Jak se vrátit do továrního nastavení na Samsung. Co dělat, pokud jsou údaje o účtu ztraceny

TRIPING NA SAMSUNG GALAXY TO Tovární nastavení

Obnovení telefonu je nutné odstranění všech informací, včetně seznamu kontaktů, zpráv, fotografií a videa, hudebních souborů, nastavení pošty a poslů, všechny nainstalované aplikace. Obnovení volby je také volána v některých modelech. reset nastavení, tvrdý reset, tovární nastavení. Software Smartphone se vrací do stavu nového.

Taková operace je extrémním opatřením, ke kterému můžete v několika případech uchýlit.

 • Pokud se problém vyskytuje v přístroji, pokud jiné korekční metody nepomáhají, včetně jednoduchého restartování.
 • Úplné odstranění dat potřebujete před prodejem telefonu s jiným uživatelem.
 • Při aktualizaci firmwaru zařízení také resetujte na tovární nastavení.

Co je resetování nastavení

Telefon Reset na tovární nastavení Samsung Galaxy je postup, během kterých jsou všechna data zařízení vymazána. Stručně řečeno, vše, co jste zkopírovali dlouho, neodvolatelně zmizí a váš smartphone se stává novým.

Proč to může být potřeba

Pokud nastavení pro Samsung J7 a další modely Samsung vedou k úplné ztrátě dat, pak to, co bude vyžadovat tuto operaci? Vyberte několik důvodů pro překládání smartphonu do továrního nastavení:

 • Touha rychle odstranit všechny informace. Nebudeme vyloučit, že mnoho lidí hledá, jak provádět nastavení, jen proto, že touha rychle uvolnit místo na domácím disku. Tvrdý reset je, samozřejmě, ne nejlepší volbou pro vaše Samsung J1 nebo Samsung Galaxy A51, ale stále má právo existovat.
 • Zařízení pro prodej. Také se vrátí zpět do továrních položek Doporučené pro ty, kteří se chystají prodávat smartphone nebo jen to dávají jinému osobě. V tomto případě umožňuje postup vyrovnat možnost přístupu k osobním údajům.
 • Ztráta smartphonu. Vzhledem k tomu, že nastavení tablet Android nebo smartphone lze resetovat vzdáleně, dotyčná operace se stává skvělým způsobem, jak chránit personalizované informace od vetřelců, kteří mohou dostat svůj telefon v případě krádeže nebo ztráty.
 • Příprava na aktualizaci firmwaru. Před instalací aktualizace na galaxii A6 nebo Samsung A50 specialisté důrazně doporučují resetovat nastavení do továrny. To zajišťuje čistou instalaci aktualizací a sníží možné závady po blikání.

Můžete samostatně pokračovat v seznamu určených důvodů, proč vrátit nastavení na Android Samsung, protože vše závisí výhradně na potřebách uživatelů. Postup je užitečný ve všech případech, kdy je vlastník zařízení nějakým způsobem zajímat o úplné odstranění informací uložených na jeho smartphonu nebo Samsung Galaxy Tablor.

Samsung reset reset následků

Spolu s důvody, proč potřebujete resetovat nastavení v tabletu nebo telefonu, důsledky operace jsou jasné. A pokud při dalším prodeji zařízení, odstranitelná data je to, co je vyžadováno uživatelem, pak během blikání ztráta osobních údajů přináší mnoho nepříjemností.

Na poznámku. Obnovit nastavení do továrny a neztrácení uložených dat pomůže předběžné vytváření zálohy. Po resetování zálohování bude možné obnovit.

Jak provést tvrdý reset na Samsung. Všechny metody

Tvrdý reset je reset parametrů zařízení. Pro Samsung Tablets existují 3 možnosti pro resetování.

Všechny z nich budou vyhovovat jakýmkoliv zařízením, včetně takových populárních modelů jako Samsung Galaxy Tab 3, Tab A, Tab S6, S5. Podrobné vysvětlení tří způsobů, jak resetovat tablet Samsung.

Metoda První. Prostřednictvím nastavení zařízení.

 • Přejít na nastavení zařízení. Můžete to udělat přes horní kortex oznámení nebo prostřednictvím menu Gadget.
 • Otevřete sekci „Obecná nastavení“. Je pouze u tablet s operačním systémem Android 8.0 a starší. Pokud je zařízení firmware pod osmi android, přejděte tuto položku.
 • Klikněte na „Obnovit a resetovat“. V závislosti na operačním systému, namísto této karty mohou být ostatní: „Ochrana osobních údajů“, „archivace a reset“, „reset“ nebo „archivace a reset“.
 • Na kartě, která se otevře, klikněte na tlačítko „Resetovací zařízení“. Na některých tabletách je to „reset dat“.
 • Udělal mě návrat do továrního nastavení. Klikněte na tlačítko „Smazat vše“, „reset“).
 • Stroj se vypne a pak se zapne několik sekund, které již bylo zcela „purifikováno“.

Metoda číslo dvě. přes fyzické tlačítka tablety.

 • Vypněte gadget.
 • Pokud je na přístroji „domácí“ tlačítko, současně stiskněte a podržte tlačítka „Zapnutí“, „Domů“ a „Zvětšit hlasitost“ (nebo snížení). Pokud nejsou klávesy „Home“, stiskněte a podržte tlačítka „Enable“ a „Snížení hlasitosti“ (nebo zvýšení). Bez ohledu na kombinaci tlačítek se tato metoda používá pro přechod do menu obnovy.
 • Když se na displeji zobrazí Emblem Samsung Galaxy, zastavte stisknutím tlačítka „Zapnutí“.
 • Držte prsty na druhá tlačítka, dokud se neobjeví nabídka obnovení (přibližně 15 sekund). Jedná se o omezený režim výstupu gadgetu, který vypadá jako textové menu. Je určen k provedení některých užitečných akcí (například reset parametrů). Chcete-li pochopit, co máte v pravém menu, podívejte se na horní nápis. Musí existovat jeden z následujících nápisů: „Obnova“, „Recovery android“ nebo „obnovení dat“.Někdy se menu obnovení nemusí zobrazit. Nic strašného, ​​stačí vypnout zařízení znovu a opakujte druhý a třetí etapu. Udělej to, dokud se neobjeví omezený způsob operace. Pokud gadget nemá žádné hardwarové defekty, zobrazí se dlouho očekávaná menu pro 2-4 pokusy.
 • Menu obnovení má několik záložek. Přepnutí se vyskytuje pomocí tlačítek zoomu a hlasitosti. Stiskněte tlačítko Snížení hlasitosti navštívením „Vymazat data / tovární nastavení“. Toto je resetování na tovární nastavení.
 • Volba se provádí stisknutím tlačítka napájení. Klikněte na to.
 • Zařízení požádá o potvrzení, na obrazovce se zobrazí výběr: „Ne“ a „ano“. Klikněte na „Ano“. Některá zařízení jsou napsána „Ano.“ Smazat všechna uživatelská data „.
 • Během několika sekund bude uživatelská data vymazána a nabídka obnovení znovu otevřená. Posuvník již bude bydlení v první položce. „Reboot System nyní“ (Reboot). Vyberte IT Key.
 • Tablet bude restartovat a bude připravena k použití. Chci poznamenat, že výše uvedená verze pomůže vynikajícím a při řešení jiných problémů. Například jste zapomněli heslo nebo klávesnici obrazovky, takže to nebude možné resetovat nastavení prvním způsobem. Ale druhá metoda pomůže.

Třetí cesta. prostřednictvím vstupu servisního kódu.

 • Tato metoda funguje pouze na tabletech s telefonním modulem. Zhruba řečeno, pokud je vaše mobilní SIM karta vložena do tabletu, pak je tato metoda vhodná.
 • Otevřete panel číselného vytáčení.
 • Zadejte 27673855 # a klikněte na hovor. Tento servisní kód pro zařízení Samsung, po kterém se zařízení vrátí do výrobního stavu a bude restartovat.

Všechny výše uvedené metody dělají totéž. Vyberte si, co jste pohodlnější!

Samsung Blokovaný telefonní tipy a doporučení

Pokud je váš telefon Samsung blokován, můžete obnovit tovární nastavení telefonu Samsung bez hesla. Ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak odemknout heslo a obnovit nastavení do továrního nastavení Samsung. Například můžete navštívit https: // google.com / android / devicemanager v počítači, abyste získali správce zařízení Android. Později můžete nastavit dočasné heslo pro odemknutí Samsung. Toto je v pořádku. Brzy můžete zakázat dočasné heslo.

Nálezmobile.Samsung.COM také pomáhá. Všechny telefony Samsung mohou být odemčeny správcem vzdáleně. Vše, co potřebujete, je zadat správné Samsung nebo účet Google. Pokud váš telefon Samsung stále neodpovídá, můžete použít následující metodu, která by obejít návrat kódu do továrního nastavení Samsung.

vrátit, továrního, nastavení, samsung, dělat, pokud

Krok 1 Vypněte telefon. Podržte a stiskněte tlačítko napájení a snižte hlasitost pro otevření spouštěcí nabídky Android.

Krok 2 Stisknutím tlačítka Snížení hlasitosti vyberte možnost Vymazat data / tovární nastavení. Poté stiskněte tlačítko napájení.

vrátit, továrního, nastavení, samsung, dělat, pokud

Krok 3 Stiskněte tlačítko Snížení hlasitosti, dokud nezvolíte Ano.

Krok 4 znovu stiskněte tlačítko napájení. Zjistíte, že je nakonec vybrána možnost „Restart System“.

Krok 5 Stisknutím napájení restartujte Samsung a odemkněte jej. Nyní můžete začít resetovat tablet Samsung nebo telefon bez PIN kódu nebo něco jiného.

To je vše o tom, jak resetovat nastavení telefonu Samsung. Reset hardwaru může opravit malé selhání na všech telefonech. Pokud nefunguje, můžete použít reset na tovární nastavení, abyste zcela vymazali data z telefonu Samsung. To je mocný a poslední způsob, jak uložit telefon. Protože všechny soubory a nastavení jsou odstraněny, musíte zkontrolovat, zda jste provedli záložní kopii. Fonelab android zálohování a obnova je doporučeno Zálohování a nástroj pro obnovu Android. Můžete být zdarma ze ztráty dat se spoustou přizpůsobitelných funkcí. Stojí za to stáhnout zdarma a zkusit.

Obnovit tovární nastavení prostřednictvím menu

Nejjednodušší volba pro vrácení stavu předprodejního stavu Android-Smartphone je resetovat na tovární nastavení z odpovídající položky menu. Tato volba je relevantní pro zařízení, která nemají kritické problémy s pohybem na položky menu systému.

Otevřete „Menu“. „Nastavení“ a vyberte „Obnovit a resetovat“.

Přejděte na položku Otevřít seznam na dno a klikněte na položku „Obnovit nastavení“ (název této položky v různých smartphonech může vypadat jinak: „Obnovit nastavení telefonu“, „Common Reset“, „Vymazat všechna data“ a t. P.).

Systém bude upozornit na skutečnost, že všechny osobní údaje, nastavení, aplikace a data budou během resetu odstraněny.

Potvrďte provádění operace pro obnovení nastavení výběrem položky „Vymazat vše“.

Pomocí kláves pro obnovení

Pokud použijete první metodu, neexistuje možnost. je zde metoda obnovení prostřednictvím režimu obnovení. Chcete-li zadat tento režim, musíte upnout konkrétní kombinaci tlačítek na deaktivním smartphonu. Kombinace tlačítek závisí na výrobce zařízení. Klíčové kombinace, které se používají pro vstup do režimu obnovy ve většině modelů smartphonů.

 • Tlačítko napájení „Domů“ Tlačítko tlačítka hlasitost nebo
 • Tlačítko Tlačítko napájení hlasitosti nebo
 • Tlačítko Power „Home“ Tlačítko Tlačítko Tlačítko a
 • Tlačítko Tlačítko napájení Volume a

Ve většině případů je menu obnovy následujícím způsobem.

Navigace se provádí pomocí tlačítek hlasitosti. Vyberte. Power Text. Chcete-li obnovit nastavení, kterou potřebujete vybrat položku „Vymazat data / tovární nastavení“. Telefon půjde na restart a vrátit se do továrního nastavení.

Jak se připravit na resetování nastavení

Je důležité vědět, že vytvořením resetování na tovární nastavení, uživatel nebude mít jeden soubor, který byl dříve uložen na přístroji: foto a video soubory, kontakty, programy, přihlášení, hesla a další. Z tohoto důvodu je nutné před resetováním nastavení připravit:

 • Doporučuje se přístroj plně nabít. Resetování nastavení má dostatek času, tedy v případě vypnutí gadgetu může uživatel ztratit přístup k smartphonu, který není snadno obnovit.
 • Musíte se ujistit, že uživatel má přístup k účtu Google, protože obnovení aplikací je provedeno pouze přes něj.
 • Musíte přenést všechny fotografie, video a zvukové soubory na počítači nebo kartě SD, protože po resetování přístupu k nim zmizí.
 • V případě potřeby proveďte záložní kopii kalendáře, kontaktů a / nebo pošty. Chcete-li to provést, přejděte na nastavení telefonu, vyberte funkci „Obnovit a resetovat“ a klepněte na tlačítko „Rezervace dat“. Poté musíte vybrat účet, ze kterého bude kopie provedena.

Zkopírujte důležité informace

Kopírovat důležité informace z Androidu na jiné zařízení lze používat:

Cloudové úložiště

Pokud není možné přenášet potřebné soubory do počítače, můžete být přeneseni do úložiště Cloud, které lze stáhnout na internetu a používat na jiném zařízení. Mezi nejoblíbenějšími sklady cloud se rozlišují:

Inteligentní spínač PC Program

Program by měl být spuštěn na počítači a připojit mobilní zařízení k počítači pomocí kabelu USB. Pokud telefon zaujme povolení, musíte klepnout na tlačítko „Povolit“. Když se na počítači zobrazí zařízení, musíte vybrat kartu „Nastavení“, pak „Archivovat položky“, vyberte potřebné soubory a klepněte na tlačítko „Backup“. Po dokončení procesu můžete znovu vidět, jaká data byla uložena a dokončena práce s programem.

Smazat účet Google

Chcete-li odstranit účet Google na Samsung, potřebujete:

 • Otevřete nastavení Další záložka „Účty a archivace“.
 • Na kartě, která se otevře, vyberte možnost „Účty“.
 • Vyberte požadovaný účet Google.
 • Stiskněte tlačítko DELETE a potvrďte odstranění účtu.

Bacup je povinný

Po dokončení pevného resetu na Samsung, uživatelské soubory, aplikace a informace o účtu budou vymazány. Pokud upustíte parametry prostřednictvím obnovy. uložit nic, pokud používáte kartu Nastavení. před zahájením procedury proveďte synchronizaci a zálohování.

Důležité! Na různých verzích Androidu může mít možnost různá jména. Například „Synchronizace a zálohování“.

 • Přejděte do možností zařízení a otevřete kartu Cloud a účtů.
 • Klikněte na „Samsung Cloud“. Otevře se nabídka Správa paměti cloudu. Zde můžete zobrazit datum a čas poslední synchronizace a dostupný svazek v cloudu.
 • Klepněte na položku Možnosti zálohování „.
 • Pokud je před položkou „Automatické archivace“ aktivuje spínač, znamená to, že vaše informace jsou pravidelně naloženy na Samsung Cloud.
 • Klikněte na „Arrog NOW“, pokud je zakázáno kopírování na plánu.
 • Obvykle stahování na virtuální disk trvá několik minut.
 • Po resetování nastavení otevřete znovu „cloud a účty“. Jděte do Samsung Cloud a klepněte na „Obnovit“. Po zadání informací o osobním účtu budou kontakty a mediální soubory opět staženy do telefonu.

Zálohování přes zálohování titania

Důležité! Metoda funguje pouze v případě kořenových práv.

Aplikace Titanium zálohování umožňuje vytvářet záložní kopie aplikací, které nelze stáhnout do cloudových skladů.

 • Po stažení nástroje jej dejte právo zaznamenávat a číst pomocí kořenových práv. Postup se provádí při prvním spuštění.
 • Otevřete kartu Akce balíčku. Klepněte na možnost „Spustit kopírovat Total Custom“. Napravo od volby zobrazuje aktuální počet nainstalovaných her a programů.
 • Zaškrtněte pouze ty programy, které chcete uložit. Všimněte si, že záložní soubor může zabírat velmi velký prostor. až několik GB.
 • Klepněte na zelené klíště v pravém horním rohu obrazovky pro startování. Záložní kopie budou připraveny po dobu 10-15 minut. Čas se může lišit v velké nebo menší straně v závislosti na produktivitě zařízení a počtu aplikací.
 • Všechny soubory s kopiemi programů jsou uloženy do složky zálohování titania na paměťové kartě. Před spuštěním pevného resetu na Samsung přesuňte zálohování na PC nebo vyměnitelnou paměťovou kartu.

Zálohování s lehkou

Důležité! Chcete-li použít aplikaci, budete potřebovat počítač s přístupem k Internetu.

Populární zálohovací aplikace funguje s nejnovější verzí Android 8.0 OREO a umožňuje ukládat zálohy na počítači nebo externí paměťovou kartu.

 • Stáhněte si nástroj z oficiálního webu a nainstalujte na PC, stejně jako samotný telefon.
 • Připojte gadget k počítači pomocí kabelu USB. Otevřete program a klepněte na tlačítko „Zařízení rychlé skenování (USB HUB)“.
 • Jakmile bude přístroj určen systémem, otevře se seznam programů a souborů. Zaškrtněte zaškrtávací políčka, že informace, které chcete uložit po tvrdém resetu.
 • Klepněte na tlačítko „Zálohovat Start“ a vyberte finální složku. Doporučuje se nejprve uložit vše k počítači, protože někdy nástroj nesprávně zkopíruje data aplikace na kartě SD.
 • Proces obvykle trvá více než 10-15 minut. Čas kopírování závisí na počtu a rozsahu vašich programů a her.
 • Po návratu do továrních parametrů, zatížení zálohování zpět do zařízení kliknutím na tlačítko „Zálohovat zatížení na zařízení“.

Proč se zařízení nezapne jiné chyby

Existují situace, kdy jsme neprovedli staré nastavení. Zároveň po provedení práce se telefon nemusí zapnout. Může existovat několik důvodů:

 • Chyby v procesu resetování. V tomto případě opakujte manipulaci s re-. Chcete-li to provést, musíte přístroj resetovat pomocí pevného resetu.
 • Vybití baterie. Všechny vypouštěcí práce musí být provedeno s plně nabitou baterií. V ostatních případech nesmí proces projít správně, a veškerá práce bude muset být obnovena.

Další situace je možná. Rozhodnete se resetovat Samsung do továrního nastavení, včetně telefonu, ale je blokován. Je snadné vysvětlit. Pro ochranu zařízení před krádeží a neoprávněným přístupem Work Google v Android verzích od 5.1 a výše uvedená ochrana ve formě Google FRP. Pokud uživatel resetuje data, ale před provedením této práce se účet Google neodstranil, přístroj je blokován. Když je aktivován Samsung, požádá o údaje o účtu, který byl dříve. Systém potřebuje heslo pro vstup. Aby se zabránilo takové situaci, musíte před resetem odstranit účet. Jak to udělat správně, uvažováno výše.

Pokud se stala nepříjemná situace, a rozhodli jste se telefon ještě před odstraněním účtu obnovit, přístroj musí být odemknut. Pro tohle:

 • Zadejte účet Google, který byl v telefonu obnovit a klikněte na tlačítko Další.
 • Zadejte heslo z účtu a klepněte na tlačítko Dále.
 • Pokud je účet a heslo zadány správně, smartphone navrhuje pokračovat v nastavení.

Pokud z účtu nejsou heslo, přihlaste se do počítače a klikněte na odkaz g.CO / Obnovit. Určete účet, který byl dříve, než jsou data zrušena. V tomto případě postupujte podle pokynů, které se konaly před obnovením heslem. Vstup do nového hesla v denním.

В случае, когда человек не помнит, каким был аккаунт на телефоне или не удалось восстановить пароль, придется нести смартфон в сервисный центр Samsung. Musíte přijmout dokumenty, které by potvrdily nákup. В пакете должен быть гарантийный талон, кредитное соглашение и другие данные. Если этой информации нет, с разблокировкой возникают трудности.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS