Jak resetovat paměťovou kartu Samsung

Jak používat paměťovou kartu v telefonu Samsung?

Přejděte do Nastavení. Úložiště a klepněte na položku „Karta SD“ (na některých zařízeních může být položka nastavení úložiště v části „Rozšířené“). V nabídce (pravé horní tlačítko) vyberte možnost „Configure“. Pokud se v nabídce nachází položka „Interní paměť“, klepněte na ni okamžitě a přeskočte krok 3.

  • Přejděte do nabídky Aplikace
  • Vyberte možnost Nastavení
  • Možnosti. Správce aplikací (nebo v části Zařízení. Aplikace)
  • Pak stačí vybrat aplikaci, kterou potřebujete.
  • A klepněte na možnost Na kartě SD.

Jak obnovit data z paměťové karty Samsung

Pak si musíte vybrat správný nástroj pro obnovu karty. Zde vám představujeme FoneLab Android Data Recovery.

Jedná se o nástroj třetí strany, který dokáže prohledat všechna data nebo určité části telefonu nebo tabletu se systémem Android. A můžete selektivně obnovit fotografie, zprávy, videa, kontakty a další data. Může ušetřit váš čas a rychle a bezpečně obnovit vaše data. Podívejte se prosím na níže uvedený návod, jak používat tento software pro obnovu paměťových karet.

Pomocí aplikace FoneLab pro Android obnovíte ztracená/smazaná data iPhonu včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z karty SD nebo zařízení.

  • Snadné obnovení fotografií, videí, kontaktů, aplikace WhatsApp a dalších dat.
  • Náhled dat před obnovou.
  • K dispozici jsou data z telefonu se systémem Android a karty SD.

Krok 1 Stáhněte a nainstalujte program FoneLab Android Data Recovery a spusťte jej v počítači.

Krok 2 Povolení režimu ladění USB v telefonu Samsung. Pokud nevíte, jak to udělat, postupujte podle níže uvedených pokynů podle svého operačního systému.

Pro Android 2.3 nebo starší: Přejděte do Nastavení. Vývoj. Ladění USB.

Pro Android 3.0. 4.1: Přejděte do Nastavení. Možnosti pro vývojáře. Ladění USB.

Pro Android 4.2 nebo novější: Stiskněte Nastavení. O telefonech a poté vyberte kartu Číslo sestavení pro čas 7, dokud se nezobrazí zpráva „Jste v režimu pro vývojáře“. Pak se vraťte do Nastavení. Možnosti pro vývojáře. Ladění USB.

Krok 3 Zaškrtněte políčka vedle položek Galerie, Knihovna obrázků a kliknutím na tlačítko Další pokračujte dál. Pokud chcete zkontrolovat všechna data telefonu, můžete v dolní části okna vybrat možnost Vybrat vše.

Krok 4 Chcete-li získat právo na skenování dat z paměťové karty, klepněte na možnost Povolit / Udělit / Autorizovat, jakmile se na obrazovce telefonu objeví nabídka. Pokud to nefunguje, klikněte na tlačítko Opakovat v pravém dolním rohu okna.

Krok 5 Po dokončení skenování zkontrolujte Galerie a knihovna obrázků v levém podokně. Kliknutím můžete procházet tyto obrázky a pak vybrat položky, které chcete obnovit z paměťové karty, klikněte na tlačítko Obnovit na konci.

Nezapomeňte tedy, že FoneLab Android Data Recovery umožňuje bez problémů obnovit různá data z různých telefonů se systémem Android. Obnovení smazaných kontaktů z telefonů Samsung Galaxy a obnovení smazaných videí z telefonů Samsung Galaxy Note / Edge je s tímto softwarem mnohem snazší.

Po úspěšné instalaci můžete získat bezplatnou zkušební verzi 30 na jeden den, ale s omezenými funkcemi, ale doporučuje se mít registrovanou, abyste získali všechny funkce.

Například obnovit smazané kontakty v telefonu Samsung a uložit je do počítače ve formátu VCF / CSV / HTML. Umožňuje také načítat zprávy WhatsApp a další zprávy z telefonu a paměťové karty. Pokud chcete získat soubory zpět do svého telefonu se systémem Android, FoneLab Android Data Recovery to zvládne i za vás.

Pomocí aplikace FoneLab pro Android obnovíte ztracená/smazaná data iPhonu, včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z karty SD nebo zařízení.

Obnovení po neúspěšném kopírování

Druhá část průvodce o tom, jak získat soubory zpět, pokud jste je ztratili při kopírování.

Po ztrátě fotografie nekopírujte nové informace na volné místo

Pokud nemůžete zkopírované soubory najít, zkontrolujte zdroj, ze kterého jste kopírovali. Pokud ani tam nejsou, nechte je tak, jak jsou, zbývá jen pokusit se soubory obnovit.

Pokud začnete zapisovat nová data do interní paměti, výrazně snížíte šanci, že se vám něco vrátí. Pokud je to možné, neotevírejte v telefonu žádné aplikace. Protože mohou kopírovat soubory bez vašeho vědomí a měnit strukturu souborů. Zbývá už jen udělat. Skenování paměti v aktuálním stavu pomocí specializovaného softwaru (o nich ).

Obnovení fotografií z interní paměti je obtížné (ale ne nemožné)

Bohužel stále neexistuje snadný způsob, jak obnovit fotografie a další soubory z interní paměti. Záludnost spočívá v tom, že soubory v paměti telefonu nebudete moci vyhledávat v počítači, protože jednotka se nezobrazuje jako samostatný svazek souborů.

  • Aplikace pro obnovení nainstalované v telefonu. Jedná se v podstatě o jeden bezplatný program. Diskdigger pro Android. Prohledává některé oblasti vnitřní paměti, kde mohou být umístěny soubory. Tento přístup má několik nevýhod. Hlavní stránka. Program nenajde většinu souborů a má omezený rozsah vyhledávání.
  • Složitější metoda obnovy z interní paměti. Vytvořit snímek interní paměti. Takový obrázek můžete připojit k počítači jako samostatnou jednotku a prohledat jej pomocí softwaru pro obnovu počítače.

Pokud jsou fotografie poškozené, je třeba je „obnovit“

Pokud jste zkontrolovali fotografie a zjistili, že se některé z nich neotevřou, mají artefakty, černé skvrny nebo se otevře pouze miniatura. Bohužel tyto fotografie nebudete moci opravit, můžete je odstranit. V takovém případě by bylo vhodné použít předchozí krok. Tj. Obnovení původních snímků ze zdroje.

Do které složky Galerie jsou uloženy fotografie

Pokud jste přišli o fotografie v Galerii, znamená to, že byly odstraněny ze složky DCIM/Fotoaparát. Na paměťové kartě microsd nebo v interním paměťovém zařízení. Hledejte je tam.

Ztrácí se při přenosu kvalita fotografií??

Ne. Pokud kopírujete soubor z jednoho zdroje do druhého, uloží se kompletní kopie bajt po bajtu. Další věcí je, že fotografii můžete poškodit, například pokud proces náhle přerušíte nebo v důsledku nepředvídané chyby. Částečně uložené fotografie obvykle obsahují artefakty, tj. Zkreslení. Může jít o černé nebo šedé oblasti.

paměťovou, kartu, samsung

Jak ukládat fotografie na paměťovou kartu v zařízení Samsung

Díky nastavení aplikace “ Fotoaparát “ v zařízení Samsung můžete změnit výchozí umístění úložiště pro fotografie a videa. Jejich výchozím místem uložení je složka DCIM v paměti telefonu, pak se podle našich kroků uloží do složky DCIM, ale na paměťovou kartu.

Většina aplikací fotoaparátu tuto možnost nepodporuje. Pokud to aplikace fotoaparátu v telefonu z nějakého důvodu nepodporuje, můžete si z Play Marketu stáhnout aplikace „Open Camera“, „Camera Zoom FX“ nebo „Camera VF-5“. Jejich funkce umožňují stahování souborů na kartu SD a mají také mnoho dalších užitečných bonusů.

Přenos dat z karty Samsung SD do počítače

Když se uživatel rozhodne přenést svá data z SD karty Samsung do počítače, je třeba předem zvážit různé faktory. Jeden z nejdůležitějších. Je předvídat problémy nebo otázky, které se mohou objevit během přenosu. Není například neobvyklé, že se uživatel setká s různými problémy při přenosu dat, jako je ztráta dat, poškození dat, selhání přenosu atd. Д.

Jak tedy vyřešit výše uvedené problémy a zajistit hladký přenos dat ze zařízení Samsung do počítače?? Můžete se spolehnout na Coolmuster Android Assistant, což je profesionální a zároveň snadno použitelný správce dat pro Android, který vám pomůže přenést aplikace, fotografie, videa, hudbu, kontakty, textové zprávy, knihy a další data z Androidu do počítače a naopak.S jeho pomocí můžete přenášet data z SD karty do Samsungu Galaxy S9, S9 Plus, S8, S8 Plus, S7, Edge, S6, S5, S4, Note 8, Note 7, Note 4, Note 3 atd. Д.Do počítače PC nebo Mac.

Následující průvodce vás provede procesem přenosu souborů z karty SD Samsung do počítače v 1-2-3 snadných krocích pomocí aplikace Android Assistant. Nejprve musíte stisknout tlačítka pro stažení, jak je uvedeno níže:

Jak zkopírovat soubory z karty Samsung SD do počítače?

Připojení telefonu Samsung k počítači

Spusťte v počítači aplikaci Android Assistant a připojte mobilní telefon Samsung k počítači pomocí datového kabelu USB.Software zjistí váš telefon Samsung a zobrazí jej v hlavním okně.

Vyhledání požadovaných dat na kartě SD

Android Assistant automaticky detekuje kartu SD i interní paměťovou kartu v telefonu Samsung. Jednoduše vyberte jednotlivé typy dat na levém postranním panelu a najděte soubory, které chcete přenést do počítače.

Přenesení karty Samsung SD do počítače

Jakmile zaškrtnutím políčka vyberete soubory, které chcete přenést do počítače, můžete přímo stisknout tlačítko „Exportovat“ a přenést tyto soubory z karty Samsung SD do počítače.

Jak přenášet fotografie na paměťovou kartu v zařízení se systémem Android?

Dnešní telefony a tablety používají vynikající moduly fotoaparátů, které někdy dokáží pořídit profesionální fotografie. S rostoucí kvalitou samotných snímků však roste i velikost fotografií, které zabírají spoustu místa. Pokud v zařízení dojde místo, je třeba ho uvolnit. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je použít paměťovou kartu, na kterou můžete přenést své fotografie a uvolnit tak místo v zařízení.

K přenosu snímků na paměťovou kartu potřebujete samotnou paměťovou kartu nainstalovanou ve smartphonu nebo tabletu a správce souborů.

Po vložení paměťové karty do zařízení můžete zkontrolovat, zda zařízení paměťovou kartu „vidí“. Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení a vyberte podsekci Paměť (nebo Údržba zařízení, jako v případě firmwaru Samsung a One UI).

Zde najdete „Paměťová karta SD“. Jak vidíte, naše zařízení mapu rozpoznalo.

Nyní budete potřebovat správce souborů. Jako správce souborů můžete použít libovolnou aplikaci, protože proces přenosu bude podobný. Pokud je FM ve firmwaru již nainstalován, můžete jej použít. Pokud ne, stáhněte si je pomocí služby Google Play Market. Použijeme integrovaného správce souborů Samsung. „Moje soubory“.

Vyberte soubory, které chcete přesunout (klepněte na soubor a podržte jej, pokud jich máte více, vyberte další). V dolní části obrazovky klikněte na „Kopírovat“ nebo „Přesunout“ podle toho, co chcete provést.

Vraťte se o krok zpět a vyberte „flash disk“, který jsme přidali.

paměťovou, kartu, samsung

Pokud chcete soubory přidat do kořenového adresáře paměťové karty, klikněte na „Přesunout sem“.

Složku vytvoříte stisknutím tří teček a výběrem možnosti „Vytvořit složku“ z nabídky.

Otevřete ji a přeneste soubory stejným způsobem.

Jak vidíte, není to nic složitého. Tímto způsobem můžete přenášet další soubory na paměťovou kartu, s výjimkou aplikací, nebo z paměťové karty do hlavní paměti.

Jak vymazat data, která nelze obnovit

Vzhledem k povaze konstrukce disků lze smazané soubory normálně obnovit. Ani standardní (povrchové formátování) paměťového média nezaručuje úplné zničení informací, ale pouze vymaže tabulku obsahující adresy uložených dat. Samotná data nezmizí. jsou pouze následně přepsána novými daty.

V případě nenávratné ztráty dat jsou k dispozici nástroje, které přepíší obsah buněk náhodnými daty. Jedním z takových programů je CCleaner. Můžete použít bezplatnou verzi.

Uživatelský průvodce obnovou ztracených dat z interní paměti telefonu Samsung

Poznámka: Před spuštěním tohoto programu pro obnovu dat ve vnitřní paměti Samsung nejprve proveďte root zařízení Samsung.

Začněte instalací softwaru pro obnovení interní paměti Samsung do počítače. Poklepáním na něj jej otevřete a připojte mobilní telefon Samsung k počítači pomocí kabelu USB. Před úspěšnou detekcí telefonu proveďte následující kroky pro povolení ladění USB v telefonu. Pokud mezitím potřebujete obnovit smazané soubory na SD kartě telefonu, otevřete USB disk v zařízení. Poté stiskněte tlačítko „Obnovit“ v nabídce.Pak bude váš telefon Samsung brzy rozpoznán.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS