Jak skenovat QR mobilní telefon Samsung. Jak klonovat aplikaci na Android

Jak počítat kód QR z obrazovky vašeho smartphonu na Android a IOS

Po blokování. A Instagram Mnoho uživatelů se přesunul do telegramu a Aby nedošlo ke ztrátě dotek se svými účastníky, publikují QR kódy, které vám umožní rychle jít do jejich profilů v nových službách.

Skenování QR kód na obrazovce počítače smartphonu je snadné, ale co dělat, pokud se zobrazí kód na smartphonu, a nemůžete ji přečíst s jiným zařízením? Řešení zde jsou několik, a jsou docela jednoduché, i když ne všichni.

Metoda. Použijte skrytý panel na uzamčené obrazovce

Chcete-li tuto metodu implementovat, musíte zavolat praktický instantní aplikační balíček. Chcete-li to udělat, dostatečně od odemknutého smartphonu ze středu zobrazení posunutí dolů. Ve výsledném panelu se zobrazí vyhledávací řetězec a ikona je umístěna pro čtení QR kódy. Mělo by také pracovat s vloženou aplikací, jako ve výše popsané metodě.

Skenování s telefonem fotoaparátem

Rychlý přístup k QR Code Scanner na Samsung

Další volba rychle skenovat QR na telefonu Samsung je přes zástupce zástupce. Můžete přistupovat k přístupu prostřednictvím záclony oznámení.

Otevřete oponu oznámení a najděte položku QR kód.

Pokud nenajdete, vyhledejte jej na jiných stránkách nebo klikněte na přetažení této ikony na panelu Rychlý přístup.

Po kliknutí na tlačítko „QR kód“ se otevře další aplikace pro skenování QR kódů na Samsung. My, jako obvykle, musíte přebírat skener do oblasti s kódem, který chcete rozpoznat.

Jak vidíte, skenujte QR kód na telefonu Samsung několika způsoby. Na rozdíl od jiných výrobců, Samsung provedl tento čip do komory a v zácpě v zácloně oznámení, a ne v samostatné aplikaci na telefonu.

Skenování QR kód na Samsung Galaxy A12 z fotografií

Pokud kód není umístěn na samostatném objektu, ale uložen na Samsung Galaxy A12 jako soubory fotografií nebo PDF, můžete také rozluštit informace. Chcete-li to udělat, budete potřebovat:

 • Vyberte snímek (soubor PDF).
 • Přejděte do sekce „Poslat“.
 • Chcete-li aplikaci přečíst jako příjemce.
 • Potvrďte odeslání.

Pečlivě zvolte program, který chcete odeslat. Pokud mluvíme o referenci šifrované v QR, můžete použít obvyklou „kameru“. Pokud potřebujete zaplatit za jakýkoli produkt nebo službu, je lepší odeslat soubor přímo do aplikace Banky. Také možnost stáhnout hotový obraz pro skenování je k dispozici v mnoha programech.

Skenování QR kód na Samsung Galaxy A50 s fotografiemi

Pokud kód není umístěn na samostatném objektu, ale uložen na Samsung Galaxy A50 jako soubory fotografií nebo PDF, můžete také dešifrovat informace. Chcete-li to udělat, budete potřebovat:

 • Vyberte snímek (soubor PDF).
 • Přejděte do sekce „Poslat“.
 • Chcete-li aplikaci přečíst jako příjemce.
 • Potvrďte odeslání.

Pečlivě zvolte program, který chcete odeslat. Pokud mluvíme o referenci šifrované v QR, můžete použít obvyklou „kameru“. Pokud potřebujete zaplatit za jakýkoli produkt nebo službu, je lepší odeslat soubor přímo do aplikace Banky. Také možnost stáhnout hotový obraz pro skenování je k dispozici v mnoha programech.

Skenování QR kód na Samsung Galaxy M01 s fotografiemi

Pokud kód není umístěn na samostatném objektu, ale uložen na Samsung Galaxy M01 jako soubory fotografií nebo PDF, můžete také rozluštit informace. Chcete-li to udělat, budete potřebovat:

 • Vyberte snímek (soubor PDF).
 • Přejděte do sekce „Poslat“.
 • Chcete-li aplikaci přečíst jako příjemce.
 • Potvrďte odeslání.

Pečlivě zvolte program, který chcete odeslat. Pokud mluvíme o referenci šifrované v QR, můžete použít obvyklou „kameru“. Pokud potřebujete zaplatit za jakýkoli produkt nebo službu, je lepší odeslat soubor přímo do aplikace Banky. Také možnost stáhnout hotový obraz pro skenování je k dispozici v mnoha programech.

Jak skenovat kód tlapky na smartphone

Většina výrobců mobilních zařízení, která se zabývají vývojem vlastního shellu pro operační systém, vybavují své výtvory na nástroje pro rozlužití grafických prvků. Pro smartphony, ve kterých není taková funkce, je nutné instalovat speciální nástroje.

Cti (huawei)

Cti mobilní telefony jsou vybaveny pohodlnou funkcí, která umožňuje zobrazit potřebné nástroje pro uzamčené zobrazení. Podobně můžete nainstalovat senzor QR. Chcete-li aktivovat nástroj a dešifrovat černý rámeček, následující kroky:

 • Rozbalte panel Express a najděte skener. Chcete-li to udělat, musíte strávit prstem dolů ze středu obrazovky.
 • Hit pro grafiku šifrovací čočky a očekávat ukončení rozpoznávání informací.

Rozluštění Skrytá databáze může být také přes uzamčenou obrazovku. Bude však možné zobrazit výsledek pouze po odemknutí.

Zdravý! Shell Emui je vybaven funkcí čtení šifry z fotografií. Chcete-li to provést, otevřete galerii nebo dirigentu, vyberte snímek s čárovým kódem a klikněte na tlačítko „Další“. Další se zobrazí nástroj pro skenování černého rámu.

iPhone

Možnost čtení QR kódů na zařízení pro iPhone se zobrazí pouze po vydání operačního systému IOS 11. Akční algoritmus vypadá takto:

 • Otevřete nastavení smartphonu a přejděte do sekcí fotoaparátu.
 • V novém okně najděte nástroj rozpoznávání QR-Cortex, pak přeložit přepínač do aktivního stavu.
 • Nastavení kolapsu a otevření fotoaparátu „Fotoaparát“.
 • Napište objektiv na požadovaný grafický prvek a očekávejte výsledek.

V procesu čtení musí být komora striktně v centru Černého čtverce. Aby se zabránilo vzhledu chyb, je nutné stabilizovat polohu přístroje.

Xiaomi

Xiaomi je jedním ze zástupců mobilních telefonů, ve kterých je skener poskytován na úrovni hardwaru. Můžete ho najít v dodatečném menu na levé straně ploše nebo ve standardní složce s nástroji.

Princip čtení je podobný předchozími metodám. Chcete-li začít, musíte aplikaci otevřít a přivést čočku do šifrovaného černého rámečku. Pro rozpoznávání informací trvá několik sekund. Výsledek konce se zobrazí na obrazovce. V případě odkazů bude systém navrhnout otevřít prohlížeč.

Stejně jako Smartphone Honor Xiaomi je vybaven funkcí uznání skrytých informací z fotografií v galerii. Chcete-li to provést, zadejte soubor, přejděte na příkaz Vlastnosti a klepněte na tlačítko SCAN.

Samsung

Na rozdíl od uvedených výrobců smartphonů v mobilních gadgetech Samsung je skener integrován do aplikace „Fotoaparát“. Jednou, aby čočka do černého rámu, gadget automaticky začne rozpoznat šifrovanou databázi. Pokud tento postup nevytvořil, bude nutné samostatně povolit popsanou funkci:

 • Rozbalte aplikaci Camera.
 • Jděte do bloku s dalšími nastaveními.
 • Klikněte na nástroj „Scanner“.
 • Ořízněte objektiv na grafický prvek a počkejte na výsledek.

Funkce plně funguje na všech moderních smartphonech výrobce.

Potřebovat průkaz? Přečtěte si náš přehled o tom, jak získat QR kód pro pohyb pěšky a autem v karanténě.

skenovat, mobilní, telefon, samsung

Jak sledovat filmy v online kinách během karantény. top 8 nabídky v našem zvláštním přezkumu.

Akcie mobilních operátorů a poskytovatelů internetu v karanténě Coronavirus: https: // Telekonom.RU / rada / Aktsii-v-Karantin.html

Způsoby skenování QR kód na Android

Existuje mnoho aplikací pro čtení informací. Každý z nich má své výhody a nevýhody. Nejkrásnější z nich je uveden níže.

„Lightning QR Scanner“

Aplikace je zcela zdarma a nezabírá mnoho místa na smartphonu. Informace čte opravdu rychle, jak je uvedeno v názvu.

Před zahájením práce nainstalujte aplikaci s ikonou jako na obrazovce Screenshot. Nyní postupujte podle pokynů krok za krokem:

 • Provozovat nástroj.
 • Klikněte na „Povolit“ nebo „Ano“.
 • Přinášíme fotoaparát k kódu.
 • Pomocí tlačítek, které se zobrazí, otevřete odkaz.
skenovat, mobilní, telefon, samsung

«QR Scanner»

Snadné a snadné. Přineste fotoaparát a přečtěte si data.

Po instalaci první věci klepněte na tlačítko „Start“ a zadejte aplikaci na telefonní číslo (klikněte na tlačítko Povolit „). Chcete-li jít do naskenovaného odkazu, klepněte na tlačítko „Procházet webové stránky“ a kopírovat „Copy Link“. Historie můžete zobrazit výběrem karty „Clock“ (viz Screenshot).

„QR kód“

Pohodlný program, který umožňuje rychle skenovat informace.

Po instalaci klikněte na tlačítko „Dobrá pochopit“, pak „Povolit“. Nyní jednoduše zapněte Scanner QR a počkejte na 1-2 sekundy a po dokončení procedury klepnutím na tlačítko „Otevřít v prohlížeči“. Jít na kartu „Historie“, můžete vidět odkazy na všechny čtecí čtverce.

Program poskytuje možnost konfigurovat QR Scanner. Kromě toho zde můžete vypnout zvuk, vibrace, stejně jako kontaktovat technickou podporu.

«QRBOT»

Moderní program s velkou sadou funkcí. S ním si můžete přečíst 39 typů čárových kódů.

Nainstalujte přidání a klikněte na „Tick“. Příjemná funkce nástroje je schopnost skenovat obraz. Díky, které nemusíte udělat fotoaparát na černém náměstí.

Princip provozu aplikace se neliší od předchozích možností. Jen najít QR kód a přivést k němu fotoaparát. Poté klikněte na „Otevřít web“ a zobrazte šifrované informace. Nepříjemná strana softwaru je přítomnost velkého počtu reklamních bannerů.

«QR-Reader»

Program má příjemný design v tmavých barvách.

Objem doplněk je pouze 4.7 MB, který je samozřejmě plus. Při prvním spuštění musíte kliknout na „Povolit“. Nyní jen vznáší smartphone na náměstí a počkejte sekundu. V důsledku toho by měl dojít k automatickému přechodu na šifrovaný odkaz. Hlavní výhodou tohoto softwaru je jednoduchost. Instaloval jsem rychle, dostal jsem fotoaparát, dostal výsledek.

Jak skenovat QR kód na tabletu Samsung Galaxy Tablet nebo telefon pomocí asistenta Google?

Ano, dokonce i asistent Google vám může pomoci skenovat QR kód v Samsung. Chcete-li spustit, podržte ikonu „Home“ spustit službu Google Assistant, klepněte na řádek barevných bodů na obrazovce Google Assistant a stiskněte objektiv (extrémní levá verze před ikonou mikrofonu). Pokračujte v pokynech a poté vyberte možnost Scan Codes. Stačí se ujistit, že jste zadali účet Google.

Můžete použít prohlížeč Google Assistant nebo Samsung pro skenování QR kódů na telefonu Samsung Galaxy. Některé samsung telefony vestavěné kamery vykonávají tuto práci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS