Jak ručně stahovat a nainstalovat kumulativní aktualizace Windows 10. Servisní balíček Windows 10

Jak ručně stahovat a nainstalovat aktualizace Windows?

Microsoft vydává nové aktualizace zabezpečení pro své produkty alespoň jednou za měsíc. Ve většině případů provádí služba Windows Update vynikající práci při stahování a instalaci aktualizací Windows automaticky. Můžete také ručně stáhnout a nainstalovat nejnovější kumulativní aktualizaci zabezpečení pro vaši verzi Windows (sestavení). Například na počítačích se službou WUSUSERV deaktivovanou službou na odpojených prostředích (pokud nepoužíváte server WSUS, kde můžete ručně testovat a schvalovat aktualizace Windows), v místní síti s měřeným připojením atd.

Každé druhé úterý v měsíci vydává společnost Microsoft nové aktualizace pro všechny podporované vydání Windows a další produkty MSFT (opravy pro kritické zranitelnosti mohou být uvolněny rychleji, aniž by bylo nutné čekat na toto datum). Také mějte na paměti, že v systému Windows se nyní používá model kumulativního aktualizace. To znamená, že musíte nainstalovat pouze jeden, nejnovější kumulativní bezpečnostní balíček pro aktualizaci instance Windows.

Kontrola historie aktualizace systému Windows

Datum nedávných aktualizací nainstalovaných v počítači můžete zkontrolovat pomocí následujícího příkazu PowerShell:

GWMI Win32_QuickFixEngineering | Seřadit nainstalovaný.desc

Zdroj Popis HotFixid nainstalované nainstalované. Aktualizace zabezpečení PCNAME1 KB5011352 NT Úřad \ Systém 2/9/2022 12:00:00

Tento snímek obrazovky ukazuje, že poslední aktualizace zabezpečení byla nainstalována na tomto počítači 9. února 2022.

ručně, stahovat, nainstalovat, kumulativní, aktualizace, windows

Můžete také zobrazit historii instalace Windows Aktualizace pomocí CMDLET GET-WUHISTORY z modulu PswindowowsUpdate:

Get-Wuhistory | Kde-objekt | DATUM SOUTY-Objekt.desc

Dále musíte zjistit verzi a vytvořit číslo vašich oken. Použijte následující příkaz PowerShell:

Get-computerinfo | Vyberte WindowsProductName, Windowsversion, OshardWareabsstractionLayer, Osarchitecture

WindowsProductName Windowsversion oshardwareabractionLayer Osarchitecture Windows 10 Pro 2009 10.0.19041.1566 64-bit

V mém případě si musím stáhnout nejnovější aktualizace zabezpečení pro Windows 10 20H2 x64.

Jak najít a stáhnout nejnovější aktualizaci zabezpečení pro Windows?

Nedávné aktualizace pro produkty Microsoft si můžete stáhnout ručně z katalogu Microsoft Aktualizace. https: // www.katalog.Aktualizace.Microsoft.com/home.Aspx. Naleznete jakoukoli aktualizaci pro všechny podporované verze Windows (přímý import aktualizací prostřednictvím konzoly WSUS je také podporován). Hlavním problémem je, že v katalogu aktualizace není vhodná funkce vyhledávání. Pokud neznáte počet KB, který musíte nainstalovat, je docela těžké najít a stáhnout správný balíček Update MSU.

Pojďme se podívat na to, jak provést správný dotaz a najít aktualizace pro vaši verzi Windows v katalogu Microsoft Aktualizace. Tento článek byl napsán 10. března 2022, takže nejnovější aktualizace zabezpečení byly zveřejněny před dvěma dny 8. března (druhé úterý v měsíci). V našem případě vyhledáním aktualizací zabezpečení v březnu 2022 pro Windows 10 20H2 x64 zkopírujte následující vyhledávací dotaz a vložte jej do pole vyhledávání v pravém horním rohu:

Windows 10 20H2 x64 3/%/2022

Katalog Microsoft Aktualizace vrátil seznam 3 aktualizací.

Jak se můžete rozhodnout, které z těchto aktualizací musíte stáhnout a nainstalovat? Samozřejmě si je můžete stáhnout a nainstalovat, ale můžete ušetřit čas. Vzhledem k tomu, že společnost Microsoft používá kumulativní aktualizace, stačí si stáhnout a nainstalovat nejnovější kumulativní aktualizaci zabezpečení pro vaši verzi OS.

Pro mé sestavení Windows 10 je k dispozici pouze jedna velká (více než 600 MB) kumulativní aktualizace:

 • 2022-03 Kumulativní aktualizace pro Windows 10 verze 20H2 pro systémy založené na X64 (KB5011487), Windows 10 verze 1903 a novější, aktualizace zabezpečení, 3/7/2022-655.6 MB

Klikněte na název aktualizace zabezpečení KB5011487. V dalším okně s informacemi o aktualizaci přejděte na kartu Podrobnosti o balíčku. Tato karta ukazuje, která aktualizace této aktualizace nahrazuje (tato aktualizace nahrazuje následující aktualizace) a která aktualizace nahrazuje zase (tato aktualizace byla nahrazena následujícími aktualizacemi).

Jak vidíte, nemá náhradu: Tato aktualizace byla nahrazena následujícími aktualizacemi: N/A. To znamená, že se jedná o nejnovější kumulativní aktualizaci zabezpečení pro vaši verzi Windows 10.

Kliknutím na tlačítko Stáhnout a přímý odkaz ke stažení souboru aktualizace MSU se objeví v dalším okně. Stáhněte si soubor a uložte jej na místní jednotku.

Na této stránce najdete také číslo KB nejnovější kumulativní aktualizace pro vaši verzi Windows 10: https: // podpora.Microsoft.com/en-us/téma/Windows-10-update-History-7DD3071A-3906-FA2C-C342-F7F86728A6E3.

Vyberte svou sestavu Windows 10 (v mém příkladu je to Windows 10 20h2) ze seznamu vlevo a poté se podívejte na seznam nazvaný v této verzi. První položka se týká článku o znalostní bázi (KB) s nejnovější kumulativní aktualizací pro vybranou verzi Windows. V našem příkladu je to 8. března 2022. KB5011487 (OS staví 19042.1586, 19043.1586 a 19044.1586. Toto je aktualizace, kterou jsme stáhli podle výše uvedené metody.

Poté si stáhněte nejnovější dostupnou aktualizaci zásobníku Windows 10 (SSU). Tuto aktualizaci lze také nalézt v katalogu Windows Update pomocí klíčové fráze: Service Stack Windows 10 20H2

Před instalací kumulativní aktualizace zabezpečení Windows Windows Aktualizace nezapomeňte nainstalovat aktualizaci servisu.

Od března 2021 Microsoft přestal uvolňovat samostatné aktualizace SSU pro Windows 10 Builds 2004 a novější. Nyní jsou integrovány do nejnovější kumulativní aktualizace (LCU).

Stahování souborů Windows Update pomocí PowerShell

Chcete-li ručně stahovat soubory Aktualizace MSU z katalogu Microsoft Aktualizace, můžete použít CMDLET SAVE-KBFILE z modulu KBUPDATE (KB prohlížeč, Saver, Instalant a Oninstaller) https: // github.com/brambolitee/kbupdate

Nainstalujte modul z galerie PowerShell:

Install-module kBupdate.Rozsah prouduser

Chcete.li stáhnout konkrétní aktualizační soubory, spusťte následující příkaz PowerShell:

Save-kbfile.Název KB5011487, 5005260.Architektura x64.Cesta C: \ dist \ aktualizace

Aktualizované soubory budou staženy do cílového adresáře na pozadí pomocí protokolu BITS.

Ručně nainstalovat kumulativní aktualizace zabezpečení na Windows

Po stažení souboru MSU s nejnovější aktualizací zabezpečení pro vaši verzi Windows 10 jej můžete nainstalovat. Chcete-li to provést, poklepejte na soubor MSU a postupujte podle pokynů samostatného instalačního programu Windows Aktualizace.

Pokud se při instalaci aktualizace MSU objeví zpráva „Aktualizace na váš počítač“, je pravděpodobné, že jste si stáhli aktualizační balíček pro jinou verzi/sestavení Windows nebo aktualizace již byla nainstalována.

V některých případech možná budete muset resetovat službu Windows Update a nastavení agentů do jejich výchozího stavu.

Po dokončení instalace balíčku Aktualizace restartujte počítač (pokud máte nějaké problémy s OS nebo aplikacemi, můžete aktualizaci odinstalovat podle průvodce).

Můžete také nainstalovat aktualizaci Windows z příkazového řádku v klidném režimu pomocí vestavěné WUSA.EXE Tool (Windows Update Standalone Instalant). Následující příkaz nainstaluje zadanou aktualizaci v tichém režimu a po dokončení instalace odloží automatický restart počítače:

Wusa C: \ aktualizace \ Windows10.0-KB5011487-X64_8BC93FE5C681DDF74112060289A730C65C155D6 /TICHL /NORESTART

START /WAITE RESP.exe /online /add-package /packagePath: c: \ aktualizace \ KB5011487 \ Windows10.0-KB5011487-X64.CAB /CILBY /NORESTART

Ručně aktualizujte podpisy Windows Defender

Pokud máte na zařízení Windows povoleno vestavěný antivirus pro Windows Defender, můžete ručně aktualizovat jeho podpisy. Aktualizaci s novou sadou podpisu lze stáhnout z katalogu aktualizace Microsoft nebo (jednodušší) z této stránky https: // www.Microsoft.com/en-us/wdsi/defenderupdates#manual.

Stáhněte si instalační soubor offline pro vaši verzi okna. Například Microsoft Defender Antivirus pro Windows 10 a Windows 8.1 64-bit.

Spusťte a nainstalujte soubor FPAM-FE.exe aktualizovat definice antiviru.

Jak ručně upgradovat sestavení Windows 10 (aktualizace funkcí)?

Můžete také ručně aktualizovat své sestavení Windows 10 (aktualizace funkce). Chcete například ručně upgradovat sestavu Windows 10 na vašem počítači od 20H2 (konec podpory 10. května 2022) na 21H2.

Chcete.li to provést, přejděte na https: // www.Microsoft.com/en-us/software-stažení/Windows10 a klikněte na tlačítko Aktualizovat nyní.

Průvodce vás vyzve k aktualizaci nejnovější verze Windows 10 (Windows 10. listopadu 2021 aktualizace). Tato aktualizace vyžaduje připojení k internetu.

Chcete.li provést offline upgrade sestavy Windows 10, vytvořte instalační obrázek ISO s novým sestavením systému Windows 10 pomocí nástroje pro citaci médií (což vám umožní vytvořit obrázek ISO nebo zaváděcí jednotku Windows 10 USB Flash Drive).

Poté namontujte obrázek ISO do virtuální jednotky Windows a spusťte nastavení.soubor exe. Postupujte podle kroků průvodce aktualizací Windows. To je podrobněji popsáno v článku o upgradu sestavení systému Windows 10 z příkazového řádku.

Jak ručně stahovat a nainstalovat kumulativní aktualizace Windows 10

Když se nezobrazí nová aktualizace Windows 10, použijte tuto příručku ke stažení a instalaci kumulativních aktualizací ručně.

Microsoft pravidelně poskytuje aktualizace pro Windows 10, aby opravoval jakoukoli zabezpečovací díru a zlepšil funkčnost operačního systému. Avšak i nyní, že aktualizace jsou povinné udržovat zařízení vždy aktuální, někdy se aktualizace nemusí objevit ke stažení v počítači po dlouhou dobu.

Přestože je Windows Update preferovanou metodou pro získání aktualizací, společnost Microsoft také umožňuje uživatelům ručně stahovat nové opravy, protože jsou k dispozici prostřednictvím webové stránky „Microsoft Update Catalog“. I když je to hlavně zdroj pro správce IT, kteří potřebují testovat aktualizace před jejich tlačením na zařízení ve své síti, můžete pomocí katalogu aktualizace rychle stáhnout novou aktualizaci, pokud se pro vás nezobrazí v aktualizaci Windows jako alternativní možnost.

V tomto průvodci Windows 10 vás projdeme kroky k nalezení, stahování a instalaci aktualizací ručně na vašem zařízení.

Jak stáhnout kumulativní aktualizace

Je důležité si uvědomit, že katalog Microsoft Aktualizace není nic uvedena, místo toho je to vyhledávací stránka, kde musíte přesně vědět aktualizaci, kterou chcete stáhnout.

Nejjednodušší způsob, jak najít aktualizaci, je znát jeho referenční číslo znalosti. Například 11. října Microsoft vydal Windows 10 Build 14393.321, která reference znalostní základny byla KB3194798. Odkazy najdete, když zveřejníme nový článek o nové aktualizaci, nebo když navštívíte web Windows 10 Update History. Pak proveďte následující:

 • Navštivte webovou stránku Microsoft Update Catalog.Rychlý tip: Pokud nemůžete získat přístup k webu pomocí Microsoft Edge, můžete také vyzkoušet otevření nového okna Inprivate, které by vás mělo nechat projít.
 • Vyhledejte aktualizaci pomocí čísla KB pro požadovanou aktualizaci. Například KB3194798.
 • Klikněte na tlačítko Stáhnout pro 64bitovou nebo 32bitovou verzi aktualizace. Pokud neznáte typ systému, proveďte následující:
 • Otevřené nastavení.
 • Klikněte na systém.
 • Klikněte na.
 • Viz typ systému.
 • Vyskakovací okno se objeví s přímým odkazem na stahování, klikněte na něj a stáhněte si.Soubor MSU.

Jak nainstalovat kumulativní aktualizace

I když můžete jednoduše kliknout na soubor MSU a nainstalovat novou aktualizaci pro Windows 10, můžete raději zahrnout možnosti, například pro zabránění restartování operačního systému a dokončení aktualizace, což je něco, co můžete udělat pomocí příkazového řádku.

 • K otevření nabídky uživatele napájení použijte klávesnici I Windows I Klávesovou klávesnici a vyberte příkazový řádek (admin).
 • Zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu Enter: WUSA C: \ Path-to-Update \ Name-Ofdate.Poznámka MSU /Tiché /Norestart: Přidáváme přepínače /tiché /norestart, abychom zabránili operačním systému v restartování počítače po instalaci aktualizace, ale později musíte ručně restartovat zařízení, abyste dokončili použití aktualizace aktualizace.Rychlý tip: Pokud se název aktualizace stane velmi dlouhý, jednoduše začněte psát „Windows10.0-kb „a klíč zasáhnout kartu k automatickému dokončení názvu.

Zabalení věcí

Web katalogu Microsoft Update Funger Funguje nejlépe pomocí Internet Explorer, ale nedávné změny, které odstraní požadavek ActiveX, nyní umožňují uživatelům přístup k webu pomocí Chrome a Microsoft Edge. Kromě kumulativních aktualizací si můžete také stáhnout nejnovější aktualizace pro určité ovladače zařízení a aktualizace povrchu.

Stojí za to zdůraznit, že i když se někdy aktualizace nedostanou kvůli problému na vašem počítači, bude jindy, kdy se aktualizace neobjeví, protože to není kompatibilní s vaším systémem. Pokud nainstalujete opravu, která nefunguje správně, můžete vždy použít náš průvodce pro odinstalaci problematické aktualizace.

Zatímco se zaměřujeme na tuto příručku na Windows 10, stejný koncept, který je zde uvedený, funguje ke stažení a instalaci aktualizací v předchozích verzích operačního systému, včetně Windows 8.1 a Windows 7.

Zdroje Windows 10

Pro další nápovědu článků, pokrytí a odpovědi na Windows 10 můžete navštívit následující zdroje:

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Co je to servisní balíček? [Vysvětleno]

Co je to servisní balíček? Jakýkoli softwarový balíček, který obsahuje sadu aktualizací pro operační systém nebo aplikaci, se nazývá servisní balíček. Malé, jednotlivé aktualizace jsou označovány jako opravy nebo aktualizace softwaru. Pokud společnost vyvinula mnoho aktualizací, klubuje tyto aktualizace společně a uvolní je jako jediný servisní balíček. Služba, známá také jako SP, si klade za cíl zvýšit produktivitu uživatele. Eliminuje problémy, kterým uživatelé v předchozích verzích čelí. Servisní balíček tedy obsahuje nové funkce nebo upravené komponenty starých funkcí a bezpečnostních smyček pro opravu chyb a chyb.

Potřeba balíčku služeb

Proč společnosti pravidelně uvolňují servisní balíčky? Jaká je potřeba? Zvažte operační systém, jako jsou Windows. Obsahuje stovky souborů, procesů a komponent. Všechny tyto uživatelé pravidelně používají. Funkce a procesy jakéhokoli operačního systému jsou zranitelné vůči chybám. Při použití se mohou uživatelé začít setkat s různými chybami nebo poklesem výkonu systému.

Proto, aby se zajistilo, že uživatelé softwaru mají hladký zážitek, jsou vyžadovány aktualizace. Servisní balíčky vykonávají údržbu softwaru. Eliminují staré chyby a zavádějí nové funkce. Servisní balíčky mohou mít 2 druhy. kumulativní nebo přírůstkové. Kumulativní servisní balíček je pokračováním předchozích, zatímco přírůstkový servisní balíček obsahuje sadu nových aktualizací.

Servisní balíčky. podrobně

Servisní balíčky jsou k dispozici zdarma z oficiálních webových stránek vývojáře. Pokud chcete být upozorněni, můžete do svého počítače nainstalovat program aktualizace softwaru. Tento program vás vyzve ke stažení nové balíčky služeb, když je vydán. Pomáhá také povolení funkce automatického update v OS. Váš systém automaticky nainstaluje nový servisní balíček. V případě absence dobrého připojení k internetu jsou CD Service Pack obvykle k dispozici za nominální náklady.

Zatímco někteří uživatelé říkají, že je dobré stahovat a instalovat balíčky služeb, jak jsou k dispozici, jiní tvrdí, že nové balíčky služeb mohou obsahovat určité chyby nebo nekompatibility. Někteří lidé proto čekají několik týdnů před instalací servisního balíčku.

ručně, stahovat, nainstalovat, kumulativní, aktualizace, windows

Servisní balíčky obsahují opravy a nové funkce. Nebuďte tedy překvapeni, pokud vidíte, že nová verze OS vypadá mnohem jinak než starší. Nejběžnějším způsobem, jak pojmenovat servisní balíček, je odkazovat na něj jeho číslem. První servisní balíček pro operační systém se nazývá SP1, po kterém následuje SP2 atd. SP2 byl populární servisní balíček, který Microsoft vydal pro Windows XP. Spolu s obvyklými opravami chyb a aktualizacemi zabezpečení přinesl SP2 nové funkce. Některé z zavedených nových funkcí byly. lepší rozhraní pro internetový průzkumník, nové bezpečnostní nástroje a nové technologie DirectX Technologies. SP2 je považován za komplexní balíček služeb, protože i některé novější programy Windows to musí spustit.

Vzhledem k tomu, že údržba softwaru je nekonečnou prací (dokud se software stane zastaralým), jsou servisní balíčky vydávány jednou ročně nebo 2 roky.

Výhodou balíčku služeb je, že ačkoli obsahuje několik aktualizací, nemusí být nainstalovány ručně jeden po druhém. Po stáhnutí servisního balíčku lze při jediném kliknutí nainstalovat všechny opravy chyb a další funkce/funkce. Maximum, které musí uživatel udělat, je proklikat několik výzev, které následují.

Servisní balíčky jsou běžnou funkcí produktů společnosti Microsoft. Totéž však nemusí platit pro jiné společnosti. Vezměte například MacOS x. Inkrementální aktualizace OS se používají pomocí programu aktualizace softwaru.

Který servisní balíček používáte?

Jako uživatel byste byli zvědaví vědět, který servisní balíček OS je nainstalován na vašem zařízení. Kroky, jak to zkontrolovat, jsou jednoduché. Můžete navštívit ovládací panel a dozvědět se o servisním balíčku ve vašem systému.

Pokud chcete vědět o servisním balíčku konkrétního softwarového programu, zkontrolujte nápovědu nebo o nabídce v programu. Můžete také navštívit oficiální web vývojáře. Sekce ChangeLog of Release Notes bude obsahovat informace týkající se nedávného servisního balíčku.

Když zkontrolujete, jaký servisní balíček v současné době běží na vašem zařízení, je dobré zkontrolovat, zda je to nejnovější. Pokud ne, stáhněte a nainstalujte nejnovější servisní balíček. Pro nové verze Windows (Windows 8,10) již neexistují servisní balíčky. Je to jednoduše známé jako aktualizace Windows (budeme o tom diskutovat v pozdějších sekcích).

Chyby způsobené servisní balíček

Samotná oprava má šanci způsobit chyby. Zvažte tedy servisní balíček, který je sbírkou několika aktualizací. Existuje velká šance, že balíček služeb způsobí chybu. Jedním z důvodů by mohl být čas potřebný ke stažení a instalaci. Vzhledem k dalšímu obsahu, servisní balíčky obecně trvá stahování a instalaci dlouhodobě dlouho. Vytváření více příležitostí k chybám. Vzhledem k přítomnosti mnoha aktualizací ve stejném balíčku může servisní balíček také zasahovat do určitých aplikací nebo ovladačů přítomných v systému.

Neexistují žádné kroky s odstraňováním problémů s chybami způsobenými různými servisními balíčky. Prvním krokem by mělo být kontaktování příslušného týmu podpory. Můžete se také pokusit odinstalovat a znovu nainstalovat software. Mnoho webových stránek poskytuje příručky pro odstraňování problémů pro aktualizace Windows. Uživatel musí nejprve zjistit, že konkrétní problém byl způsoben aktualizací Windows. Poté mohou pokračovat v procesu řešení problémů.

Pokud váš systém během instalace Windows Aktualizace zamrzne, zde je několik technik:

 • CtrlAltdel. stiskněte Ctrlaltdel a zkontrolujte, zda systém zobrazí přihlašovací obrazovku. Někdy vám systém umožní přihlásit se normálně a pokračovat v instalaci aktualizací
 • Restartujte. můžete restartovat systém buď pomocí tlačítka Reseset, nebo jej zapnout pomocí tlačítka napájení. Windows začne normálně pracovat a pokračovat v instalaci aktualizací
 • SEFFECE MEDIE. Pokud konkrétní program narušuje instalaci aktualizací, lze problém vyřešit spuštěním systému v nouzovém režimu. V tomto režimu jsou načteny pouze minimální požadované ovladače, aby mohla probíhat instalace. Poté restartujte systém.
 • Obnovení systému. Používá se k čištění systému z neúplných aktualizací. Otevřete systém v nouzovém režimu. Vyberte bod obnovení jako bod těsně před instalací aktualizace. Pokud vše půjde dobře, váš systém se vrátí do stavu před použitím aktualizace.

Kromě toho zkontrolujte, zda má váš RAM dostatek místa. Paměť by mohla být také důvodem pro zmrazení záplat. Udržujte svůj bios aktuální.

Pohybující se vpřed. od SP po sestavení

Ano, Microsoft se používá k uvolnění servisních balíčků pro svůj OS. Nyní se přesunuli k jinému způsobu uvolnění aktualizací. Service Pack 1 pro Windows 7 byl poslední servisní balíček, který Microsoft vydal (v roce 2011). Zdá se, že se zbavili servisních balíčků.

Viděli jsme, jak servisní balíčky doručily opravy chyb, vylepšené zabezpečení a také přinesly nové funkce. To bylo zvláště užitečné, protože uživatelé mohli nyní nainstalovat více aktualizací najednou, s několika kliknutími. Windows XP měl tři servisní balíčky; Windows Vista má dva. Microsoft vydal pouze jeden servisní balíček pro Windows 7.

Poté byly servisní balíčky zastaveny. Pro Windows 8 neexistovaly žádné servisní balíčky. Uživatelé by mohli přímo upgradovat na Windows 8.1, což byla zcela nová verze OS.

Co se tedy změnilo?

Aktualizace Windows nezačala pracovat jinak než dříve. Aktualizace systému Windows stále nainstaluje na zařízení sadu záplat. Můžete procházet seznam a dokonce odinstalovat určité záplaty, které nechcete. U Windows 10 však společnost Microsoft začala vydávat spíše „sestavy“ než tradiční balíčky služeb.

Co dělá budování?

Sestavy neobsahují pouze záplaty nebo aktualizace; Lze je považovat za zcela novou verzi OS. To je to, co bylo implementováno v systému Windows 8. Nebyly tam jen velké opravy nebo vylepšené funkce; Uživatelé by mohli upgradovat na novou verzi OS. Windows 8.1

Windows 10 může automaticky stahovat a nainstalovat novou sestavu pro váš systém. Váš systém je restartován a upgradován na novou sestavu. Dnes mohou uživatelé systému Windows 10 namísto čísel servisních balíčků zkontrolovat číslo sestavení na svém zařízení. Chcete.li zkontrolovat číslo sestavení na vašem zařízení, stiskněte klávesu Windows a v nabídce Start zadejte „winver“. Stiskněte klávesu Enter.

Jak jsou verze ve sestavách očíslovány? První sestavení v systému Windows 10 bylo očíslováno sestavení 10240. Se slavnou listopadovou aktualizací bylo dodržováno nové číslo číslování. Listopadová aktualizace má verzi číslo 1511. to znamená, že byla vydána v listopadu 11 z roku 2015. Číslo sestavení je 10586.

Sestavení se liší od servisního balíčku v tom smyslu, že nemůžete odinstalovat stavbu. Uživatel však má možnost vrátit se k předchozímu sestavení. Chcete.li se vrátit, přejděte na aktualizaci Nastavení a zabezpečení. Tato možnost je aktivní pouze měsíc po instalaci sestavení. Po tomto období nemůžete downgrade. Je to proto, že proces zapojený do revertování je velmi podobný návratu z Windows 10 do předchozí verze (Windows 7/8.1). Po instalaci nového sestavení můžete vidět, že průvodce čištění disku má soubory používané v předchozích instalacích Windows.„Windows odstraní tyto soubory po 30 dnech, což znemožňuje downgrade k předchozímu sestavení. Pokud se stále chcete vrátit, jediným způsobem je přeinstalovat původní verzi Windows 10.

 • Servisní balíček je software, který obsahuje několik aktualizací pro operační systém nebo aplikaci
 • Servisní balíčky obsahují opravy chyb a chyb spolu s dalšími funkcemi a funkcemi
 • Jsou užitečné, protože uživatel může nainstalovat sadu aktualizací najednou, s několika kliknutími. Instalace záplat jeden po druhém by byla mnohem obtížnější
 • Microsoft používal k uvolnění balíčků služeb pro předchozí verze Windows. Nejnovější verze však mají sestavy, které jsou spíše jako nová verze OS

Vše, co potřebujete vědět o aktualizaci Roll Up

Vášnivý o všech prvcích souvisejících s okny a v kombinaci s jeho vrozenou zvědavostí se Ivan ponořil hluboko do porozumění tomuto operačnímu systému se specializací na řidiče a. Přečtěte si více

Poté, co se Alex vzdálil od firemního pracovního stylu. Držení serveru Windows MCSA. Přečtěte si více

 • Service Pack 2 Windows 7 je aktualizace svlékání, která obsahuje všechny předchozí aktualizace v jednom balíčku.
 • S tím můžete nainstalovat jakoukoli aktualizaci, kterou jste zmeškali najednou a čekali pouze na budoucí aktualizace.

Chcete.li opravit různé problémy s počítačem, doporučujeme nástroj pro opravu PC Restoro: Tento software opraví běžné chyby počítače, chrání vás před ztrátou souborů, malwarem, selháním hardwaru a optimalizujte počítač pro maximální výkon. Opravte problémy PC a odstraňte viry nyní ve 3 snadných krocích:

 • Stáhnout nástroj pro opravu PC Restoro, který je dodáván s patentovanými technologiemi (patent je k dispozici zde).
 • Kliknutím na Skenování začněte a najdete problémy se systémem Windows, které by mohly způsobit problémy s PC.
 • Kliknutím na opravu všeho opravte problémy ovlivňující zabezpečení a výkon vašeho počítače
 • Restoro si tento měsíc stáhl 0 čtenářů.

The Roll-Up Tool, Service Pack 2 pro Windows 7, současně nainstaluje všechny dříve vydané aktualizace pro tyto systémy.

Aktualizace Rollup Convenience obsahuje všechny záplaty od 22. února 2011 (datum vydání servisního balíčku Windows 7) do 12. dubna 2016.

Při stažení nástroje nainstaluje všechny předchozí aktualizace pro Windows 7 nebo Windows 8.1, takže je nemusíte nainstalovat jeden po druhém.

Tento balíček aktualizace slouží jako servisní balíček 2 pro Windows 7. Obsahuje téměř všechny dříve vydané aktualizace ne-bezpečnosti pro systém, vydané po Windows 7 SP1. Aktualizace se nazývá KB3020369.

Co udělat před upgradem na Windows 11?

Nejnovější aktualizace pro Windows 7 si můžete prohlédnout z naší neustále aktualizované tabulky:

KB NumberRelease Datenotes
KB4530692 10. prosince 2019 Aktualizace pouze zabezpečení
KB4530734 10. prosince 2019 Měsíční souhrn
KB4525251 19. listopadu 2019 Náhled měsíčního rollupu
KB4525233 12. listopadu 2019 Aktualizace pouze zabezpečení
KB4525235 12. listopadu 2019 Měsíční souhrn
KB4519972 15. října 2019 Náhled měsíčního rollupu
KB4520003 8. října 2019 Aktualizace pouze zabezpečení
KB4519976 8. října 2019 Měsíční souhrn
KB4524157 3. října 2019 Měsíční souhrn
KB4516048 24. září 2019 Náhled měsíčního rollupu
KB4516048 24. září 2019 Náhled měsíčního rollupu
KB4516033 10. září 2019 Aktualizace pouze zabezpečení
KB4516065 10. září 2019 Měsíční souhrn
KB4512514 17. srpna 2019 Náhled měsíčního rollupu
KB4512486 13. srpna 2019 Aktualizace pouze zabezpečení
KB4512506 13. srpna 2019 Měsíční souhrn
KB4507437 16. července 2019 Náhled měsíčního rollupu
KB4507456 9. července 2019 Aktualizace pouze zabezpečení
KB4507449 9. července 2019 Měsíční souhrn
KB4503277 20. června 2019 Náhled měsíčního rollupu
KB4503269 11. června 2019 Aktualizace pouze zabezpečení
KB4503292 11. června 2019 Měsíční souhrn
KB4499178 23. května 2019 Náhled měsíčního rollupu
KB4499175 14. května 2019 Aktualizace pouze zabezpečení
KB4499164 14. května 2019 Měsíční souhrn
KB4493453 25. dubna 2019 Náhled měsíčního rollupu
KB4493448 9. dubna 2019 Aktualizace pouze zabezpečení
KB4493472 9. dubna 2019 Měsíční souhrn
KB4489892 19. března 2019 Náhled měsíčního rollupu
KB4489885 12. března 2019 Aktualizace pouze zabezpečení
KB4489878 12. března 2019 Měsíční souhrn
KB4486565 19. února 2019 Náhled měsíčního rollupu
KB4486564 12. února 2019 Aktualizace pouze zabezpečení

Zde je to, co řekl Microsoft o uvolnění balíčku pro Windows 7 a Windows 8.1:

„Tento balíček pro pohodlí, který je k dispozici ke stažení z Microsoft Catalog, obsahuje veškeré opravy zabezpečení a nezabezpečení vydané od vydání systému Windows 7 SP1, které jsou vhodné pro obecnou distribuci, až do dubna 2016.

Nainstalujte tuto aktualizaci a poté potřebujete pouze nové aktualizace zveřejněné po dubnu 2016.

A protože tato aktualizace může být vstříknuta do média Windows 7 SP1, je plně podporována pro připojení obrázku Windows 7 SP1 (soubor WIM), poté do ní vložte tuto aktualizaci. Viz https: // Technet.Microsoft.com/en-us/knihovna/dd744559 (v = ws.10).aspx pro podrobnosti o tom, jak to udělat.

Tato aktualizace pohodlí je zcela volitelná; Nemusí být nainstalován a nebude nabízen ani prostřednictvím Windows Aktualizace. můžete si vybrat, zda jej chcete použít nebo ne.

Doufáme, že vám tento balíček pro pohodlí je užitečný. Stejný souhrn pro pohodlí platí také pro Windows Server 2008 R2.“

Co je to měsíční kvalitní souhrn Windows?

Kromě toho, že nám Microsoft představil tento „nástroj pro pohodlí“.

Měsíční souhrny jsou vydávány na konci každého měsíce a budou obsahovat všechny aktualizace bez bezpečnosti pro Windows 7 nebo Windows 8.1 vydáno během toho měsíce.

Některé problémy s PC jsou obtížné řešit, zejména pokud jde o poškozené úložiště nebo chybějící soubory Windows. Pokud máte potíže s opravou chyby, může být váš systém částečně zlomený. Doporučujeme nainstalovat Restoro, nástroj, který prohledá váš stroj a identifikovat, jaká je chyba.Kliknutím sem stáhněte a začněte opravit.

Měsíční souhrny jsou uživatelům nabízeny prostřednictvím katalogu Windows Update, WSUS, SCCM a Windows Update.

Přečtěte si více o tomto tématu

Další způsob, jak nutit lidi upgradovat na Windows 10?

Dosáhli jsme bodu, kdy každá akce Microsoft související s Windows 7 nebo 8.1 je považován za další pokus nutit lidi upgradovat na Windows 10.

ručně, stahovat, nainstalovat, kumulativní, aktualizace, windows

I když to nemusí být v tomto případě nutně pravdivé, některá fakta poukazují na opak.

S nástrojem pro pohodlí, společnost Microsoft nainstaluje absolutně každou dříve vydanou aktualizaci na Windows 7 nebo 8.1, včetně aktualizací určených k tlačení na upgrade Windows 10!

Protože uživatelé nemají kontrolu nad tím, které aktualizace jsou nainstalovány a musí vše nainstalovat, je nemožné vyhnout se těmto aktualizacím.

Jsme si jisti, že to nebyl primární cíl společnosti Microsoft, když uvolňoval KB3020369, protože hlavním účelem je poskytovat zmeškané aktualizace a ušetřit čas a úsilí lidí.

Na druhé straně si Microsoft je vědom toho, že nový nástroj instaluje aktualizace související s Windows 10 a určitě to nevadí.

Microsoft také ukončí rozšířenou podporu pro Windows 7 14. ledna 2020, takže se zdá, že společnost nějak nutí lidi upgradovat na Windows 10.

Co si myslíte, je nový nástroj pro převrat jen způsob, jak lidé udržovat své systémy aktualizované, nebo dobře se dobře kamické úsilí společnosti Microsoft přinutit lidi upgradovat na Windows 10? Řekněte nám v комментарии и мнения.

Upgrade Windows 10 to Windows 11 Using Windows Update Start to Finish !

Níže jsou uvedeny odkazy na stahování Service Pack 2 (SP2) pro 64 bitů a 32 bitových počítačů:

Konec podpory Windows 7

Důležitá poznámka: Microsoft oficiálně ukončí podporu hlavního proudu Windows 7 14. ledna 2020. Jinými slovy, váš počítač Windows 7 již nebude dostávat aktualizace softwaru a zabezpečení.

Vaše zařízení bude fungovat normálně, ale riziko nakažení malwarem se exponenciálně zvyšuje. Pokud však stále chcete používat Windows 7 po lednu 2020, otevřete tuto příručku a zjistěte, jak můžete OS neustále používat.

Na druhou stranu mohou podnikové uživatelé provozovat Windows 7 Enterprise a Windows 7 Pro z rozšířených aktualizací zabezpečení do ledna 2023. Chcete-li se dozvědět více o ESU Windows 7, můžete se podívat na tento hloubkový průvodce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS