Jak restartovat hru na iPhonu

Jak smazat postup ve hře Romance Club a začít hru znovu

Pokud jste fanoušky počítačových a mobilních her, víte, že první hraní je vždy neúspěšné. Pohybujeme se špatným směrem, volíme špatnou cestu. Abyste to mohli napravit, musíte se vrátit na začátek. V našem článku si můžete přečíst, jak obnovit veškerý svůj postup ve hře Club Romance, abyste mohli začít hru znovu.

Vývojáři z Moldavska vymysleli pro mobilní zařízení se systémy iOS a Android barevnou hru. Club Romance. Jedná se o jedinečné příběhy různých žánrů, které vás zaujmou od prvních minut hraní. Zápletky jednotlivých příběhů jsou dobře promyšlené a postavy i herní svět jsou vykresleny v příjemných barvách.

Ve hře můžeme ovládat osud hlavní postavy a ovlivnit výsledek příběhu. Jak nám vývojáři slibují, v našich příbězích si můžeme vybrat, s kým si vybudujeme vztah, zda budeme přáteli, nebo nepřáteli.

Vlastnosti hry:Vysvětlení:
Spousta úrovní. Hra je rozdělena do několika hlavních příběhů, ve kterých se postupuje. A každý z nich má jiný název: Born of the Moon, My Hollywood Story, Queen in 30 Days atd.Д.
Časté aktualizace. Nové příběhy vycházejí přibližně jednou za 1-2 měsíce.
Přímé řízení hrdinů. Během procesu musíme v dialogovém okně vybrat, co chceme konkrétní postavě říct. Hlavní postavě jsou pro určité akce přiřazeny různé dodatečné parametry.

Jak odstranit herní data v Game Center?

V dolní části obrazovky jsou uvedeny hry, které máte v iPhonu nebo iPadu a které jsou podporovány službou Game Center. Chcete-li odinstalovat, proveďte gesto zprava doleva a odinstalujte. Upozornění. smazána budou pouze data ve službě, nikoli samotná aplikace.

Prostřednictvím nastavení. Přejděte do Nastavení. Obecné. Statistiky. Úložiště. Zobrazení seznamu všech her a programů nainstalovaných v zařízení seřazených podle velikosti dat. Vyberte hledanou aplikaci, klepněte na ni a zobrazí se zpráva. „Odinstalovat aplikaci“.

Vymazání dat

Pokud hra není vázána na službu společnosti Google, jediným způsobem, jak začít znovu, je vymazat staré uložení vymazáním všech dat aplikace.

Nyní se hra po spuštění aplikace znovu spustí.

Jsme rádi, že jsme mohli pomoci.

restartovat, iphonu

Kromě tohoto článku je na webu k dispozici 12820 užitečných pokynů. Přidat stránku Lumpics.Jsme si jisti, že se vám budeme hodit jako služba záložek (CTRLD).

Popište, co u vás nefunguje. Náš tým se vám pokusí co nejrychleji odpovědět.

Jak restartovat Grim Soul?

Jak odstranit herní data v Game Center?

V dolní části obrazovky jsou uvedeny hry, které jsou v iPhonu nebo iPadu a které jsou podporovány službou Game Center. Chcete-li odinstalovat, proveďte gesto zprava doleva a odinstalujte. Poznámka. smazána budou pouze data ve službě, nikoli samotná aplikace.

Přejděte do aplikace „Nastavení“ Vyberte „Aplikace“ nebo „Správa aplikací“ Klikněte na aplikaci, která vás zajímá Přejděte dolů a zkontrolujte, zda je v seznamu uvedena položka „Vymazat mezipaměť/data“

Instalace aplikací do iPhonu nebo iPadu

První průvodce instalací her do iPhonu byl velmi skromný a neinformativní, proto jsme se rozhodli vytvořit uživatelsky přívětivější návod pro stahování softwaru do iPhonu nebo iPadu. Dnes se podíváme na 2 oficiální způsoby instalace her a aplikací.

Než začneme instalovat hry a aplikace do telefonu Apple iPhone, musíme si založit účet, což je účet Apple, který nám umožní stahovat hry a instalovat je do telefonu. Účet si můžete vytvořit jedním z níže uvedených způsobů:

Nyní, když máte účet, můžete si vybrat, jak instalovat aplikace do iPhonu, i když ne výhradně do iPhonu, tento návod mohou použít také majitelé tabletu iPad nebo přehrávače iPod Touch. Oficiálně lze aplikaci nainstalovat pomocí počítače, ale můžete se obejít i bez železného přítele a nainstalovat ji přímo z telefonu.

Tato metoda umožňuje nainstalovat hru nebo program do iPhonu bez počítače. Instalace probíhá přímo z telefonu, iPhone musí být samozřejmě nakonfigurován se stabilním připojením k internetu, nejlépe pomocí hotspotu Wi-Fi:

restartovat, iphonu

V telefonu spusťte standardní aplikaci App Store

Klepněte na „hledat“, do vyhledávacího pole zadejte název aplikace, kterou chcete nainstalovat, vyhledáme a nainstalujeme jeden z nejlepších online messengerů pro iPhone s názvem IM. Pokud aplikace není definována, můžete si vybrat bezplatnou aplikaci nebo hru z 25 nejlepších bezplatných aplikací nebo her.

Aplikace je nalezena, vyberte ji a stisknutím tlačítka „Free“ ji nainstalujte. Stisknutím tlačítka „Install“ potvrďte instalaci. Pokud se zobrazí výzva k zadání hesla, zadejte heslo vytvořeného účtu.

Poté se na obrazovce iPhonu zobrazí ikona aplikace se stupnicí načítání, když se stupnice doplazí na konec. aplikace je nainstalována, můžete ji spustit a používat.

Pokud stahujete hry a aplikace o velikosti více než 100 MB nebo 150 MB. Používáte mobilní internet (například pokud není v blízkosti Wi-Fi), iPhone vám oznámí, že stahování souborů je omezeno, ale můžete to obejít, například takto.

Jak stáhnout hry do iPhonu pomocí iTunes Metoda číslo dvě umožňuje stáhnout hry do počítače a poté stáhnout aplikace do iPhonu, to vše pomocí softwaru iTunes, který musí být nainstalován v počítači. Tato metoda nevyžaduje internet v telefonu. Pokud je iTunes nainstalován a počítač je připojen k internetu, můžete začít pracovat. Jako vždy budeme k procvičování používat bezplatné aplikace pro iPhone:

Spusťte iTunes, přejděte na „iTunes Store“ a autorizujte své Apple ID, samozřejmě pokud jste jej neautorizovali již dříve.

V pravém horním rohu klikněte na „Přihlásit se“ a přihlaste se pomocí údajů o svém účtu.

Tam v pravém horním rohu do vyhledávacího řádku zadejte název hledané aplikace, opět vložíme IM, můžete najít vlastní nebo použít sekci Top-Free, kde jsou umístěny bezplatné aplikace.

Naše aplikace se objeví ve výsledcích vyhledávání, je prezentována ve dvou verzích. jedna pro iPhone a druhá pro iPad. Vyberte si jednu pro své zařízení a klikněte na „Stáhnout“

Zadejte heslo k účtu, stiskněte tlačítko „Buy“ a aplikace se stáhne do iTunes. Po stažení se aplikace objeví v sekci „aplikace“

Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB. V části „Zařízení“ v iTunes klikněte na iPhone, vyberte kartu „Programy“, zaškrtněte políčko „Synchronizovat“, označte naši aplikaci a v pravém dolním rohu klikněte na „Použít“.

Po provedení synchronizace se aplikace nainstaluje do iPhonu.Nyní znáte dva způsoby, jak stahovat aplikace do iPhonu nebo iPadu.

Tento záznam byl zaslán v Návody a označen iPhone synchronizace. Přidání trvalého odkazu do záložek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS