedena do dokonalosti!

Výše uvedené pokyny pomohou zbavit se všech přes iPhone zcela odlišné způsoby. Nějaká práce dočasně (až do jiné synchronizace s PC), což vám umožní vytvořit knihovnu doslova od nuly. To vše záleží na tom, kolik písní a stopy jsou unavené.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS