Jak se připojit k Samsung TV s iPhone. Připojení přes DLNA

Metody pro připojení iPhone do Samsung TV bez vodičů

Bez ohledu na to, který model máte zařízení Apple, diagonál displeje nikdy nebude schopen porovnávat v praktičnosti s velikostí televizní obrazovky. Zejména pokud jde o domácí zobrazení seriálů, rodinná videa, fotky z dovolené a t.D.

Držitelé smartphonů nejčastěji spojují své gadgety na externí monitor. Kvůli tomu, co může být pohodlné zobrazení jakéhokoliv obsahu.

Jak připojit iPhone na Samsung TV? K synchronizaci zařízení je několik způsobů.

Další, zvažte pokyny a doporučení pro připojení smartphonu do televizního zařízení pomocí bezdrátové technologie, různé fyzické internety. Díky které uživatel zjednoduší zobrazení blízkých a fotografií.

Nejlepší řešení. Apple TV

V tuto chvíli (12.01.2019) Prefix Apple TV je pravděpodobně jediným normálním a nejlepším řešením. To není divné, protože Apple Ecosystem funguje velmi dobře.

Koupíme Apple TV, připojujeme jej k televizoru (ani nejnovější televizi, bez chytré televize) a bez jakýchkoliv problémů a složitých nastavení, které vysíláme obrazovku iPhone nebo z iPadu na velkou obrazovku televizoru.

Chcete-li to provést, otevřete řídicí bod a klikněte na „Opakovat obrazovku“ (AirPlay). Poté si vybereme vaši konzolu Apple TV a všechno je připraveno. Možná budete muset zadat heslo, které se zobrazí na obrazovce televizoru. Chápu, že je to při prvním připojení.

Na televizoru se zobrazí obrazovka našeho iPhone nebo iPadu.

Ještě jsem nekoupil Apple TV (plánuji). Takže vykazujte proces připojení podrobněji a krásně nemám příležitost.

S tímto bezdrátovým připojením je příležitost vysílat libovolnou fotografii nebo video z aplikace aplikace. Stačí kliknout na tlačítko „Sdílení“ a vyberte možnost „AirPlay“.

Dokončení

Můžete se připojit k televizoru téměř libovolný smartphone a bez ohledu na to, jakou verzi máte iPhone 4, 5, 6, 7 nebo starší. To nevyžaduje žádné vážné znalosti ani odborné dovednosti. Dodržujte uvedené pokyny, získejte adaptér Digital AV adaptéru a pak nebudou žádné problémy s synchronizací. Nejvhodnější používat Wi-Fi, v tomto případě nebude smartphone vázán na určité místo, můžete se plně pohybovat po celém domě.

Ahoj! Jmenuji se Peter Gree a já jsem šéfredaktorem tohoto portálu. Na těchto stránkách se náš tým snaží zveřejňovat nejrelevantnější a důležitější informace o různých technologiích ve světě digitální televize. Jsem rád, že jsme se na nás podívali, vítejte!

Závěrem

Metody přenosu informací s iPhone na obrazovce Samsung TV, přes Wi-Fi, speciální aplikace, kabely, adaptéry. S uzavřením obrazů a videí proto neexistují žádné problémy ani v osobě, která je špatně ve vlastnictví informačních technologií.

Ahoj! Jmenuji se Peter Gree a já jsem šéfredaktorem tohoto portálu. Na těchto stránkách se náš tým snaží zveřejňovat nejrelevantnější a důležitější informace o různých technologiích ve světě digitální televize. Jsem rád, že jsme se na nás podívali, vítejte!

Jak zjistit kód AirPlay na televizoru?

Na televizoru otevřete menu „Zdroje“ a přejděte na dlaždici zrcadlení obrazovky a povolit funkci přenosu dat z mobilního zařízení. Pokud používáte Samsung Galaxy Smartphone nebo tablet, přejeďte dolů z horního okraje obrazovky a zapněte menu SMART view nebo Screen Mirroring Menu.

jiné metody

Pokud televizor neposkytuje konektor HDMI, můžete věnovat pozornost alternativům. Tyto zahrnují:

První dvě možnosti jsou vhodné pro starý iPhone (4S a starší verze). Třetí metoda se používá pro zástupce nedávných generací. Ve VGA kabelu je 15-pinový hnízdo.

 • Zakázat TV.
 • Připojte všechny zástrčky k příslušným výstupům.
 • Pro připojení VGA pro zobrazení zvukových signálů prostřednictvím akustiky kabelu nebo přes konektor osvětlení.
 • V nabídce TV vyberte odpovídající připojení AV.

Během provozu připojeného k televizoru lze nabíjet.

Připojte se přes Miracast

Miracast je specifikací, která plně nahrazuje kabel HDMI. To vám umožní přenášet libovolný video soubor bez ohledu na použitý kodek. Není třeba se připojit ke společné síti Wi-Fi.

Chcete-li smartphone připojit k televizoru Samsung na některých modelech, nejprve je třeba zahrnout funkci na televizoru. Chcete-li to provést, musíte kliknout na „Zdroj“ na dálkovém ovladači a aktivaci „zrcadlení obrazovky“.

Pokud model televizoru nevyžaduje tuto akci, můžete okamžitě přejdete do připojení k telefonu.

V panelu zástupce musíte aktivovat „inteligentní zobrazení“ a vyberte model televizoru.

Pro které je iPhone připojen k televizoru Samsung

Nejčastěji jsou smartphony Apple připojeny k televizoru s následujícími záměry:

 • Zobrazit filmy a seriály;
 • poslouchání hudby;
 • vylučování na obrazovce prezentace;
 • Zobrazit fotografie;
 • Komunikace prostřednictvím různých poslovců a sociálních sítí (například Skype, telegram, Viber a T.D.);
 • Jednoduché lesinování na internetu;
 • Přehrávání ze zařízení na vysoce obrazovce TV (která bude zvláště prosím miluje mobilní gemina).

Samozřejmě, pokud je televizor „SMART“ (existuje podpora „Smart-TV“), pak byste neměli trávit čas na připojení zařízení pro sezení na internetu nebo prohlížení seriálů, protože můžete provést a používat váš smartphone.

Ale hodně závisí na (například, jaké funkce budou k dispozici) z toho, jak uživatel připojil svůj gadget na televizi.

Pokud ne funguje

Někdy při použití připojení pro iPhone s TV, mohou nastat problémy, zatímco ne tak důležité, došlo k připojení drátu nebo ne. Chyba můžete opravit, pokud jasně určit příčiny problému. Náš odborník zhodnotil možné problémy a jejich rozhodnutí.

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

připojit, samsung, iphone, připojení, přes

Tato chyba může být způsobena žádným připojením ke stejné bezdrátové síti Wi-Fi. Chcete-li vrátit svazek gadgetů do práce, je nutné znovu připojit smartphone a Apple TV s jednotnou sítí. Po aktualizaci připojení a ujistěte se, že stabilní provoz obou zařízení.

V případě, že televizor nenajde iPhone v seznamu připojených zařízení, měli byste ověřit pomoc HDMI nebo USB vodičů. Pokud byl adaptér delší dobu použit, může dojít k jeho spojení nebo kontakty. V tomto případě bude drát nahradit nový.

Pokud televizor při použití osvětlení nevidí připojený iPhone nebo dává systémovou chybu, měli byste se ujistit, že použité vodiče. Technika Apple je uzavřený systém a eliminuje použití non-originálních produktů.

Připojení iPhone na velkou televizní obrazovku. jednoduchý proces, ale ve většině případů vyžaduje dodatečné náklady. V závislosti na konkrétních uživatelských podmínkách a přípustných nákladech určete možnost připojení. pomocí drátu nebo „vzduchem“. Měli byste být také opatrní při použití non-originální produkty. ve většině případů, Apple nebude vidět non-originální kabely a adaptéry. Pokud je v připojení detekována chyba, měli byste pečlivě prozkoumat drát nebo zkontrolovat připojení s jednou sítí Wi-Fi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS