Jak se rozepnout iPhone z Iklaude hesla. Vypněte iTunes

(Ověřeno) Jak vymazat iPhone bez hesla / hesla ICLAD

Máte starý iPhone na prodej, ale zapomněli jste heslo nebo heslo, abyste jej odstranili? Nelze použít svůj iPhone správně kvůli skutečnosti, že jste zapomněli heslo nebo heslo? Nedělejte si starosti, tato příručka vám ukáže, jak odstranit data z vašeho iPhone bez hesla nebo hesla ICloud.

Obvykle nainstalujete zámek obrazovky na zařízení a heslo. Toto je ten, který ji odemkne a umožňuje zadat svůj iPhone.

Heslo ICloud. To je to, co používáte pro zadání účtu ICLOUD, a také se vztahuje na heslo pro ID Apple, musíte ji zadat, když se pokoušíte zadat svůj účet na zařízení nebo si koupit určité položky v App Store.

Ve většině případů obnovíte nastavení iPhone, budete potřebovat přístup a heslo. Protože musíte zadat iPhone s heslem a resetujte jej s heslem. Ale stále můžete vymazat s některými speciálními metodami, zkontrolujte následující části této příručky a najděte jednu metodu, která vám nejvíce pomůže.

Jak se zbavit někoho jiného ID Apple na vašem iPhone

Pokud jste si zakoupili použitý iPhone s registrovaným Apple ID, můžete se ho zbavit následujících 3 metod. Podívejte se na ně a vyberte ten, který používáte.

Odstranit ID Apple s účtem WNER

Při zakoupení použitého iPhone, odstranit Apple ID z tohoto iPhone, budete muset pomoci předchozímu majiteli.

Vyjměte svůj iPhone, přejděte na [Apple ID] a požádejte vás, abyste zadali heslo pro ukončení.

Když je proces proveden, váš iPhone nebude připojen k žádnému ID Apple, můžete zadat svůj vlastní identifikátor na tomto iPhone.

Můžete požádat majitele, aby odstranil zařízení z tohoto Apple ID přes ICLAD.com. Ukažte mu / její další kroky.

Stiskněte všechna zařízení a vyberte tento iPhone z rozevíracího seznamu.

Krok 3 Odstranit z účtu

Stiskněte tlačítko iPhone, iPhone bude restartován napříč vteřinami. Poté klikněte na ikonu Smazat z možnosti Účet.

Tento iPhone bude tedy plně odstraněn z předchozího identifikátoru ID Apple.

Odstranit ID Apple pomocí Aiseesoft Screen Recorder

Můžete se zbavit karty totožnosti, když majitel není připraven pomoci? Vyzkoušejte Aiseesoft Screen Recorder. Jedná se o profesionální program pro odemknutí IOS, díky, ke kterému můžete snadno odebrat ID Apple na vašem iPhone bez heselového účtu. Můžete jednoduše dosáhnout svého cíle provedením několika kroků bez jakýchkoliv recepcí.

Zde je návod, jak odstranit ID uživatele někoho jiného na vašem iPhone.

Krok 1 Vložte iPhone Unlocker do počítače

Krok 2 Spusťte jej a vyberte možnost Odstranit Apple ID.

Spuštění programu, uvidíte 3 hlavní funkce údů.

 • Otřete heslo: Vymazat blokovanou obrazovku pro uzamčené nebo zakázané IDEVICE.
 • Odstranit ID Apple: Smazat související ID Apple ID na zařízení IOS.
 • Čas obrazovky: Obnovit omezení hesla na iPhone / iPad.

Zde musíme odstranit Apple ID.

Krok 3 Připojte svůj iPhone k PC

Použijte příslušenství USB pro připojení zařízení k počítači, ujistěte se, že máte stabilní připojení.

Krok 4 Vyjměte identifikátor

Klepněte na tlačítko Start odstranit ID Apple ID, budou zde 2 situace:

 • Pokud je můj iPhone na tomto zařízení zakázáno stisknutím tlačítka Start, je poslední věc, kterou musíte udělat. Odemknout iPhone automaticky odstraní identifikátor a stačí počkat.
 • Pokud je na tomto zařízení povolena funkce „Najít můj iPhone„, musíte jej nejprve vypnout. Můžete jít do nastavení Common Reset Reset Všechna nastavení v nastavení zařízení Resetování zařízení v zařízení vypne Najít můj iPhone. Potom klepněte na tlačítko Start v iPhone Unlocker odebrat ID Apple na telefonu. Funguje však pouze na zařízeních běžících na IOS 11 nebo starších verzích.

S pomocí 4 jednoduchých kroků nebude váš iPhone vázán na jakékoli ID Apple, můžete zadat svůj účet a používat služby Apple bez problémů.

Žádný nástroj, který by pomohl odstranit Apple ID z iOS 15 nebo novější iPhone, když je v tomto tématu povoleno můj iPhone. Existuje však nástroj, který vám může pomoci blokovat předchozí ID Apple a umožnit vám zadat svůj účet v tomto iPhone, Tenorshare 4MEKEY.

Program je navržen tak, aby obejít ICloud Aktivační zámek na iPhone a může vám také pomoci snadno zbavit Apple ID Apple bez hesla. Můžete zadat své Apple ID na tomto iPhone pomocí 4MEKE.

Nicméně, Tenorshare 4MEKEY bude z vězení z vašeho iPhone, aby se rozbije spojení mezi ID Apple ID a Apple Server, který bude vypnout funkce související s kartou SIM na vašem iPhone. Váš iPhone nemůže rozpoznat SIM kartu a nemůžete zavolat telefonu, odeslat textové zprávy a používat data buněk v předmětu. Ale stále jej můžete připojit k síti Wi-Fi a stáhnout objekty z App Store.

Kromě toho, pokud existuje aktivační zámek na vašem iPhone 4MEKEY vám také pomoci obejít. Takže můžete přistupovat k tomuto iPhone.

Pokud jsou výsledky přijatelné, můžete program stáhnout a začněte odstranit ID Apple na vašem iPhone.

Demontujte ID Apple pomocí Icloud klíčových svazků

Máte šanci získat heslo pro ukončení ID Apple, i když to není váš účet. Ale dostat heslo, ujistěte se, že klíčenka je v ICLAD. Můžete jít do nastavení [Apple ID] ICLOUD Zjistěte.

Smazat zařízení z účtu ICLAD

Smazat telefon z ICloud může nejen s webem. Na iPhone je ještě jednodušší, jak můžete přistupovat pouze k telefonu.

 • V nastavení mechanismu přejděte na účet v horní části obrazovky.
 • Vypnout, dokud nevidím znaménko „exit“. Klikněte na Ney.
 • Potvrďte akci v pravém horním rohu obrazovky.

Přes nastavení zařízení

Při nákupu „Apple“ telefonu s rukama, musíte jej zcela rozebrat s Apple ID předchozího vlastníka, a pro to budete mít opět kontaktovat základní nastavení nového smartphonu:

Nyní jsou data účtu předchozího vlastníka trvale vymazána z přístroje a můžete zadat vlastní data účtu, abyste mohli používat plnou funkčnost zařízení bez obav o vaše osobní údaje.

Jak zcela vymazat účet v ICLAD

V některých případech je uživatel povinen snadno ukončit ID Apple, ale provést úplné vymazání účtu a všechna data uložená v cloudu. Chcete-li zcela odstranit účet a všechna data uložená v ICLAD, následující kroky:

 • Ukončete účet na telefonu.
 • Jděte na Apple oficiální webové stránky a přejděte do sekce „Data a ochrana osobních údajů“ nebo postupujte podle odkazu na odkaz.Jablko.com.
 • Zadejte svůj účet.
 • Po přihlášení naleznete v části „Smazat účet“, pod kterou budete muset kliknout na „Start“.
 • Seznámit se s informacemi o důsledcích odebrání účtu vyberte důvod pro mazání a klepněte na tlačítko „Pokračovat“.

Postup pro odstranění trvá přibližně 7 dní. Během tohoto období může být čas akce zrušena zavedením 12místného kódu, který je odeslán do pošty po opuštění požadavku na odstranění dat.

Před odesláním všech informací se doporučuje vytvořit zálohování dat. Po úplném smazání nebude možné obnovit žádné informace. Pokud si přejete, můžete zvolit deaktivaci účtu. V tomto případě bude v budoucnu možné obnovit.

„Najít iPhone“ možnost

Pro odmítnutí zařízení z vašeho účtu tímto způsobem musíte nejprve aktivovat volbu „Najít iPhone“ v telefonu. Pak musí majitel:

 • Potvrďte své řešení kliknutím na tlačítko „Vymazat“. s ohledem na to, že všechna data uložená na přístroji budou také vymazány v důsledku ICloud.

Existuje způsob, jak se napadnout iPhone nebo iPad, ne. Chcete-li to provést, uživatel bude potřebovat:

 • To je vše. Zůstane se, že se seznámí s podmínkami rozcuchané, klikněte na tlačítko „Delete“. výstup z účtu na iPhone bude proveden automaticky.
 • Nevýhody Apple ID
 • Vypnutí účtu
 • Další kroky
 • Jak se rozepnout Apple ID od iPhone díky služeb „ICLAD“?
 • Obnovit nastavení gadgetu a odstranění dat
 • Jak zkontrolovat Iphon na přítomnost aktivačního zámku?
 • Jak odstranit ICLAD z telefonu ?
 • nálezy
 • Nevýhody Apple ID
 • Vypnutí účtu
 • Jak se rozepnout Apple ID od iPhone díky služeb „ICLAD“?
 • Obnovit nastavení gadgetu a odstranění dat
 • Jak zkontrolovat Iphon na přítomnost aktivačního zámku?
 • nálezy

Chcete-li se přihlásit do ICLAD v počítači.

Alternativa k odstranění Apple ID. Na kartě Všechny zařízení klepněte na kříž před svým iPhone. Pop-up okno požádá o potvrzení a bude také informovat o vazbě účtu jinými uživateli.

Možnosti odpojení bez hesla

Není těžké odstranit účet IKELUDE k vlastníkovi pro iPhone, protože zná pověření. Pokud byl telefon pořízen z rukou a předchozí uživatel neopustil službu, pak nový vlastník to bude muset udělat sami.

Také telefon lze nalézt a bude potřebovat deaktivaci pro další použití

Ve většině případů tento problém přichází do servisních center, které eliminují problém několik tisíc. Ale existují volné způsoby, jak pomoci odstranit zařízení z ICLAD.

Odpojení přes iPad

Možnost je vhodná pro telefony a tablety. Hlavní je, že verze operačního systému je 7.0-7.0.6. Mají chybu zabezpečení, která vám umožní odstranit iCloud.

Pozornost! Pokud byly akce prováděny správně, řetězec „Najít iPad“ bude vypnut

rozepnout, iphone, hesla

Nyní musíte kliknout na odstranění a vybrat zařízení, ze kterého se stane.

Disable prostřednictvím podpory

Tato metoda je užitečná pro uživatele, pokud někdo zapomněl heslo z Apple ID. V tomto případě je nejlepší kontaktovat technickou podporu společnosti. Konverzace je zaznamenána a v první etapě bude mluvit robota, který přesměruje na prvním manažerku úrovně, poté, co půjde do jiného specialisty.

Uživatel musí problém vysvětlit. Specialista požádá o kontrolu kontroly skenování.

Důležité! Bez původní kontroly společnost nebude odemknout telefon

Uživatel se může učit od prodávajícího, kde si koupil telefon a přejel do tohoto obchodu. Manažeři mohou punčovat číslo zařízení a vytisknout kontrolu nákupu. Stojí za to posílat podporu odborníkům.

Po několika minutách bude zaměstnanec kontaktovat uživatele a sdělit vám, že musíte vyplnit formulář a odeslat zpět. Toto je tzv. Povolení k odemknutí gadgetu.

Další bude oznámení o přijetí aplikací a načasování. Vzhledem k odvolání do 10 dnů. Poté bude zařízení aktivováno, uživatel bude moci vázat nový účet

Odpojení prodávajícím

Pokud má přihlašovací jméno a heslo, bude moci rozvíjet ICloud iPhone. Můžete to udělat přes počítač:

Nyní nový uživatel může zadat svá data, aby zadali úložiště Cloud

Žádost o odemknutí Apple

Chcete-li odemknout iPhone, majitel může poslat žádost o odemknutí specialistů od společnosti. Tato metoda je používána těmi, kteří omylem zapomněli jejich autorizační data, nebo získali telefon, který vyžaduje vstup někoho jiného Icloud. To bude vyžadovat potvrzení práva na právní vlastnictví zařízení.

Tip: Snažte se zapamatovat a zadat v samostatném souboru odpovědi na kontrolu otázek, které byly nastaveny při vytváření účtu; To usnadní úkol.

Po sběru všech důkazů apelujeme na Apple. Zajistí e-mailový odkaz ke stažení souborů. Kromě toho mohou požádat o další fotografie telefonu nebo krabice. Schválení odpověď přijde, když Support Service kontaktuje obchod a zkontrolujte zbytek důkazu telefonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS