Jak rozlišovat Samsung telefon originál od falešného.

Jak zkontrolovat telefon Samsung na originalitě před nákupem

Chcete-li ušetřit při nákupu Samsung Galaxy Smartphone, mnoho uživatelů není adresováno oficiálním prodejcům, ale v malých malých známých obchodech nebo zakoupení použitého zařízení k oznámení. Ale v tomto případě je vždy riziko získání falešné nebo repliky. Naštěstí existují některé jednoduché způsoby, jak zkontrolovat telefon Samsung na originalitě.

Samsung telefonní firmware přidal možnost kontrolovat a ovládat zařízení pomocí servisních kódů. Vzhledem k tomu, že v obvyklém Androidu chybí tyto kódy, když se snaží získat některý z značkových digitálních kombinací, zařízení bude chybu.

Jak zkontrolovat telefon Samsung k originalitě pomocí servisního kódu: Otevřete nástroj vytáčení; Zadejte znaky #; Stiskněte tlačítko volání; Tento přístroj vydá informace o aktuální verzi softwaru a na falešném se zobrazí chybová zpráva.

Další servisní kód pro kontrolu. ###. Funguje nejen na Samsung, ale také na mnoha dalších smartphonu Android, ale umožňuje získat informace o zařízení, jeho statistice baterie a používání.

Při výběru smartphonu věnujte pozornost jeho hodnotě. Značkaný gadget podle definice nemůže stát mnohem levnější než originál. Před nákupem telefonu na reklamě se doporučuje zobrazit střední cenu použitých zařízení na různých místech a navigovat IT, stejně jako věnovat pozornost termínu umístění věty. Pokud je zařízení levné, ale zároveň se prodává na týden nebo ještě více. to je jasné znamení, že je něco špatně s telefonem.

Ačkoliv nízká kvalita baterie je jasným znakem falešné, problémy s baterií se mohou vyskytnout v originálu. Opravit situaci pomůže materiál „Co dělat, když je telefon Samsung rychle vybití“.

Ve snaze o údaje. Samsung S7 Edge

Druh. Každý zná linii telefonů S7 série ze Samsungu se svým známým procesorem Exynos, který miluje to velmi 5 let, aby visel, dejte týmem mrknout s modrou vedenou smrtí a opustit desku na dovolenou, nejprve jako všechny Data) Je to s takovými příznaky a obrátil se ke mně zákazníkovi.Ano. Bylo to velmi dávno a možná není pravda. Scary Spánek KumpeterChik) Tak. Dumping Procesor nebo paměť opotřebení může vést samy stejně, ale na vnitřních měřeních a spuštění pravomocí různými způsoby.Telefon přinesl mrtvolu.V nepřátelské službě, když byl telefon schopen viset na spořič obrazovky se rozhodl blikat, údajně bez ztráty dat a pak firmware se vypustil uprostřed a telefon se již nezapne.

Neexistuje žádná méně než zaostřovací kartu. Tato oprava je více než 2 roky, takže budu spokojený s tím, co je) myslet a připojit k počítači není žádný bod. Okamžitě na demontáže:

Z napájení 400mA spotřeby, která může mluvit o mrtvé paměti. Ano, existují dva způsoby, protože to může také dumping Procea pro jednoho ze spárovaných pneumatik přenosu dat. V tomto případě je část dat ztracena a procenta nemůže normálně dát obraz.Chcete-li zkontrolovat a eliminovat mrtvý čip paměti, musí být odstraněn

Oplocení procesoru před přehřátím a demontážem, vyjmím paměť paměti po dorazení do jeho kruhu, ke snížení teploty výdechu.Střelec první osoby)

Odstraňuji obranu a získám přístup k čipu.Sloučenina sloučenina čipu. S bezvýznamným vytápěním se začne rozpadat. Zničím to přes okraje čipu, abychom byli s pamětí stojících kondenzátorů a odporů

Zatímco poplatek je stále horký, okamžitě zjistí místo, které chcete vrátit tento čip

rozlišovat, samsung, telefon, originál, falešného

Válcování míče na čipu a programátor

Chip Alive, a proto řetěz telefonu vypnul procesor.Teď je na Fiss.Mimochodem jsem udělal opravu v roce 2019) I odstraňování ochrany procesoru

Co chladné chlazení chipu) je jasné, proč výpis. Ale znovu je tam dvojí názor.Někteří věří, že ponižující páje pod čipem, jiní. degraduje bod samotného krystalu. Ale můžete to posoudit pouze tehdy, když střílíte čip

V mém případě došlo k krystalu ze substrátu, protože pájka je zde perfektní. Je to jistě smutné, ale na druhé straně, když se spoléhá, ​​budu zahřát čip jako na starých grafických karet a po určitou dobu to bude fungovat, pokud se vůbec nespadne.Účel opravy. Extrakce dat. O dalším výkonu řeči vůbec. Tady jsem udělal malý trik.Chip sám sbírka: procesor a nad ním beran. Nesdílel jsem, protože čip je široký a textolitický substrát je příliš tenký a dělá to i při demontáži. Chceš nebo ne, ale můžete odstranit dokonale pouze opustit operativní na procesor, nebo snížit desku na zadní straně a přenos procenta a paměti dárci.Ale kurva taková pera. Žádná CNC zde není obtížná, dlouhá a nechce) vidět alespoň jeden šedý příjem? A není to) jsem jen trochu pro odstranění pájky. Kontakty Ne Ludil.Právě teď je chvála z toku a sloučeniny, kterou potřebujete odstranit.

Téměř věřil magnet.

Šel jsem do magnetu na cestě z práce. Manželka požádala, aby získala každého na čaj.

Beru na polici nugátu a oko spadl přímo pro datum výroby

Co říká očí? nerozumím.Ale něco je drastické na podvědomé úrovni

Právě opravila rukojeť. Namísto 06 měsíců to bylo 08 (a životnost je 6 měsíců).

A prodat Prosfots. A takový nugát tam nebyl jeden

Dohodli se, že existuje místo, kde je třeba falešný termín, ale řekl, že to nebylo.

Nejprve jsem věřil. Zde jsou výrobci GADA.

Jaký odvážný výrobce by měl být v takovém odpadu, aby ztratil smlouvu s Fande (Top-1 prodejce v zemi po splacení Dixie Síť)

Zboží prochází RC. Zkontrolujte tam. Recepce v obchodě. Musí zkontrolovat.

Nejméně jednou týdně do police se hodí prodávající zkontroluje výhody. A tady za měsíc jako zpoždění. a nevidíte takovou korekci?

Obecně jsem nevěřil správci magnetu. Ale myslím, že můj názor nestará.

Hodně štěstí všem. Podívejte se na trvanlivost zboží.

Ale protože je odlišit skutečný Samsung Galaxy S3 od falešného?

Při nákupu nejprve věnujte pozornost ceně. to je hlavní rozdíl. Populární instance této elektroniky nemůže stát 5000. V padělcích nejčastěji pozoroval symboly a zpětné prádlo. Také vzdálenost mezi dolním limitem obrazovky a ikonami různých aplikací mají častěji menší než originál tohoto produktu. Tento Samsung Galaxy S3 má indikátor LED-podsvícení na horní plochu přední strany, v tom okamžiku, jako falešné modely, tato funkce chybí.

Zbývající rozlišovací momenty jsou přímo uvnitř mobilního zařízení, to je v jeho „nádivání“.

  • Za prvé, často baterie na falešném je mnohem slabší než originál. Takže nákup smartphonu, věnujte pozornost baterii a můžete si koupit 1800 mAh namísto 2100 mAh.
  • Měli byste také věnovat pozornost počtu kontaktů, kterým se baterie připojuje k zařízení. Tato společnost Samsung Electronics Company má čtyři.
  • Dalším krokem bude ověření čísla IMEI (je na zadní straně baterie). Kopírovat, s největší pravděpodobností číslo IMEI na baterii a na záručním kupónu bude totožná, v tom okamžiku, kdy se původní kombinace dat se liší.
  • A jeden z nejvýraznějších markerů Samsung Galaxy S3 je ryté logo Samsung, na vrcholu štítku baterie, v tu chvíli jako originální produkty této oslavy a mělo by být ne. Ve skutečnosti musí být gravírování ponecháno od baterie pod zadním krytem.
rozlišovat, samsung, telefon, originál, falešného

Dalším krokem kontroly pravosti zakoupeného produktu je přímo sám. Pokud model, který budete hledat pomalu, prudce přejde do jiných pracovních tabulek, otevírá některé aplikace po dlouhou dobu a dělá špatnou kvalitu fotografií, s největší pravděpodobností je tato jednotka falešná a nemá nic společného s Samsung Galaxy S3. Stojí také za to vědět, že falešná galaxie S3 nebude podporovat aktualizace firmwaru společnosti Samsung.

Takže, nákup falešného produktu, můžete získat nejen morální zklamání, ale také nedostatek schopnosti používat opravy v autorizovaných servisních střediscích Samsung. Aby to se nestalo, zástupci společnosti doporučují nákup mobilních zařízení pouze od oficiálních dodavatelů, a když je falešný zjištěn, aby se hlásil Samsung Service Center.

Jak rozpoznat falešný Android Smartphone pomocí aplikace

Benchmark je nejen metrem strmosti mobilního telefonu pro školačky a studenty, ale také dobrý nástroj pro sběr smartphonů ve všech maličkostech. Ne ty, kteří dělají obchodníci, a podrobně. číslo a označení každého z senzorů, typ základní desky, typu RAM, a tak dále. A po „sčítání lidu“ stejná základna je vhodná pro výpočet padělků. Proč neinstalovat jednoduchý měřítko Antutu a nedívejte se na vlastnosti? Vzhledem k tomu, že ve standardních vlastnostech vlastností mají čínské jednotky dlouhé v Androidu absolutně jakéhokoli názvu modelu, procesoru a obrazovky, jakékoli kapacity pohonu. cokoliv.

Proto Antutu vytvořil speciální aplikaci, aby se rozlišovaly originální modely z „Self“. Antutu důstojník.

LifeHak: Jak zkontrolovat pravost smartphonu při nákupu

Srovnání kopií a původní Samsung Galaxy S7

Příklad částečných údů překladů Samsung Galaxy S7

Příklad specifikací Samsung Galaxy S7

Hlavní rozdíly z původního Samsungu z falešného

Čínské řemeslníci se naučili přesně kopírovat smartphony Samsung. Falifikace je obtížné určit externě, takže problémy začínají po zakoupení. Takže telefon nezemře „několik dní po akvizici, musíte být schopni rozlišit původní samsung z falešného.

Kvalita montáže a materiálů

Skutečné miniaplikace Samsung jsou sestaveny ze značkových komponent. Paměťové moduly a procesory, displeje a fotoaparáty jsou vyvinuty na oficiálních závodech. Korejský výrobce striktně monitoruje kvalitu dílů, takže prvky probíhají a testují.

V době vytvoření modelu Samsung jsou komponenty moderní a silné.

Kopie jsou shromažďovány v řemeslných podmínkách ze železné pochybné kvality. Místo uvedených charakteristik použijte zastaralé detaily. Smyslná obrazovka zařízení špatně reaguje na pohyb, zpomaluje.

Samsung skutečné smartphony podle hmotnosti těžších padělků. Plastový trup vypadá drahé a pevné. Kovové modely nemohou být lehké. Zadní kryt pevně zapadá, neopustí mezery. Tlačítka jsou pevně sedí v hnízdě, nedrží se, nelepte a nevrtejte.

Zkontrolujte autentičnost gadgetu stojí na oficiálních stránkách.

Název modelu Najít značková konfigurace. Pokud jsou v charakteristikách deklarovány jiné parametry, zařízení je non-originální. Často instalují procesor s nízkým výkonem nebo slabou komoru.

Samsung značkové telefony software před vstupem na trh prochází komplexní testovací systém. Kontrola se provádí ve 2 fázích:

  • Na oddělení společnosti. Odhalit chyby a selhání při práci se železem.
  • V Google Corporation. Stvořitelé Android OS určují rychlost fungování a kvality ochrany.

Pravidelné aktualizace Samsung se používají k optimalizaci zařízení, eliminují vady a chyby.

Ve falsifications, OS není upgradován na nejnovější oficiální verze od společnosti Samsung. Často používají nekvalitní firmware z neverifikovaných zdrojů. Zařízení zpomaluje, buggy nebo vyhodí aplikace.

Oficiální služby a funkce

V původních gadgetech Samsung předinstalované značkové programy od výrobce. Software je vyvinut pro technické vlastnosti zařízení, takže nebude práce na slabých zařízeních.

  • Vlajky nutně dávají platební systém Samsung Pei a automatický rozpoznatelný průkaz.
  • Všechny modely nepotřebují nezávisle nainstalovat obchod s galaxií Store, Cloud Storage a Prohlížeč. Pokud se uživatel pokusí vytvořit nebo přidat účet Samsung, pak smartphone poskytne chybu. Často není v menu s účty výrobce žádná položka.
  • V originálních telefonech provedete služby od společnosti Google. Standardní přehrávání Market doplňuje Gmail Mailer, aplikace YouTube a Disk Disk. Při prvním přístupu k Internetu se přístroj požádá o aktualizaci programů. Software nevyvolává chyby a neplavuje po automatickém stažení.

Původní telefony společnosti Samsung jsou poskytovány samostatnou značkovou zárukou výrobce. V pasu s logem a názvem modelu prodávající zadá datum a místo prodeje, vložte tisk. Dokumentace pomůže majiteli zdarma opravit v případě poruchy. Pokud je odhaleno sňatek továrny, budou nahrazeny pracovní kopií.

Pro padělky není od společnosti Samsung žádná záruka. Pasis chybí v krabici nebo leží malou knihu. Namísto značkových závazků poskytuje obchod vlastní službu. Po rozbití, majitel odmítá opravu nebo výměnu.

Původní smartphone Samsung Falešný
Kompetně navržené papíry Otevřete uživatele s přístupem do bezplatného servisního střediska. Nesprávně vyplněné dokumenty. Často neexistuje žádné datum a místo nákupu.
Existují platební dokumenty. Žádná kontrola.
Dojmem mokrého razítka bude zárukou značkových závazků výrobce a prodávajícího. Žádné těsnění.

Držte zařízení

Jedním z metod, jak rozlišovat originál od falešného Samsungu. jen aby držel zařízení ve svých rukou v přítomnosti takové příležitosti. Před tím přejděte do oficiálního obchodu obchodníka a pečlivě zkontrolujte oficiální telefon. Je nutné pochopit principy provádění, prozkoumat použité materiály a další funkce zařízení.

V budoucnu, pokud si vezmete kopii, rozlišovat čínské aparáty z původního Samsungu nebude práce. Rozdíl bude patrný v nízké kvalitě, hmotnosti, kvalitě montáže atd. D. V případě jakékoli podezření z originality je lepší opustit podezřelý nákup a hledat další možnost.

rozlišovat, samsung, telefon, originál, falešného

Samsung Galaxy S8 Rozdíly

Pro svačinu jsme opustili Het v loňském roce. Samsung Galaxy S8, nebo spíše jeho kopie. Většina kopií populárních smartphonů se snaží poskytovat levný produkt s nejpodobnějším designem. V tomto ohledu nebyla S8 výjimkou, když obdržel nejen několik možností pro kopie různých stupňů nechutných, ale také pár klonů od výrobců, ne příliš skrývá tuto skutečnost. Dobré k příkladům Goophone S8 nebo HDC prostor S8 plus neo. A samotným obou těchto „zázraků“ techniků jsou významně nižší než původní smartphone na všech frontách, pokud hovoříme o vlastnostech.

Pokud však podrobně zvažujeme všechny rozdíly falešného z originálu, cesta, stejně jako v předchozí situaci, to stojí za to od krabice. Originální krabice je zcela černá a má více lesklých nápisů na dně přední strany. Mimochodem, jak jste již mohli myslet, kopie je také znatelně méně. Ano, a na zadní straně krabice, kde má originál hodně technických a dalších informací, kopie nemá téměř nic. Jeden z nejzajímavějších rozdílů některých kopií portu S8. MicrousB namísto splatnosti USB typu-C.

Díky přístupu k internetu a místních obchodů máte možnost kdykoliv zjistit, jaký zadní panel původního smartphonu a oblast fotoaparátu vypadá. Samsung Galaxy S8 falešný bude mít zcela jiné podrobnosti o všech těchto prvcích. Pokud vidíte, že senzory jsou umístěny v jiné pozici, je zřejmé, že telefon je falešný. Mluvit o kameře, všechno je jen jen. Dost na to, aby jeden nebo dva fotky a vše bude na místě. Dokonce i pro loňský model, původní galaxie S8 zůstává vynikajícím smartphone.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS