Jak synchronizovat iPhone s počítačem přes iTunes. Párování produktů Apple

Jak synchronizovat data přes iTunes

Úroveň obtížnosti: Pro začátečníky. V tomto článku budeme hovořit o synchronizaci mobilních zařízení na IOS s počítačem. Budete potřebovat zařízení se systémem Apple IOS operačního systému, počítač s iTunes nainstalovaný, Apple ID účtu a úplným kabelem USB-blesk.

První synchronizace musí dokončit „přes drát“, takže první věc by měla být připojena k vašemu smartphonu, přehrávači nebo tabletu s počítačem pomocí dodaného blesku, který je dodáván, stejně jako otevřený na pc iTunes. V něm by se měl zobrazit dialogové okno s otázkou o tom, zda chcete tento počítač povolit přístup k informacím „v zařízení. Samozřejmě to je to, co chceme, takže stiskneme tlačítko „Pokračovat“. Podobné okno o důvěře v počítači se otevře na samotném zařízení, mělo by být vybráno v něm „Důvěra“.

Nyní je připojení nainstalováno a přístroj se zobrazí na bočním panelu v přístroji. Kliknutím na něj pomocí tlačítka myši spadáte do okna ovládání gadget, skládající se z několika záložek, z nichž první. „Posouzení“.

Jak připojit iPhone k počítači přes USB?

Zpočátku spusťte iTunes, pak připojte gadget s počítačem přes USB kabel. Během připojení se program zobrazí váš gadget Apple, a pokud tento postup prochází iTunes poprvé, nápis „Chcete-li vyřešit“ na displeji PC. Klikněte na tlačítko Pokračovat.

Dále bude software také požádat o podobnou odpověď a od svého gadgetu. Budeme pokračovat, iPhone se vás zeptá, zda chcete důvěřovat tomuto počítači a připojit dvě zařízení. Pokud je telefon zablokován, bude to muset odemknout. Otázka Odpověď „Trust“.

Poté bude nutné povolit počítač, aby váš přístroj zřídil důvěryhodné vztahy s ním. Chcete-li to provést, vlevo v horní části okna programu vyberte možnost „Účet“. Dále v rozevírací nabídce vyberte „Autorizace“. Poté si vyberte „Autorizovat“.

Zobrazí se nové okno, kde uživatel musí zadat uživatelské jméno s heslem z iPhone. Děláme to.

Takže gadget zobrazí, kolikrát jste autorizoval počítač s telefonem.

Mírně pod menu, uvidíte znamení jako iPhone. Klikněte na tuto ikonu.

Na monitoru se zobrazí okno, s níž budeme telefonovat telefon. V levém sloupci vidíme menu řízení vpravo, program zobrazí informace z vybrané menu.

Pokud se například obrátíme na menu „Programy“, můžeme konfigurovat obrazovku telefonu, přidat nový software nebo odstranit staré.

Pomocí menu „Hudba“ je možné přenášet slušný počet hudebních stop, které iTunes obsahuje. Také můžete přenášet správné seznamy skladeb.

V nabídce „Review“ bloku „Zálohování“ můžete odkazovat na příkaz „Tento počítač“ přes příkaz. V tomto případě začne počítačové iTunes vytvářet zálohu systému telefonu. Toto je velmi pohodlná věc, jako v případě selhání iPhone, můžete jednoduše moci kreslit zálohování dat a neexistují žádné problémy. Kromě toho je tato funkce užitečná, pokud chcete pouze přenést všechna data ze starých na nový telefon.

Druhou metodou: Jak synchronizovat iPhone s počítačem pomocí Fonetrans (bez ztráty dat)

Chcete-li se ujistit, že všechny vaše iPhone data nebo zálohování iTunes na nový počítač jsou bezpečné, ukážeme vám druhou metodu synchronizace iPhone na nový počítač s Fonetrans, Fonetrans. Jedná se o jednoduchý nástroj pro zálohování iPhone do nového počítače. To vám umožní synchronizovat hudbu, fotky, videa, kontakty, SMS a T. D. S iPhone na nový počítač v pouhých třech krocích. Za prvé, musíte tento program stáhnout zdarma.

Krok 1 Nainstalujte a spusťte tento nástroj pro přenos IOS v počítači. Připojte svůj iPhone pomocí kabelu USB k počítači.

Krok 2 Vyberte data iPhone, která chcete synchronizovat s novým počítačem. Zde si můžete vybrat média a fotografie pro přenos hudby a fotografií do nového počítače.

Krok 3 Po výběru souborů pro zálohování do nového počítače klepněte na tlačítko „Exportovat do“ Exportovat do PC „pro synchronizaci iPhone s novým počítačem. Chcete-li přenést kontakty z iPhone do nového počítače, musíte kliknout na „Importovat / Export“ „Exportovat vybrané / všechny kontakty“ pro výběr jednoho formátu pro uložení záložní kontakty na nový počítač.

Ve srovnání s prvním způsobem zjistíte, že tato metoda je jednodušší než výše popsaná výše. Synchronizace iPhone s novým počítačem. Získejte způsob, jak to zkusit sami. Tento program také umožňuje přenášet soubor z počítače na iPhone taky.

Chcete kopírovat data iPhone na PC / Mac? Je to jednoduché. Tento článek vám ukáže, jak vytvořit zálohování souborů pro iPhone v počítači.

Můžete vytvářet záložní kopie iPhone kontaktů pomocí iTunes, Icloud, Fonelab a Fonetrans. Tyto způsoby předložíme podrobně.

Vše, co je nového o iPhone X a iPhone 8, potřebujete aktualizovat svůj iPhone, který musíte udělat, než se přesunete do nového iPhone a t. D., Nacházející se zde.

Chcete přenášet některá data mezi iPhone a iPad? Tento článek ukazuje efektivní způsoby synchronizace iPhone s iPadem.

Jak vymazat aplikaci mezipaměti na iPhone? V tomto příspěvku se zobrazí, jak vyčistit mezipaměť aplikací na iPhone.

iPhone nesynchronizuje hudbu / playlist / kalendáře s iPhone pomocí iTunes? Nebo nesynchronizovat fotografie z Mac? Najděte důvody a opravte problémy v tomto příspěvku.

Synchronizace videa a jiného obsahu

Máte potřebu nahrát z počítače do videa Smartphone? To znamená, že chcete spustit program iTunes, v položce „Přehled“ uložit video soubory, které potřebujete (pokud jste dříve nainstalovali přehrávač médií „Quick Time“, můžete je nejprve zobrazit), dejte krabici další Chcete-li „synchronizovat filmy“, označte soubory a klikněte na tlačítko „Použít. Počkejte, až skončí synchronizace. Nezapomeňte, že postup může zabírat až 15 minut, protože objem přenášených souborů je obvykle velký.

Stejným způsobem je vhodný pro stahování jiného obsahu na iPhone. klipy, podcasty, filmy, e-knihy.

Co dělat, pokud iPhone nebude synchronizovat hudbu?

Pokud přesně opakujete všechny popsané kroky, ale na iPhone ještě nejsou žádné nové stopy, pak je problém 90% spočívá v následujícím textu: Synchronizace není aktivována na kartě „Hudba“. Přejděte na tuto kartu a zaškrtněte políčko vedle „Synchronizovat hudbu“:

Můžete si vybrat nejvhodnější verzi synchronizace dvou: Při přenosu dat do iPhone, buď všechny stopy bez analýzy („Všechna média“) nebo jednotlivá alba, seznamy skladeb, skladby specifických performerů („oblíbené playlisty“ ).

Zde můžete konfigurovat synchronizaci, takže klipy a hlasové nahrávky jsou kopírovány společně s skladbami na iPhone.

Jak vytvořit synchronizaci iPhone s Wi-Fi počítačem?

Chcete-li synchronizovat iPhone a počítač, nemusíte nutně připojit zařízení pokaždé pomocí kabelu USB. Stejně jako výměna dat přes ICloud v bezdrátovém režimu můžete nastavit stejný způsob přenosu souborů do iTunes v několika krocích.

 • Pomocí kabelu připojte telefon, jak je popsáno dříve, přihlaste se do „Nastavení“ programu a v části „Parametry“ instalace zaškrtnutí políčka „Synchronizace s tímto iPhone pomocí Wi-Fi“.

Nyní mohou být data vyměněna v celém pokrytí domácí sítě; Mělo by jen pamatovat, že taková synchronizace vede k výrazně brzy vypouštět iPhone nebo iPadu.

Proces přenosu dat mezi iPhone a počítačem nebere moc času a je k dispozici nejen přes kabel USB, ale také prostřednictvím Wi-Fi. Chcete-li to provést, musíte nakonfigurovat program iTunes.

Odstraňte chybu „mimo rozsah“, když spustíte hru

Někdy může uživatel setkat s oznámením „mimo rozsah“, když začnete hru. Jak to opravit a proč se tato chyba objevila, přečtěte si v tomto článku.

Vytvoření databáze v MS Access 2007: Krok za krokem

V moderním světě potřebujete nástroje, které by bylo dovoleno ukládat, systematizovat a zpracovávat velké množství informací, s nimiž je obtížné pracovat v aplikaci Excel nebo Word. Podobné sklady se používají.

Jak hodit fotografii z iPhone do počítače

V Apple se pokusil zavřít operační systém z intervence od uživatele, který to učinil nejbezpečnější OS, ale zároveň způsobil.

‚Data-Post_ID = „28366“ Data-user_id = „0“ Data-IS_NEED_LOGGED = „0“ DATA-IS_NEED_LOGGED = „0“ DATA-DECOM_COMMENT_SINGLE_TRANSLATE = „Komentář“ Data-Decom_Comment_twice_translate = „Komentáře“ Data-Decom_Comment_plural_translate = „Komentáře“ \ t Data-Multiple_Vote = „1“ Data-Text_Lang_Comment_deleted = ‚Komentář Remote‘ Data-Text_lang_edited = „Upraveno v“ Data-Text_lang_delete = „Smazat“ Data-Text_lang_Not_zero = „není null“ Data-text_lang_required = „Toto je povinné pole.“Data-Text_lang_Checked =“ Označte jeden z položek „Data-Text_Lang_Completed =“ Provoz Dokončeno „Data-Text_lang_Items_deleted =“ Objekty byly odstraněny „Data-Text_lang_Close =“ Zavřít „Data-Text_lang_Loading =“ Stáhnout. „

Synchronizace přes iTunes

Synchronizace iPhone s počítačem přes iTunes je nejslavnějším a nejstaršícím způsobem, jak si vyměnit obsah mezi zařízeními. Tento program je univerzální ukládání celého obsahu mobilního zařízení v samostatném adresáři v počítači. Při připojování smartphonu nebo tabletu k počítači lze všechny soubory z počítače zkopírují do telefonu. Proces je jednostranný a nic není možné v opačném směru. Co přesně můžete synchronizovat?

 • Aplikace a hry;
 • hudba a vyzvánění;
 • Fotografie a video;
 • Audioknihy;
 • podcasty;
 • Tréninkový obsah s iTunes U;
 • Záložky vestavěné prohlížeče;
 • e-knihy a dokumenty;
 • Kalendáře a kontakty.

Stojí také za vzhledem k tomu, že zařízení iOS bude moci synchronizovat pouze s jedním počítačem, takže když se rozhodnete pro připojení k jinému, všechna data budou nahrazena informace z nového počítače. Nepříjemný? Pak můžete využít dalších programů, o kterých budeme mluvit níže. Kromě toho důrazně doporučujeme synchronizovat kontakty a kalendáře prostřednictvím ICLAD, aby se zabránilo ztrátám.

synchronizovat, iphone, počítačem, přes

Drátové připojení

Nejvíce vysokorychlostní způsob, jak synchronizovat iPhone s počítačem přes iTunes je připojení USB. Následovat naše instrukce.

 • Připojte mobilní gadget k počítači pomocí dodaného blesku k USB kabelu. Kabel musí být originální nebo alespoň certifikován.
 • Spustit aktualizaci na nejnovější verzi iTunes.
 • V levém horním rohu uvidíte ikonu svého gadgetu. Klikněte na to.
 • V levém sloupci se zobrazí nabídka „Nastavení“. S ním si můžete vybrat, co chcete synchronizovat, stejně jako umístění zálohování, aktualizujte firmware a mnohem více.
 • Klepněte na tlačítko Synchronizace a počkejte na proces.
synchronizovat, iphone, počítačem, přes

Upozorňujeme, že automatická synchronizace je aktivována ve výchozím nastavení. Co to znamená? Nemusíte běžet nic ručně, protože výměna dat začne ihned po detekci iPhone. Ale v určitých případech může být například nepohodlné, například, kdy chcete stáhnout obsah, který si stáhnete poměrně zřídka.

Chcete-li zakázat automatickou synchronizaci, v iTunes v levém sloupci v záložce Přehled, deaktivujte položku „Synchronizace automaticky“, pokud je připojen iPhone „.

Bezdrátové připojení

Pokud jste příliš líní, abyste neustále připojili iPhone přes kabel, můžete simultánizovat přes Wi-Fi. Pravda, připravena pro rychlé vybití a pomalejší rychlost výměny dat. To bude zvláště patrné při přenosu velkých souborů.

Při příštím stačí povolit iTunes, a na iPhone přejděte na nastavení. hlavní. synchronizace s iTunes na Wi-Fi. Kromě toho, pokud neodstraníte klíště s automatickou synchronizací, automaticky se spustí, když iTunes spustí a připojují k jednomu síti Wi-Fi.

Jak opravit iPhone, který nelze synchronizovat s iTunes

Po upgradu na IOS 12 nemohu simultánizovat iPhone 6 s iTunes, i když jsem si stáhl a nainstaloval nejnovější verzi iTunes.

Jeden uživatel iPhone 6 si stěžoval na fórum Apple o problému synchronizace iTunes. V tomto případě si můžete myslet, jak připojit iPhone k iTunes pomocí iTunes. Tak jak synchronizovat iPhone s iTunes bez iTunes? A tady bychom Vám doporučili seriózní a flexibilní nástroj pro přenos iPhone s názvem Fonetrans vám. To je ideální alternativa k iTunes, což vám pomůže synchronizovat iPhone. Nyní stáhněte a nainstalujte přenos dat iPhone do počítače a postupujte podle následujících pokynů, abyste se naučili, jak synchronizovat iPhone s iTunes pomocí Fonetrans.

1 Připojte svůj iPhone k počítači přes USB a spusťte iPhone v ITunes Transfer.

Po instalaci aplikace do počítače jej spusťte a připojte iPhone k počítači přes USB kabel.

Když program rozpozná váš iPhone, klikněte na „v iTunes“ v dolní části hlavní Inteeisu. Rychle skenuje váš iPhone. Poté klikněte na tlačítko Start pro přenos hudby, melodií, filmů, televizních pořadů atd. D. S iPhone na iTunes. Nakonec klikněte na „OK“.

V tomto článku diskutujeme především několika účinnými způsoby synchronizace iPhone s iTunes. Doufám, že vám tento článek pomůže. Pokud máte stále dotazy, neváhejte opustit své komentáře níže.

Sledujte tento článek, abyste zjistili, jak snadné je synchronizovat iPad s iTunes.

Vše, co je nového o iPhone X a iPhone 8, potřebujete aktualizovat svůj iPhone, který musíte udělat, než se přesunete do nového iPhone a t. D., Nacházející se zde.

V tomto článku budeme říct o dvou způsobech, jak zvýšit objem souborů MP3 na počítači a na internetu.

Přečtěte si tento článek, abyste zjistili, jak synchronizovat kontakty s iPhone na iPad.

Jak odstranit Jailbreak iPhone 7/6/5/4 Běh IOS 12, IOS 11, IOS 10, IOS 9 a T. D. Tento post nabízí 3 způsoby, jak odemknout iPhone s obnovou nebo bez něj.

Jak vymazat aplikaci mezipaměti na iPhone? V tomto příspěvku se zobrazí, jak vyčistit mezipaměť aplikací na iPhone.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS