Jak skrýt zprávy na obrazovce. Zobrazit Queue

Jak to udělat na iPhone, takže není vidět, kdo napsal?

Jak skrýt text ve všech oznámeních na obrazovce IPhone nebo iPad. Chcete-li zakázat funkci náhledu ve všech oznámeních, musíte otevřít sekci „Oznámení“ v aplikaci „Nastavení“ a vybrat „Miniature Show“. Tady jsou tři možnosti. „vždy“, „bez blokování“ a „nikdy“.

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Vyberte aplikace a oznámení oznámení.
 • V části „Blokovaná obrazovka“ klepněte na položku Upozornění na uzamčené obrazovce nebo na uzamčené obrazovce.
 • Zvolte Neobrazit oznámení.

Jaká oznámení nenechte si ujít

Okamžitě si všimněte, že některé výstrahy by měly být vlevo zahrnuty na ochranu vašich dat a peněz z kybernetických kol. Jejich málo:

 • Aktualizace a aplikace operačního systému. Vývojáři pravidelně blízko v jejich produktech bezpečnostní mezery. A CyberCrime specificky hledá zařízení, na nichž takové opravy nejsou instalovány. Aktualizace času ne, aby se stala obětí útoku. upozornění vám pomohou.
 • Oznámení z bankovních aplikací. SMS-ALERTS z banky nejsou lepší, aby mohli zakázat, a push s oznámením z bankovních aplikací mohou být filtrována: například odstranit reklamní informační bulletiny s dalšími nabídkami služeb a ponechat potvrzení plateb, překladů a přihlášení k účtu.
 • Zprávy z digitálních platforem. Je nutné si uvědomit, že na černém hře game účty s dobrou sbírkou. to je běh zboží. Totéž platí pro všechny účty s bonusy z leteckých společností, obchody elektroniky a tak dále. Stejně jako v případě online bank musíte následovat pokusy o obnovení hesla a jiných podezřelých zpráv.

Ostatní oznámení o okamžitých reakci obvykle nevyžadují, můžete bezpečně zakázat. Řekneme, jak to udělat na iPhone a iPad (tipy pro jiná zařízení, která najdete v našich článcích).

Jak se schovat od koho přišlo zpráva?

Chcete-li to provést, klikněte na „Nastavení“ → „Obrazovka zámku“ → „Advanced“ → „Oznámení na obrazovce zámku“. Zde můžete skrýt svůj obsah tak, aby neukazoval text vašich příspěvků outsider, nebo jednoduše zakázat.

Pokud chcete skrýt obsah všech oznámení zobrazených na obrazovce zámku, klepněte na tlačítko „Oznámení na obrazovce zámku“. Výchozí nastavení Android do oznámení zobrazíte, že jsou plně zobrazeny na obrazovce zámku. Vyberte „Zobrazit, ale skrýt obsah“.

Jak skrýt všechna oznámení při používání iPhone

Přejít na nastavení neruší. V sekci Silence zaškrtněte políčko vedle volby.

Nyní nebudete přijímat oznámení vůbec, když je povolen režim „Nerušit“. Telefon nezavolá ani vibrovat, bannery se na obrazovce nezobrazí. Dostanete hovory a upozornění, prostě o tom nebudete vědět, dokud nevypnete režim.

Je velmi výhodné, když jste zaneprázdněni něčím důležitým a nechcete být rozptýleni.

Jak skrýt zprávy na iPhone a iPadu

Čas obrazovky je relativně nová funkce, takže moderní verze IOS nebo IPADOS by měla být nainstalována v zařízení. Po ujistěte se, že můžete spustit níže uvedené kroky.

 • Přejít na nastavení na vašem iPhone nebo iPadu. Posouvejte dolů a vyberte část času obrazovky.
 • Pokud jste funkci nepoužívali dříve, postupujte podle pokynů na obrazovce jej nakonfigurujte. Když se otevře nabídka na obrazovce, vyberte položku Password Customer Code. Přijít s heslem pro funkci.
 • Vraťte se zpět a vyberte možnost Povolené položky.

jeden

 • Ve výchozím nastavení bude seznam aplikací zprávy. Klikněte na červené mínus vedle něj, abyste odstranili aplikaci ze seznamu.
 • Bude muset toto rozhodnutí potvrdit. Klepněte na tlačítko Odstranit.
 • Vraťte se do hlavního menu času obrazovky a vyberte položku Limity programu.
 • Nyní klepněte na tlačítko Přidat limit.
 • Žádost o zprávu naleznete v kategorii sociálních sítí. Vyberte jej a klikněte na Forward.
 • Zde si musíte vybrat čas, po které bude aplikace blokována. Je třeba zvolit minimální čas. 1 minutu. Také se ujistěte, že je volba bloku povolena na konci limitu. Po dokončení klepněte na tlačítko Přidat.
 • Nyní musíte otevřít aplikaci zprávy jen 1 minutu tak, aby byla blokována.
 • Poté, abyste použili aplikaci, musíte zadat heslo.

To je vše. Nyní víte, jak blokovat aplikace pomocí času obrazovky. Příště k omezení přístupu ke zprávám, otevřete aplikaci na minutu. Poté bude blokováno heslem.

V IOS, není možné pouze blokovat aplikaci s heslem, stejně jako v Androidu, ale existuje alespoň taková možnost. Snad v budoucích verzích iOS se objeví pohodlnější řešení.

Pomocí funkce On-Screen můžete blokovat a skrýt libovolné aplikace.

Odstraňte oznámení v zablokovaném iPhone

Chcete-li skrýt oznámení na obrazovce IPhone Lock, stačí provést následující jednoduché kroky:

 • Přejít na Nastavení. Oznámení.
 • Vyberte aplikaci, pro kterou chcete skrýt oznámení, například „Zprávy“ (bohužel, aby bylo možné zcela odstranit oznámení na obrazovce zámku, musí to udělat pro každou aplikaci samostatně).
 • Vyjměte značku z položky „Blokovaná obrazovka“.
 • Z tohoto okamžiku nebude oznámení pro tuto aplikaci zobrazen, dokud nebude iPhone blokován. Vrácení na předchozí obrazovku můžete udělat totéž pro jiné aplikace.

Pokud chcete zanechat oznámení a jaké aplikace jsou odeslány, ale je nutné, aby text a jiný obsah takových oznámení nebyly zobrazeny, je možné to provést na obrazovce „Nastavení“. „Oznámení“.

Stačí kliknout na bod „Zobrazit miniature“ v horní části a vyberte možnost „Bez blokování“.

A další poznámka: Pro bezpečnost uzamčeného telefonu může být rozumné zakázat SIRI na uzamčené obrazovce, stačí přejít na nastavení. Siri a vyhledávání a vypnutí volby: „Siri s uzamčením obrazovky“ a, V sekci SIRI nabídka vypněte položku „na obrazovce Blocked».

Zkontrolujte, zda je hudba vypnuta

Víme, že je zřejmé, ale někdy se všechno ukáže být tak jednoduché. Jen v případě, zkontrolujte, zda jste přesně vypnul hudbu. Obvykle widget po několika minutách po zastavení hudby zmizí.

Často problém v dodatku, kterým jste poslouchali hudbu. Ať už je to cokoliv (Pandora, Spotify, Apple Music a T.D.), zkuste to uzavřít. Pokud máte iPhone X a novější, strávíte prstem ze spodního okraje obrazovky a zastavte uprostřed pro otevření aplikačního spínače. Najděte správný a přejděte nahoru Zavřete aplikaci. Na starých modelech poklepejte na tlačítko Domů a probudit aplikaci.

Po zavření aplikace by měl widget zmizet. Pokud se to nestalo, zkuste následující rozhodnutí.

Text Video

Během dne často přicházíme zprávy.A pokud v tuto chvíli nedíváme do telefonu, zprávy se zobrazují na uzamčené obrazovce.Někdy však tyto zprávy mohou být velmi osobní, a někdo je může náhodně přečíst.Pokud nechcete, aby se to stalo, můžete skrýt text příchozích zpráv.

A jak ušetříte soukromí vašich zpráv? Napište své odpovědi do komentářů.

díky za sledování. Nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho kanálu a dát jako kdyby video bylo užitečné pro vás!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS