Jak se připojit Android na iPad přes Bluetooth. Správa tabletu s smartphone

Přenos dat mezi iOS a Android přes Bluetooth?

Četl jsem o tom, jak přenášet data mezi zařízeními iOS přes Bluetooth pomocí gameKit. Nepíšu hru ve skutečnosti, ale musím překládat malé množství binárních dat mezi dvěma zařízeními. Mezi dvěma zařízeními IOS je dostačující. Přemýšlel jsem však, zda bylo možné přenášet data mezi zařízením iOS a zařízením Android prostřednictvím stejného mechanismu.

Někdo čelil dokumentaci / učebnicí, který by vysvětlil, jak to udělat? Je to dokonce technicky možné? Nebo jablko položí některá omezení, která by tomu zabránila?

Další možností, kterou jsem našel, je Bonjour by Bluetooth. Bude to vhodnější volba pro tento druh operací?

Tato otázka se opakovaně zeptala na těchto stránkách a konečnou odpověď: Ne, nemůžete připojit Android-telefon na iPhone přes Bluetooth. A Ano, Apple má omezení, která jí brání.

 • Jak jste zmínil, Bonjour přes Wi-Fi. Nicméně, nemohl jsem pro to najít vyčerpávající učebnici.
 • Některé internetové synchronizační služby, jako je Dropbox, Drive Google, Amazon S3. Obvykle mají knihovny pro několik platformy.
 • Přímá komunikace TCP / IP prostřednictvím zásuvek. (Jak napsat malý (zásuvkový) server v iOS)
 • Bluetooth nízká energie bude možná po řešení problémů na straně Android (komunikace mezi IOS a Android s Bluetooth LE)

Nejhladší alternativa: Použijte ránu API. Podporuje IOS a Android a je velmi snadné integrovat. Pro malé užitečné zatížení může být nejvhodnější řešení.

Podrobnosti o tom, proč nemůžete připojit libovolné zařízení k iPhone. IOS vám umožňuje používat pouze některé profily Bluetooth bez certifikace pro iPhone (MFI) (HPF, A2DP, mapa). Profil sériového portu, který budete muset implementovat připojení, je spojen s členství v MFI. Členství Tento program poskytuje MFI ověřovací modul, který musí být přidán do zařízení a stará se o ověřování zařízení vzhledem k iPhone. Android telefony nemají tento modul, a to i v případě, že lze vytvořit fyzické připojení, krok ověřování selže. Připojení iPhone s iPhone je možné, protože oba konce lze ověřit.

Možná trochu odloženo, ale technologie se vyvinuly od té doby, že samozřejmě, tam je nové informace, kolem kterého nejnovější světlo přitahuje tento problém.

Vzhledem k tomu, že ios ještě neotevřel API pro Wi-Fi přímé a vícenásobné připojení. to je jen iOS, věřím, že nejlepší způsob, jak se přiblížit, je použít BLE, který je podporován oběma platformami (některé lepší než ostatní).

Na IOS může přístroj současně pracovat jak BLE centrální a ble periferní, situace je složitější na Android, protože ne všechna zařízení podporují stav periferního zařízení BLE. Kromě toho je stack Android Ble velmi nestabilní (dnes).

Pokud má vaše možnost použití funkce, navrhl bych se podívat se na rámce a knihovny, které vám mohou poskytnout cross-platformové připojení, aniž by to mohlo vytvořit od nuly.

Disclaimer: Pracuji na UEPAA, rozvíjení P2PKIT.Io pro android a ios.

Jak připojit iPad do telefonu?

V zařízení, které chcete připojit, vyberte možnost Wi-Fi Nastavení a najít seznam iPhone nebo iPad. Poté klikněte na Wi-Fi, do kterého chcete připojit. V případě potřeby zadejte heslo pro režim modemu.

Během konfigurace nového zařízení IOS otevřete obrazovku „Aplikace a Data“. Poté klikněte na „Přenos dat z Android„. (Pokud je nastavení již bylo dokončeno, je nutné vymazat data z zařízení iOS a spustit. Jedl, že to nechcete dělat, prostě přeneste obsah ručně.)

Cloudové úložiště

Další rychlý a pohodlný způsob, jak sdílet soubory mezi různými operačními systémy.

Nemusíte hledat příjemce v konkrétním messengeru pro přenos dat, přidat jej do kontaktů nebo skenování QR kódů. Stačí spustit soubor v cloudu a poslat odkaz na jakýkoliv pohodlný způsob. Ačkoli e-mail nebo SMS.

Mezi jejich gadgets (s jedním cloudovým účtem) nejsou vůbec žádné problémy, nainstalujte klienta a zobrazí se všechna data.

Dávám přednost používání Yandex.Disk, je snazší získat 40-50 GB prostoru zdarma, stahování fotografií z smartphonu není omezeno a v mobilní aplikaci je jednoduchý a srozumitelný režim offline.

Budete překvapeni, ale ne všichni populární cloudové sklady umožňují nahrávat data k použití bez přístupu k síti.

Je možné zadat Internet z tabletu prostřednictvím telefonu?

Aby se sdílel svůj mobilní internet vašeho smartphonu a otočte jej do malého bezdrátového přístupového bodu, postupujte takto: Otevřete nastavení smartphonu nebo tabletu. Vyberte bezdrátové sítě kategorie a ještě otevřete položku. Otevřete režim modemu a aktivujte přístupový bod Wi-Fi.

Vytvoření pár mezi airpod a IPad sluchátka

 • Na iPad otevřete „Nastavení Bluetooth“, pak zapněte Bluetooth.
 • Jděte na obrazovku „Domů“ na iPadu.
 • Proveďte jednu z následujících akcí popsaných níže: On AirPods Max
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce a potom klepněte na „Ready“.

Jak přenést všechna data z jednoho iPhone do druhé?

Chcete-li přenášet data z jednoho iPhone do jiného pomocí ICLAD, přičemž nastavte nový telefon na jednom z kroků, budete muset vybrat „Obnovit z kopie ICLOUD“ namísto „Konfigurace iPhone jako nového“. Po zadání ID Apple, kontaktů, aplikací, fotografií, SMS a dalších informací se začnou.

Zapněte iPhone, přejděte do části „Nastavení“ „General“ „CarPlay“, klepněte na tlačítko „Dostupná auta“ a vyberte auto.

Jak duplikovat Viber na tabletu?

Jak nainstalovat Viber na tabletu

 • Aktualizujte Viber na smartphonu do aktuální verze
 • Otevřete úložiště přehrávání / App Store a nainstalujte Viber na tabletu
 • Po instalaci aplikace otevřete Viber.
 • Klikněte na tlačítko Pokračovat
 • Zadejte telefonní číslo do smartphonu následujícím způsobem:.
 • Potvrďte, že číslo je zadáno správně

Použijte kabelovou nebo přijímací myš

To je snad nejjednodušší způsob, jak připojit myš k iPadu. Je pravda, že v tuto chvíli je podivné pokračovat v používání drátových myší, ale jsou stále na trhu, a to i když máte doma, může být velmi užitečné pro práci s tabletem. Navzdory tomu, že existují bezdrátová zařízení s velmi nízkým zpožděním, nakonec zůstávají kabelová zařízení stále jedna z nejlepších časů, takže může být důležitou výhodou. V každém případě je metoda připojení velmi jednoduchá, protože jej musíte připojit pouze k blesku nebo USB-C váš iPad. Pro které můžete potřebovat adaptér USB pro tyto připojení. Zde níže vám zanecháváme dva nejvíce doporučujeme pro tyto případy.

Existují také některé bezdrátové myši, které neprojevují Bluetooth, ale pracují prostřednictvím nano přijímače, který má být připojen k iPadu. Za tímto účelem je proces totožný s kabelovou, protože adaptér bude také potřebovat pro tento přijímač. Po připojení a zapínání myši jej můžete použít jako obvykle.

Použijte 3G modem

V tomto případě musí být tablet připojen a nakonfigurován modem USB. Jsou produkovány takovými čínskými společnostmi, jako ZTE nebo Huawei.

Poznámka! Je také nutné zkontrolovat, zda je práce tablety možné ve spojení s externími zařízeními a v režimu OTG.

Pokud jsou všechny položky podporovány tabletem, pak v modemu musíte vybrat režim „pouze modem“. Poté stojí za to odpojit vstup PIN kódu na něj a vytvořit přístupový bod nastavením všech potřebných parametrů používaného mobilního operátora. Možná budete muset získat kořenová práva. Teprve poté bude možné použít internet na tabletu.

Restartujte připojení Bluetooth

Někdy nejjednodušší řešení dává nejlepší řešení. Pokud se externí zařízení nepřipojí k iPadu, může vytvořit smyčku, která bude mít za následek množství neúspěšných spojení. Nakonec to může vést k jeho blokování, neumožňuje jej použít v praxi. Proto musí být nucen restartování připojení Bluetooth, i když vede k odpojení ostatních připojených příslušenství. To lze udělat jinak, nejjednodušší. Prostřednictvím řídicího centra iPadu. To není nejlepší způsob, jak to udělat, protože tímto způsobem se nevypne úplně a zůstává ve stavu zpoždění, ale stále v ceně.

 • Na iPad přejděte na „Nastavení“.
 • Přejděte do sekce „Bluetooth“ vlevo.
 • Odpojte první možnost, která se zobrazí na začátku a znovu ji zapněte.

Bluetooth iPad

Další způsob, jak to udělat čas od času. V letovém režimu. Když je režim letu zapnutý, všechna připojení, například Bluetooth, jsou zcela odpojeny, ale může být nepříjemné, pokud zavoláte telefon.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS