Jak se přihlásit do služby iCloud z iPhonu

Jak vstoupit do služby iCloud?

Ujistěte se, že je otevřena aplikace „iCloud pro Windows“. Pokud se neotevře automaticky, přejděte do nabídky Start, otevřete „Aplikace“ nebo „Programy“ a vyberte „iCloud pro Windows“. Zadejte své Apple ID a přihlaste se do služby iCloud.

Přihlášení k účtu na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 • Otevřete aplikaci „Nastavení.
 • Stiskněte tlačítko „Přihlásit se k [zařízení]“.
 • Zadejte své Apple ID a heslo.
 • V případě potřeby zadejte šestimístný ověřovací kód zaslaný na důvěryhodné zařízení nebo telefonní číslo a dokončete proces přihlášení.

Přihlášení k existujícímu e-mailu

Nejprve se podíváme na možnost, když už máte registrovaný účet iCloud. V závislosti na verzi systému iOS se mohou některé názvy mírně lišit. Potřebujete jen pár minut a správný přístroj.

  Přihlášení do předinstalované aplikace Mail. Pokud z nějakého důvodu tohoto e-mailového klienta v iPhonu nemáte, můžete si ho kdykoli stáhnout z obchodu App Store.

Webová verze služby iCloud

V některých případech můžete potřebovat přístup k datům iCloudu uloženým v cizím Apple ID, což znamená, že byste neměli propojovat svůj účet se svým smartphonem. V podobné situaci můžete použít webovou verzi služby iCloud.

Kterýkoli ze dvou způsobů uvedených v tomto článku vám umožní přihlásit se k iCloudu na iPhonu.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci s vaším problémem.

Kromě tohoto článku je na webu k dispozici 12820 užitečných pokynů. Přidat stránku Lumpics.Přidejte si stránky do záložek (CTRLD) a určitě se vám budeme hodit.

Řekněte nám, co vám nefunguje. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Neúmyslně odpojený Instogram a účet, který si nepamatuji.Můžete vytvořit novou stránku?

Tatiana, ahoj. Není třeba vytvářet novou stránku, zejména proto, že z té staré nic nezbylo. S trochou snahy byste měli být schopni heslo obnovit, nebo pokud ne, obnovit ho. Jaké kroky je třeba podniknout, se dozvíte v následujících článcích na našich stránkách:

Základní nastavení

Abyste mohli iCloud Drive používat, musíte mít v iPhonu, iPadu nebo iPodu touch nainstalovaný iOS 8 a v Macu OS X Yosemite. K iCloud Drive můžete přistupovat i pomocí prohlížeče a systému Windows, ale o tom až později. je nutné vše nastavit. Pokud jsou nainstalovány kompatibilní operační systémy, poznamenejte si stav cloudové služby v nastavení:

Pro iOS 8: Nastavení. iCloud. iCloud Drive. musí být aktivován. Všimněte si také seznamu aplikací. mají přístup ke službě iCloud Drive.

Pro OS X Yosemite: Předvolby systému. iCloud. iCloud Drive. opět zkontrolujte, zda je služba aktivována. Pokud stisknete tlačítko Nastavení, můžete zobrazit aplikace, které mohou přistupovat k iCloud Drive.

Tím je přípravná fáze v podstatě dokončena. Jeden detail. Pokud jste po aktualizaci operačního systému odmítli přejít z iCloudu na iCloud Drive, nezapomeňte tak učinit nyní pomocí výše uvedených nastavení. To je prozatím vše.

Jak se přihlásit pod jiným iCloudem?

Chcete-li synchronizaci povolit, musíte přejít do nastavení. Zde klikněte na název svého účtu úplně nahoře. V dalším okně vyberte možnost „iCloud“. Aktivujte všechny aplikace, které je třeba synchronizovat s cloudovou službouPřihlaste se pomocí svého Apple ID

Nejprve přejděte do služby iCloud.com a přihlaste se pomocí svého Apple ID. Poté přejděte na „Najít iPhone“. Vyberte možnost „Všechna zařízení“ a v zobrazeném seznamu najděte smartphone, jehož propojení chcete zrušit. Klikněte na „Vymazat iPhone“ a potvrďte své rozhodnutí.

Způsoby přihlášení k poště @iCloud.com z iPhonu

V závislosti na tom, jakou aplikaci iOS (značkový Mail nebo klient třetí strany) uživatel iPhonu preferuje pro přístup k e-mailovému účtu @iCloud.com se provádějí různé akce.

Nejjednodušší způsob, jak používat služby značky Apple a poštu iCloud, je prostřednictvím předinstalovaných nástrojů iOS. Aplikace Mail je k dispozici v jakémkoli iPhonu a představuje funkčně bohaté e-mailové řešení.

Konkrétní kroky, které je třeba provést pro přihlášení k iCloud mailu prostřednictvím standardní aplikace iOS, závisí na tom, zda jste danou adresu používali již dříve, nebo se teprve chystáte využít e-mailové funkce společnosti Apple.

Stávající účet @iCloud.com

Pokud jste e-mail od společnosti Apple používali již dříve a máte @iCloud v držení.com, stejně jako heslo Apple ID, které je s tímto e-mailovým účtem spojeno, můžete přistupovat k vlastní poště, například z nového iPhonu, kde ještě nebylo zadáno Apple ID, následujícím způsobem.

  Otevřete aplikaci Mail klepnutím na ikonu obálky na ploše iPhonu. Na obrazovce „Vítejte v aplikaci Mail“!“ klepněte na položku „iCloud“.

Mail @iCloud.com dříve nepoužité

Pokud máte nastavený iPhone a používáte Apple ID, ale navíc chcete využívat všechny výhody e-mailové služby Apple, postupujte podle následujících pokynů.

  Otevřete Nastavení na iPhonu a přejděte do správy Apple ID klepnutím na první možnost. vlastní jméno nebo avatar.

Nastavení služby iCloud v iPhonu nebo iPadu

Na tvorbě tohoto článku se podílel náš zkušený tým redaktorů a výzkumných pracovníků, kteří zkontrolovali jeho správnost a úplnost.

Tým správy obsahu wikiHow pečlivě dohlíží na editory, aby každý článek splňoval naše vysoké standardy kvality.

Počet zobrazení tohoto článku: 19 431.

V tomto článku se dozvíte, jak nastavit cloudovou službu iCloud (úložiště a platformu pro aplikace), abyste s ní mohli pracovat na iPhonu nebo iPadu.

Otevřete aplikaci „Nastavení“. Ikona této aplikace je šedé ozubené kolečko (⚙️) a obvykle se nachází na domovské obrazovce.

 • Pokud nemáte Apple ID, klikněte na „Žádné Apple ID nebo jste ho zapomněli“?“ (pod řádkem s heslem) a podle pokynů na obrazovce si zdarma vytvořte účet Apple ID a iCloud.
přihlásit, služby, icloud, iphonu

Odemknutí zařízení. Zadejte odemykací kód, který jste nastavili při nastavení zařízení.

Sloučení dat. Pokud chcete sloučit záznamy v kalendáři, upomínky, kontakty, poznámky a další data v zařízení s účtem iCloud, klikněte na možnost Sloučit; v opačném případě klikněte na možnost Neslučovat.

Otevřete aplikaci Nastavení. Tato aplikace má šedou ikonu ozubeného kola (⚙️) a obvykle se nachází na domovské obrazovce.

Výběr typu dat, která mají být synchronizována s iCloudem. V části „Aplikace používající iCloud“ přesuňte posuvník u příslušných typů dat do polohy „Povolit“ (zelená) nebo „Zakázat“ (bílá).

 • Povolením funkce „iCloud Media Library“ můžete automaticky odesílat fotografie z paměti zařízení do služby iCloud. Díky tomu jsou všechny vaše fotografie a videa k dispozici v jakémkoli mobilním zařízení nebo počítači.
 • Zapnutím funkce „My Photo Stream“ můžete automaticky odesílat nové fotografie na iCloud, kdykoli se zařízení připojí k bezdrátové síti.
 • Zapnutím sdílení na iCloudu můžete vytvářet fotoalba, ke kterým mohou vaši přátelé přistupovat online nebo na svých mobilních zařízeních.

Klikněte na iCloud. Tato možnost se nachází v levém horním rohu obrazovky a přenese vás na hlavní stránku nastavení služby iCloud.

Přejděte dolů a stiskněte tlačítko Klíčenka. Tato možnost se nachází v dolní části sekce „Aplikace, které používají iCloud„.

přihlásit, služby, icloud, iphonu

Jak změním své telefonní číslo na iCloudu?

Klikněte na tlačítko „Upravit“ v části „Účet“. Pod Apple ID klepněte na „Změnit Apple ID“. Zadejte číslo mobilního telefonu, které chcete použít jako Apple ID, a bude na něj zaslán ověřovací kód.

Přejděte do „Nastavení“ na iPhonu a vyberte „iCloud“. Můžete být požádáni o zadání hesla, můžete zadat libovolné číslo. Po zadání náhodného čísla stiskněte tlačítko „Hotovo“. Icloud vám oznámí, že je to nesprávné.

Jak zobrazit fotografie v cloudu na iPhonu

Kapacita pro ukládání fotografií není omezena. Pokud probíhá synchronizace se zařízením, nové snímky se ukládají automaticky. Počet fotografií je omezen. Zde je uloženo tisíc posledních fotografií. Pokud se jich nahromadí více, poslední se automaticky odstraní.

Pro zobrazení uložených fotografií je nutné provést následující kroky:

přihlásit, služby, icloud, iphonu
 • Otevření služby iCloud. Můžete to provést pomocí speciálního softwaru nebo prohlížeče, jak je popsáno výše.
 • Zadejte své Apple ID a heslo a klepněte na tlačítko „Přihlásit se“.
 • Tím se otevře domovská stránka, kde je třeba vybrat sekci „Fotografie“.
 • Zde se zobrazí všechny fotografie uložené v cloudu. Ve složce „Sdílené“ můžete zobrazit obrázky, které si mohou prohlížet ostatní uživatelé.
přihlásit, služby, icloud, iphonu

„Alba“ zobrazí uložené fotografie rozdělené podle kategorií.

Chcete-li mít obrázky uložené v cloudu, musíte provést příslušná nastavení:

 • V iPhonu přejděte v nastavení do sekce iCloud.
 • Naproti řádku „iCloud Photos“ přesuňte přepínač doprava a aktivujte jej.

Obrázky se pak automaticky uloží.

Pokud je synchronizace povolena, můžete prohlížet fotografie přímo ze smartphonu. K tomu stačí otevřít standardní aplikaci Fotografie. Pokud byly obrázky smazány, můžete si je stále prohlížet. To provedete tak, že v nabídce „Fotky“ přejdete na „Alba“ a poté na „Ostatní alba“. Musíte přejít na konec seznamu a vybrat možnost „Nedávno odstraněné“. Obrázky zůstanou k dispozici ještě 30 dní po jejich smazání.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS