Jak synchronizovat iPhone s iPad. Jak se provede synchronizace

Jak synchronizovat iPhone nebo iPad na kabelu a Wi-Fi

Synchronizace s iTunes. proces přenosu knihovny iTunes (filmy, video, podcasty, fotky, obrázky, programy) na iPhone a iPad.

Navzdory tomu, že nedávno, jablko postupně přejde na skutečnost, že uživatel iPhone a iPadu může dělat bez počítače vůbec, zatímco video, hudba a fotografie jsou staženy prostřednictvím oficiální aplikace iTunes a synchronizační otázka zůstává relevantní.

Přeneste nejlepší iBooks synchronizovat iBooks mezi zařízeními

Chcete-li přímo synchronizovat iBooks mezi zařízeními, můžete se spolehnout na odborný přenos dat IOS, Fonetrans, má schopnost přenášet různá data IOS, včetně iBooks, s Mac / PC na iPhone / iPad / iPod nebo mezi zařízeními iOS.

 • Aiseesoft Fonetrans. Toto je profesionální nástroj pro synchronizaci dat iPhone, který umožňuje přenášet všechny typy dat iOS mezi zařízeními iOS, přesunout data z iPhone na Mac / iTunes a synchronizovat data z Mac na iPhone.
 • Synchronizovat knihy, fotky, hudbu, seznamy skladeb a t. D. S iTunes přímo v iTunes.
 • Přenos ibooks, kontakty, kalendář, fotky a t. D. S iPhone na počítači (Windows PC a Mac).
 • Přenos dat z počítače na iPhone, iPad nebo iPod.
 • Kompatibilní s iPhone, iPad a iPod s nejnovější verzí iOS, například iOS 12/11.

Krok 1 Start Ibooks Transfer

Poklepejte na tlačítko Stáhnout výše, abyste stáhli zdarma a nainstalujte tento výkonný datový software iOS do počítače. Poté jej spusťte a připojte zařízení iOS k němu pomocí kabelu USB.

Pozor: Pokud chcete synchronizovat iBooks mezi zařízeními iOS, musíte připojit obě zařízení do počítače.

Po úspěšném připojení, tento překlad iBooks automaticky zobrazí základní informace v údajích. Současně uvidíte, že všechny soubory iOS jsou uvedeny v kategoriích na levých ovládacích prvcích.

Klepněte na tlačítko Další vlevo a poté zkontrolujte podrobnosti v okně Právo prohlížení. Zde si můžete vybrat určité audioknihy, soubory PDF a další e-knihy, které chcete převést.

Krok 3 Synchronizace iBooks mezi zařízeními

Tento nástroj pro přenos Ibooks umožňuje přenášet e-knihy od zařízení iOS do počítače a naopak.

Synchronizace iBooks s Mac / PC na iPhone / iPad / iPod:

Kliknutím na tlačítko Přidat „importujte iBooks z počítače do zařízení IOS. Tato operace povede k přímému přenosu vybraných iBooks do zařízení iOS bez vymazání zdrojových dat.

Synchronizace iBooks s iPhone / iPad / iPod na Mac / PC:

Klikněte na „Knihy“ a uvidíte všechny e-knihy na zařízení iOS. Kliknutím na tlačítko „Exportovat do PC“ přenést tyto knihy do počítače.

Ibooks Synchronizace mezi zařízeními iOS:

Pokud chcete přenášet iBooks mezi zařízeními iOS, musíte vybrat knihy ve zdrojovém zařízení a klepněte na tlačítko „Exportovat do zařízení“ pro synchronizaci těchto knih s cílovým zařízením. Zde můžete zkontrolovat, jak číst ePUB knihy na iPad.

2 Way. Synchronizace fotografie přes fototreamu icloud

Existuje další provozní cesta, která od vás také nebere. Stačí konfigurovat přenos fotografií přes fotografický proud iCloud a vše. Podrobná instrukce je popsána níže, jak to udělat.

Otevřete aplikaci aplikace a hesla aplikace na iPhone. ICloud.

Zde klikněte na položku fotografie a aktivujte jezdec naproti funkci „Moje fotky miniatury“ a v případě potřeby naproti knihovně ICloud Media.

Je důležité, aby stejný účet Icloud je používán na vašem iPadu jako iPhone. Pak budou všechny fotografie automaticky zkopírovány do iPadu, pokud je k dispozici připojení Wi-Fi připojení a úložný prostor.

Synchronizační proces

Chcete-li usnadnit postup, stojí za to specifikovat v iTunes typ dat, které budou synchronizovat. Musíte se také ujistit, že aplikace iTunes je aktualizována na nejnovější verzi.

 • Tablet připojujeme pomocí USB kabelu z dodacího soupravy.
 • Otevřete iTunes a vyberte zařízení ze seznamu. Klikněte na to. Nyní přejděte na kartu Přehled pod nastavením a zobrazte tlačítko „Synchronizace“ dolů. Klikněte na Ney.
 • Pokud si přejete, můžete se rozhodnout synchronizovat pouze některé typy dat (například Audioknihy, fotografie nebo podcasty), nebo, naopak odstranit známky z jednotlivých položek.

Skutečný mobilní expert! On píše užitečné články a pokyny pro mobilní motivy jednoduchým a srozumitelným jazykem, dává správně a zanechal nejvíce. Sledování sekce „Články a LifeHaki“.

iPhone Sync s iPad přes iTunes

Připojte iPhone a iPad do počítače pomocí kabelu USB.

Spusťte iTunes, a uvidíte, že bude zároveň zjistit váš iPhone a iPad.

Klepněte na tlačítko Zpět NOW pro zálohování iPhone pomocí iTunes.

A poté přepněte do iPadu, klepněte na tlačítko „Obnovit zálohování“ pro synchronizaci obsahu iPADu.

První metoda: Jak synchronizovat iPhone s novým počítačem prostřednictvím iTunes

iTunes je široce používán pro zálohování téměř všech dat z iPhone, iPadu a iPod do počítače. Můžete také obnovit zálohování iTunes po náhodném vymazání nebo ztrátě dat na vašem iPhone. Při použití nového počítače pro synchronizaci iPhone můžete postupovat podle níže uvedených pokynů pro synchronizaci hudby iPhone s novým počítačem bez vymazání. Musíte si pamatovat, že pouze pokud vytvoříte zálohu hudby v novém počítači, můžete to udělat bez vymazání všech dat na iPhone.

Krok 1 Přesuňte knihovnu iTunes na externí disk ze starého počítače

Přesuňte iTunes média na externí disk ze starého počítače, abyste mohli kopírovat do nového počítače. Obvykle můžete použít jednotku USB flash pro kopírování souboru iTunes (poznamenejte si, že musíte kopírovat všechny soubory iTunes, a nikoli jeden nebo více souborů knihovny.). Chcete-li určit umístění mediálního souboru iTunes, použijte následující odkazy:

Systém Windows XP: C Dokumenty a Nastavení Vašeho uživatelského jména Moje hudba \ t

Systém Windows Vista: C Uživatelské jméno Uživatelské jméno \ t

Windows 7/8/10: C Uživatelské jméno Moje hudba \ t

Krok 2 Autorizujte nový počítač v iTunes

Stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi iTunes pro stolní počítač do nového počítače. Klikněte na „Store“ v menu a vyberte „Automatické autorizaci tohoto počítače“ Chcete-li se přihlásit, pak se musíte přihlásit v obchodě iTunes, určovat ID a heslo Apple.

iTunes vám řekne, kolik počítačů jste autorizovali na iTunes. Upozorňujeme, že Apple umožňuje plně autorizovat pouze 5 počítačů MAC a PC.

Krok 3 Přeneste soubor iTunes na ploše na nový počítač

Přejděte na „Upravit“ Nastavení „“ Advanced „označte dvě parametry:“ Uložte složku iTunes Media Organized „a“ Kopírovat soubory do složky iTunes Media Po přidání do knihovny „Klikněte na“ OK „pro uložení změn pro nalezení iTunes \ t Umístění zálohování a přetažení souborů do složky iTunes Media v novém počítači.

Krok 4 Synchronizace zálohování iPhone ze starého počítače do nového

Poté restartujte iTunes a zjistíte, že jste přesunuli skladby iPhone ze zálohy starého počítače do nového počítače.

Krok 5 Kombinujte oba hudební soubory v novém počítači

Pokud nechcete odstranit existující zálohování v kroku 2 v novém počítači, můžete jej synchronizovat do kopírované zálohy v kroku 3. Klepněte na soubor iTunes. Uvidíte, že bude přidána do knihovny iTunes a zmizí v této složce.

Nyní můžete spustit iTunes poslouchat seznam stop, a zjistíte, že proces přenosu hudby z iPhone do nového počítače s iTunes úspěšně dokončena. Pokud vytvoříte zálohu iPhone v novém počítači, zjistíte, že nový počítač má přístup k zálohování iTunes ze starého počítače. Ačkoliv je tato metoda o něco složitější pro přesunutí synchronizace iPhone do nového počítače s iTunes, můžete vyzkoušet zdarma. Získá však také jeho omezení. Můžete přenášet knihovnu iTunes s iPhone do nového počítače, nezaznamenáte hudební soubory.

Jedním kliknutím pro iPhone Sync Poznámky k iPadu rychle

Tipard iPhone Transfer Ultimate. Vaše nejlepší volba, kdy musíte synchronizovat soubory mezi iPhone, iPad a iPod Touch. Všechny modely iPhone, včetně iPhone 12/11 / XS / XS / XR / X / X / X / 8/7 / SE / 6/5/4, iPad Pro / Air / Mini a IPAD 1/2/3/3/5 generace, jsou podporován. Takže můžete synchronizovat poznámky z libovolného iPhonu na iPadu bez omezení.

synchronizovat, iphone, ipad, synchronizace

Klíčové funkce iPhone pro aplikaci IPAD Notes Sync App

 • Kopírovat poznámky, hudba, videa, fotografie a další soubory na iPhone / iPad / iPod s jedním kliknutím
 • Přenos poznámek a další soubory iOS do počítače
 • Synchronizace souborů mezi zařízeními iOS přímo a zálohování v iTunes
 • Vysoká kompatibilita s iOS 15 a všemi populárními zařízeními iOS.

Jak synchronizovat poznámky s iPhone na iPad bez ICLAD

Připojte iPhone a iPad do přenosu iPhone

Zdarma ke stažení a instalace iPhone Transfer Ultimate. Spusťte jej a připojte svůj iPhone a iPad do počítače.

Vyberte soubory pro synchronizaci pro synchronizaci

Můžete vidět iPhone a iPad ikony uvedené na levém podokně. Vyberte iPhone jako zdroj pro export poznámek a další soubory na iPadu. Později klikněte na „Poznámky“ a vyberte samostatné soubory poznámek pro synchronizaci.

Začněte synchronizovat poznámky s iPhone na iPad

Klikněte na „Exportovat do seznamu“ a vyberte svůj iPad. Počkejte několik sekund a pak můžete přijímat všechny vybrané poznámky v iPadu bez ztráty dat.

Jak synchronizovat kontakty s iPhone na iPad přes ICLAD

Když hovoříme o přenosu kontaktů na iPadu s iPhone, kontaktujte synchronizaci s ICLAD. To je první metoda, která přijde na mysl. Nemusíte nainstalovat iTunes nebo cokoliv jiného na počítači Mac nebo PC, umožňuje synchronizovat kontakty s iPhone na iPad bez vodičů, když jsou zařízení připojena k Internetu.

Před kopírováním kontaktů iPhone na iPad, ujistěte se, že jste zadali stejný účet Icloud na iPhone a iPad. Klepněte na tlačítko ICLID Nastavení na iPhone a ujistěte se, že je povolena možnost synchronizace kontaktů. Pak se rozhodněte sloučit iPhone kontakty s ICLOUD databází. Poté opakujte stejný krok na nový iPad. Pak iCloud automaticky odloží kontakt s iPhone na iPad.

Je to opravdu snadné. Bohužel, ICLAD vám umožní převést pouze všechny kontakty z iPhone do iPadu a vaše původní kontakty na iPadu budou vymazány. Pro lidi, kteří dávají přednost synchronizaci pouze iPhone s iPad nebo udržet původní iPad kontakty. Možná budete muset zvážit další způsob.

Bez PC přes Wi-Fi, Bluetooth

Můžete dosáhnout požadovaného výsledku, připojením obou gadgetů na jednu síť Wi-Fi nebo Bluetooth. Chcete-li to provést, přejděte na nastavení, zadejte typ připojení a zadejte heslo.

Přes bleskovací kabel

 • Nainstalujte požadovaný software na počítači, otevřete program.
 • Připojte obě gadgety do počítače. Použijte bleskový kabel.
 • Klikněte na název zařízení v počítači, vyberte požadovaný typ dat. Pak zadejte ty z nich, které chcete synchronizovat. Přejít na „Export B“ a implementovat tento proces předem určením cílového zařízení.

Takto můžete dosáhnout synchronizace iPhone s iPadem. Tyto možnosti jsou charakterizovány rychlostí a rozsáhlým rozložením. Zařízení můžete použít jak s počítačem a nezávisle.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS