Jak synchronizovat iPhone s androidem. Pokud nový smartphone není aktivován

Jak přenášet kontakty s iPhone na Android

Jablečné smartphony mají velkou popularitu v moderním světě, ale telefony s Androidem nejsou zaostávány. A zde při přepnutí na nové zařízení, uživatel čelí malým potížím, například. Přenos telefonního seznamu. Udělejte to ručně dlouhé a obtížné, ale ne každý ví, jak přenášet kontakty z iPhone automaticky na Android automaticky, aniž by trávili čas a sílu.

Existuje velmi mnoho metod pomocí různých pomocných programů a služeb. Ale předpokladem je přítomnost účtu Google a Apple ID účtu. V mnoha případech budeme potřebovat přístup k PC, protože je možný i vysoce kvalitní přenos kontaktu.

Tip: Nezapomeňte vždy obsahovat synchronizaci kontaktů, bude ušetřit z další ztráty důležitých čísel a problémů s převodem.

Stále nastavte zařízení se společnou poštou, například mymail. Název ne vždy povolit operace na „konkurenčním“ operačním systémům.

Proč je to potřeba?

Vzhled takového nástroje naznačuje dávno. Dříve, oficiálním způsobem, jak převést informace z jednoho systému do druhého, který byl nabízen společnost Google, bylo uložit záložní kopii všech dat z iPhone na „Disk Google. Poté museli být staženi do Android-Smartphone.

synchronizovat, iphone, androidem, pokud

Namísto ručního přenosu záloh bude Google poskytovat efektivnější a pohodlnější způsob. zvýrazněnou aplikaci. Koneckonců, navzdory skutečnosti, že „Disk Google“ pracuje na IOS, vzhledem k charakteristikám systému, nebude možné nahrát významnou část dat do cloudu.

Podobná aplikace „ios“ je již k dispozici pro Apple. To vám umožní rychle a relativně bezproblémové s Androidem na IOS. Takový nástroj se zobrazí v Googlu.

Přepnutí na Android je stále ve vývoji a bude vydán pouze v App Store, protože není nutné ve službě Google Play: Mechanismus přijímání dat bude zabudován do výchozího systému Android. Stejně tak se organizuje pohyb do iOS, kde individuální žádost pro iOS není také ne.

synchronizovat, iphone, androidem, pokud

Kontakty

Pro přenos kontaktů v telefonu musíte připojit účet v ICLAD a povolit jim synchronizovat (Nastavení. ICLOUD. (Přihlaste se k účtu). Povolit kontakty). Nyní potřebují „vytáhnout“ z cloudu. k tomu do počítače otevřete www stránku.iCloud.KOM, my zadáme svůj účet dále. do položky Kontakty a zvolte potřebné kontakty.

Poté v menu kliknutím na tlačítko Převodovky vyberte bod VCard Export a soubor VCF s seznamu kontaktů bude načten do počítače. Nyní otevřete www stránku.Google.KOM / Kontakty v levém menu vyberte položku „Import Contacts“ a otevřete stažený soubor VCF (pokud již máte předběžnou verzi aktualizovaných „kontaktů“, ve kterém import nefunguje ještě, musíte seznam odhalit „Více“ v podobném menu. V něm vybrat import, po kterém budete požádáni, abyste šli do staré verze této služby). Poté zůstane pouze aktivovat synchronizaci kontaktu v nastavení nového smartphonu Android.

Jak používat přesun do iOS

Takže máte smartphone běží operačního systému Android a plánujete přenášet všechna data na iPhone. Před zahájením procesu kopírování se ujistěte, že jste následující:

 • Na smartphonu nainstalovaný OS není menší než Android 4.0;
 • Obě smartphony jsou připojeny k síti Wi-Fi;
 • Obě zařízení jsou připojena k síti pomocí nabíječky;
 • Na zařízení IOS existuje dostatečné množství volné paměti pro kopírování dat z smartphonu běží na Android.
 • Přenos dat z Android Smartphone se provádí na nový iPhone.
synchronizovat, iphone, androidem, pokud
  4. Po zobrazení nabídky naleznete kód na iPhone, vyberte možnost Přenos dat z Android. Pokračovat. Jakmile se na obrazovce iPhone zobrazí 10místný kód, na adrese Android-SmartPhone, klepněte na tlačítko Další a zadejte kód.
  5. Obě zařízení začnou proces konjugace. Jakmile bude iPhone a Android Smartphone předat postup konjugace, budete vyzváni k výběru, který typ dat plánujete kopírovat:

 • Účty Google;
 • Zprávy;
 • Kontakty;
 • Kalendář;
 • Photoffill.

Uvedení příslušných zaškrtávacích schránek můžete ponechat obě smartphony samotné a čekat na konec procesu kopírování. Doba trvání kopírování přímo závisí na množství dat, které jsou uloženy v paměti smartphonu běží Android. Během přenosu neotáčejte aplikaci, neodpojujte smartphony z Wi-Fi sítí a nabíječku.

Po dokončení přenosu budou všechna vybraná data úspěšně přenesena do paměti iPhone. Více informací naleznete na příslušné stránce oficiální stránky Apple.

Do záložek

Oficiální aplikace společnosti Apple pro migraci s Androidem na IOS. Svět se otřásl. Jak to použít? Během prezentace IOS 9 opakovaně zdůraznilo, že nyní přechod z platformy Android na IOS bude prováděn v několika kohoutcích. Za tímto účelem společnost připravila speciální přesun na aplikaci iOS, která by se měla objevit v aplikacích Google.

Převod hudby z iTunes

Můžete přenést skladby z iTunes do „Google Music“ Music Cloud.

 • Jsme přesvědčeni, že iPhone nebo iPad je zcela synchronizován s iTunes v počítači. V tomto případě bude všechna hudba z iTunes také uložena na počítači.
 • Stáhnout hudbu Download Manager Google.
 • Přihlaste se svým správcem účtu Google, po kterém v jednom kliknutí nést všechny hudební knihovny z iTunes ve společnosti Google. Postup je tak jednoduchý, že se vejde do 20 sekundového videa:

Standardní verze „Google Music“ je zdarma, ale dokončit nastavení, budete vyzváni k vytvoření peněženky Google. V budoucnu bude potřeba nakupovat ve službách Google.

Vytvořit zálohu dat starého smartphonu v účtu Google

Obvykle zálohování je povoleno ve výchozím nastavení Android, ale ne vždy. Takže ujistěte se, že všechny informace. kontakty, kalendář, poštu, nastavení, data aplikace. spolehlivě uloženy v účtu Google.

Otevřete „Nastavení“ → „System“ → „Pokročilá nastavení“ → „Zálohování“ na starém smartphonu. Ujistěte se, že je aktivováno přepínače „Stažení na Google Disk“ a v části „Účet“ zadanete požadovanou adresu. Poté klikněte na tlačítko „Start Kopírovat“ → „Pokračovat“.

Začne proces zálohování. Uloží data do vašeho disku Google „. Tato operace může zpozdit, zejména pokud jste dlouhodobě použili smartphone a mnoho dat se tam nahromadilo.

Po dokončení procesu můžete odložit starý smartphone.

Mimochodem, můžete se dostat do záložního panelu nejen z nastavení telefonu, ale také z disku Google. Chcete-li to provést, otevřete aplikaci a klikněte na ikonu se třemi vodorovnými čarami vlevo. Poté se přihlaste (Nastavení „→“ Zálohování a reset „. Dále je vše identické.

Spusťte příkaz „Přesunout data z Android“

 • Pokud je iPhone již aktivován, otevřete „Nastavení“ → „Hlavní“ → „Reset“ → „Vymazat obsah a nastavení“ a potvrďte vymazání dat.
 • Zapněte iPhone a klikněte na „Konfigurace manuál“.
 • Vyberte jazyk, Wi-Fi síť a postupujte podle nastavení Průvodce tipy.
 • Na obrazovce „Programy a Data“ klepněte na tlačítko „Přenos dat z Android“.

Přenos obsahu

 • Počkejte, dokud se na adrese Android-Smartphone neobjeví „Přenos dat“.
 • Vyberte, jaké informace musíte kopírovat.
 • Počkejte na konec přenosu obou zařízení.
 • Když se „přeneseno“ objeví na adrese iOS-gadget, klepněte na tlačítko „Pokračovat v nastavení iPhone„.

Více zařízení, dobré a jiné

Představte si, že máte dva smartphony Android, jednu tabletu na stejném Androidu a iPhone, které používáte čas od času. První dvě chytré jsou vaše pracovní koně: Jedním z nich je velký a výkonný Phable, který je vhodný pro použití v autě, druhý je poměrně jednoduchý malý přístroj, který je snadno umístěn v kapse kraťasy a doprovází vás, když jste vy jsou na vašich dvou. Tablet většinu času je doma, a používáte ji pro čtení knih, internet a pohyblivé postavy ve hře Hitman jít.

Skutečná pozice věcí, samozřejmě, může být odlišná, ale to je poměrně typický obraz pro technologické, a je ideální pro ilustraci všech problémů, které majitel sady gadgets tváří. Jaké problémy říkám? O divokém zvuku všech vašich miniaplikací pokaždé, když zpráva přijde e-mailem; O zmeškaných hovorech, když hovor jde do tohoto zařízení, které jste odešli doma; o potřebě vstát s měkkou pohovkou, když dostanete SMS, ležící s tabletem na měkké pohovce (Oh dobře, my všechny líné lidi); o potřebě předat hru na zařízení, kde jste ho začali hrát; O přistálené baterie opustila dům gadgetu (Koneckonců, pokračuje se probudit z každého dopisu nebo zprávy); O problému synchronizace Google kontaktu s iPhone.

Mohl bych pokračovat, ale to by mělo stačit k vysvětlení, proč jsem obecně napsal tento článek. Slibuji, že po přečtení, budete moci opravit všechny tyto problémy s časem, ale mnoho z nich bude vyřešeno.

Carddav

Další možností exportu kontaktů na smartphonu se systémem Android, pomocí Icloud Server a specializované aplikace CardDAV.

 • Na Android-Smartphone nainstalujte bezplatnou verzi aplikace CardDAV (stáhnout ze služby Google Play).
 • Spusťte aplikaci a v seznamu Účty vyberte CardDAV.
 • Jako server zadejte následující: P02-Kontakty.iCloud.com. Uživatelské jméno a heslo. data do účtu Apple ID. Klepněte na tlačítko NEXT.
 • Zadejte libovolný název účtu a nezapomeňte zaškrtnout políčko na položce, chcete-li synchronizovat pouze ze serveru do telefonu. Klepněte na tlačítko Dokončit.
 • Synchronizace Spustí a kontakty budou automaticky načteny do paměti smartphonu.

Myšlenka této metody je export kontaktů z Apple serverů. Po zkoumání nastavení aplikace CardDAV můžete povolit automatickou synchronizaci: Přidání nového kontaktu s iPhone, bude automaticky přidán do smartphonu s jiným operačním systémem.

Do záložek

Rychle, bez ztráty, různými způsoby. Unavený iPhone, chci změnit mobilní platformu nebo je potřeba druhého smartphonu založený na telefonu Android / Windows? Dnes vám řekneme, jak rychle přenášet kontakty s iPhone na Android (nebo jiném OS). Čtyři univerzální způsoby, jak pomoci při vývozu kontaktních knih. : Jak přenášet kontakty z Androidu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS