Jak sloučit dvě fotografie na iPhonu

Jak sloučit dvě fotografie do jedné v iPhonu?

Pomocí aplikace AnyTrans můžete nejen sloučit dvě zařízení, ale také naklonovat jedno z nich druhým a zcela nahradit všechny informace na druhém zařízení. Můžete samozřejmě nejprve vytvořit zálohu na iCloud nebo iTunes, pak resetovat druhý telefon a obnovit jej z kopie. to je vše.

 • Otevřít A v náhledu.
 • Vybrat vše, Kopírovat.
 • V nabídce Nástroje vyberte možnost Velikost a upravte šířku součtem šířek obou obrázků (ve vašem příkladu 640 pixelů)
 • Vložte kopii originálu A a ručně ji přesuňte doleva.
 • V jiném okně otevřete položku B.
 • Vybrat vše, Kopírovat.
 • Vložit do A a posunout jej doprava.

Použití klávesové zkratky „Vybrat a sloučit tepelné

Než se uchýlíme k různým aplikacím dostupným v App Store, měli bychom vždy vyzkoušet zástupce společnosti Apple, protože ve většině případů můžeme najít zástupce pro provedení akce, která může vyřešit problém, s nímž se potýkáme.

Sloučit fotografie v systému iOS nebo iPadOS, můžeme použít tepelnou zkratku Vybrat a sloučit. Tato klávesová zkratka nám umožňuje slučovat fotografie vodorovně, svisle nebo vytvářet mřížku a rámovat snímky.

Tato zkratka zohledňuje rozlišení snímkůPokud tedy zkombinujete fotografie s různým rozlišením, nebudou mít v konečné kompozici stejnou velikost, jak vidíme na obrázku výše.

Jak sloučit fotografie pomocí aplikace Photo Grid v systému Android

Jak sloučit dvě fotografie ze systému Android dohromady? Pokud používáte zařízení se systémem Android a potřebujete sloučit fotografie. Můžete vyzkoušet aplikaci Photo Grid.

Fotografická mřížka. Editor fotografických koláží je jedním z nejoblíbenějších fotografických koláží pro Android. Pomocí něj můžete snadno kombinovat obrázky a zdobit je použitím efektního filtru, přidáním samolepek a textu. Nabízí několik funkcí pro úpravy, které vám umožní přizpůsobit obrázky a upravit výstupní efekty. Opravdu si ji musíte stáhnout a vyzkoušet.

Vyberte fotografie, které chcete sloučit, a všechny vybrané fotografie se zobrazí v dolní části obrazovky. Klepněte na zelenou šipku v pravém dolním rohu obrazovky a pokračujte.

Po vložení obrázků ze systému Android do této aplikace můžete obrázek upravovat a přidávat k němu efekty. Pokud chcete fotografii uložit, stačí kliknout na zelenou šipku v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte rozlišení výstupní fotografie a koláž se uloží do alba PhotoGrid v galerii.

Sloučení fotografií v počítači Mac

V počítači Mac je předinstalováno několik nástrojů pro správu fotografií, například Preview. Pokud neradi instalujete nástroje třetích stran, můžete jej použít jako nástroj pro sloučení fotografií.

Krok 1. Klikněte pravým tlačítkem myši na obrázek, který chcete sloučit, a vyberte možnost Otevřít s následným náhledem, abyste otevřeli první obrázek.

Krok 2: Přejděte do nabídky Úpravy, vyberte možnost Vybrat vše a Kopírovat, abyste zkopírovali celý obrázek. Najděte nabídku Nástroje a výběrem možnosti Upravit velikost změňte velikost prvního obrázku. Pomocí příkazu „Vložit“ v nabídce „Úpravy“ vložte a přesuňte první obrázek na vhodné místo.

Krok 3. Klikněte pravým tlačítkem myši na druhý obrázek a zopakujte kroky 1 a 2, abyste oba obrázky spojili dohromady.

Krok 4. Nakonec výsledek uložte jako nový obrázek.

Sloučení fotografií online

Pokud nechcete do svých digitálních zařízení stahovat žádné nástroje třetích stran, dobrou volbou je sloučení fotografií online. Lunapic je bezplatný online nástroj pro úpravu fotografií. To vám umožní nejen měnit velikost fotografií, ale také provést efekt sloučení fotografií.

Krok 1. Vstup do společnosti Lunapic.Vložte com do adresního řádku prohlížeče.

Krok 2. V nabídce Efekty vyberte možnost Smíchat dva obrázky.

Krok 3. Vyberte fotografii v počítači a klikněte na Stáhnout Pokračovat.

Krok 4. Opakováním kroků 2 a 3 nahrajete druhou fotografii.

Krok 5. Kliknutím na tlačítko Pokračovat vložte tento obrázek a nahrajte jej na stránku nastavení.

sloučit, fotografie, iphonu

Krok 6. Můžete změnit průhlednost, aby byla horní fotografie rozmazaná, posunutím rotace můžete horní fotografii otočit, přetažením rohu můžete změnit velikost fotografie nebo vybrat jedinečný tvar výřezu.

Krok 7. Po nastavení klikněte na tlačítko Použít, abyste získali výsledek.

Krok 8. Klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Uložit fotografii jako A nahrajte ji.

Win Stáhnout Mac Stáhnout

Jak sloučit několik fotografií v zařízeních Android a iPhone?

Jak sloučit/spojit/sdílet fotografie v aplikaci? Postupujte podle následujících kroků:

 • Pořiďte postupně snímky obrazovky obsahu, ke kterému se chcete připojit.
 • Otevřená aplikace: Tailor nebo Stitch Share.
 • Aplikace automaticky rozpozná, analyzuje a spojí dohromady poslední sekvenci snímků obrazovky.
 • Stisknutím tlačítka ( ) obrázek uložíte nebo jej můžete sdílet s přáteli.

Při prvním spuštění aplikace Tailor nebo Stitch Share je třeba udělit aplikaci přístup k fotografiím. Po otevření se automaticky pořídí nejnovější snímky obrazovky, které jsou k dispozici pro sešití.

Při pořizování snímků obrazovky nezapomeňte nechat mezi obsahem obrazovky, který procházíte, a snímáním určitý prostor.

Jak sloučit/spojit/kombinovat fotografie

sloučit, fotografie, iphonu

Podle mých zkušeností aplikace kombinují obrázky velmi rychle a přesně.

Jak sloučit/spojit/spojit fotografie

Různé sbírky snímků obrazovky, které našel Tailor nebo Stitch Share, si můžete prohlédnout pomocí navigace doprava a doleva. Aplikace vás upozorní, pokud se fotografie dostatečně nepřekrývají, abyste je mohli sloučit/spojit.

Aplikace je zdarma, ale obsahuje reklamu a malý vodoznak v dolní části sešitých obrázků. Po jednorázovém nákupu můžete zakázat reklamy a odstranit vodoznak.

Další možnosti a maximální využití zařízení naleznete v našich pokynech a v těchto článcích:

Jak vytvořit koláž z fotografie v telefonu?

Spojení několika fotografií do jedné kompozice může být užitečné v mnoha situacích: když chcete komponovat šatník, kombinovat detaily interiéru, zachytit úspěchy a změny (např. Dospívání dítěte, stavbu domu, měnící se krajinu atd.), vyprávět svůj příběh.Д.), památky na výlet, setkání skupiny přátel nebo rodiny.

K tomuto účelu se již dlouho efektivně používají kolážové aplikace. Počet takových programů je obrovský: stačí jít do App Store nebo Google Play, zadat příslušný požadavek a uvidíte spoustu variant. Takže pokud se v té rozmanitosti nemůžete ztratit a nakonec vám v telefonu zůstane koláž krásných fotografií, tady je návod, jak na to.

sloučit, fotografie, iphonu

Rozložení Instagramu

Bezplatná minimalistická aplikace od tvůrců Instagramu. Má všechny funkce potřebné pro nezkušené uživatele. Princip práce je jednoduchý: stačí označit několik fotografií v knihovně médií, poté vybrat připravenou koláž a provést úpravy jednotlivých obrázků.

Kromě změny měřítka můžete obrázky také otáčet, zrcadlit, přerámovat nebo předefinovat. Po vytvoření koláže ji můžete publikovat na serveru. Instagram nebo jakoukoli jinou dostupnou metodu pomocí běžné nabídky „Sdílet“.

Software je zcela zdarma a neobsahuje žádné reklamy ani integrované nákupy. Mezi nevýhody patří jednoduché koláže, které nejsou příliš originální. Aplikace se nemůže pochlubit dalšími nástroji.

Jak vytvořit koláž z fotografií na iPhonu X(s/r)/8/7/6 #8212, top aplikace zdarma4.3 (86.67 %) 3 osoby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS