Jak stáhnout hudbu na iPhone bez počítače. Waltr

Jak nahrát hudbu, filmy a fotky na iPhone a iPad

Jablečná zařízení se liší od ostatních telefonů s jejich jedinečným operačním systémem IOS. Ta věc je, že je uzavřena z cizích intervencí, což je dost bezpečné. Umožňuje však některá omezení pro uživatele. Například nelze jednoduše připojit zařízení k počítači a stáhnout hudbu nebo fotografie přes vodič. Musíte instalovat iTunes, ale jak je používat ke stažení požadovaného obsahu v iPhone, iPod nebo iPad, řekneme.

Takže jste si koupili gadget Apple, stáhli se naštvaný ptáky a pár dalších her a aplikací, ale co dělat dál? Právo, vyplňte smartphone nebo obsah tabletu. Pojďme, možná z hudby, protože telefony (a zejména. iPhone) jsou často používány jako hráč.

Dokumenty z Readdle

Nejlepší způsob, jak stáhnout hudbu a video ze sítě do vašeho iPhone nebo iPadu. prostřednictvím aplikace Dokumenty z Readdle. Jedná se o univerzální aplikaci s vestavěným prohlížečem, nakladačem, správcem souborů a přehrávačem médií.

Pokud chcete zapomenout na standardní hudební a video aplikace, tato aplikace se pro ně stane vynikající náhradou.

Jděte na stránku s hudbou prostřednictvím aplikace Dokumenty a klepněte na tlačítko Stáhnout. Můžete také zvolit, kde jsou soubory uloženy. Po stažení vyberte soubor, který chcete přehrát. Dokumenty aplikace reprodukuje téměř všechny audio a video formáty. Pokud chcete, soubor může být odeslán do jiných aplikací, jako je VLC.

Aplikace také umožňuje pohodlně přenášet soubory do zařízení pomocí PC nebo Mac. Pro toto zařízení musí být jednoduše připojeno k jedné síti Wi-Fi. Pak jdete na webové stránky DocStransfer.com a skenování q kódu, po kterém můžete vybrat soubory, které budou přeneseny do vašeho iPhone nebo iPadu. Není třeba spouštět iTunes a připojit smartphone do počítače.

Metoda 2. Aplikace Itools

Itools je další pohodlnou aplikací pro pohyblivou hudbu z počítače na iPhone.

Na rozdíl od itunes, synchronizace telefonu s PC není nutný.

Pokud nemáte počítač s již autorizovaným ID Apple, doporučujeme používat iTunes.

Inteeis Program je podobný iTunes. Stáhněte si nejnovější verzi pro OS X nebo Windows z oficiální stránky. http: // www.Itools.Ru.

 • Připojte telefon s kabelem a otevřete Itools;
 • Nástroj určí název a stručné informace o vašem zařízení. Všechna data budou zobrazena v hlavním okně. Čtení gadgetu může trvat 1-2 minuty;
 • Další otevře Správce souborů vašeho počítače. Vyberte složku s předběžnými skladbami nebo videem a klikněte na „Otevřít“;
 • Vybrané soubory se začnou spouštět do okna aplikace ITOOLS. Počkejte, až bude proces dokončen. Ihned po přidání sekce Itools hudby budou data k dispozici ve vašem smartphonu;

Hlavní výhodou itools. můžete stáhnout libovolnou hudbu do smartphonu bez přihlášení do nastavení Apple ID a synchronizace s iPhone.

Stačí přesunout potřebné soubory a otevřít je ve standardní „hudbě“ nebo „Video přehrávač“ na telefonu.

Výhody této metody:

 • Hudba stahujete zdarma z jakýchkoli internetových zdrojů. Itools platí také bezplatně a pracují s programem v každém OS v počítači;
 • Pro práci nepotřebujete útěk;
 • Metoda je bezpečná a pro jeho použití. ID Apple není zakázáno;
 • Rychlé stahování.

Správce prohlížeče a dokumentů

Prohlížeč a dokumenty Manager vypadá jako výše uvedená aplikace, ale také obsahuje funkci inteligentní stahování. Pokud jdete na odkaz na SoundCloud a vyberte skladbu, kterou chcete přehrát, aplikace navrhne stáhnout skladbu ve formátu MP3. Po stažení lze hudbu přehrávat přímo v aplikaci nebo jej poslat ostatním hráčům.

Pokud je verze IOS 13 nainstalována v zařízení, nemusíte stahovat žádné aplikace ke stažení hudby zdarma. Hudební soubory si můžete stáhnout prostřednictvím prohlížeče Safari.

Právě otevřete stránku s hudbou, klikněte na tlačítko Stáhnout a Safari se zeptá, zda chcete stáhnout soubor. Soubor bude uložen v aplikaci Soubor. Ve výchozím nastavení jsou soubory uloženy do složky Download na icloudovém disku, ale v nastavení. Safari můžete změnit složku Uložit. Když bude soubor stažen, můžete odeslat skladbu do libovolného přehrávače médií.

Používáme aplikaci pro poslech hudby zdarma

Jak již bylo zmíněno dříve, poslouchat hudbu, můžete použít řadu aplikací. Existuje opravdu mnoho z nich a některé z nich jsou podmíněny zdarma. Podmíněně kvůli skutečnosti, že první týden používání je volný, ale poté, co uživatel bude muset koupit předplatné, který k použití služby je zcela zdarma.

V některých zdrojích můžete využít službu pouze s reklamou.

Stojí za to zvážit nejoblíbenější aplikace, které jsou vhodné pro uživatele systému iPhone.

Zvooq. Life Music

První aplikace, která pomáhá poslouchat spoustu hudby zdarma, od moderních písní, končících velmi starými a dlouhými zapomenutými skladby. Aby bylo možné poslouchat hudbu, stačí si vzít a skóre v vyhledávači na webu. Další ZVOQ bude splňovat vše pro uživatele. On, zase může přidat některý z kompozic buď na web, nebo na mé album.

Hudba hodně. Vývojáři byli schopni udělat to pro každý vkus. Na hlavní stránce najdete hity, které jsou populární nyní. Můžete si stáhnout melodie, poslouchat režim offline. Můžete také vybrat písně podle žánrů nebo náhodně.

Pokud chcete, můžete plně svěřit volbu systému. Že na základě uživatelských preferencí vyzvedne hudbu, kterou by měl rád. Kdyby se jí nelíbila, pak klikne na kostku, která znovu vybere píseň. Systém znovu poskytne náhodnou skladbu. Další funkcí je požádat systém vydat výběr.

Aplikace je zaplacena a pracuje pouze na předplatném. Ale uživatel může dostat asi měsíc bezplatného použití po testovaném aplikaci. Vzhledem k tomu, že časový čas skončí, aplikace je nejčastěji odstraněna.

IDownloader Pro

Další aplikace se neliší od předchozího. Pomáhá udržet všechny nervy při stahování velkého množství dat. Pokud používáte obvyklé safari na iPhone, můžete použít ne více než 5 souborů a jejich stahování se vyskytuje po velmi dlouhou dobu. Tento nástroj pomáhá nahrát asi 50 souborů současně a udělat to v pozadí. Režim pozadí je pohodlný, protože paralelně můžete provést všechny své záležitosti. Všechny stažené skladby mohou poslouchat a okamžitě vymazat, pokud je příliš mnoho.

Dodatek má hráče, stejně jako video přehrávač. Pokud používáte heslo, můžete pracovat bez reklamy. Uživatel by se neměl bát o injekčních souborech, protože existuje podpora pro přerušené stahování.

Program má jednu velkou nevýhodu spočívá ve skutečnosti, že při stahování souborů existuje omezení deseti minut. To je částečně není chybná aplikace, ale jen funkce systému IOS.

SoundCloud

Jedná se o jedinečnou platformu, která je navržena tak, aby distribuovala digitalizovaná hudba zdarma. Uživatel může poslouchat hudbu zdarma a platba je nutná pouze v případě překročení limitu.

Je stále nádherné, že poslouchat hudbu, uživatel nebude muset zaregistrovat. Pokud potřebujete stahovat skladby, potřebuji předběžnou registraci.

Místo je navrženo s různými prvky sociální sítě, tj. Můžete dokonce psát zprávy na platformě, ale nepoužívejte emotikony. Skladby jsou připojeny ke zprávám, včetně soukromého poslechu.

Aplikace je vhodná, protože to funguje téměř zdarma, protože pokud nejdete na limit, pak se vše bude dost klidné, platební služby nebudou potřebovat.

Volná hudba Stáhnout Pro

Volná hudba Stáhnout Pro-File Bootloader, který používá aplikační katalog SoundCloud. V katalogu a tak je dostatek skladeb, které poslouchají a stahovat, a udělat to v dobré kvalitě.

Je také zajímavé, že nalezení a stahování hudby, stopy jsou velmi jednoduché. Chcete-li to udělat ve vyhledávacím panelu, stačí ke skóre názvu názvu umělce. Dost na výběr z navrhovaných možností potřebných, klikněte na obdélník, který se nachází vpravo. Označuje pole ke stažení.

Stáhnout Speed ​​High. Pro pohodlí můžete třídit podle písní, umělců a tak dále. Pokud si přejete, můžete dokonce přejmenovat staženou stopu několikrát. Tato služba je však zaplacena, ale je vhodný pro reálné milovníky hudby a milovníky hudby.

Waltr

Waltr je aplikace pro zařízení Apple, která pomůže Apple mobilní telefon naplnit různé hudby a udělejte to v nejběžnějším formátu. Chcete-li se připojit, můžete dokonce používat útěk nebo jiné speciální programy.

Funkčnost je rozsáhlá a velmi jednoduchá. Musíte spustit aplikaci pomocí USB na iPhone nebo iPad, po které přetáhnete pomocí myši všechny potřebné soubory. Poté, co jsou převedeny, bude okamžitě jasné systému. Vkládání souborů dochází téměř okamžitě.

Kde bez iTunes

Městské aplikace iTunes. jediná oficiální schopnost stahovat hudbu do IGJ. Takže uživatelé aktivně přihlásit k aplikaci Apple Music, je to velmi nepříjemné: Chcete-li doplnit mobilní phonothek, musí být přístroj připojen k počítači. Kromě toho, „Apple Tuna“ rád spravuje ve složkách vlastníků PC: Odstraní skladby stažené z obchodu iTunes, pak přenáší multimediální obsah předplatitelů Apple hudby v oblaku, vymazání z pevného disku.

Pokud vás taková činnost nezaměňuje, a myslíte si, že bez itunes stále nemůže udělat, nainstalovat aplikaci do počítače. Na stejném počítači by měly být hudební soubory, které budete pokračovat na iPhone.

 • Otevřete sekci „MediaMatka“ a stiskněte klávesy CTRLO. Nebo přejděte do nabídky „Soubor“ a klepněte na tlačítko Přidat do složky) do knihovny „. Vyberte požadované skladby a klepněte na tlačítko Otevřít.
 • Po stažení skladeb v iTunes se připojte k počítači iPhone a autorizujte jej v aplikaci.
 • V nabídce zařízení otevřete sekci „Hudba“. V horní části pravé poloviny okna zkontrolujte zaškrtávací políčko „Synchronizovat hudbu“ a označte „Všechna média“ nebo „Oblíbené“.
 • Vyberte si z navrhovaných, co potřebujete, a stiskněte tlačítko „Synchronizace“ níže.

Poté budou soubory k dispozici pro poslech iPhone.

Jak stáhnout hudbu do počítače z Internetu (, YouTube a T.D.)

Existuje mnoho služeb a stránek s obrovskými hudebními archivy. Pokud je to žádoucí, můžete si stáhnout požadovanou skladbu z. YouTube, torrent trackery nebo například od Zaycev.Síť.

Více informací o programech pro stahování hudby v počítači jsme v tomto materiálu říkali.

Aby nedošlo k dalším problémům s kompatibilitou, doporučujeme stáhnout hudbu ve formátu MP3.

Jak stáhnout hudbu z Internetu na iPhone a iPad bez iTunes

Otevřete nabídku prohlížeče a v panelu Adresa zadejte adresu webu, ze kterého byste měli stáhnout hudbu. V našem případě tato služba Sefon.pro.

Vyberte požadovanou složku, klikněte na ikonu Stáhnout soubor v Filmasteru.

Okno se pak zobrazí, ve kterém bude spuštěna přehrávání stažené kompozice. Klikněte na ikonu s obrázkem diskety v dolní menu, zadejte požadovaný název souboru, klepněte na tlačítko „Potvrdit“ pro uložení změn \ t.

stáhnout, hudbu, iphone, počítače, waltr

Stažený soubor bude v kořenové složce aplikace, ale je snadno přenos do hudební složky.

Chcete-li to provést, stiskněte a podržte prst na vložené kompozici, dokud se neobjeví rozbalovací nabídka. Vyberte Cut, pak otevřete složku Hudba, stiskněte tlačítko v pravém dolním rohu a klepněte na tlačítko Insert. kompozice kompozice bude přesunut do aktuální složky.

Filmaster je k dispozici zdarma, ale odpojení reklamy ve volné verzi bude stát uživatele v 279.

Neexistují žádné odhady. Naplánovat první.

stáhnout, hudbu, iphone, počítače, waltr

Potěšeni název složky „Obrázek“. Bylo nutné namísto „hudby“ napsat „píseň“.

Všechny díky velkému článku, vynikajícímu programu. Doporučuji všem.

Ano, více než jistý, že se tato aplikace koná hodně! Vzhledem k tomu, že tento program je napsán v samostatné složce všechny soubory!

Staženo program. Všechny stopy jsou blokovány Proč?

Soundhost je online platforma (mobilní a web), která vám umožní poslouchat svou oblíbenou hudbu online, následovat práci umělců a hudebních akcí.

Uživatel, který vytvořil účet, má možnost stahovat hudbu, vytvářet seznamy skladeb, komunikovat s ostatními účastníky v chatu, přihlásit se k jejich zprávám, poslat soukromé zprávy. Můžete nastavit nastavení ochrany osobních údajů pro profil, stejně jako to, aby byl jednotlivec přidáním obalu a avataru, vytvářet seznamy playlistů a mnohem více.

Více na Soundhost Můžete (ke stažení, stáhnout, prodat, poslouchat hudbu) Mnoho funkcí. rychlé načítání stopy, skok, pohodlné poslechové stopy, ukrajinské, rusky a angličtina, schopnost komentovat a schválit stopy a mnoho dalších věcí

Hudba z těchto prohlížečů třetích stran není vždy reprodukována. V souladu s tím nevíte, zda potřebujete stáhnout jednu nebo jinou stopu, nebo ne. idownloader, goodreader, filemaster. A takové tipy o stahování jako houby. Výsledek = 0.

Vážně? A co mi brání jen házení hudby v ICLAD v jednom ze složek? Nebo stahovat ze safari v ICLAD? Proč pro tuto levou aplikaci?

| Denial of responsibility | Contacts |RSS