Jak stáhnout film na iPhone. Použijte aplikaci iFUNBox

Jak přenášet video z počítače do iPhone

Pokud potřebujete zrušit jakékoliv video z počítače do telefonu s operačním systémem iOS, má mnoho uživatelů problém. Nevědomost Jak vyhodit formát videa do počítače vede k hodinám stráveným hodinám, protože je obtížné najít přesnou a rychlou metodu. Existuje několik jednoduchých a rychlých metod přenosu videa s počítačem na telefonu.

První věc, kterým uživatel čelí, je převést video. Je nutné, protože iPhone nepodporuje všechny formáty, které jsou uvedeny v nastavení mnoha programů. Jako příklad iPhone nepodporuje takové formáty jako:

Mezi nejčastější a pohodlné formáty pro konverzi se považují:

Pouze v těchto formátech budou pěkné sledovat videa bez zmrazení a různé problémy s kvalitou. Pro které je každý z formátů určen a jak si vybrat vhodný?

Jméno formátu Funkce a účel
MP4 Tento formát stejných specifikací jako audio formátů MPEG-4. Obsahuje několik chronotopů a audio proudů. Může existovat také animace, titulky nebo panoramata.
M4v Jeden z nejvzácnějších formátů pro kompresní video. Tento formát je milován oficiálním obchodem. iTunes vždy dodává soubory v něm.
MOV Specializovaný formát vyvinutý společností Apple. Je určen pro aplikaci QuickTime. Většina uživatelů se domnívá, že tento formát je nejvíce kompatibilní pro prohlížení na iPhone, protože poskytuje vynikající kvalitu a zvuk.

Identifikujte požadovaný formát, musíte vybrat program, se kterým má provést celou konverzi. Může to být libovolná uživatelsky přívětivá aplikace. Jeden z nejčastějších. Wondershare. Podporuje více než tisíc různých formátů. Převést s iPhone, výše uvedené je dostatečné.

Stažením programu a výběr požadovaného formátu, měli byste stáhnout potřebné video do aplikace a nastavit parametry. Parametry by měly být takové, že kvalita videa není ztracena.

Použijte nejlepší kvalitu, která program nabídne. Zpravidla pouze v případě, že obraz nebude řezat oko a akce ve videu budou hladké a přesné.

Některé aplikace mají speciální nastavení pro operační systém Apple. Obvykle je uvedeno v nastavení programu. S touto funkcí můžete převést video přesně do tohoto formátu, který bude určitě otevřen v uživatelském telefonu.

Zůstane jen čekat na aplikovaný čas a vychutnat si převedené video v dobrém rozlišení a kvalitě.

Existují také různé programy na iPhone převést video do formátu PC. Algoritmus zůstává stejný. Konverze na iPhone může trvat déle, stejně jako paměť, takže uživatel musí vypočítat tento moment.

Ale jak přenášet video, pokud se zpracování stalo na PC? Přenos dat na iPhone se liší od přenosu do služby Android. Je mnohem jednodušší, a pro některé, naopak, více matoucí.

Použití aplikací dokumentů

Máte-li starou verzi OS, ve které Safari neví, jak stahovat videa, můžete použít dokumenty zdarma iOS. Jedná se o správce souborů s vestavěným prohlížečem, který je schopen nahrát video soubory z Internetu pro přímý odkaz.

Zkopírujte odkaz na válec, který chcete stáhnout. Uložte například URL videa C YouTube.

Spusťte dokumenty a otevřete vestavěný program prohlížeče.

Přejděte na místo jakéhokoliv zavaděče, který si můžete stáhnout video z požadované stránky. Příslušná služba si může vybrat z výběru LifeHaker. Jako příklad používáme bootloader Ybmate.COM, který je schopen stáhnout video z YouTube.

Vložte dříve kopírovanou adresu URL do pole Bootloader a klepněte na tlačítko Enter.

Když se zobrazí odkazy na různé formáty ke stažení videa, vyberte vhodné a klikněte na tlačítko vedle něj. Pokud služba pak navrhne nové tlačítko stahování, použijte jej.

V zobrazeném okně zadejte libovolný název válce a klikněte na tlačítko Dokončit „.

Vraťte se do hlavního menu dokumentů a otevřete složku „Stáhnout“.

Po dokončení stahování stiskněte tři body v rohu nově uloženého souboru.

Když se zobrazí kontextová nabídka, klepněte na „Move“.

V zobrazeném okně vyberte možnost „Foto“ a klepněte na tlačítko „Move“.

Poté se stažený video soubor zobrazí ve standardní aplikaci.

Meta platformy Inc aktivity. a sociální sítě patřící k tomu a Instagram je zakázáno na území

Jak přidat film na iPhone v App Store

Chcete-li zobrazit film na smartphonu, uživatel může instalovat jeden z aplikací z AppStore. Současně se nebudete muset připojit k počítači. Stačí najít správný film a spustit ji.

Stojí za zmínku, že většina programů poskytuje filmy za poplatek nebo předplatné. Zároveň najdete oba ty, kteří pracují, aby hledali zdarma. V podstatě to odkazuje na staré filmy.

Jak si stáhnout film na iPadu

Existuje mnoho způsobů, jak stáhnout video soubor s filmem na iPad. Podmíněně lze rozdělit do dvou kategorií:

Vezměte prosím na vědomí, že tento článek demontuje metody přenosu souborových souborů, které uživatel stáhne ze zdrojů třetích stran pro IOS. Pokud vlastník IPAD získal film v úředním obchodě Apple nebo na jiných online kinech, stačí stahovat tento dokument na tabletu, pomocí funkce použité aplikace.

Protože každé procesy natáčení jsou velmi odlišné od sebe, každý způsob by měl být demontován odděleně.

Prostřednictvím iTunes

Operační systém IOS je extrémně chráněn před každým vnějším rizikovým faktorem. Proto ve vývoji prvních verzí iPhone a IPADu se Apple rozhodl zakázat používání zařízení jako zařízení pro přenos souborů přes připojení USB. Vzhledem k tomu, že tento způsob komunikace s osobním počítačem může přenášet viry na „jablko“.

Software iTunes byl vynalezen jako náhrada, která nejen spojuje dvě zařízení, ale také je platforma pro správu smartphonu nebo tabletu. Navzdory tomu byl design programu matoucí pro obyčejný uživatel, který tlačil majitele společnosti Apple z tohoto softwaru.

Tato metoda je vhodná výhradně pro video soubory ve formátu MPEG4, to znamená pro rozšíření MP4, M4V, stejně jako MOV. Pokud musíte soubor překonat lépe před přenosem z počítače do tabletu.

Pro přenos filmu do tabletu přes iTunes musíte provést následující pokyny:

 • Spusťte software iTunes (pokud není staženo z oficiální stránky Apple. https: // www.Jablko.COM / RU / iTunes /).
 • Stiskněte kartu Soubor.
 • Vyberte možnost „Přidat soubor do knihovny“.
 • Vyberte požadovaný film.
 • Připojte tabletu k osobnímu počítači přes USB kabel.
 • Klikněte na ikonu tabletu, která se zobrazí v levém horním rohu okna programu.

Pro tuto metodu není nutné připojit k Internetu.

Po tom bude synchronizovat knihovnu softwaru iTunes a vnitřní paměť iPad. Po dokončení procesu bude film převeden do tabletu.

S Cloud Storage

Pokud uživatel nechce pochopit zmatenému softwaru iTunes, nebo majitel tablet nemá USB kabel, zataženo úložiště může sloužit jako vynikající možnost přenosu filmu. Jedná se o speciální internetové služby pro přenos a ukládání souborů různých velikostí.

Uživatel si může stáhnout soubor z libovolného cloudového úložiště vhodného pro něj. Zde je seznam nejoblíbenějších z nich:

Upozorňujeme, že přenos dat prostřednictvím prezentovaných služeb dochází výhradně přes internet.

Chcete-li převést film na iPadu pomocí úložiště Cloud, musíte provést následující kroky:

 • Zaregistrujte se na zákaznický servis.
 • Vytvořit složku pro filmy.
 • Přeneste soubor, který tam zajímá.
 • Otevřete cloud ukládání na laptop gadget.
 • Přejděte do požadované složky.
 • Sledujte video online nebo stáhnout Apple tablet.

Nezapomeňte na formát filmu. Reode Soubor na iPad mnohem obtížnější než v osobním počítači.

Jaký oblažní skladování není tak důležité. Ačkoli každá služba má určité funkce a funkce (například některé programy cloud jsou placeny). Volba závisí výhradně uživatelem.

Prostřednictvím sdílení souborů

Podobně s metodou Cloud Storage pro stahování video souboru na tabletu „Apple“. pomocí sdílení souborů. Tyto služby se specializují na přenos informací pomocí internetu.

Seznam nejoblíbenější sdílení souborů:

Proces přenosu filmu se prakticky neliší od metody vstřikování přes skladování cloudu:

 • Vytvořit účet v libovolném sdílení souborů.
 • Stáhněte si filmový zájem.
 • Získáme odkaz ke stažení.
 • Použijte adresu ke stažení filmu na iPad.

Přenos dat prostřednictvím sdílení souborů V současné době není nejoblíbenější způsob, jak získat informace, abyste pochopili, proč se tato služba stane a je vhodná pro tuto službu ke stažení filmu na iPadu, měli byste zvážit hlavní výhody a nevýhody sdílení souborů.

Jak prohlížet filmy, které jsou staženy z počítače

Můžete se snadno vyrovnat s úkolem prostřednictvím aplikace iTunes. V této situaci bude algoritmus akce na reprodukci obsahu následující:

 • Připojte iPhone na PC standardním způsobem.
 • Otevřete iTunes.
 • Přejděte do sekce „Na mém zařízení“ a přenos souborů zobrazit do adresáře „Films“.
 • Po přidání souborů klikněte na tlačítko „Synchronizovat“.
 • Zkontrolujte výsledek.

dodatečné informace! Výše uvedená metoda nebude vyhovovat souborům formátu MP.3.

Používáme jednoduchou aplikaci Waltr 2

Tato aplikace pomůže několika málo kliknutí pro přenos videa do iPhone.

Jeho důležitým prvkem je, že při přenosu videa konstatuje, není třeba pre-transformovat do vhodného formátu. To se automaticky dojde během procesu přenosu souborů. Za účelem využití programu by měly být přijaty kroky:

 • Při připojení kabelu iPhone připojte k počítačovému konektoru USB.
 • Program automaticky kontroluje připojení dostupné v počítači a okamžitě detekují připojený gadget.
 • Uživatel může soubor přenést do hlavního okna programu s přetažením na hlavní stránku. Stáhnout pro telefon okamžitě.

Po dokončení, video soubor bude převeden na požadovaný formát a je k dispozici pro prohlížení na smartphonu.

Drop video na iPhone s iTunes

Bohužel, iOS také zůstává uzavřeným systémem, což znamená, že jsme opět čelili menšími nepříjemnosti při kopírování souborů na iPhone nebo iPad.

To platí zejména pro obsah videa, protože film lze stáhnout z internetu v libovolném formátu, ale neznamená to, že iPhone bude moci ztratit.

Výchozí iPhone podporuje následující formáty M4V, MP4 a MOV v následujícím CODECS.264, MPEG-4, pohyb JPEG.

Pokud video, které chcete stáhnout na iPhone, má jeden z výše uvedených formátů, pak odvážně zkuste následující metodu:

Krok 1. Otevřete iTunes v počítači a připojte zařízení iOS k počítači.

Krok 2. Klikněte na ikonu filmy v knihovně (vlevo v horní části okna) a pak z nabídky Soubor vyberte možnost Přidat do lékařů.

Krok 3. V okně, které se otevře, vyhledejte svůj video soubor a poklepejte na něj. Pokud iTunes úspěšně „Digest“, pak se název filmu zobrazí v knihovně. Bude to již 90% zaručeno, že iPhone bude moci reprodukovat.

Jinak se nic nestane a nezobrazí se jméno filmu v jednom z řádku knihovny. Jen v případě, zkontrolujte kartu Domů Video, T.na. Některá moje videa se obávala v této části filmů MediaMatka.

Krok 4. Pokud jste stále viděli váš film v knihovně, chytit jej pomocí kurzoru myši a přetáhněte se na zařízení iOS. Poté bude soubor zkopírován.

Krok 5. Staženo na zařízení pro iPhone lze zobrazit spuštěním standardní aplikace pro video.

Způsob popsaná výše je vhodný pro ty šťastné, jejichž video bylo původně v podporovaném formátu M4V, MOV nebo MP4. Co dělat, když je film v kontejneru AVI nebo MKV?

Řešení tohoto problému jsou několik:

 • Převést AVI na MP4. Tato metoda je vhodná pro pokročilejší uživatele.na. Zde přijde nainstalovat další software (obvykle placené) a vypořádat se s nastavením konverze. Výsledkem je, že celý proces vám může přinést více hemoroidů, spíše než potěšením od sledování filmu, pokud před přijde. Z tohoto důvodu tuto metodu v tomto článku nepovažujeme.
 • Stáhněte si stejné video (kino, film a t.P.), ale ve formátu MP4. také možnost není dokonalá, ale efektivní. Nemůžete vždy najít, co je nutné ve formátu MP4 a MOV, ale můžete zkusit. Zde máte pár míst s filmy, převedeny speciálně pro prohlížení na iPhone a iPad. https: // www.Ex.UA / 125819, https: // Films-iPhone.com. Pokud hledáte na internetu, najdete další banda video zdrojů pro iPhone.
 • Použijte aplikaci třetí strany z AppStore pro zobrazení video souborů. tato metoda je přesně to, co potřebujeme (vy). Stažením Jakmile konkrétní aplikace na iPhone můžete zobrazit všechny filmy bez nutnosti konverze a závaznosti na konkrétní formát. Doporučuji vám přesně takhle a podrobněji popsal níže.

Video formáty

Než se naučíte způsoby, se kterými si můžete stáhnout filmy, musíte zvážit video formáty, které mohou přehrávat iPhone. Mezi ně patří MP4, MOV, M4V a AVI. Pokud je film, ke stažení, jiným formátem, musíte nainstalovat nebo univerzální video přehrávač nebo video konvertor. Měniče, na rozdíl od videokráčků, volných a speciálních pracovních dovedností nevyžadují. Pokud je-li to nutné, vyberte jednu z navrhovaných metod a převést video do požadovaného formátu.

Tam jsou placené, tak volné způsoby, jak stáhnout a zobrazit váš oblíbený film nebo televizní seriál v zařízení. Volný, uvolnit:

 • iTunes
 • Torrenty
 • Aplikace
 • Stáhnout z jiného zařízení
 • Stáhnout z YouTube
 • Použití Cloud Storage

Nákup nebo pronájem filmů v iTunes a Megogo

K mému překvapení se stále více setkávám s lidmi, kteří jsou připraveni zaplatit peníze na sledování filmů v obchodě iTunes a další podobné řezné služby. Stále nemůžu zavolat tímto způsobem populární na SIS, ale nebudu popřít, že se odehrává.

stáhnout, film, iphone, použijte, aplikaci

Naši lidé, kteří věděli životy ve více civilizovaných zemích Evropy a Ameriky, již nepovažují za to, že za to nebo tuto službu na internetu.

Koneckonců, každá práce by měla být odměněna, jinak, kdo vytvoří stejné aplikace nebo vytvoří filmy, které milujete tolik. Pravda takových lidí není moc.

stáhnout, film, iphone, použijte, aplikaci

Vrátit se do našeho „Baranamu“, mohu říci jednu věc. nevidíte nejnovější inovace v iTunes, ale dvaměsíční filmy jsou tam přítomny. Všechny filmy ve výborné kvalitě a nájemné budou 4 až 8 let.

A je to! Pokud znáte nějaké další služby nebo online kino, sdílejte ji s námi v komentářích. Nejlepší možnosti budou přidány do článku. A nezapomeňte sdílet užitečné informace se svými přáteli ze sociálních sítí. Vaše podpora je pro nás velmi důležitá.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS