Jak resetovat uzamčený telefon Samsung

Obnovení telefonu se systémem Android, pokud je uzamčen pomocí režimu obnovení a služby Google ADM

Je možné resetovat telefon se systémem Android, když je uzamčen?? Odpověď. Ano. Podle nedávného průzkumu je nyní systém Android bezpečnější než iOS, mimo jiné proto, že existuje mnoho způsobů, jak telefon se systémem Android uzamknout. To ztěžuje hackování nebo špehování vašeho zařízení se systémem Android. Odborníci na kybernetickou bezpečnost doporučují, aby si lidé pravidelně měnili heslo k telefonu se systémem Android. Stále více lidí proto zapomíná své heslo a zamyká se. Některé softwarové problémy mohou způsobit zablokování systému Android, například zamrznutí systému nebo nereagování dotykové obrazovky. V tomto návodu vám ukážeme, jak resetovat telefon se systémem Android, když je zamčený.

resetovat, uzamčený, telefon, samsung

Pokud jste telefon se systémem Android zamkli, nelze jej pomocí aplikace Nastavení resetovat. Režim obnovení je však stále možný. Režim obnovení umožňuje obnovit telefon se systémem Android, když je uzamčený, aniž byste museli spouštět systém Android. I když je to trochu složitější, můžete postupovat podle následujících pokynů.

Stiskněte tlačítko „Power“, dokud se nezobrazí obrazovka vypnutí. Poté přejetím prstem nebo klepnutím na „Vypnout“ zařízení vypněte.

Krok 2. Spuštění do režimu obnovení

Po zčernání obrazovky podržte kombinaci tlačítek režimu obnovení. Jakmile se zobrazí obrazovka režimu obnovení, uvolněte kombinaci kláves.

Obecná kombinace režimu obnovy. Je tlačítko snížení hlasitosti a tlačítko napájení nebo tlačítka napájení a Domů. Jedinečné kombinace zahrnují:

U dřívějších telefonů Samsung: Kombinace kláves. Jsou tlačítka pro zvýšení hlasitosti, home a power. Na zařízení Galaxy Note 8 je třeba stisknout současně tlačítka napájení, zvýšení hlasitosti a Bixby.

Pro zařízení Nexus: Kombinace tlačítek. Je zvýšení hlasitosti snížení hlasitosti tlačítka napájení.

V telefonech HTC: Podržte tlačítko snížení hlasitosti a potom stiskněte tlačítko napájení k sobě.

V telefonech Moto: podržte současně tlačítko snížení hlasitosti, tlačítko domů a tlačítko napájení.

Na zařízeních LG: stiskněte současně tlačítka napájení a snížení hlasitosti, dokud se nezobrazí logo LG, uvolněte tlačítka a poté opět podržte kombinaci kláves pro spuštění režimu obnovení obrazovky.

Krok 3. Resetování telefonu se systémem Android v režimu obnovení

Když se zobrazí obrazovka režimu obnovení, můžete pomocí tlačítek snížení a zvýšení hlasitosti přepínat mezi nabídkami, zatímco tlačítko napájení slouží k provedení příkazu. Vyberte a proveďte „Wipe data / factory reset“. Po vyzvání vyberte možnost „Ano“. Telefon se systémem Android bude resetován, i když je uzamčený.

Hlavní důvody pro odstranění hesla z telefonu Samsung

Důvodů, proč zjistit, jak odstranit heslo ve starém zařízení Samsung, může být několik:

 • Neustále zapomínáte na kolík;
 • Dali jste svůj chytrý telefon příbuznému, který má problémy se zadáním klíče;
 • Smartphone vám někdo daroval nebo jste si ho koupili z ruky;
 • Klíč byl nainstalován omylem a vůbec ho nepotřebujete;
 • Obrazovka smartphonu je poškozená, což způsobuje špatnou reakci dotykového displeje.

Dalším důvodem je zastaralý chytrý telefon, který dosáhl konce své životnosti a jehož dotykový displej nefunguje správně. Zadávání hesla je v této situaci opravdu obtížné.

Odstranění účtu Google v zařízení Samsung

Tato metoda resetování je ideální pro smartphony Samsung se systémem Android 4.4 nebo starší verze tohoto operačního systému.

 • Zadání špatného hesla zamčené obrazovky 5krát
 • Na obrazovce se zobrazí zpráva „Forgot Pattern Lock“?“. Klepněte na něj;
 • Zadejte svůj záložní kód PIN nebo údaje o účtu Google. Pokud se rozhodnete zadat záložní kód PIN, stiskněte tlačítko OK. Pokud jste přihlášeni ke svému účtu Google, klepněte na „Přihlásit“ a pokračujte. Telefon Samsung bude odblokován.

Klepněte na možnost Zapomenutý zámek vzoru a zadejte heslo

Odstranění uzamčené obrazovky Samsung bez hesla (bez ztráty dat)

Odstranění zámku obrazovky Android je ideální volbou pro odemknutí Samsungu bez hesla během několika minut, žádné další po sobě jdoucí kroky, žádné další bezpečnostní problémy. Tato užitečná aplikace slouží k efektivnímu řešení problémů se zamčenou obrazovkou systému Android.

Nejnovější verze nyní podporuje pouze zařízení Samsung. Může pomoci uživatelům zařízení Samsung zakázat heslo a problémy se zamykací obrazovkou na zařízení Samsung. Zařízení bez ztráty dat, po odstranění uzamčené obrazovky telefonu máte přístup ke kontaktům, SMS, obrázkům, e-mailům nebo jiným důležitým datům. Program je použitelný pro zařízení Samsung včetně Samsung Galaxy S9/S8/S7/S6/S5/S4/S3, Note 5/4/3 atd.

Obejití zámku obrazovky, hesla, kódu PIN a otisku prstu společnosti Samsung bez ztráty dat

Spusťte v počítači sadu nástrojů Android Stáhněte si a nainstalujte do počítače software pro obnovu dat z uzamčené obrazovky systému Android. Poté spusťte aplikaci a klepněte na možnost „Odstranit zámek obrazovky Android“.

Spuštění procesu odinstalace Klepnutím na tlačítko Start spusťte proces odinstalace.

Připojení zařízení Samsung k počítači Jakmile se zobrazí níže uvedené výzvy, připojte zařízení Samsung k počítači pomocí kabelu USB. Všimněte si, že režim ladění USB na vašem zařízení musí být povolen dříve.

Odstranění hesla na Samsungu Dokončeno Nyní je Android Lock Screen Removal Data Recovery odemkl váš Samsung bez hesla. Můžete přejít do telefonu a potvrdit, zda je v zařízení heslo k uzamčené obrazovce.

Celé odstranění je tak jednoduché, že?? Kromě toho Odemknout zámek obrazovky Android vám také umožňuje obnovit smazaná data ze zařízení Android po ztrátě dat za jakýchkoli okolností, což vám umožní obnovit data z vaší karty Android SD / paměťové karty Android, stejně jako.

Zakázat práva správce

Některé aplikace nejsou omezeny na standardní oprávnění. pro správnou funkci vyžadují rozšířená oprávnění. práva správce.

Práva správce těchto aplikací nemusí umožnit odemknutí obrazovky. Pro odstranění zámku budete muset zakázat práva správce.

Pokud máte hodně aplikací s právy správce, zakažte je jednu po druhé, dokud se vám nepodaří zámek odstranit.

Pokud nejsou k dispozici žádné aplikace s právy správce nebo jsou všechny zakázány, ale zámek se nezruší, zkuste následující tip.

Vymazání certifikátu

Dalším „viníkem“ nemožnosti odemknutí prostřednictvím nabídky výchozího nastavení jsou aplikace, které byly kdysi nainstalovány a ve jménu bezpečnosti vyžadovaly zadání číselného nebo grafického hesla do používaného smartphonu. Jedna z aplikací stažených z playmarketu obsahuje specifické bezpečnostní certifikáty a dokud jsou ve smartphonu aktivní, odstranění klíče nebude fungovat.

Jediným východiskem je odebrání nechvalně známých bezpečnostních certifikátů podle pokynů krok za krokem:

Systém požádá o potvrzení odstranění a vy musíte počkat, dokud nebude vymazání dokončeno, restartovat počítač a zkusit odstranit kolík prostřednictvím standardní nabídky.

Ne vždy jsou na vině bezpečnostní certifikáty třetích stran: pokud není při otevření aktivní řádek „Odebrat pověření“, pak v systému Android není žádný software, který by znemožňoval odemknutí.

Přes nouzový režim

Nouzový režim slouží k opravě problémů a chyb operačního systému, včetně změny hesla pro odemknutí (nebo klíče se vzorem).

 • V zapnutém telefonu podržte stisknuté tlačítko napájení, dokud se nezobrazí možnost „Odpojit“.
 • Na tuto možnost je třeba klepnout na několik sekund.
 • Zobrazí se zpráva, že máte vstoupit do nouzového režimu (znamená to zakázání práv správce). To znamená, že po odsouhlasení tlačítkem OK se Samsung spustí bez nainstalovaných aplikací. v čistém stavu.
 • Poté přejděte do Nastavení a zakažte nebo změňte heslo na takové, které si budete přesně pamatovat.
 • Po restartu se vrátí standardní zobrazení operačního systému.

Jak odemknout obrazovku Samsung, když zapomenete heslo, pomocí účtu Google

Následující metoda funguje pouze na verzích systému Android 4.4 a méně. Vaše data zůstanou v zařízení beze změny. Všimněte si, že uzamčené zařízení musí být připojeno k síti, abyste dosáhli úspěšného výsledku.

Zadání nesprávného hesla, kódu PIN nebo vzorového zámku na obrazovce smartphonu 5krát.

Vyberte možnost Zapomenutý vzor/heslo. Poté zadejte údaje o účtu Google nebo záložní pin.

resetovat, uzamčený, telefon, samsung

Telefon se odemkne a vy můžete nastavit nový klíč/heslo.

Obnovení hardwarového nastavení Galaxy S8, S8 a Note 8. průvodce krok za krokem

Pokyny pro provedení hardwarového resetu u Galaxy S8, S8 a Note 8 se mírně liší od pokynů pro ostatní zařízení Galaxy. Po vypnutí zařízení podržte tlačítko napájení stisknuté po dobu 10 sekund a proveďte následující kroky.

resetovat, uzamčený, telefon, samsung
 • Stiskněte současně tlačítka napájení, zvýšení hlasitosti a Bixby, dokud se nezobrazí logo Samsung. Všimněte si, že se mohou zobrazit následné zprávy „Instalovat aktualizaci“ a „Žádný příkaz“, ale na těchto obrazovkách nemusíte dělat nic jiného než čekat, až se objeví obrazovka pro obnovení systému Android.
 • Na obrazovce obnovení systému Android stiskněte tlačítko pro snížení hlasitosti, dokud se nezvolí možnost „Vymazat data / Obnovení továrních nastavení“.
 • Stiskněte tlačítko napájení.
 • Na obrazovce upozornění stiskněte tlačítko snížení hlasitosti, dokud se nezvýrazní možnost „Ano“.
 • Stiskněte tlačítko napájení
 • Po několika sekundách se znovu objeví obrazovka Android Recovery s vybranou možností Restartovat systém nyní. Stisknutím tlačítka napájení restartujete zařízení.

Úplný průvodce obnovením hesla Samsung

Bylo vám zablokováno zařízení Samsung a chcete obnovit jeho heslo?

Nebojte se, jedná se o poměrně častý problém, který se stává mnoha lidem. Ať už se snažíte odemknout svůj starý telefon, nebo jste zapomněli heslo, můžete své zařízení snadno odemknout. K tomu můžete použít nástroj pro resetování hesla Samsung nebo zadat určité kódy.V závislosti na situaci můžete použít různá řešení. Další informace o kódu pro obnovení hesla Samsung a dalších řešeních najdete zde.

Seznam kódů pro resetování Samsung

Téměř každé zařízení se systémem Android má určité hlavní kódy. Zařízení Samsung může reagovat na kódy související s určitými operacemi. Většina těchto kódů je kombinací speciálních znaků (např. A #) a číslic. Když je zadáme do zařízení, aktivují kód a provedou určité úkoly.

Existují speciální kódy pro kontrolu informací o telefonu, načtení informací o síti, odblokování karty SIM atd. Д. Pro odemknutí zařízení můžete také zadat heslo pro obnovení telefonu Samsung.

Zde jsou některá běžná hesla a kódy pro resetování u společnosti Samsung.

 • 2767 3855 # resetuje nová zařízení Samsung
 • 2767 2878 # slouží také k resetování posledních telefonů
 • # funguje na většině starších zařízení
 • # zobrazí se potvrzení před restartováním zařízení

Jedná se o ověřené kódy pro obnovení hesla Samsung Duos, které by měly fungovat i na všech předních telefonech Samsung.Použití těchto kódů je velmi snadné. Aktivujte zařízení a stiskněte nouzové tlačítko. Tím se načte tísňové vytáčení. Nyní zadejte tyto resetovací kódy a stiskněte tlačítko pro jejich stažení.

Důležité upozornění. Tyto kódy pro obnovení obnoví tovární nastavení zařízení. To znamená, že jeho uložená data a nastavení budou automaticky vymazána. V případě potřeby si telefon Samsung předem zálohujte.

Jak obnovit heslo telefonu Samsung, když k němu máte přístup?

Pokud již máte přístup k telefonu a můžete jej odemknout, nebude pro vás resetování hesla telefonu Samsung nejmenším problémem.Můžete jednoduše přejít do nastavení a resetovat zámek na nový kód PIN, heslo, vzor atd. Д. Chcete-li zjistit, jak obnovit heslo v telefonu Samsung, postupujte podle následujících jednoduchých kroků:

  Jednoduše odemkněte zařízení stávajícím kódem PIN a přejděte do „Nastavení“, „Zabezpečení“.

Jak obnovit heslo v telefonu Samsung, když je uzamčený?

Pokud jste zařízení zablokovali a nemůžete si vzpomenout na stávající kód PIN, vzor nebo heslo, musíte použít speciální nástroj.Doporučujeme používat dr.Fone. Odemknutí obrazovky (Android). Dokáže odstranit všechny druhy zámků zařízení Samsung, jako je PIN, heslo, vzor, otisk prstu atd. Д. Tím nedojde k poškození nebo ztrátě dat. To znamená, že všechna stávající data a nastavení v telefonu budou uložena. Chcete-li zjistit, jak obnovit heslo v telefonu Samsung, postupujte podle následujících jednoduchých kroků.

Dr.Fone. Odemknutí obrazovky (Android)

Odstranění uzamčené obrazovky v zařízeních Samsung bez ztráty dat

 • Odemkněte jakýkoli typ zámku obrazovky systému Android, včetně hesla, vzoru, kódu PIN, otisku prstu atd. Д.
 • Zjednodušení procesu odemykání telefonu. Nejsou vyžadovány žádné technické dovednosti.
 • Podpora obcházení zámku obrazovky na LG G2 / G3 / G4 a Samsung Galaxy S / Note / Tab.

Chcete-li začít, spusťte příkaz dr.Fone v systému a přejděte do jeho modulu „Odemknout“.

Připojte uzamčený telefon Samsung k počítači pomocí kabelu USB a po zjištění zařízení klepněte na tlačítko Start.

Vyplňte důležité údaje týkající se vašeho zařízení, jako je značka, model a název, a pokračujte. Zobrazí se vyskakovací okno, které vám umožní potvrdit zadané informace o zařízení.

Podle pokynů na obrazovce je třeba spustit telefon v zaváděcím režimu. Jednoduše stiskněte současně tlačítka Napájení Domů Snížení hlasitosti.

Krok 5.Jakmile telefon přejde do režimu spouštění, aplikace automaticky začne stahovat opravné balíčky pro váš telefon.

Po dokončení stahování se zařízení normálně restartuje.

Jakmile se na obrazovce zobrazí tato výzva, můžete ji bezpečně odstranit ze systému. Můžete jej snadno odemknout a přejít do nastavení zabezpečení a obnovit heslo.

Jak se připojit k internetu v uzamčeném telefonu?

Restartování zařízení. Vaším cílem je zachytit oznamovací lištu za závěsem v horní části obrazovky a stáhnout ji dolů dříve, než se otevře zamykací obrazovka. To vám umožní povolit paketový přenos dat Wi-Fi nebo 3G/4G.

Co se resetuje při resetování?

Obnovení nastavení sítě Obnovení nastavení sítě odstraní seznam používaných sítí a nastavení VPN, která nebyla nastavena pomocí konfiguračního profilu nebo správy mobilních zařízení (MDM). Wi-Fi se vypne a znovu zapne, čímž se odpojíte od všech sítí, ke kterým jste byli připojeni.

Obnovení aplikací může pomoci, pokud jsou aplikace nestabilní. Po resetování: Aplikace budou obnoveny na výchozí přístup

| Denial of responsibility | Contacts |RSS