Jak stáhnout nové karty v navigátoru Garmin. Dobré vědět

Jak nahrát karty na navigátor? Instalační funkce

Navigator umožňuje ušetřit nejen čas na vyhledávání trasy, ale také nervy motoristů. Zařízení však někdy také potřebuje pomoc. Navigátorové mapy mohou být rozhořčení a uživatel se bude muset postarat o „společník“.

Majitel bude mít několik možností pro výběr, jak stáhnout mapy do navigátoru. Nejjednodušší. instalace licencovaného produktu. Tato metoda však není vždy vhodná. Další možností je spojena s některými riziky. Uživatel bude muset najít síťovou kartu. Zdá se, že není nic složitého, ale je to poměrně obtížný proces.

Nejvíce času spotřebování pro majitele bude vytvoření karty samostatně. I když tato metoda zní ohrožující, všechno je poměrně jednoduché. Uživatel musí být odpuzován ze systému, na kterém jeho zařízení funguje. Mapy různých výrobců jsou nekompatibilní a nebudou fungovat na konkurenční platformě.

Garmin 60 zatížení karty (stahování dalších karet na garmin 60cx / csx gps navigátor. )

OS: Linux Debian 6/7/8/9, Ubuntu 12/13/14, Fedora 24/25/26/27.

Úkol: Stáhnout na GPS Navigator „Garmin 60CX / CSX“ další karty, neukázet nic.

První věc, kterou vidíme při učení dokumentace jakékoli aplikace aplikace Loading (karty, trasy, popisy) v „Garmin 60“: „Nezapomeňte, že při stahování nových karet jsou dříve staženy dříve stažené!“. Pokud opravdu chápu, všechny karty jsou vymazány, včetně základního, tzv. „Review“ karty, nikoli podrobné mapy světa. Specifika „Garmin 60“ navigátorů jsou v tom, že působí s jedním blokem kartografických informací. Pokud je touha uložit „staré“ kartu a doprovodná data, měli byste je vyložit z přístroje, kombinovat „staré“ s „novými“ kartami a doprovodnými daty a stáhnout aktualizovaný datový blok do zařízení.

Jehra jsem to nelíbilo. Myšlenka mazat, co lidé dělali, mnohem chytřejší než já, nepřitáhli úplně. Není to skutečnost, že načtu něco lepšího, než je již k dispozici v zařízení. Naštěstí pro navigátoři „GARMIN 60CX / CSX“, s výměnnými informačními médii (microSD), je podporován způsob nakládání dalších karet (která se zobrazí nahoře základny) umístěním ve speciálním systému souborového systému s prostředky. Tímto způsobem nahrát své mapy navíc k již existujícím „recenzi“.

Kontejner souborů, speciální formát (.IMG), s dalšími mapami tam může být jen jeden, ale nic nás neshoduje, abychom v souladu s tolika kartou podle potřeby (jak je popsáno zde). Na objemu souboru kontejneru je limit. 2 gigabajty (vzhledem k pravděpodobně omezení systému FAT FILE) a na počtu souborových fragmentů. 2025 kusů (není plně potvrzeno informace); Podívejme se, jak dost máme dost, s přihlédnutím k tomu, že maximální množství skladovacího zařízení podporovaného „garmin 60cx / csx“. 4GB microSDHC.

A tak po připojení navigátoru „GARMIN 60CX / CSX“ do USB portu počítače vyberte režim „Storage Device“ (v nabídce Navigator):

Definované vyměnitelné diskové zařízení namontujeme:

Vytvořit speciální adresář s názvem nainstalovaného vzorku (nezměnit, jinak ho přístroj neperceptuje jako ukládání připojených karet):

Název kontejneru nalil na „Garmin 60CX / CSX“ musí být GMAPSUPP.IMG (to je případ, jinak zařízení prostě nerozpozná soubor jako kontejner karet):

Po umístění kontejneru na zařízení odpojte a restartujte navigátor (ve skutečnosti po odpojení kabelu USB se restartuje samotný přístroj):

Během spuštění, na počáteční spořič obrazovky, v dolní části obrazovky, kde byl nápis o zdroji, autor a datu vydání použité karty, po určitou dobu bude možné pozorovat podobné informace o identifikovaném Další mapy.

Děkuji autorovi (proveďte své peněžní příspěvek na dobrou náladu)

Začneme mluvit

V každém kroku nám říkáme, že při stahování nových karet, starý zmizí bez stopy, není to tak úplně, nebo spíše, to není vždy provedeno. Proč, vysvětlím o něco později. Mnoho instrukcí v jednom hlasu říká, že my, všemi prostředky, je zapotřebí pro zálohování dat GPSdaemon. Nesmysl! Ověřeno na vlastní kůži. Zabraňujeme zařízení a připojte se k počítači. Je definován jako disk (dobře nebo 2 disky, pokud máte nainstalovanou kartu Flash). Procházka mým počítačem nebo totálním veliteli, nebo kdo se používá na definovaný disk, jak se používá na definovaný disk a zkopírovat jej zcela (nechápete, co je zodpovědný, za které je zodpovězeno) jeho obsah v nějaké složce na pevném disku. Všechno! Teď můžeme dát do zařízení, jaké experimenty chceme, a nebojte se. Nechte všechno změnit, vymazat, mouchy. Plivat! Jakmile se vrátíme předkopaný obsah na našem právním místě, všechno se vrátí do kruhů. Otázkou je, proč potřebujeme gpsdaemon? Začneme pochopit. Všechny karty stažené do navigátoru jsou uloženy ve stejném souboru (jako praxe ukázala, není to dogma, ale to je často tak). Soubor se nazývá GMAPSUPPP.IMG. Toto jméno je velmi milováno všemi nástroji navrženými pro stažení map do navigátoru. Mimochodem, bezmyšlenkovitě a otřete obsah tohoto souboru a změňte jej na nové při načítání karet. Zde se ukázalo, že jsme všichni varovali všechno, to je důvod, proč když je nový materiál naložen, starý zmizí. V mém případě bylo ještě zábavnější. Na Nuvi mě dostal, tento soubor měl nulovou velikost a v zásadě byl potřebný jako koza Bayan (pokud byl vymazán, nic se nezměnilo). Vyplněné mapy „Dálnice Ruska“ byly v souboru GMAPROM.IMG, proto jsem tiše stažen nové karty karty (vytvořeno GMAPSUPP.img vedle gbeapoma.img) a podivně, všechno fungovalo dobře. Výchozí hodnota, jak jsem řekl, mapy jsou v souboru GMAPSUPP.img, ale tam jsou nuance. Zjistěte, kde s vámi stále leží, můžete jít na disk, určený, když je přijímač zapnutý; Po nalezení všech souborů s rozšířením IMG podívejte se na velikost (stěží karty leží v souboru s nulovou velikostí). Věříme, že umístění karet je určeno. A co bychom měli dělat, když najednou potřebujete získat jednu nebo více karet nahraných do navigátoru (ne všechny) a dát, řekněme, příteli nebo ke stažení na nějaký jiný navigátor, a možná je obecně odstraněn jako zbytečný? Je při řešení tohoto úkolu, že program GPSDaemon nám pomůže, zná z jednoho souboru GMAPSUPP.IMG extrahovat všechny karty zahrnuté v něm a uložte je samostatně. GPSDaemon bohužel nemůže znovu sbírat všechny karty v jednom souboru a vyplnit místo. Běžet ruce. No, pokud jste tak učinili, abych ho dal mírně, „nádherný“ algoritmus karet karet do jednoho souboru, proč ne napsat nástroj, který by mohl valit karty, kombinovat a vyplnit místo. Nebylo by to takové problémy a tolik otázek. Ale jak říkají, neexistuje ne, práce s tím, co je, volba je omezená, bohužel. Spustit program.

Nyní musíme vybudovat seznam karet. Klikněte na Cervised Button „Vytvořit“ pod nápisem „Seznam map“. A o zázraku. Osobně mám krátký, nic se nestane. Dejte toto tlačítko ke ztrátě pulsu. Zbytečný. Pokud si přečtete fóra, chápeme, že takový problém nastane nejen se mnou. Lidé si stěžují: říkají, dát gpsdaemon a nefunguje: (co dělat? Bez paniky. Pod nápisem „Zdroj mapy“ jsme dali bod naproti „souboru“ a ne naproti „GPS“. Po tom, možnost volby adresáře „cesta k GMAPSUPP.IMG ». To jsem napsal výše. Právě od prvního programu a začít sledovat svou lásku k tomuto souboru. Pokud jste zjistili, že karty leží ve vašem GMAPSUPP.IMG, pak odvážně klikněte na „Změnit“ a přejděte na něj. Pokud, jako v mém případě, karty leží v jiném souboru, zejména bez přemýšlení, určujeme přesně soubor, ze kterého by měly být odstraněny. Program to klidně platí. Kontrolovány! Dále vytvořte složku na pevném disku a přejděte na něj v poli „Directory pro uložení souborů“. to je samotná složka, ve které bude produkt programu umístěn. Všechny přípravné činnosti se konaly. Stiskněte „Vytvořit“ pod nápisem „Seznam map“. Nakonec dostaneme seznam map obsažených v přijímání. Vybereme si právo. Klikl jsem „Vybrat vše“ pod „Mapa“ Vyberte „, protože jsem potřeboval udržet vše. Po tom všem stiskněte poslední tlačítko „Start“ a počkejte, dokud program funguje. Po dokončení procesu jdeme do složky směřující do pole „Adresář pro uložení souborů“ a uvidíte, co se tam stane. Vidíme spoustu jednotlivých karet. Hurá, radujte se, tanec, naučeno extrahovat karty. Ne Bůh novinky, které samozřejmě, ale již výsledek. Vzpomínáme si, že mnozí dosáhli tohoto (v důkazu mraků otázek na fórech).

Pohybující se dále k řešení problému. Karty z přijímače zemřely (plus, jen v případě, uložil kopii všech obsahu). Nyní musíte nalít karty na navigátor.

Pokračujeme ve čtení fór. Pro vylévání karet do navigátoru jsou dva programy. SendMap20 a Mapsource. Začněme s SendMap20. Malovat všechna tlačítka nebudou. Kdo má zájem. přečtěte si manuál k ní. Řeknu jen to, co mi trvalo přímo ke stažení.

Program SendMAP20 vypadá takto:

Úloha sendMap je diametrálně naproti funkcím gpdaemon. Pokud je démon z jednoho souboru GMAPSUPP.IMG dostal balíček karet IMG, pak SendMap naopak: z haldy img nám přinese připravené ke stažení GMAPSUPP.img. Otevřeme program, klikněte na „Přidat mapy“ a v zobrazeném okně, vyberte všechny soubory přijaté z GPSDAEMON. Dále klikněte na „Vytvořit GMAPSUPP.IMG „a uložte v každém místě vhodném pro nás. Nyní lze stáhnout do navigátoru. Snaží se. Staženo, podíváme se na všech na našich místech, zpěvu a tanci. Ukazuje se, že jsme se naučili vyčerpávat mapu z navigátoru a sbírat je znovu, stáhnout zpět. Co jsme dobře udělali, ale jaký je ten názor. Úkolem bylo přidat nové karty, které již jsou k dispozici, a my se ukáže, třel na místě. Bez paniky. Otevřete SendMap znovu, přidejte znovu produkty produktu GPSDaemon a jinou kartu (přidal jsem Lipetsk Card). Znovu stisknu tlačítko „vytvořit gmapsuppp“.Img „a výsledný soubor ke stažení do navigátoru. Teoreticky by mělo fungovat vše. Také jsme se spojili, co jsme měli, plus další novou kartu. Co by se zdálo, že je třeba? Zapněte navigátor, zkontrolujte, zda to funguje. máte štěstí, osobně jsem nefungoval tímto způsobem. Tyto karty, které odstranily démon, se vrátily zpět, jak by to mělo být, ale nevidím novou kartu. Uchopíme navigátora a znovu zvednu gpsdaemon na něm, řekněme: „Seznam mapových map“. Hledáme seznam přidaných karet. Najdu, ale v sloupci „Mapa Index“ vidím nuly. Závěrem jsem k závěru, že nevidím novou kartu v navigátoru nestačí. Smutek. smutek (proč vám to řeknu později)! Začnu přemýšlet dál. SendMap odloží, zatímco stranou a rozhodněte se zkusit MapSource. I Nainstalovat, klikněte na vytvořenou ikonu a a nic dobrého. Program začíná přísahat. Říká: „Žádná mapa Žádná karta, přidejte je jako první, pak strop“. Co budeš dělat? Jaký je problém znovu? Kdy to všechno vydělá? Uklidni se, přečtěte si. Lidé píší, že za účelem deště stažené Mapy IMG Mapsau, musíte udělat spoustu magických akcí, a pak učinit pozměňovací návrhy v registru, a pokud všechno jde hladce, pak se mapsource otevře a v něm konečně uvidíme vaši kartu. Existují fóra, na které je tento proces natřen ve všech barvách. Osobně se moje nervózní klíště začíná vyvíjet z prvních řádků čtení. Takže, aby se neobtěžovalo v technických intrikaciemi, rozhodl jsem se jít na jinou cestu, dobrý je. Bereme 2 programy. to je CGPSMapperfree (program pro kompilaci karet z polského formátu do formátu Garmina) a magický nástroj s názvem Mapsettoolkit (to nám pomůže bez zbytečného mozku namáhání a prstů rukou pro výrobu karet v Mapsource). S ohledem na první program je ideální (ve smyslu nulových problémů, nejsou žádné myšlenky na myšlenku). Vezměte archiv s CGSMapperfree, rozbalte se do jakékoli složky na pevném disku, zapamatujte si cestu k ní a všechno. Dále si o tom nepamatujeme, stojíme a funguje bez dalších otázek (mám to pro mě). Jděte na MapSettoolKit. Zde je náš nástroj. Spasitele, který se nám vyhnete hromadu ručního a zmírněného kopání v registru. Spusť to.

Jak aktualizovat bezplatné vestavěné karty?

Spustit program předepsat dále a vyberte Navigator nebo flash disk, kde jsou nalezeny karty. Program najde verzi a vyzve odkaz ke stažení.

Klepnutím na stránku se otevře v prohlížeči, znovu vyberte odkaz a budete mít stahování nových karet. Dále spusťte stažený soubor, po celou dobu klepněte na tlačítko Další, pak soubor map bude rozbalen v počítači, program, ve kterém se program dále začne a musíte vybrat zařízení. Další a program aktualizuje karty, které všechny.

Nezávislá instalace map

Pokud tento proces uděláte, můžete ušetřit peníze. Chcete-li to provést, musíte navštívit oficiální server navigačního programu, jehož zařízení používáte. Dále předáváním autorizace na webu a přejděte přímo na pokyny pro načtení karet:

 • Vyberte na stránce Sekce „Osobní účet“.
 • V části „Moje zařízení“ naleznete podsekce „Aktualizace“ a vyberte ji.
 • Dále budete potřebovat zjistit, který software odpovídá modelu navigátoru a stáhnout jej do paměti osobního počítače.
 • Rozbalte archiv aktualizace. To bude vyžadovat speciální program pro vybalení archivů.
 • Prostřednictvím USB drátu připojte zařízení k osobnímu počítači
 • Udržováním staženého doplnění do sekce „Mapy“ na přístroji dokončí práci.

Pro další používání navigačního zařízení, stačí, aby se restart. V souladu se softwarem se adresy Reboot a sekce nemusí odpovídat.

O Navigátoři kamionu čtou v jiném článku.

Stáhněte si nová data do navigátoru, měli byste se ujistit, že v něm je dostatek volné paměti. V opačném případě stojí za to odstranit zbytečné soubory tím, že je uchovává do počítače.

V moderních aktualizovaných modelech navigátorů jsou vybaveny funkcí Wi-Fi, povolte okamžitě synchronizovat potřebné informace. Pro tuto potřebu:

 • Na webu vyberte sekci odpovědnou za software a vyhledejte požadovanou aktualizaci.
 • Povolit navigátorovi používat aktualizované instalace.
 • Restartujte zařízení.

V budoucnu budou dostupné aktualizace automaticky načteny. Pokud se to nestane, aby znovu prováděly akce ručně.

Při stahování aktualizací bude systém vyžadovat položku licenčního klíče, který je uveden v balíčku nebo pokynech pro navigátor. Pokud je balení ztraceno a licenční číslo se nezdaří obnovit, je zde popsána funkce, která řekne, jak stahovat aktualizace.

Co dělat, pokud navigátor nevidí satelity, zjistíte z našeho článku.

Jak nainstalovat karty Garmin na USB flash disk

Ahoj! Nedávno jsem přilepil karty do navigátoru Garmin a po lepení jsem si všiml, že hmotnost karet se nestala malá, 4,5 GB! Pokud se tedy někdo setkal, teď vám řeknu, jak to hanba!

Magie se nestane, takže jsme okamžitě koupili SD kartu, v mém případě 8 GB. Vložíme a připojujeme k počítači. Zobrazí se v mém počítači 2 zařízení, tento navigátor a flash disk navigátor.

Dále potřebujeme ukázat skryté a systémové složky, pro to jdeme:

Ovládací panel. parametry složek. zobrazení

A ve spodní části vyberte možnost Zobrazit skryté soubory a složky, stejně jako odstranění klíště pro ochranu systémových souborů.

Nyní jděte do počítače a uvidíte:

Jděte na navigátor Garmin, tohle je můj disk f, s největší pravděpodobností máte, jako bych měl ikonu Garmina.

Měli byste v něm vidět složku System, jsou v něm karty.

Hledáme, jaký soubor vážíte nejvíce ze všeho, co jsem měl GMAPROM.img. Jeho odstranění. Nebo pokud jste neuchovali karty a chcete jednoduše přesunout tuto kopii souboru do počítače a odebrat z navigátoru.

Dále přejděte na USB Flash Drive a vytvořte složku Garmin Přejít na něj a zkopírujte mapu. Dále je třeba přejmenovat GMAPSUPP.img (.img je rozšíření). A to vše, zapněte navigátor, musíte pracovat.

Takže karty Garmin jsou přesunuty do USB flash disk.

Dobrý den, s vaší pomocí naučil se lepit. Všechno je vynikající. Nyní je otázkou: chápu harminovou kartu, odstraňuji z něj daleké východní a sibiřské oblasti, sbírám. Všechno je dokonale taženo a funguje, když jsem si vybral „Kde, adresa“. píše „žádné dostupné karty. Pomozte mi, prosím. Respekt, Vyacheslav.

Ahoj, abych byl upřímný, nepokoušel jsem se rozebrat můžete udělat jinak na internetu Stáhnout samostatné karty a lepidlo, ty, které potřebují. Obvykle jsem to udělal. A možná jste v nastavení nezvolili potřebné karty. V menu potřebujete klíšťata, abyste vložili do nezbytných karet.

Alexey, Ahoj! Odstranil jsem všechny zbytečné karty od gaminu, ale pro mé karty není dost místa. Přenesl jsem je do emushky s rozšířením GMAPSUPP.img. A garmin ji nevidí. Jak být?nebo jak ji zaregistrovat? Předem děkuji za Vaši pomoc. Evgeny.

Ahoj. Přeneste všechny karty do jednotky USB flash a pokud není vše viditelné, můžete se rozhodnout nastavit v sekci karty Pokud nevidíte, zkuste lepidlo.

Alexey, Ahoj! Nezapínali jste, že je třeba vybrat v nastavení v sekci CARDS? A druhý: můj přítel si koupil flash disk v obchodě s kartami, zkopíroval jsem to na stejný flash disk a garmin to nevidí ani. Stáhl jsem to do paměti zařízení a to samé?

Dobrý den, v nastavení, kterou potřebujete vybrat si kartu, nebo pokud existuje několik. A Flash Drive nelze určit v důsledku souboru. Podívejte se na jaký souborový systém má přítele na blesku. Nebo nepodporuje takový objem.

Nuvi 55LMT nemůže vidět systémové soubory, i když v parametrech složky jsou všechna nastavení provedena podle pokynů. Co můžete poradit?

Vložte nastavení složek, zobrazte skryté systémové soubory. Pokud nepomůže kontaktovat garmin.

Ahoj! Řekni mi, kde je lepší vzít si karty.

Buď prostřednictvím programu na místě gaminy nebo na torrentu

Alexey, děkuji! Tři dny trápený navigátor.Všechno fungovalo.Prostě nemůžete dát mapu východní Evropy a severu.Může je nějak spojit?

Dobré odpoledne, prosím) kombinovat gmaaptool program https: // alexzsoft.RU / KAK-SOBRAT-KARTY-DLYA-GARMINA-ILI-INSTRUKCIYA-GMAPTOOL.html. Karty jsou plné na torrenty, stačí stáhnout a lepďte vše dohromady. Stává se pouze takové nuance, že nemohou být zobrazeny v navigátoru a je nutné zahrnout do nastavení střídavě.

Ahoj. Takový problém nevidí mapu Ruska.Navigátor DriveMart 70.

Ahoj!Kdo ví, že mapa Garmina může být instalována na navigátoru 300? dík!

Aktualizace karty v Garmin GPSMAP 78S

Mám turistický navigátor #GARMIN GPSMAP 78S. Dobrý navigátor, jdu s ním, například nebo hodit do batohu, když potřebujete dlouhou stopu. Voda se nebojí a ani neopustí.

Ale je tu jedna jemnost. Pokud ji nepoužívají po dlouhou dobu, a je visel z vnitřní paměti bez baterie z vnitřní paměti; informace o předinstalované kartě. Je třeba poznamenat, že tento navigátor je zakoupen poměrně oficiálně a je uveden se seznamem oficiálně importovaného dovozu a při této příležitosti má být licencovaná karta.Obecně jsem nedávno jsem dostal z prašného úhlu a znovu jsem zjistil, že karta byla ztracena na něm. Musím obnovit a tady to začalo nejzajímavější. Možná někdo přijde. A pro sebe budu popisovat posloupnost akcí, takže nezapomenete, co dělat, pokud to

Vzpomínáme na přihlašovací jméno a heslo na osobním účtu nebo jednoduše zaregistrujte se na Garmin.COM a na osobním účtu přidat a zaregistrujte zařízení.

Budeme muset nainstalovat nástroj Garmin Express pracovat s mapami a zařízenímHTTPS: // www.garmin.COM / en-US / Software / Express /

Musím říci, že navigace na místě gaminu je nějaká příliš zřejmá.Teď za týden poté, co jsem aktualizoval mapu v přístroji, mám čas obnovit posloupnost akcí pro aktualizaci.

Můžete odeslat žádost o aktualizovanou licenci na kartografii „Rusko. Topo „. Aktualizace je k dispozici pro všechny DAKOTA 20, GPSMAP 62/62S / 62Stc / 78 / 78S navigátoři, Oregon 450 zakoupený v Rusku za předpokladu, že navigátor je importován společností CJSC Navik. Na stránce můžete zkontrolovat sériové číslo navigátoru: http: // www.garmin.Ru / podpora / originální /

Požádali jste o kontrolu sériového čísla přístroje Garmin. Vaše sériové číslo: Název nástroje: GPSMAP 78 S, Rusko Sériové číslo Shoda Článek: 010-00-06

Potvrzuji, že zařízení je importováno společností Navik. Exkluzivní distributor Garmin v Rusku. Záruka na zařízení je považována za 1 rok od data uvedeného při nákupu na záruční kartu Navik a na šeku. Udržujte tyto dokumenty. V nepřítomnosti vás zaručují kupóny a kontrolu, bude záruka považována za 12 měsíců od následujícího data: 11.07.2012

Poté, co zařízení potvrdil pravost, odeslal požadavek na novou kartu. V reakci jsem tento dopis vrátil

Požádali jste o obdržení nové kartografické licence pro nástroj Garmin. Vaše číslo jednotky (Identifikátor zařízení): Byl jste poskytnuti aktualizovanou licenci pro mapu Ruska. Topo. Chcete-li jej použít, postupujte takto: 1. Zkontrolujte kartu formátu microSDHC se objemem 8 až 32 gb, třída 6 a vyšší a nainstalujte jej do zařízení. Doporučené výrobci karet: Sandisk, Kingston, transcend. 2. Připojte navigátor k počítači 3. V aplikaci Navigator vyberte adresář Garmin a vyhledejte soubory GMAPSUPP v tomto adresáři.IMG, GMAPSUPP2.img, gmapack.Img 4. Změňte rozšíření z dostupných souborů.Img on.Bak 5. Uložte aplikovaný soubor.Gma z psacího stolu 6. Stáhnout a spustit instalační program East 6.24: 7. Postupujte podle instrukcí instalačního programu

Budete muset zadat instalační program pro zadání 25místného odemknutí klíče a zadat soubor uložený na ploše s rozšířením.Gma. Použijte klíč: požadovaný soubor.GMA je v příloze.

Poznámka: Od vydání 6.22 a ve všech následujících kartě rozdělených na dvě části: východ a západ. Současně lze na kartě instalovat pouze jedna část. Pokud potřebujete kompletní povlak, použijte dvě karty a proveďte postupně instalovanou na každé části Západu a východu, pomocí dodaného odemkovacího kódu. Kartografický kryt každého z částí zahrnuje část oblastí jiného, ​​karty jsou vyrobeny s překrývajícím se. Chcete-li nainstalovat požadovanou část, vyberte příslušný program.

stáhnout, nové, karty, navigátoru, garmin

Pokrytí karet a oddělení regionů je na adrese http: // www stránky.garmin.Ru / topograficheskie-karty-kočka / dorogi-rossii-rf-topo.HTML v sekci „Popis“.

V důsledku toho mám nyní aktualizovanou mapu. Co je zajímavé, i když stará karta v gadgetu pokrytá, všechny mé geometrie zůstaly a šťastně aplikované na novou kartu a teď si vzpomínám na všechna moje houbová místa)

Takže pokud máte najednou, kde starý garmin lže, zkontrolujte, můžete nainstalovat novou licencovanou kartu.No, jděte na neznámé lesy s GPS navigátory a náhradními bateriemi, abyste nemuseli zavolat záchranáře, kteří vás budou hledat se psy.

stáhnout, nové, karty, navigátoru, garmin

Mapy pro navigátory Garmin

Instalace karet pro Garmin, pracující na platformě Android, je omezena na politiku výrobce, která zakazuje načtení softwaru třetích stran. Otázka, jak nainstalovat mapu na navigátor Garmin, je však řešena pomocí služby OpenStreetMap. To se provádí následovně:

 • Aplikace MapSource je instalována na PC, která je poskytována výrobcem garmin zařízení. Můžete si jej stáhnout na oficiálních stránkách z sekce Support Support.
 • Po stažení na pevný disk se soubor instalačního programu spustí s příponou MSI. Po instalaci bude základna Atlas prázdná, takže nemá smysl spustit aplikaci.
 • Na oficiálních stránkách musíte vybrat potřebné geografické objekty prezentované v archivu jeden pro každý region. Podle názvu souboru je jasné, které atlas v něm je. Všechny archivy jsou rozbalení v příslušné složce pomocí instalačního souboru.
 • Po tom budou všechny dostupné atlasy viditelné v aplikaci MapSource.
 • Připojte navigátor k počítači přes port a odešlete na něj karty kliknutím na příslušné tlačítko.

Důležité! Neinstalujte příliš mnoho atláz, protože zdroje gadgetu jsou poměrně omezené. Například, pokud řidič nebude cestovat do zahraničí nebo ve vzdálených regionech, stačí stáhnout mapu Ruska pro navigátor pouze pro blízká velká města

Mapa služby

Za účelem používání služeb Yandex.Mapy nebo Google Play, stačí nainstalovat jeden z těchto aplikací na smartphone nebo tabletu pracovat na Androidu. Je třeba mít na paměti, že atlasy zabírají velký objem, takže je lepší použít paměťovou kartu.

Karty Yandex.Mapa mají rozšířenou funkčnost, představují všechny objekty infrastruktury cestujícím, existuje režim návodu na silnici, hlasové výzvy. Nevýhoda systému je nemožnost práce bez stabilního internetového signálu.

Instalace aplikace nezpůsobuje žádné potíže, je načten z oficiálního místa prostřednictvím libovolného prohlížeče.

stáhnout, nové, karty, navigátoru, garmin

Uživatel může také použít aplikaci Autospaulite, která je zaměřena na ATLASE předložené jinými cestujícími.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS