Jak pustit data z iPhone na iPhone. Obnovujeme z kopie

způsob, jak převést informace do nového iPhone.

Máte nový iPhone? Gratulujeme k akvizici! Nyní jste se pravděpodobně stali úkolem „Jak přenést všechny informace ze starého zařízení do nového?“. Dnes budeme sdílet 3 pohodlné způsoby, takže největší vhodné najdete pro sebe každý.

Pomocí funkce „Fast Start“

Tato funkce vám pomůže rychle nakonfigurovat nové zařízení iOS a přenos dat z aktuálního zařízení. Všimněte si, že pro tuto metodu je nutné, aby IOS 11 nebo novější lze použít na aktuálním zařízení.

Všechno je jednoduché. stačí uspořádat obě zařízení vedle sebe a postupovat podle pokynů:

 • Zapněte nový iPhone a umístěte jej vedle těch použitých.
 • Ujistěte se, že Bluetooth je na obou zařízeních.
 • Obrazovka „Quick Start“ se zobrazí na aktuálním iPhone a použití Apple ID pro konfiguraci nového zařízení. Ujistěte se, že je to vaše ID Apple a klikněte na tlačítko Pokračovat.
 • Dále se na obrazovce nového iPhonu zobrazí animace. Udržujte přístroj používaný nad novým tak, aby animace je ve středu hledáčku.
 • Počkejte na zprávu „Dokončení na novém zařízení“. Když se na novém zařízení zobrazí dotaz, zadejte heslo ke starému.
 • Dále postupujte podle pokynů pro konfiguraci ID obličeje a dalších funkcí.
 • Zapněte nové zařízení a počkejte na úvodní obrazovku.
 • Dále postupujte podle tipů na displeji, dokud se neobjeví obrazovka Wi-Fi.
 • Připojení k Wi-Fi a postupujte podle pokynů před zobrazením obrazovky „Programy a Data“ a vyberte možnost Obnovit z ICloud kopie.
 • Zadejte iCloud pomocí identifikátoru Apple ID a hesla.
 • Když se objeví příslušný dotaz. zvolte zálohování.
 • Pokud nakupuje v obchodě iTunes nebo App Store vyrobené z několika účtů Apple ID, budete muset zadat každý z nich, přístroj jej volitelně nabídne.
 • Pokud heslo zapomenete, můžete tuto fázi přeskočit výběrem „Ne Apple ID nebo zapomenout?“.
 • Ujistěte se, že spojení nezdaří, dokud není proces obnovení dokončen, po jeho dokončení provedete zbývající kroky nastavení.
 • Pokud je to možné, neodpojujte nové zařízení od napájení a sítě Wi-Fi po nastavení, to bude automaticky stahovat programy, fotky, hudbu a další materiály z ICloud.
 • Zapněte nové zařízení a počkejte na uvítací obrazovku.
 • Postupujte podle pokynů na displeji, dokud se objeví obrazovka „Programy a Data„, poté vyberte „Obnovit z iTunes“ a „Další“.
 • Připojte nové zařízení k počítači, na kterém byla vytvořena záloha dat ze starého zařízení.
 • V počítači otevřete program iTunes a vyberte požadované zařízení.
 • Klepněte na tlačítko „Obnovit z kopie“ a vyberte požadovanou zálohu.
 • Pokud je vybraná záloha šifrována, když se objeví příslušný dotaz, budete muset zadat heslo.
 • Ujistěte se, že spojení nezdaří, dokud není proces obnovení dokončen, po jeho dokončení provedete zbývající kroky nastavení.
 • Pokud je to možné, neodpojujte nové zařízení od napájení a sítě Wi-Fi po nastavení, to bude automaticky stahovat programy, fotky, hudbu a další materiály z ICloud.

Jak převést informace z Androidu?

Pokud se nejprve rozhodnete použít iPhone a použité zařízení pro Android, neměli byste se starat o přenos informací, nemusí být provedeno ručně. Pro tento postup nabízí Apple nabídne aplikaci Přesunout do aplikace iOS, která je k dispozici ve službě Google Play.

 • Chcete-li začít, nainstalujte aplikaci na zařízení Android, ze kterého chcete přenášet informace.
 • Zapněte Wi-Fi na zařízení Android.
 • Zapněte nový iPhone a otevřete obrazovku „Programy a Data„. Dále vyberte „Přenos dat z Android“.
 • V zařízení Android, otevřete program Přesunout do iOS a postupujte podle pokynů v pravém horním rohu obrazovky se nezobrazí tlačítko „Code“. stiskněte jej.
 • Na zařízení iOS klepněte na tlačítko „Pokračovat“ a počkejte, dokud se neobjeví 10 nebo 6místný kód, dokud.
 • V zařízení Android může být zpráva o špatné kvalitě připojení k Internetu. ignorovat.
 • Zadejte kód na zařízení s Androidem, který se zobrazí na obrazovce iPhone. Čekat na obrazovku „přenos dat“, když.
 • V zařízení Android vyberte požadovaný obsah, který chcete převést na iPhone a klikněte na tlačítko „Další“. Všimněte si, že pokud se zařízení Android najednou zobrazí oznámení o dokončení procesu, ignorujte jej, dokud nebude proces plně ukončen na zařízení iOS.
 • Přenos informací může trvat nějakou dobu v závislosti na obsahu obsahu, takže je nutné poskytnout plnou nabití baterie na obou zařízeních nebo je připojit k napájení během procesu.

A pokud chcete rychle přenášet data ze starého zařízení do nového iPhone a neotrávit svůj drahocenný čas pochopit tento problém, jeden z našich certifikovaných odborníků vám pomůže s potěšením. Tento servis přenosu dat můžete provést v některém z našich obchodů, přičemž se svým záležitostí nebo pitím šálku vonné kávy, zatímco váš iPhone se pohybuje na „nový domov“ pod dohledem zkušených specialistů. Jsme vždy rádi, že přijdeme na záchranu!

Přenos dat do nového iPhone pomocí rychlého spuštění

Rychlý start používá síť Wi-Fi pro kontrolu Apple ID a Bluetooth síť pro přenos dat s iPhone na iPhone.

V důsledku toho se ujistěte, že váš aktuální iPhone je připojen k sítím Wi-Fi a Bluetooth a postupujte takto pro přenos dat ze starého iPhone do nového.

Vyjměte SIM kartu z aktuálního nebo starého iPhone a vložte jej do nového iPhone.

Poté stiskněte a podržte tlačítko napájení na novém iPhone, dokud nezobrazí, že spustí se logem Bílého Apple. Po několika sekundách uvidíte obrazovku Ahoj, která nabízí nakonfigurovat nový iPhone.

Postupujte podle pokynů na obrazovce, dokud nedosáhnete rychlého spuštění obrazovky.

V této fázi umístěte nový iPhone vedle odemknutého starého iPhone (blíže, tím lépe). Na staré obrazovce iPhone se musí zobrazit vyskakovací okno Konfigurace nové iPhone.

Zkontrolujte, zda je ID Apple správné a klepněte na tlačítko Pokračovat. Pokračovat na další obrazovku.

Nyní musíte vidět animovaný obrázek, který se zobrazí na obrazovce nového iPhone, který nabízí tento obrázek v rámci starého iPhone.

Udržujte starý iPhone přes nový iPhone a použijte hledáček pro skenování a střed snímku, zatímco na obrazovce starého iPhone se nezobrazí zpráva je připravena na nový iPhone.

Nyní odemkněte nový iPhone zadáním hesla Start iPhone.

Poté můžete vybrat nastavení ID lícní / dotykové ID nebo klepněte na tlačítko Konfigurovat později. Na následující obrazovce vyberte možnost Převodu z iPhone.

Sledujte větší sadu instrukcí na obrazovce, dokud neuvidíte příprava zpráv pro program na nové obrazovce iPhone.

Trpělivě čekat na proces přenosu.

Po dokončení procesu by měly být všechny typy dat, které jste vybrali během výzvou na obrazovce, k dispozici na novém iPhone.

Jak přenášet data do iPhone 13 přes rychlý start

Po zobrazení obrazovky nastavení na novém iPhone, přiveďte svůj starý iPhone. Na starém iPhone se zobrazí obrazovka „Rychlé start“. Klikněte na „Pokračovat“ a přihlaste se pomocí ID Touch ID nebo ID obličeje.

Chcete-li připojit smartphony, musíte skenovat obrazovku nového smartphonu starý. Pokud fotoaparát nefunguje na vašem starém smartphonu, můžete se přihlásit ručně.

Zadejte heslo ze starého iPhone na nový iPhone. Nakonfigurujte ID / touch ID na nový smartphone.

Nyní můžete své data převést ze starého iPhone nebo použít iCloud, aby se zotavil z kopie. Vedle obou možností bude čas, který bude půjčovat na dokončení procesu.

Vyberte možnost přenášet pomocí iPhone. Chcete-li použít přenos dat s kabelovou metodou, vyberte v dolní části obrazovky další možnosti.

Pokračujte v procesu konfigurace, po kterém začne proces přenosu dat. Může to trvat několik minut až hodinu nebo dva.

Neodstraňujte smartphony od sebe, dokud nebude proces dokončen.

Tato metoda má několik vážných nedostatků, protože to nevyhovuje všem. Zejména „rychlý start“ vyžaduje, aby nové zařízení bude resetováno na tovární nastavení. to znamená, že pokud budete chodit s novým telefonem pár dní, a pak se rozhodnete přenášet data ze starého, celý obsah vytvořený během Tentokrát bude muset ručně odstranit nebo stáhnout do mraku.

Kromě toho, jak již bylo uvedeno, okamžitě přenášíte veškerý obsah a nastavení. Může to být nepříjemné, pokud chcete zanechat část archivního fotografie a videa na starém zařízení a přenesete nové, například, pouze obrázky za poslední rok, takže máte více místa na disku. Také, s takovým převodem, riskujete ztrátu některého z obsahu. například zvukové soubory načtené do paměti smartphonu ne přes Apple Store.

Přenos dat z iPhone na iPhone pomocí iTunes

Pokud tuto metodu vyberete, budete muset mít originální kabel pro připojení zařízení k počítači. V předem v zálohování programu ze starého zařízení. Pak zapněte nový smartphone a postupujte podle pokynů Průvodce na jeho počátečním nastavení. Dostaňte se na obrazovku „Programy a komponenty“. Poté postupujte podle pokynů:

 • Na této obrazovce vyberte „Obnovit z iTunes“.
 • Poté připojte zařízení k počítači a vyberte jej v iTunes.
 • Poté vyberte možnost „Obnovit z kopie“ a zadejte požadovaný archiv v programu. Podél způsobu, jakým můžete být vyzváni k aktualizaci operačního systému iPhone.
 • Pokud byla kopie šifrována, budete muset zadat heslo z něj. V tomto případě se data provádí zcela, včetně synchronizace „aktivity“ a „Zdraví“ aplikace.
 • Kabel neodpojujte, dokud není přenos dokončen. Poté odpojte kabel a dokončete nastavení zařízení pomocí průvodce.

Pokyny uvedené, jak přenášet data z iPhone na iPhone, pomohou pouze v případě, že jste nepoužívali nové zařízení. Pokud jste ji zkontrolovali a již se podařilo vytvořit úpravy v nastavení, a poté proveďte reset na tovární nastavení.

Odborníci společnosti Apple doporučují následující metody. Jsou dobré, protože nemusíte instalovat další programy a důvěřovat vašim datům vývojářům třetích stran. Sdílejte pokyny s přáteli, aby mohli snadno přenášet data do nového iPhone. Máte-li jakékoli dotazy týkající se popsaných akcí, můžete je zeptat v komentářích. Tam můžete také sdílet naše příběhy o přenosu informací na nový iPhone.

Jak přenášet data z iPhone pomocí funkce „Quick Start

Tato volba je vhodná pro iPhone nejnovějších modelů, na kterých je operační systém IOS nad 11 verzí. Chcete-li provést přenos, budete potřebovat obě zařízení. Pokyny pro přenos informací je jednoduchý.

 • Zapněte nový smartphone a umístěte ji vedle starého. Zapněte Bluetooth.
 • Když jsou oba telefony v blízkosti, na aktuálním zařízení uvidíte nápis „Rychlý start“. ID Apple ID bude také zvýraznit. který by se měl shodovat s tím, co chcete používat v budoucnu. Po kontrole dat klepněte na tlačítko Další.
 • Na obrazovce novém zařízení se zobrazí obraz animace, umístěte starý iPhone tak, že tento obrázek je v pohledu hledáčku. Počkejte na nápis „Dokončení“. Pokud nemůžete použít fotoaparát starého zařízení, můžete postup předat ručně, podle výzev průvodce nastavení.
 • Po zobrazení požadavku zadejte heslo na obrazovce, kterou jste použili ve svém starém zařízení.
 • Nakonfigurujte nové ID ID. ID tváře.
 • Zadejte data Apple ID. Pokud používáte více zařízení vázaných na jeden účet, budete muset zadat hesla ze všech.
 • Odpovězte na požadavek z nového iPhone pro obnovu dat z ICLAD. Zároveň budou v smartphonu instalovány potřebné programy, budou přeneseny kontakty a další nastavení. Často je nabízeno několik možností, musíte aktualizovat zálohu na zařízení.

Po kopírování informací musíte konfigurovat hlavní aplikace. Chcete-li to provést, zkontrolujte nastavení a hodnotu obvyklých hodnot.

Přenos SIM karty nebo odvolání na komunikační operátor

Většina uživatelů zažívá u uložených kontaktů a telefonních čísel, takže především to stojí za to věnovat pozornost SIM kartě.

 • Zkontrolujte, zda velikost karty odpovídá novému zásobníku zařízení. pokud ano, odeberte si SIM a nainstalujte do zakoupeného smartphonu.
 • Pokud karta není vhodná, obraťte se na kancelář mobilního operátora pro náhradu SIM.
 • Doporučuje se také kontaktovat prodejní salony, pokud je SIM více, než je nutné, velikost. ořezávání trvá minutu a stojí za to penny.

V některých případech, akvizice iPhone ve specializovaných prodejnách, vhodné karty jsou dodávány v sadě. tento bonus funguje výhradně podle uvážení obchodu.

Jak přenášet data ze starého iPhone do nového prostřednictvím iTunes

Pokud máte Apple Watch, musíte před zahájením procesu rozepnout hodiny ze starého iPhone. Kromě toho, pokud je na starém iPhone povoleno dvě faktorové ověřování, musíte přidat další důvěryhodné zařízení. Takže můžete potvrdit ID Apple a zároveň nastavit nový iPhone.

 • Ujistěte se, že máte k dispozici nejnovější verze iTunes. Program můžete aktualizovat pomocí sekce „Aktualizovat software“ na Mac, nebo stáhnout z Apple.
 • Připojte svůj starý iPhone do počítače pomocí kabelu USB.
 • Spusťte program iTunes a poté v něm vyberte připojený iPhone kliknutím na ikonu v horní části okna.
 • V přehledu sekce naleznete v části S zálohováním, pak vyberte „Tento počítač“ a nezapomeňte zaškrtnout políčko vedle „Enchant bude kopírovat“.
 • Nyní vyberte „Vytvořit kopii nyní“ a uložte nové zálohování starého smartphonu. Dejte proces dokončení.
 • Nyní aktivujte nový iPhone a začněte jej nastavit, dokud nedosáhnete obrazovky programu a dat.
 • Vyberte možnost „Obnovit z kopií iTunes“ a poté připojte smartphone do počítače pomocí kabelu USB.
 • V okně iTunes se zobrazí obrazovka s nastavením nového smartphonu, klepněte na tlačítko „Obnovit z této kopie“ a vyberte nově uloženou kopii starého zařízení.
 • Začne proces obnovy, což může trvat nějaký čas v závislosti na tom, kolik dat máte. Pro každých 100 GB, přibližně hodinu.
 • Když je proces dokončen, dokončete konfiguraci nového iPhone, a pak je můžete začít používat.

Všechny vaše informace, zprávy, poznámky, fotky, videa, filmy, kontakty, data zdravotnictví, nastavení atd. bude úspěšně přenesena do nového iPhone 11 nebo iPhone 11 Pro.

Nezapomeňte použít šifrovanou kopii pro přenos dat zdravotních informací, uložených hesel a dalších důležitých dat. Pokud do této možnosti vloží zaškrtnutí, tato data budou muset znovu zadávat ručně.

Prostřednictvím Imobie Anytrans

Program Anytrans od populárního vývojáře Imobie umožňuje obejít všechna omezení standardního nástroje Apple a přenos pouze potřebných typů dat. včetně na iPhone, na kterém jste již provedli nastavení a udržel obsah. Chcete-li jej použít, budete potřebovat pouze počítač v systému Windows nebo MacOS, pár smartphonů pro přenos, stejně jako bleskové kabely pro jejich připojení.

Stáhněte si Anytrans od oficiálního developerského webu. Nainstalujte program na PC a aktivujte licenci.

Připojte oba iPhone do počítače pomocí bleskovacích kabelů a provozujte Anytrans.

Otevřete kartu Switcher a klikněte na tlačítko Migrovat nyní v telefonu do telefonu.

Ujistěte se, že systém správně rozpoznal smartphony. V případě potřeby změňte jejich objednávku (vyberte zařízení, klikněte na klíště vpravo od jména). Klepněte na tlačítko NEXT.

Obrazovka se otevře se všemi dostupnými daty na zařízení. Zde si můžete vybrat pouze požadované kategorie nebo stisknout Vybrat vše pro přenos všeho. Doporučujeme také zacházet v blízkosti přeskakovacích duplikátů, takže systém nekopíruje data, která již existují na zařízení. Klepněte na tlačítko Další.

Při převodu může být požadováno z několika sekund do desítek minut, v závislosti na množství dat, jakož i šířku pásma USB portů počítače a použitý kabel. Neodpojujte smartphony z počítače do konce přenosu.

Připraven: Úspěšně jste přenesli soubory do nového iPhone 13, aniž byste museli zrušit na tovární nastavení, vyhnout se vytváření duplikátů a přijatých pouze požadovaných datových typů. Máte-li dotazy týkající se procesu, oficiální video tutorial bude schopen pomoci.

Ale funkce Anytrans nejsou omezeny na přenos souborů. V budoucnu může být program použit jako úplný správce dat pro smartphone: kombinovat chaty a kontakty whatsapp se dvěma zařízeními na jednom, pár kliknutí vytvářet zálohy, vytvořit si vlastní vyzvánění (například pokud je správná píseň Ne v iTunes nebo chcete vybrat její jiný fragment), rychle nainstalovat nebo odstranit více aplikací okamžitě. Na počítači bez vodičů je i funkce vysílání obrazovky.

Metody přenosu dat s iPhone na iPhone

V závislosti na tom, jak je pro vás vhodné, můžete použít jeden z následujících pokynů přenosu dat z jednoho zařízení do druhého.

Přenos informací pomocí ICLAD

Používání ICLAD synchronizaci dat. jeden z nejjednodušších způsobů, jak vařit zakoupený telefon na každodenní použití. Je důležité vzít v úvahu skutečnost, že SIM karta musí být nainstalována v novém smartphonu.

Před přenosem dat musíte vytvořit záložní kopii v paměti telefonu. Chcete-li to provést, připojte svůj starý iPhone do sítě pomocí Wi-Fi. Potřebujete také účet Apple ID. Nyní můžete pokračovat přímo na vytvoření kopie.

 • Otevřete menu nastavení zařízení.
 • Najít iCloud tam.
 • „Záložní kopie„.
 • Přepněte posuvník „Zálohování na ICLAD“ do aktivní polohy.
 • Klikněte na „Vytvořit zálohování“.
 • Očekávejte konec procesu bez vypnutí zařízení z internetu.

Při vytváření přístupů kopírování do konce můžete pokračovat do přenosu dat do nového zařízení.

 • Spustit nový smartphone. Okno by se mělo objevit s pozdravy v různých jazycích (v případě, že zařízení ještě není nakonfigurováno). Pokud se obrazovka neobjeví (to je, zařízení je již nakonfigurováno), pak je nutné resetovat nastavení do továrny. Pokyny pro resetování nastavení jsou uvedeny níže.
 • Vyberte síť Wi-Fi, připojte se k němu.
 • Dále nastavte smartphone podle vzhledu položky „Program a Data„, vyberte možnost „Obnovení z ICLAD“.
 • Přihlaste se iCloud pomocí účtu Apple ID.
 • Vyberte kopii požadovaných dat. Můžete si navigovat na výběr z datu jeho vytvoření.
 • Počkejte na konec procesu spouštění dat bez odpojení před Wi-Fi.

Pokud potřebujete obnovit nastavení do továrny, proveďte následující posloupnost akcí.

Přenos dat přes iTunes

Tato metoda bude také třeba použít počítač.

 • Připojte starý telefon k počítači.
 • Spusťte itunes. Pokud je v počítači nainstalována zastaralá verze programu, musíte jej aktualizovat.
 • Vytvoření zálohy kliknutím na tlačítko „Vytvořit kopii nyní“ v položce „Přehled“ nastavení zařízení v aplikaci Itunes.
 • Počkejte na proces vytváření kopie.

Dále musíte odložit kopii do nového zařízení.

 • Spusťte nové zařízení. Nastavení musí být resetováno do továrny. (Zobrazí se uvítací obrazovka. Pokud se neobjevil, pak se podívejte na poslední instrukci předchozího odstavce).
 • Zadejte nastavení nového telefonu podle vašich představ, dokud se neobjeví obrazovka „Aplikace a Data“.
 • Zvolte „Obnovit z iTunes“ Kopírovat.
 • Připojte nový smartphone k počítači, na kterém je uložena záložní kopie starého zařízení.
 • Vyberte nové zařízení v iTunes.
 • „Obnovte z kopie„.
 • Vyberte požadovanou kopii (Orient podle data).
 • Na konci obnovy můžete dokončit konfiguraci nového zařízení.

Pomocí funkce „Fast Start“

Pokud je verze operačního systému IOS 11 nainstalována ve starém a novém zařízení, můžete použít funkci funkce funkce.

 • V blízkosti se nachází stará a nová zařízení.
 • Spusťte nové zařízení (nastavení musí být resetováno do továrny).
 • Vyberte si jazyk na novém telefonu.
 • Když je oznámení oznámeno o „Rychlé start“ v novém zařízení, mělo by být zobrazeno okno na starém okně s novým smartphone.
 • Potvrdit. Funkce „Rychlý start“ nabídne použití ID Apple pro konfiguraci. Pokud tlačítko pokračování není stisknuto, zapněte telefon Bluetooth na telefonu.
 • Na novém iPhone by se měla objevit animace. Stiskněte smartphony se zadními čepicemi a počkejte na konec procesu.

Je důležité udržovat zařízení co nejblíže navzájem tak, aby proces přenosu dat předán bez chyb.

Doporučuje se zachránit připojení Wi-Fi Active během celého procesu a bude předběžně pečovat tak, aby byly smartphony účtovány více než polovinu. Tyto dvě akce umožňují iPhone najednou načíst do paměti fotografií, aplikacích, hudbě a dalších.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS