Jak stáhnout na tabletu na paměťovou kartu.

Uložení souborů namísto interní paměti, externí (na SD kartě)

Pokud váš telefon nebo tablet na Android 6.0, 7 nugát, 8.0 OREO nebo 9.0 koláč má konektor pro připojení paměťové karty, můžete použít paměťovou kartu microSD jako interní paměť zařízení, tato funkce se nejprve objevila v Android 6.0 marshmallow.

V této příručce, o nastavení SD karty jako vnitřní paměti Androidu a jak jsou k dispozici omezení a funkce. Za prvé, proces je zobrazen pro 7.0, pak. pro nejnovější verzi Androida 9. Zvažte, že některá zařízení tuto funkci nepodporují, navzdory požadované verzi Android (Samsung Galaxy, LG, i když existuje možné řešení, které bude uvedeno v materiálu). Cm. Také: Jak čistit vnitřní paměť na telefonu Android nebo tabletu.

Poznámka: Při použití paměťové karty tímto způsobem nelze použít v jiných zařízeních. t.E. Vyjměte a připojte jej přes čtečku karet k počítači se vypnou (přesněji, přečtěte si data) pouze po úplném formátování.

 • Použití SD karty jako vnitřní paměti Androidu (příklad pro Android 7)
 • Jak formátovat SD kartu jako interní paměť (příklad pro Android 9)
 • Video instrukce
 • Důležité vlastnosti pracovní karty jako interní paměti
 • Jak naformátovat paměťovou kartu jako interní úložiště na Samsung, LG zařízení (a dalších z Android 6 a novější, kde tato položka chybí v nastavení)
 • Jak zakázat SD kartu z interní paměti Androidu (použijte jako pravidelnou paměťovou kartu)

Pokyny pro verzi na Android 6.0

V praxi může být navrhovaný management zanedbatelně odlišný v závislosti na modelu smartphonu a značky výrobce. Na různých zařízeních může být přítomna funkce „Přesunout do SD“, takže je žádoucí, aby zpočátku zkontrolovala dostupnost těchto možností.

V případě potřeby uvolněte paměť telefonu pro další použití, můžete poslat většinu mobilních programů a uživatelských souborů. Také přejděte do aplikace fotoaparátu a otevřete nastavení a nastavte paměťovou kartu.

Pro přepravu dat na microSD musíte:

stáhnout, tabletu, paměťovou, kartu
 • Priorita sníží upozornění opona a klikněte na ozubený obraz, abyste se dostali do části hlavních parametrů smartphonu;
 • Jděte do pododstavce s názvem „Dodatek“, ve kterém chcete otevřít „dispečer“, ale ve skutečnosti se slova může lišit;
 • Dále Inteeis zobrazí seznam nainstalovaných služeb, ze kterého je třeba vybrat ty, které chcete pohybovat;
 • Po výběru konkrétní aplikace klikněte na příkaz Upravit, po kterém vyberete paměťovou kartu.

Je třeba poznamenat, že mobilní hry, ve kterých je vysoká rychlost nesmírně důležitá, je žádoucí ponechat vestavěný telefonní úložiště, protože je nutná rychlejší výměna dat.

stáhnout, tabletu, paměťovou, kartu

Pomocí SD karty

Pokud během konfigurace vyberete položku „Interní paměť“, můžete přesunout některé aplikace na další jednotku. Ne pro všechny aplikace dostupné od interního úložiště na externí disk.

Vyberte si, co přesně chcete uložit na paměťovou kartu.

Přejděte do sekce „Použitý“ a klepněte na tlačítko Upravit.

Strávit další tipy na výzvy vyplývající z vašeho smartphonu.

Jak konfigurovat Uložení souborů na kartu microSD

Při počáteční instalaci je zařízení výchozí jako mobilní dopravce a ne interní. Uložení souborů bude třeba provést ručně.

Chcete-li nastavit automatické úspory, musíte konfigurovat.

Důležité: Mít microSD z mobilu nebo tabletu v tomto režimu je nemožné. data budou ztracena.

Chcete-li získat zařízení, musíte ji vypnout jako ukládání systému.

Můžete přenášet aplikace na paměťovou kartu

Je důležité pochopit, že ne všechna zařízení poskytují takovou příležitost. Seznam modelů, které podporují přenos, ne. Chcete-li zjistit, zda vaše zařízení patří k nim, stačí se pokusit přesunout aplikace na kartu. Tento proces je reverzibilní a jednoduchý.

Kromě toho, i když vám váš gadget umožňuje převést, nebudete moci udělat to se všemi aplikacemi. Některé hry a programy umožňují pouze část svých dat na mapě a mnoho nepodporují převod vůbec.

Které aplikace mohou být přeneseny a které nemůžete

Mezi mobilními aplikacemi existují ty, které mohou být přesunuty mezi pohony a takové, které nemohou být. Když program přenášíte do externího nosiče, některé komponenty zůstanou na stejném místě. ve stálé paměti zařízení.

Pokud je program relativně autonomní a ne příliš dobrý z hlediska umístění souborů a dat, bude zachovat výkonnost. A pokud hluboce smluvila na kořenech v operačním systému, kdy na sobě závisí práce jiných struktur, může převod vést k požití. nejen tento program přestane fungovat, ale vše, co s ním spolupracuje. Z tohoto důvodu je přísně nutné pokusit se přesunout systémové aplikace.

Schopnost převést na microSD produkty non-ray vývojářů třetích stran. Záleží na tom, zda autor programu poskytl. Charakteristiky nepsávají o tom. vše je obeznámeno s experimentálním způsobem, ale takové experimenty neohrožují vážné následky. Pokud po převodu program nezískal, stačí jej vrátit na místo nebo přeinstalovat v paměti zařízení.

Jak přenášet aplikace na kartu SD?

V současné době existují dva způsoby, jak tento problém vyřešit:

Pokud váš telefon Android nebo tablet umožňuje instalovat kartu SD, pak nainstalovat kartu SD. V tomto případě bude externí paměť navržena pro ukládání fotografií, videa a hudby a interní paměti pro aplikace.

Existují však situace, kdy je vlastník nezbytný, aby aplikace byly uloženy na kartě SD paměti. Otázka tedy vyvstává, jak nainstalovat nebo přenášet jakoukoliv vhodnou aplikaci na kartě microSD?

Takže, pak vám podrobně řekneme, jak provádět aplikace nainstalované na výchozí paměťové kartě Android. V důsledku těchto manipulací bude interní paměť výrazně uvolněna, která bude mít pozitivní vliv na práci systému Android.

Pokyny pro zařízení verze před anoidem 6.0

Následující pokyny se mohou mírně lišit pro různé telefony. Na některých telefonech může být tlačítko „Přesunout na SD“. Takže musíte věnovat pozornost každému slovo spojené s „pohybem“, „sd“ a t.D.

Pokud potřebujete uvolnit vnitřní paměť v zařízení, přesuňte libovolný počet aplikací, fotografií nebo videí na kartu SD. Kromě toho otevřete aplikaci fotoaparátu a přejděte na nastavení a nastavte úsporu karty SD. Pokyny, jak přesunout aplikace do paměťové karty Android:

 • Nejprve otevřete oznamovací oponu a klikněte na tlačítko Nastavení ve tvaru převodovky. Můžete také zadat „Nastavení“ přes panel aplikací.
 • Otevřete kartu „Device“, přejděte na kartu Aplikace a potom „Správce aplikací“. Na některých zařízeních „Aplikace Manager“ má název „Všechny aplikace“.
 • Pak přejděte do seznamu aplikací, vyhledejte aplikaci, kterou chcete přesunout. Pohybujeme aplikaci APL na SD kartu.
 • Po nalezení aplikace klikněte na něj, klepněte na tlačítko „Upravit“, jak je uvedeno níže. Vyberte možnost „Paměťová karta“ (klikněte na obrázek pro zvětšení).

Stojí za zmínku, že jakákoliv hra nebo aplikace, ve které je rychlost důležitá, je nejlepší ponechat na vnitřní paměti, protože rychlost přenosu dat je mnohem rychlejší na vnitřní paměti smartphonu než na paměťové kartě SD.

Pokyny pro Android Marshmallow 6 Zařízení 6.0 a výše

Ve starých verzích Androidu pracovala paměťová karta SD jako přenosný a vyměnitelný úložiště. Na zařízení verze z Android 6.0 marshmallow a výše, funkce zvaná adoptovatelný úložiště. Když tedy nainstalujete SD kartu do zařízení, systém automaticky shrnuje množství interní paměti a paměťové karty SD a zobrazí sdílenou paměť.

Výhodou je, že všechny aplikace jsou automaticky nainstalovány na SD kartu. V důsledku toho nebude nutné přesunout aplikace ručně.

 • Vložte SD kartu, otevřete oznamovací oponu a klikněte na „Vlastní“. SD kartu můžete použít jako přenosný úložný úložiště nebo jako interní úložiště. Pokud zvolíte funkci „Použít jako interní úložiště“, systém formátuje kartu SD a pak se integruje se zařízením.
 • Poté budou všechna data na smartphonu nainstalována na výchozí paměťové kartě.

Použití takové funkce však plně integruje SD kartu s vnitřní pamětí a nyní nebude fungovat s jinými zařízeními. To znamená, že jej nemůžete jen vytáhnout, a připojit se k počítači ke stažení hudby, fotografií nebo videa z počítače.

Před volbou funkce „Použití jako interní úložiště“, protože Android zcela formátuje paměťovou kartu SD.

Stojí za zmínku, že kdykoliv můžete přejít na nastavení v souladu s našimi pokyny uvedenými výše a přenosem aplikací z karty SD zpět do interního úložiště.

Android 5.0 lízátko a výše

Pokud používáte smartphone nebo tablet běží Android 5.0 lízátko a výše. Vaše zařízení bude používat kartu paměti SD jako přenosný a vyměnitelný úložiště. To znamená, že můžete extrahovat paměťovou kartu SD a stáhnout fotografie nebo hudbu z počítače a znovu nainstalovat SD kartu do zařízení Android znovu.

V případě, že je nutné přesunout aplikace na paměťovou kartu SD, použijte níže uvedené pokyny:

 • Otevřete nabídku, vyberte možnost „Nastavení“ a potom „Aplikace“ a přesuňte libovolnou aplikaci na kartu SD. Chcete-li to provést, jednoduše klikněte na aplikaci a klikněte na tlačítko „Přesunout na kartu SD“.

Nezapomeňte však, že aplikace, které jsou dodávány s předinstalovaným softwarem, nelze přenést do paměti SD karty. Aplikace nainstalované z hracího trhu lze obvykle převést.

Jak připojit flash disk do tabletu?

Formulář faktorů tablety daleko od vždy umožňujících výrobcům post standardních USB portů na nich. s největší pravděpodobností, ve vašem tabletu bude mini-port mikrohálů nebo firemní inteeis výrobce. V prvním případě se můžete připojit k jednotce tabletového flash přes USB OTG kabel a ve druhé budete potřebovat značkový adaptér USB.

Pro připojení blesku do mikrulátoru, budete muset ukončit OTG Vložit jednotku USB a zapojit do portu MicrousB. Pokud zařízení podporuje USB hostitele, jednotka Flash bude určena automaticky. Současně neexistuje žádný zvláštní rozdíl mezi OTG kabelem a značkovými adaptéry, protože obě zařízení jsou určeny k poskytnutí uživatelského standardu (to je, v plné velikosti) USB port.

Pokud je spojení úspěšně zavedeno, přístroj sám rozpozná jednotku USB flash, automaticky ji připojuje a odeberou odpovídající zprávu na obrazovku. Obsah jednotky lze zkontrolovat ve Správci souborů (vestavěný nebo nezávisle nainstalován). Prostřednictvím manažera ve většině případů je možné připojit, s výjimkou bleskové jednotky, klávesnice, myši a dalších zařízení, pro kterou nemusíte instalovat další ovladače. Není přístup k jednotce Flash pomocí Správce souborů? Možná, že pro vaše zařízení (například pro Galaxy Nexus) musíte použít speciální nástroj nebo nainstalovat příslušnou aplikaci.

Kombinace paměťové karty s vnitřním

Existuje skvělý způsob, jak vytvořit místní paměť telefonu na Android rozšířena kvůli paměťové kartě. Jinými slovy, bude to kombinováno, a potřeba neustále měnit místo uchovávání zmizí.

Metoda 1

 • Přejděte na „Nastavení“ a vyberte sekci „Memory“;
 • V části „Nastavení paměti“ zkontrolujte komora naproti nápisu „SD kartu„.
 • Zobrazí se zpráva následujícího obsahu: „Telefon je šifrován. Před změnou umístění uložení se ujistěte, že nové místo je bezpečné. „.
 • Zkontrolujte mapu pro viry, pokud si nejste jisti, klepněte na tlačítko „OK“.
 • Pokud karta není zvlášť prostorná, zobrazí se další zpráva: „Nainstalovaná karta má malé množství paměti. Přepínání se nedoporučuje. Přepínač?“. Udělej to nebo nahradit mapu na prostornější.
 • Po tomto se zobrazí další zpráva “ Při přepínání může dojít ke ztrátě dat, telefon se restartuje pro změny v platnosti“. Klikněte na tlačítko Pokračovat
 • Počkejte, až se telefon restartuje.

Po zapnutí smartphonu bude množství interní paměti zvýšeno na „Velikost“ karty SD a soubory se na něm začnou zachránit. Podobně s restartem telefonu se vše vrátí zpět.

Metoda 2

 • Přejděte na „Nastavení“ „Pohony“ (pokud existuje);
 • Klepněte na tlačítko Micro SD. Přejděte do menu (3 vertikální body);
 • Znovu klikněte na „disky“;
 • Zkontrolujte „Připojit se k vnitřní paměti“.
 • Na další stránce, vyčistit a formátovat paměťovou kartu.
 • Počkejte na konec procesu
 • Pokud je potřeba potřebná data do Micro SD. Všechny soubory stažené po tom budou umístěny na něj.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS