Jak synchronizovat fotografie z ICLAD na iPhone. Jak resetovat fotografii na iPhone z počítače přes iTunes

Icloud Fotografie nejsou synchronizovány: Jak to opravit

Vždy mluvíme o ekosystému Apple jako něco velmi pozitivního a produktivního. Jeden z nejvýraznějších příkladů. Schopnost umístit naše fotografie na všech počítačích bez obsazení. Někdy však tato funkce streamovaných fotografií může být zřítil a v tomto článku vám řekneme, jak to opravit.

Pokud jsme v ekosystému Apple s různými zařízeními společnosti, jako je iPhone a Mac, vždycky chceš všechny soubory kdekoli. V konkrétním případě umožňuje fotografické aplikace „Fotografie“ vytvářet nové místní fotografie v cloudu, aby byly na libovolném počítači. Všechny fotografie streamování lze zobrazit na Mac, iPhone, iPad, iPod Touch, Windows PC a dokonce i Apple TV.

Na rozdíl od Icloudových fotografií se tato funkce streamování neuskutečňuje pro skladování v ICLAD. Fotografie a videa posledních 30 dní jsou jednoduše staženy s maximálně 1000 videa. Jediný problém, který najdeme, je, že změny provedené USA nejsou aktualizovány na všech zařízeních. Podporovány jsou také pouze formáty JPEG, PNG, TIFF a RAW.

Jak získat fotografii z iCloud

Pro uložení paměti smartphonu vytvořili vývojáři Apple speciální virtuální disk, se kterým lze všechny soubory automaticky umístit na disk a snadno synchronizovat s jinými zařízeními.

Aplikace poskytuje možnost uživateli nejen pro zobrazení oblíbených snímků, ale také je uložte do jiných jednotek, například v paměťovém počítači nebo kartu SD v Smartphonu.

Dva klíčové otázky, které jsou produkty Apple položeny:

A v prvním a v druhém případě je nutné, aby aplikace byla aktivována na smartphonu a je součástí IT. „Stáhněte si miniatury fotek“.

Chcete-li úkol implementovat, musíte provést několik kroků:

 • Zadejte nastavení;
 • Jděte do sekce Icloud;
 • Vyberte sekci „Foto“;
 • Najděte položku „Untoad Fotky“ a aktivujte jej.

Tato metoda nastavení bude relevantní pro všechny typy produktů Apple. Pokud jde o PC a gadgets v systému Windows, bude nutné použít online službu pro ně.

Před házením fotografie z Aiklaude na počítači nebo ji sledovat na gadgetu, musíte zkontrolovat dostupnost přístupu k internetu nebo Wi-Fi.

Metoda 1 Použití PC

Jak stahovat fotografie z ICLAD do počítače?

Tato otázka se zajímá o zkušené uživatele značky APPL a začátečníků.

Existuje několik možností pro provedení úkolu.

Pomocí webové verze Cloud

To je jedna z nejjednodušších možností. Bude relevantní pro zařízení běžící na operačním systému, který nepatří do této značky. Například pro PC nebo tablet na Windows nebo Android. V této situaci instalace speciálních aplikací nepotřebují. Hlavní věc je mít přístup k internetu.

Před házením fotografie z ICLAD do počítače, musíte se ujistit, že jsou synchronizovány a byly přeneseny do cloudu.

Pokud tato funkce na smartphonu chybí, kopírovat obrázky nebudou.

Dále musíte následovat jednoduchá pravidla z ICloud „Jak stáhnout všechny fotografie„:

 • Otevřete aplikaci Internet Explorer a postupujte podle odkazu na Icloud.com.
 • Na stránce, která se otevře, zaregistrujte přihlašovací jméno a heslo z osobního účtu.
 • Služba požádá o souhlas s podmínkami a pravidly používání, potvrdit „přijmout“. Uživatel se zobrazí před uživatelem.
 • Potřebuje vybrat „ICLOUD DRIVE“. To vám umožní jít do úložiště, kde jsou zveřejněny potřebné fotografie.
 • V menu je třeba najít složku „Moje obrázky“ a klikněte na něj.
 • Před uživatelem se zobrazí všechny snímky umístěné v oblaku. Chcete-li je vytáhnout, musíte zvýraznit soubory a kliknout na ikonu „Stáhnout“.

Tato metoda získávání informací z Cloudu umožňuje stáhnout pouze vybrané soubory. Stáhněte si potřebné obrázky jedním souborem v tomto případě nebude fungovat.

Použití aplikace v systému Mac OS vázaných na jedno Apple ID.

Tato volba je mnohem jednodušší, protože mrak je již vázán na konkrétní osobu a pro jeho následné použití nemusí být povoleno na osobním účtu.

Před výběrem fotografie v ICloud v počítači, musíte zadat nastavení zařízení, přejděte do sekce s nastavením cloudu a aktivujte funkci Photo Stream.

Na počítači bude vytvořena samostatná složka, kde budou staženy všechny snímky z cloudu. Mohou být přesunuty na jiný dopravce informací.

Metoda 2 Stahování na iPhone

Pokud z nějakého důvodu z nějakého důvodu používá virtuální ukládání majitele zařízení Apploy, je vhodné, může přenášet potřebné informace zpět do gadgetu.

Udělej to docela snadné:

 • Než nahrajete fotografie z ICLAD do iPhone, musíte přenést potřebné soubory do svého osobního účtu ICLAD.
 • Poté, co se musíte přihlásit do ICLAD na jiném gadgetu a vyberte možnost Synchronizace v nastavení.
 • Všechny snímky automaticky boty na zařízení. Všechny snímky mohou být přeneseny z této složky do druhé.

Výše uvedený způsob bude relevantní pro ty, kteří nevědí, jak vrátit fotografie z ICLAD do telefonu, nebo si přeje přístup k obrázkům na jiném smartphonu.

Jak přenést fotografie do iPhone s PC prostřednictvím aplikací

Chcete-li provést operaci pro kopírování nebo přesunutí souborů z počítače do iPhone, můžete použít nejen standardní nástroje vyvinuté společností Apple (iTunes nebo Icloud), ale i třetí strany. Zejména jsou programy, které vám umožní přenášet fotografie z počítače na iPhone.

Apple takové aplikace, jako je ICAREFON a ITOOL, používají nejoblíbenější. Nabízíme seznámit se s algoritmem kopírování na příkladu druhého programu, který musí být přednastaven prostřednictvím webu developer.

Operace bude vyžadovat jednu minutu do hodiny. Vše záleží na počtu přenášených informací. Než je více, pomalejší proces probíhá. Po dokončení synchronizace se soubory zobrazí v aplikaci „Photo“.

Jak provést zálohy iPhone 13/13 Pro / 13 Pro Max

Vytváření záložních kopií telefonu pomocí iTunes je docela jednoduché, ale rád bych vám doporučil ohromující software Tenorshare. ICAREFONE, který umožňuje vytvářet záložní kopie všech vašich dat v několika kliknutí. Toto je snadno použitelný software, který může přenášet hudbu, fotky, video, kontakty, SMS a i WhatsApp zprávy. Zde je návod, jak můžete použít ICAREFONE pro zálohování fotografií a iPhone 13 Pro Video.

Krok 1 Stáhněte a nainstalujte ICAREFONE na počítači. Spusťte ji a připojte iPhone přes USB kabel k počítači a vyberte „Důvěřovat tento počítač“, když se objeví.

Krok 2 Nyní vyberte „Přesunout přístrojové média v aplikaci iTunes“ na hlavní obrazovce.

Krok 3 Na následující obrazovce vyberte všechny typy požadovaných souborů, například fotografií a videí, klepněte na položku Přenos.

Začne proces přenosu souboru, budete muset počkat, až bude dokončena, a klepněte na tlačítko „Dokončit“. To je vše a úspěšně jste vytvořili zálohu vašeho iPhone.

Tento článek odpovídá uživatelům otázky o tom, jak opravit problémy s ICLAD a Foto Transfer na nejnovější verzi iPhone 13 Pro. První metoda podrobně vysvětluje, že možná způsobil problém a jeho jednoduché opravy jsou vysvětleny v následující části v sekci Jak opravit problémy s synchronizací v iPhone 13 Pro. Třetí a poslední metoda vysvětluje, jak mohou uživatelé použít ICAREFONE, aby zálohovali telefony a následné obnovení.

Proč fotografie nejsou vykládány: hlavní problémy

Takový problém může být v uživatelích, kteří překročili své stahování. To je velmi běžná možnost, proč fotografie nejsou vyloženy v ICLAD. Ve volné verzi je pouze 5 gigabajtů. Chcete-li se zbavit tohoto problému, můžete si zakoupit požadovaný počet prostor nebo odstranit nepoužité fotografie nebo videa.

Pokud se to provádí v samotném úložišti, nebudou v sekci „Nedávno vzdálené“.

Problém také může dojít, pokud používáte jiný účet. Musíte nahrát soubory ze stejného ID telefonu Apple.

Možné problémy

Navzdory tomu, že tento mrak je jedním z nejlepších, někdy při práci s kontakty vznikají potíže. Například, když zapnete dvoufaktorové autorizaci, ICloud často není synchronizován s novým iPhone. Pro vyřešení problému na starém zařízení se svazek klíčů vypne, zařízení je přetíženo a znovu zapne v oblaku.

Dalším častým problémem je vzhled duplicitních kontaktů. Na Mac je to vyřešeno nastaveními knih kontaktů. Na kartě Karta musíte kliknout na položku „Najít duplikáty“ nápis a poté, co jsou zjištěny, kombinujte je.

Jak přistupovat k icloudovým fotografiím?

Icloud poskytuje různé funkce pro přístup k ICLOUD Fotku. Můžete snadno použít počítač a dokonce i Mac pro zobrazení obrázků. Kromě toho může snadno synchronizovat se všemi vlastními aplikacemi Apple, včetně knih, najít mé, kontakty a další.

Kromě toho můžete použít čtyři různé způsoby přístupu k ICloud fotografií. Tyto metody jsou uvedeny níže.

 • Stáhnout aplikaci ICLAD
 • Použijte Windows a Mac pro otevření ICLAD
 • Jděte na www.iCloud.A zkontrolujte obrázky

Pokud nevíte, jak spravovat fotografie Icloud na PC a Mac, nebojte se; Zmínili jsme se všechny níže uvedené údaje. Tento proces vám pomůže spravovat Icloud fotky na Mac a Windows.

Jak vyložit z ICloud na fotografiích iPhone, video a další obsah. Stručné pokyny

Uživatelé Apple pomocí služby ICLOUD získají volný prostor pro jejich obsah fotografií a videa. Pravda, v čase, kdy počet obrázků a válců se stále více zvyšuje, úložiště může oznámit majitele gadgetu, že místa v „cloudu“ nestačí. Jak vyložit z ICloud na iPhone nezbytná data. mluvit o tom dnes.

Krok, který je relevantní pro stále ve fázi nakládání a ukládání obsahu, než plánujete vyložit fotografie. Spodní řádek je, že Icloud lékař obsahuje plné verze, nikoli komprimované vzorky fotografií. Pokud máte pěkný fotoaparát na smartphonu, pak jeden takový snímek bude „váže“ až 5 nebo více MB. To znamená, že pro velké množství dostupných fotografií není dostatek samozřejmostí. Musíte optimalizovat fotografii na přístroji, to se provádí prostřednictvím nastavení, sekce „Foto a fotoaparát“. Zapnutí média Icloud, klikněte na „Optimalizace úložiště na iPhone (nebo iPad, pokud pracujete s tímto zařízením). Samotný OS dotáhne optimální počet snímků v úložišti. Současně budou soubory v plném rozlišení zveřejněny v ICLAD, optimalizace dojde na samotném zařízení.

Možná taková, že místa nejsou v zásadě dostačující při pokusu o aktivaci knihovny. V tomto případě budete muset buď koupit chybějící prostor, nebo odstranit samostatné fotografie ze zařízení.

Jak vyložit fotografie z ICLAD na iPhone

Proces se provádí pomocí příkazu stejného jména. „iCloud photo“. Funkce dostupná na zařízeních s iOS 10.3 a novější verze nebo iPados, stejně jako na Mac s OS X Yosemite 10.deset.3 nebo další verze.

Jak vyložit video z ICLAD do iPhone z ICloud Resource.com

Proces také závisí na typu zařízení.

 • Spusťte funkci „Foto“.
 • Přejděte na kartu „Vybrat“ a označte požadované soubory. Chcete-li vybrat spoustu fotografií a videí, klikněte několikrát nebo označte celý adresář klepnutím na tlačítko „Vybrat vše“.
 • Klikněte na ikonu více (Trootchya Sign) doprava v dolní části obrazovky.
 • Klikněte na tlačítko Stáhnout „a potvrďte akci po zdokonalení ze systému.

Na zařízení Mac nebo počítače s Windows:

 • Jděte na stránku ICloud.com. Klikněte na „Fotografie“ a oslavujte požadované fotografie a video. Označte více souborů. standardním způsobem pomocí tlačítka Connecting Command (na Mac) nebo Ctrl (v zařízení Windows).
 • Klikněte a podržte symbol stahování (mrak s šipkou), který se nachází na straně. Chcete-li uložit původní zobrazení a rozlišení souboru, klikněte na položku „Original No Change“. Pokud máte v plánu vyložit soubory formátu JPEG nebo H.264.
 • Klikněte na tlačítko Stáhnout „.

ZPŮSOBENÍ: Pokud odstraníte fotografie nebo video z ICloud Photo Service, soubor zmizí na všech zařízeních s podobným identifikátorem Apple ID. Kromě toho, i když v tuto chvíli byla aktivována funkce „uchování originálů“.

Jak nahrát kontakty z ICloud na iPhone

Další důležitou otázkou o exportu dat. Nejprve jsou požádáni těmi, kteří dříve měli další Apple smartphone s nainstalovanou iCloudem, a po koupi nového gadgetu chce majitel načíst telefonní seznam z „Cloud“.

Chcete-li vyložit kontakty, musíte synchronizovat informace iPhone. Je provedeno v nastavení iOS. Dříve stojí za návštěvu webové stránky ICloud.COM, zadejte své přihlašovací jméno a heslo a po. otevřete sekci kontaktů a ujistěte se, že telefonní seznam je v úložišti.

Poté přejděte do sekce iPhone Nastavení. ICLOUD, zadejte svůj e-mail a heslo. V blízkosti řádku „Kontakty“ přeložit jezdec do umístění. Zařízení spustí proces synchronizace na pozadí, budete muset počkat, dokud proces nedokončí. Pokud již byla synchronizace aktivní, ale v seznamu na smartphonu chybí kontakty z ICloud, zkuste se přihlásit do ICLAD. Jen v případě, zkontrolujte úroveň internetového signálu, se špatným připojením může synchronizace selhat.

Jak vyložit z ICloud na Kontakty iPhone prostřednictvím webové verze

Další jednoduchý a cenově dostupný způsob. Proces vývozu vypadá takto:

 • Projděte se prohlížečem na webové stránky ICLAD.COM autorizován pod detaily.
 • Klikněte na ikonu „Kontakty.
 • Oslavujeme první kontakt, po. klikněte dohromady klíče ⌘a vybrat všechny záznamy ze seznamu.
 • Klikněte na ikonu nastavení (vlevo vlevo) a požádejte příkaz Export VCard.

Kontakty budou kombinovány do společného souboru, který boty do standardního adresáře pro stahování. V OS X bude tento soubor nezávisle začít prostřednictvím aplikace „Kontakty“ pro export. Pokud systém zjistí, že některé položky jsou již prezentovány ve vašem seznamu telefonů, bude určovat to, co potřebujete udělat. nahradit, kombinovat nebo přeskočit tento kontakt.

Kontakty jsou uloženy v typickém formátu VCF, který je univerzální a lze jej použít pro import v jiných službách, stejně jako na PC a dalších zařízeních.

Jak sdílet své fotografie

ICLAD vám nejen umožňuje ukládat a synchronizovat fotografie, ale také ukázat jim ostatním lidem. Macos Catalina se ujistěte, že v části Nastavení fotografií je povolena možnost Obecná alba.

Vyberte fotografii, kterou chcete sdílet, klikněte na ikonu shora Sdílet vybrané fotografie. obecná alba. A vytvořte nové celkové album: Zatlačte jméno, pozvat uživatele a přidat komentář k album. Na konci klepněte na tlačítko Vytvořit.

Obecná alba jsou k dispozici pouze na zařízení Apple nebo v ICloude přes Windows.

synchronizovat, fotografie, iclad, iphone, fotografii

Na IOS 13 Povolit obecné alba v Apple ID Nastavení Icloud Photo. Poté vyberte požadované snímky z aplikace aplikace, klikněte na ikonu Sdílení v levé dolní části a klepněte na tlačítko Přidat do General Album. Klepnutím vyberte album nebo vytvořit nový.

Nebo můžete zvolit kopírovat Icloudový odkaz z menu Sdílení a vytvořit webovou galerii se schopností stahování, která bude k dispozici 30 dní. A pak jednoduše odešlete odkaz e-mailem nebo prostřednictvím zpráv.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS