Jak resetovat Mi účet na Xiaomi redmi

Jak odstranit účet Xiaomi z telefonu nebo úplně ze serverů společnosti

Chápu, že v některých případech musí uživatel smazat účet Xiaomi z telefonu i ze serverů společnosti, aby jej v budoucnu nemohl používat ani on, ani cloudová služba.

Upozornění: úplné zničení účtu Xiaomi nelze zvrátit, všechna data uložená v cloudu, jako jsou zálohy, fotografie, videa a dokumenty, budou trvale vymazána bez možnosti obnovy.

Chci také připomenout, že zrušení propojení záznamu Mi a úplné odstranění záznamu Xiaomi není totéž. Pokud například chcete telefon jednoduše prodat nebo ho darovat někomu jinému, nemusíte svůj účet mazat, můžete telefon jednoduše odpojit od svého účtu.

Když jsme si ujasnili rozdíl mezi zrušením propojení a odstraněním, ukážu vám, jak vymazat Mi záznam z telefonu a kompletně ze serverů Xiaomi.

Xiaomi Redmi 9 resetování Mi účtu.

Vlastní plášť Mi umožňuje majitelům smartphonů. Neukládat důležitá data ze zařízení pouze na servery společnosti. Ale poskytuje dodatečnou ochranu. Pokud telefon ztratíte nebo vám ho ukradnou, útočníci nebudou mít přístup k vašemu smartphonu. V některých případech však tento profil hraje proti majitelům zařízení, například když se chystají telefon prodat. Často se stává, že uživatel před prodejem vymaže nastavení, ale zapomene předtím zrušit propojení s účtem Mi. To způsobuje mnoho problémů, protože bez autorizačních údajů nelze telefon používat.

V tomto článku se s vámi podělíme o nejčastější způsoby obnovení účtu Xiaomi.

Obnovení hesla podle telefonního čísla

Další možnost obnovení účtu Mi je pomocí telefonního čísla. Tento způsob, stejně jako prostřednictvím pošty, je oficiální, takže funguje se stoprocentní zárukou.

K obnovení podle čísla potřebujete přístup k propojené kartě SIM.

Od této chvíle bude pro přístup k vašemu účtu používáno heslo, které jste si vytvořili. V případě potřeby jej lze změnit v nastavení účtu. je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak heslo obnovit.

Pozor! Pokud ověřovací kód nepřišel, počkejte několik minut a klikněte na tlačítko „Resend“. Nachází se v blízkosti pole pro zadání kódu. Pokud to nepomůže, zkuste obnovit přístup pomocí e-mailové adresy.

Jak odemknout Mi účet na Xiaomi Redmi 3 Pro?

Ahoj všichni. Zde je návod, jak resetovat Mi účet na Redmi 3/3s/3 pro/3 note/3 note pro/prime a podobných zařízeních. A vlastně na jakémkoli zařízení Xiaomi, na příkladu mého Redmi 3 pro.

Vzhledem k tomu, že informace na internetu, zejména o modelu Redmi 3 pro tak málo, což způsobuje určité zmatení (např., když jsem začal hledat, kde tento model je test bod na palubě, a to i na anglicko-jazyčné a oficiální fóra, tam byl žádné informace nebo otázka zůstala bez odpovědi).

Tak, problém tethered Mi účtu, Setkal jsem se, když jsem se rozhodl flash můj redmobile na vlastní miui pro firmware, jako zásoby byl hodně zaostává a já jsem to nenáviděl, jako pro mě není nic horšího než visící telefon Po blikání přes vlastní zotavení TWRP, který byl již v telefonu, spolu s odemčeným zavaděčem a pravděpodobně zakořenění Android, protože to nemělo spoustu stock aplikací, které předchozí majitel laskavě odstraněny, telefon najednou uvízl v základním nastavení stránky, na obrazovce aktivace Mi účet, který jsem ani nevěděl o tom, že. Jde o to, že předtím, když jsem šel do sekce Mi Account v nastavení, telefon prostě hodil na plochu a já jsem ani nevěděl o vazbě a neobtěžoval se to zjistit. Telefon byl zakoupen ručně vyrobený v Kyjevě, takže to může být cokoli. A tyto věci by měly být zkontrolovány ihned po zakoupení. V mém případě jsem si opravdu neuvědomil, že Xiaomi kopíruje od Applu nejen vzhled, tvarové faktory a další věci pro svá zařízení, ale také bezpečnostní systém ve stejném duchu (iCloud). Neměl jsem čas to pochopit, prostě jsem si telefon koupil a to je vše.

Obecně jsem dostal telefon, který nefungoval kvůli aktivačnímu oknu, které vyzvalo k zadání hesla z účtu uzavřeného hvězdičkami. Na zařízení před a po instalaci miui 8. Mám podezření, že předchozí majitel jednoduše odstranil aplikaci Mi účet z telefonu pomocí rootu. Vtip je však v tom, že bez ohledu na to, kolikrát telefon flashnete, spojení s účtem nikam nezmizí a bude vás pronásledovat celý život a nedovolí vám telefon pokaždé používat, bez ohledu na to, kolikrát po vložení karty SIM do telefonu provedete reflash. Pokračoval jsem hledat řešení a rozhodl se dát další android na telefonu, ale najednou se restartoval z režimu obnovení a dostal bootlooped, restartování cyklicky bez otevření režimu obnovení. Musel jsem na tom pracovat, našel jsem způsob, jak vstoupit do režimu edl, aby se telefon flashoval pomocí miflash, pak se samotný firmware nezdařil, vždy skončil s chybou od začátku. Nakonec telefon neumí ani zadat edl, tak jsem ho odnesl do servisu. Tam ji bleskově obnovili pomocí krabičky. A telefon byl kompletně naformátován i bez IMEI. A vše se zdálo být v pořádku, minulý týden jsem dostal normální miui 8 global, ale když jsem vložil SIM kartu s wi-fi, opět jsem pozdravil aktivační okno, které mi ani nedovolilo vypnout telefon.

Přejděme tedy rovnou k metodě odblokování tohoto problému, respektive cizího účtu Mi nebo vašeho, jehož telefon nebo heslo jste zapomněli.

 • Vypnutí zařízení. Pokud to nejde běžným způsobem (jako u mě), měli bychom ho vypnout jinak: telefon otevřeme kreditní kartou, odšroubujeme křížovým šroubovákem a odstraníme ochranný kovový nárazník, odlomíme kabel baterie a zacvakneme ho zpět. Druhý způsob je následující: stiskněte současně tři boční tlačítka a počkejte, až se telefon restartuje v režimu diag, zobrazte obrázek s telefonem připojeným přes USB a znovu restartujte, dokud z obrazovky nezmizí ikona Mi.
 • Instalace sady Mi PC Suite do počítače. Stejně jako XiaoMiFlash, můj starý MiFlash 2015 konkrétně pracoval pro mě.10.28. Stáhněte si firmware a rozbalte archiv do složky.
 • Popisuji šamanský, ale fungující způsob přepnutí zařízení do režimu „edl“ pro přeflashování (protože metoda flashování přes fastboot mi nefungovala): Otevřete správce zařízení, záložku COM Porty, připojte telefon přes USB kabel (nejlépe originální) k počítači, ale připojte ne až do konce, ale do poloviny. Stiskněte tlačítka hlasitosti a zacvakněte kabel až do konce do slotu. Zařízení by se mělo objevit ve správci:
 • Otevřete aplikaci MiFlash jako správce, stiskněte tlačítko Procházet a zadejte cestu ke složce flash. Poté stiskněte tlačítka Obnovit a Flash.
 • Po úspěšném dokončení šití odpojte telefon od počítače a zapněte jej. První spuštění obvykle chvíli trvá. Nastavte počáteční nastavení a užívejte si čistý, odemčený telefon. Dále doporučuji propojit nový účet Mi a zapamatovat si/zapsat si heslo, například v nástroji OnePassword, abyste ho nezapomněli.
 • V telefonu běží miui 7.2.7 eu stabilní. Pokud si přejete, můžete nyní aktualizovat na miui 8 a přihlásit se pomocí účtu Mi, což ale nechci dělat, protože zatím běží perfektně a stabilně.

Jak se odhlásit z účtu Mi ve smartphonu Xiaomi

Účet Mi můžete resetovat a zrušit jeho propojení se smartphonem v obecných nastaveních, přejděte do obecných nastavení a vyhledejte položku „Účet Mi“. Úplně dole je tlačítko „Ukončit účet“, které stiskněte. Zobrazí se okno s dotazem, jak se synchronizovanými daty naložit: smazat je nebo ponechat na serveru. Vyberte, co je požadováno, a postupujte podle pokynů na obrazovce.

V prohlížeči musíte přejít na tuto adresu: Xiaomi.com Musíte se přihlásit.

Nezapomeňte, že účet můžete odstranit až po odhlášení ze všech spárovaných zařízení, tj.Е. Pokud se z telefonu Xiaomi neodhlásíte, bude zablokováno úplné zničení.

Pokud nevidíte tlačítko „Odstranit“, přejděte do sekce „Osobní údaje“. Najděte modré tlačítko „Nastavení“. Poté je třeba ověřit účet Mi, na který vám bude zaslána textová zpráva s kódem. Zadejte ji do řádku. Zobrazí se obrazovka Nastavení, kde dole uvidíte oranžové tlačítko „Odstranit účet„, stiskněte ho a postupujte podle pokynů na obrazovce. Vraťte se na

To může být užitečné:

Dobrý den, jmenuji se Timur. Počítače a IT mě fascinují od dětství, miluji je, je to moje vášeň. V posledních několika letech mě společnost Xiaomi hluboce fascinovala: ideologie, technologie a jedinečný přístup k explozivnímu růstu podnikání. Vlastním mnoho gadgetů Xiaomi a sdílím s nimi své zkušenosti, ale především. Řešení problémů a nehod, které se vyskytnou za neočekávaných okolností v systému Mi-check.Např

Odstranění účtu na Xiaomi a Redmi, pokud k němu máte přístup

V takovém případě existují dvě standardní možnosti: zrušení propojení účtu nebo jeho úplné odstranění. Tyto metody mají zásadně odlišnou strukturu:

 • První metoda odpojí údaje: telefonní číslo, e-mailovou adresu. To znamená, že účet již nevlastníte, ale je na internetu. Tento postup je poměrně jednoduchý a nejčastější. Je třeba znát heslo.
 • Druhá metoda účet zcela odstraní, ale neodpojí číslo ihned, což někdy způsobuje pády a může vyžadovat heslo od již nefunkčního účtu Mi. Bez pomoci podpory společnosti Xiaomi to nebude snadné vyřešit, takže v krajním případě doporučujeme zvolit úplné odstranění.

Nezapomeňte, že odpojený, zcela smazaný účet a službu Mi Cloud nelze obnovit!

Odpojení od zařízení

Před zahájením procesu si zapište své jedinečné ID (telefonní číslo nebo e-mailovou adresu) a heslo.

 • Přejděte do „Nastavení“ a vyhledejte část „Mi Account“.
 • Otevřete okno a v dolní části stránky uvidíte šedé tlačítko „Ukončit účet“.
 • Zvolte si, co chcete se svými daty udělat: smazat je nebo je ponechat na účtu.
 • Zadejte heslo k účtu a potvrďte stisknutím tlačítka „OK“.

Mi-účet je od smartphonu odpojen, ale není zcela smazán. Můžete k němu znovu přistupovat ze stejného nebo jiného zařízení. Pokud jste s odpojením spokojeni, proces je dokončen.

Úplné vymazání

Chcete-li provést druhý způsob, musíte znát heslo a přihlášení, pokud si něco nepamatujete, pak okamžitě obnovte všechna data a pak pokračujte odtud. Buďte opatrní, zcela odstraní všechna data vašeho účtu Mi ze serverů Xiaomi, včetně informací uložených v Mi Cloud.

Proveďte přípravné kroky

Před úplným vymazáním je třeba provést několik povinných postupů. Pokud je přeskočíte, telefon vás požádá o přihlášení k neexistujícímu účtu.

Hotovo, vyhledávání telefonu je zakázáno. Přejděte na další krok.

Odstranění účtu

 • Otevřete oficiální webové stránky Xiaomi v prohlížeči.
 • Pečlivě zadejte ID a HESLO a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.
 • Pokud je vše v pořádku, otevře se stránka se seznamem materiálů, které budou při konečném vymazání trvale ztraceny.
 • V posledním řádku, kde je vyžadován náš souhlas, zaškrtněte políčko a stiskněte tlačítko „DeleteMiaccount“ níže.
 • To je vše, operace je dokončena.

Pokud k němu nemáte přístup

Pokud nemáte žádné údaje o účtu Mi, je mnohem těžší účet Mi ze smartphonu odpojit, protože si musíte pamatovat ID a heslo, ale z neznámého důvodu tyto údaje nemáte. Pak může pomoci jeden ze dvou způsobů: firmware nebo plnohodnotný reset miniaplikace do továrního nastavení. V každém případě budou odstraněna všechna data z interního úložiště, kontakty, zprávy, hesla, fotografie a další údaje. Je to samozřejmě radikální metoda, ale lidstvo bohužel nepřišlo na jinou.

Nejlépe neresetujte miniaplikaci nebo Hard Reset z nastavení, ale ze zásoby nebo vlastní nabídky Obnovení nebo prostředí pro obnovení. Tento způsob je spolehlivější, protože pokud provedete stejný postup v nabídce nastavení, nemusí být váš účet ovlivněn, což nepotřebujeme. Po kompletním resetu získáte nejen čistý systém MIUI, ale také absenci jakéhokoli vázaného účtu Mi. Všimněte si, že k odpojení také nedojde okamžitě, ale v průběhu několika dní nebo v průběhu jednoho dne.

Ale můžete to zkusit i takto

Přeflashování zařízení funguje stejným způsobem jako výše uvedená metoda. Během tohoto postupu je vestavěný flash disk kompletně naformátován spolu se všemi daty a účet Xiaomi je odpojen. K této metodě je vhodné přistoupit pouze v případě, že se smartphone potýká s jinými problémy, než je pouhé odpojení účtu. Flashování se provádí pomocí Mi Flash nebo speciálních nástrojů Fastboot (je vyžadován odemčený zavaděč). Nezabývejte se tím podrobně, protože existují další pokyny na téma firmwaru smartphonů Xiaomi.

Výše uvedené metody nejsou poslední, protože existuje ještě „radikálnější“ způsob. zkuste napsat na technickou podporu Xiaomi. Vezměte prosím na vědomí, že vyřešení takového problému nebude trvat jeden den, ale může trvat i několik týdnů, než se tyto problémy vyřeší. Podpora ověří vaše dobročinné činy a zkontroluje, zda nejste podvodník. Za tímto účelem můžete být požádáni o vyfotografování krabice, nálepek na zařízení, fotografie účtenky nebo objednávky z internetového obchodu atd. П.

Často kladené otázky

Co dělat, když nic nepomáhá a všechny návrhy nefungují?

Musíte se vrátit do Číny. Navrhuji několik e-mailových adres:

A také online chatovací místnost: http://Xiaomi-blr-prodMknybmgu4qz8uqyguhan01.

Kde si můžete jít přímo za bratry Číňany a stěžovat si na svůj zármutek.

Tvrdý reset nepomáhá, testováno na zařízeních s nejnovějším firmwarem. Zmínky na webu jsou zastaralé a nefungují.

Pro úspěšné flashování je třeba vypnout kontrolu digitálního podpisu ovladače. Pro různé verze systému Windows se to neprovádí stejným způsobem.

Stahujte prosím ovladače pro své zařízení pouze z důvěryhodných zdrojů!

Nakonec. Pro zoufalce je zde řešení od člověka, který prošel všemi fázemi odblokování, dal telefon do servisního střediska a dostal ho zpět se stejným problémem. Zde je jeho způsob.

Zámek Mi Account Lock lze snadno získat, ale těžko se ho zbavit. Nepřivádějte telefon do extrémního stavu, uchovávejte potřebná data na bezpečném místě, používejte správce hesel. A pak tento článek není pro vás.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS