Jak se přihlásit a opustit program Beta Apple na iOS & iPados. Profil beta iOS 14

Jak nainstalovat beta iOS 14 beta

Takto nainstalovat beta beta iOS 14 bez účtu vývojáře. Pokud postupujete tyto pokyny, můžete dnes nainstalovat novou beta beta nebo iPados 14 Beta nebo iPADOS 14. Tyto pokyny spolupracují s veřejnou beta verzí nebo vývojářem beta. Apple přepíná mezi požadavky, aby uživatelé stahovali malý soubor nebo úplné stahování, ale letos jsou obě možnosti k dispozici uživatelům. Nejrychlejším způsobem je stáhnout profil iOS 14 beta do vašeho iPhone nebo iPad, ale také si můžete stáhnout soubor IOS 14 IPSW do svého počítače a nainstalovat tímto způsobem. Pokud stále čtete, můžete tuto příručku použít k instalaci beta beta beta nebo ipados 14 beta iOS 14, aniž byste koncem letošního roku čekali na úplné vydání. Uživatelé, kteří si vyberou iOS 14 Beta IPSW jako stahování, budou muset být na MacOS Catalina nebo New MacOS Big Sur Beta, a možná budete potřebovat také Xcode Beta. Pokud jdete o tuto trasu, musíte také zaregistrovat svůj iPhone nebo iPad UDID. Výběr profilu beta iOS 14 umožňuje jej stáhnout do telefonu a nainstalovat beta bez registrace zařízení UDIDID. Takto funguje veřejná iOS 14 beta.

Před instalací zálohy beta iOS 14 beta

Kurzy jsou velmi dobré, že již zálohujete svůj iPhone nebo iPad na iCloud. I když to uděláte, je to dobré provést místní zálohu a uložit ji před instalací beta iOS 14 beta. To zabraňuje problémům, pokud se rozhodnete, že existuje příliš mnoho problémů a chcete downgrade pro iOS 13. Pokud nemáte místní zálohu, může to nějakou dobu trvat, ale stojí to za to.

 • Připojte iPhone k počítači pomocí bleskového kabelu.
 • Otevřete iTunes a klikněte na název zařízení.
 • V sekci zálohování klikněte na tento počítač.
 • Pokud chcete ušetřit hesla, zdraví a informace o HomeKit, vyberte zálohu na šifrování iPhone pro iPhone.
 • Klikněte nyní klikněte.

Jakmile to bude hotovo, budete chtít tuto zálohu archivovat tak, aby nebyla přepsána. Na Mac klikněte na iTunes. Preference. Zařízení. Poté podržte kontrolu a klikněte na nejnovější zálohu a poté vyberte archiv.

Jak stáhnout profil beta nebo beta iOS 14

Stáhněte si profil iOS 14 beta ještě dnes.

Apple nabízí všechny stahování beta iOS 14 pro vývojáře. Toto je nabízeno prostřednictvím 99.99 Vývojářský program, který se přímo zaregistrujete s Apple. S tímto členstvím získáte iOS, iPados, MacOS, TVOS a WatchOS betas, stejně jako schopnost vytvářet aplikace a prodávat je.

Druhou možností je použít betaprofily ke stažení profilu beta iOS 14 a profil iPados 14 beta. Toto je menší a snadnější použití než hledání IOS 14 IPSW, ale pro tyto soubory můžete také použít web.

Pokud se chcete vydat na oficiální trasu jako běžný uživatel, použijte tyto pokyny k přihlášení k veřejné beta iOS 14.

Když stáhnete profil, můžete nainstalovat tento malý soubor do počítače a nemusíte zaregistrovat jedinečný identifikátor zařízení. Pokud si stáhnete soubor IPSW, musíte zaregistrovat UDIDID iPhone na webu třetích stran a možná budete muset nainstalovat nejnovější beta MacOS Beta.

Jak nainstalovat beta beta iOS 14 bez vývojáře

Poté, co jste zaregistrováni jako vývojář Apple nebo máte na svém počítači profil beta iOS 14, jste připraveni začít. S tím na místě jste téměř připraveni jít. Je zde mnoho kroků a musíte se ujistit, že je sledujete v pořádku a budete mít čas na jejich dokončení všech. Nepři pokračujte, pokud nemáte zálohu svého zařízení.

Nainstalujte iOS 14 beta s beta PR0File

Jak právě nainstalovat beta beta iOS 14.

Nejjednodušší způsob, jak nainstalovat beta beta iOS 14, je stáhnout profil beta iOS 14 do vašeho zařízení a poté zkontrolovat aktualizaci stejně jako normální.

 • Stáhněte si profil beta iOS 14 do vašeho iPhone
 • Přejděte na Nastavení a poté klepněte na profily.
 • Klepněte na instalaci třikrát a přečtěte si dohodu.
 • Restartujte svůj iPhone.
 • Jdi do nastavení
 • Klepnutím na General
 • Klepněte na aktualizaci softwaru
 • Když najde iOS 14 Beta Stahování a nainstalujte jej.

Toto je nejjednodušší způsob, jak nainstalovat beta beta iOS 14 do vašeho zařízení a pokud Apple nabízí profil v první den, měli byste jít touto trasou.

Nainstalujte beta beta iOS 14 s počítačem

Budete muset být na MacOS Catalina a možná budete muset nainstalovat MacOS 10.16 beta, kterou v tuto chvíli kontrolujeme.

Chcete.li nainstalovat IPSW, musíte se ujistit, že zaregistrujete UDID svého iPhone jako vývojáře. Pokud jste v programu vývojáře Apple, můžete to udělat tam. Pokud ne, použijte web, jako je registrace UDID. Tento krok nepřeskočte.

přihlásit, opustit, program, beta

Nyní musíte otevřít Xcode na Mac v MacOS Catalina Beta. Nemusíte nic vytvářet, ale musíte jej otevřít.

 • Vypněte nalezení mého iPhone v nastavení.
 • Připojte iPhone do Mac pomocí bleskového kabelu.
 • Otevřete vyhledávač a vlevo klikněte na iPhone.
 • Klikněte na pár na svém Mac a důvěřujte na svůj iPhone.
 • Podržte možnost a klikněte na tlačítko Obnovit iPhone.
 • Vyberte IPSW, kterou jste stahovali dříve.
 • Klikněte na Otevřít a počkejte, až se na iPhone nainstalujete beta beta iOS 14.

Když se iPhone restartuje, měli byste být schopni používat iOS 14 na vašem iPhone nebo IPADOS 14 na svém iPadu.

přihlásit, opustit, program, beta

Jak se přihlásit a opustit Beta program Apple na iOS iPados

Apple umožňuje všem uživatelům účastnit se jejich beta programu pro iOS a IPADOS zdarma. Zde je návod, jak se účastnit programu.

Apple má pro své operační systémy dvě úrovně beta programů. Má placenou úroveň vývojáře a má veřejnou úroveň. A když je období beta, kterou chcete vyhodnotit, možná budete chtít odstranit svůj iPhone z beta cyklu.

Zde je návod, jak se přihlásit do programu Apple Beta, jak aktualizovat svůj iPhone nebo iPad na beta software a jak opustit program v iOS a IPADOS.

Jak se přihlásit do veřejného beta programu Apple

Zápis do programu je snadné a jednoduché, ale provádí několik kroků. Funguje to stejné pro iOS i iOS. jen stažené soubory se liší. Zde je, jak se přihlásit do programu.

Přečtěte si od AppleInsider

Kde najít profil beta

Jakmile si stáhnete beta software, obdržíte budoucí verze beta beta, dokud odinstalujete profil beta na svém zařízení.

Jak ukončit Beta program Apple na iOS a IPADOS

Odinstalace a opouštějící program Beta Apple je také jednoduchý a snadný. Zde je, jak již nepřijímat aktualizace beta a vrátit se k vydáním.

 • Přejděte do nastavení na zařízení iOS nebo iPados
 • Klepnutím na General
 • Přejděte dolů, dokud neuvidíte správu zařízení VPN a poté na něj klepněte
 • Klepněte na profil softwaru Beta iOS
 • Jakmile to uděláte, klepněte na Odebrat profil
 • Poté se vaše zařízení restartuje

I když jste odinstalovali profil beta z vašeho zařízení, stále budete na beta softwaru bez další akce. Budete muset počkat, až bude příští aktualizace veřejného softwaru plně mimo beta software.

Chcete.li přinutit reverzi k poslednímu veřejnému softwaru, budete muset vymazat své zařízení, resetovat jej a poté stáhnout zálohu, kterou jste vytvořili před stažením softwaru Beta.

Zde je návod, jak se z programu plně rozvinout.

 • Přejděte na webové stránky Apple na Beta a plně umlčete
 • Přejděte na spodní část stránky, dokud neuvidíte softwarový program Apple Beta
 • Klikněte na odkaz a ověřte, že chcete opustit program

Po unepojení zařízení získáte pouze budoucí aktualizace, které jsou zveřejněny. Již nebudete dostávat aktualizace beta.

Do programu beta se můžete kdykoli přihlásit.

Zůstaňte v aktuálním stavu na beta nebo veřejném softwaru

Je důležité si uvědomit, že stahujete beta software, takže je třeba očekávat chyby a havárie. Vaše stávající aplikace na vašem zařízení nemusí být také kompatibilní s operačním systémem, protože je stále ve fázi beta.

Doporučuje se také stahovat beta software na sekundárním zařízení, nikoli váš hlavní. Je také velmi vhodné udržovat zálohování všech vašich důležitých údajů před účastí na beta verzi nebo provést jakékoli zásadní změny operačního systému.

Jak rychle odinstalovat iOS 16 beta a iPados 16 beta beta

Chcete vědět, jak odinstalovat iOS 16 beta nebo iPados 16 beta? Přečtěte si tuto příručku a naučte se podrobné kroky k downgrade iOS 16 beta na iOS 15 bez ztráty dat.

Od @Lena naposledy aktualizováno 26. května 2023

Druhý den jste právě nainstalovali veřejnou beta beta iOS 16/iPados 16 a vyzkoušeli nové funkce. Pravda je však taková, že vám přináší nové funkce spolu s různými chybami, které vám brání normálně používat telefon. Takže se rozhodnete odinstalovat iOS 16 beta nebo iPados 16 beta, abyste se zbavili těchto nepříjemných problémů.

Můžete odstranit iOS 165 Beta/IPADOS 16 Beta bez počítače?

Pokud nemáte po ruce žádný počítač, můžete se divit, zda je možné odinstalovat iOS 16 bez počítače. V současné době je však nemožné odstranit beta beta iOS 16 bez počítače. Opravdu můžete upgradovat iOS na vyšší verzi na zařízení, ale opak není podporován.

Existují dva způsoby, jak odstranit iOS 16 beta nebo iPados 16 beta. Profil Beta IOS 16 můžete smazat ze zařízení a počkat na oficiální vydání. Nebo pokud už nemůžete vydržet iOS 16 a chcete downgrade iOS 16 Beta na iOS 15 najednou, měli byste obnovit zařízení prostřednictvím iTunes. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Jak odstranit iOS 16 Beta/IPADOS 16 BETA PROFIL?

Odstranění profilu beta iOS vám zabrání získání budoucího softwaru beta bez ohledu na to, že jste na veřejné beta nebo vývojáři beta. Když je k dispozici oficiální vydání, můžete jednoduše aktualizovat na iOS 16/iPados 16 tím, že přejdete na aktualizaci Software Settings General Software.

Kroky k odstranění profilu Beta IOS 16/iPados 16 Beta profil

Přejděte na Nastavení Obecné profily Správa zařízení.

Klepněte na iOS Beta Software Profile Klepněte na Odebrat profil.

Pokud požádáte, zadejte svůj přístupový kód a klepněte na smazání.

Restartujte svůj iPhone nebo iPad.

Jak odinstalovat iOS 16 beta nebo iPados beta bez ztráty dat?

Chcete.li okamžitě smazat iOS 16 Beta nebo IPADOS 16, musíte vymazat a obnovit zařízení pomocí iTunes. Vymaže všechna data na zařízení. Pokud jste před aktualizací zálohovali zařízení pomocí iTunes/iCloud, můžete z této zálohy nastavit zařízení.

Všimněte si, že ačkoliv můžete zařízení zálohovat pomocí iCloud nebo iTunes, zálohu vyrobené na iOS 16/iPados 16 nelze obnovit na zařízení iOS 15/IPADOS 15.

Zálohujte svůj iPhone před obnovením

Před instalací Beta IOS 16/iPad OS 16 beta nezveřejnil zařízení? Také chcete získat přístup k obrázkům, které pořídíte při běhu na iOS 16 beta po downgradingu na iOS 15? Jeden bezplatný správce dat iOS s názvem Fonetool je zde, aby vám pomohl chránit důležitá data.

Podporuje zálohování nejdůležitějších dat, jako jsou kontakty, zprávy, fotografie, videa, písně atd. Umožňuje náhled a vybrat soubory před zálohou a obnovením. A co víc, záložní soubory mohou být obnoveny na jakékoli IDevices. Zálohování vyrobené na zařízení iOS 16 lze obnovit do zařízení iOS 15.

Nástroj získáte kliknutím na tlačítko Stáhnout. Pro podrobný průvodce zálohováním se na to můžete prohlédnout, jak zálohovat iPhone/iPad Guide.

Kroky k odinstalaci iOS 16 beta/ipados 16 beta

Také si všimněte, že pokud jste nainstalovali WatchOS 7 na Apple Watch, nebudete moci používat ho se svým iPhone po downgradingu na iOS 15.

Než začneme vidět, jak se zbavit Beta/IPADOS 16 Beta iOS 16, ujistěte se, že jste nainstalovali nejnovější verzi iTunes na počítači Mac nebo Windows.

Spusťte iTunes a připojte svůj iPhone/iPad k počítači.

přihlásit, opustit, program, beta

Vložte zařízení do režimu obnovy. (Kroky se liší na základě zařízení, zkontrolujte níže uvedený seznam a najděte svůj model, aby byl.)

Zobrazí se zpráva a zeptejte se, zda chcete zařízení obnovit nebo aktualizovat. Klikněte na Obnovit.

Začne stahovat a nainstalovat nejnovější iOS 15 nebo IPADOS 15 do vašeho zařízení. Jen počkejte, až dokončí obnovení. Pokud je to dotazováno, zadejte své Apple ID a heslo.

Po dokončení procesu obnovení získáte obrazovku Hello a spustíte proces nastavení. Můžete se rozhodnout obnovit z předchozí zálohy iCloud nebo iTunes. Nebo obnovit zálohu s FoneTool po dokončení procesu nastavení.

Jak umístit svůj iPhone/iPad do režimu obnovy?

Závěr

To je všechno o tom, jak odinstalovat iOS 16 beta a iPados 16 beta. Chcete.li odstranit beta beta iOS 16/iPados 16, měli byste vymazat a obnovit zařízení pomocí iTunes. Pomůže vám to downgrade iOS 16 beta/iPados 16 beta na iOS 15/iPados 15 hned.

iOS 14 veřejné beta datum vydání a jak to získat

Vývojář iOS 14 Beta byl nedávno vydán na každoroční akci Apple WWDC20, kde Apple také představil všechny hlavní změny přicházející na iOS 14 s jeho veřejným vydáním koncem tohoto roku na podzim. Vývojáři registrovaní u Apple si to mohou stáhnout od vývojáře.Jablko.com/stahování pomocí jejich vývojářského účtu.

Všechny nadcházející funkce v systému iOS 14 vytvořily mezi milovníky Apple hodně humbuk.

How to Install iOS 16 Beta on iPhone for FREE with NO Developers Account!

Očekávané datum pro vydání Pubic Beta je někdy začátkem července, protože to je časová osa Apple obvykle-veřejná beta verze pro všechny hlavní verze iOS obecně vyjde 2-3 týdny po vydání profilu vývojáře Beta Beta.

Встановили собі бету iOS 16 та перевірили її працездатність!

To dává Apple dostatek času na otestování aktualizace, aby se zajistilo, že nedochází k žádnému porušení chyb v iOS. To znamená, že v podstatě je veřejný profil beta stabilnější než profil vývojáře beta, ale to neznamená, že nebude rizika existovat rizika. Stále budou existovat chyby a to je celý bod beta programu, je to morče pro Apple. Ale Apple doporučuje zálohování vašeho telefonu před instalací profilu beta beta.

Pokud vás zajímá, proč čekat na těch pár týdnů? Proč právě teď nemůžete získat aktualizaci beta? Aktualizace beta vývojáře vyžaduje účet vývojáře a účet vývojářů zahrnuje náklady na předplatné. Ale softwarový program veřejného beta nevyžaduje nic jiného než vaše e.mailové ID Apple do programu, takže se nejedná o žádné poplatky. Jediné, co je nutné, je trpělivost na vašem konci na několik týdnů.

Jak se zaregistrovat do veřejného beta programu

Jděte do beta.Jablko.com a klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“ a zadejte své e.mailové ID a heslo Apple, abyste se přihlásili do asistenta zpětné vazby.

Smluvní podmínky pro softwarový program Apple Beta se otevře na obrazovce. Přečtěte si podmínky, abyste věděli, do čeho se dostáváte, a klikněte na tlačítko „Přijmout“.

Nyní máte nárok na instalaci beta programů na zařízení Apple.

Na hlavní profil veřejnosti beta budete muset počkat jen několik týdnů, i.E. iOS 14 a všechna následující menší vydání poté nebudou na vašem konci vyžadovat mnoho trpělivosti, protože obecně vydávají dva až tři dny po beta vývojáře.

Ale pokud se nemůžete dočkat, až proběhnete těchto několik týdnů, můžete si také stáhnout profil beta vývojáře iOS 14 bez účtu vývojáře nebo nainstalovat obrázky IOS 14 IPSW Restore na vašem iPhone pomocí iTunes.

přihlásit, opustit, program, beta

Jak používat pluginy Chatgpt

Jak povolit procházet s Bing v chatgptu

Přeplňte svůj chatgpt s tímto průvodcem krok za krokem pro povolení modelu prohlížení webového prohlížení pro chatgpt.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS