Jak synchronizovat Xbox jeden řadič s konzolou.

Udělejte více: Co dělat, pokud váš řadič Xbox není připojen. 2022

Wireless Xbox jeden regulátor je skvělý, ale v důsledku přestávky ve středu hry, saje všechny potěšení přímo z místnosti. Dobrou zprávou je, že většina problémů, které mohou vést k tomu, že Xbox jeden regulátor nebude připojit nebo způsobit odmítnutí připojení je poměrně snadné opravit. A dokonce i v nejhorším případě můžete vždy otočit bezdrátový regulátor do kabelového ovladače pomocí kabelu Micro USB.

Nejlepší způsob, jak zjistit, proč váš regulátor nefunguje správně. Zeptejte se sami sebe následující otázky a pak si přečtěte dále najít řešení, které bude s největší pravděpodobností pracovat:

 • Regulátor vyšel z rozsahu?
 • Opustil jste regulátor neaktivní více než 15 minut?
 • Snažíte se připojit více než osm regulátorů?
 • Jsou slabé baterie?
 • Máte mikrofon nebo headset připojený k regulátoru?
 • Může zásah jiného bezdrátového zařízení?
 • Připojil jste regulátor do jiné konzoly?
 • Je požadována synchronizace regulátoru?
 • Musím aktualizovat regulátor?

Metoda 1: Zkontrolujte stav vašeho řadiče

Měli byste zkontrolovat základní stav vašeho řadiče a zjistit, zda existuje jakýkoliv emise, který problém způsobí.

1) Zkontrolujte stav připojení řadiče: Zkontrolujte, zda je bezdrátový ovladač dostatečně blízko k konzole. Ujistěte se, že neexistují žádné objekty (např. Bezdrátový směrovač nebo mikrovlnný trouba) nebo USB nebo bezdrátová zařízení (například headset nebo headset nebo flash disk), které mohou interferovat ve spojení.

2) Zkontrolujte stav baterie regulátoru: Zkontrolujte, zda nejsou baterie vyčerpány. Pokud je váš regulátor spuštěn nízký výkon, nabíjete nebo vyměňte baterie a zjistěte, zda tento problém vyřeší.

Metoda 2: Znovu synchronizujte svůj regulátor

Pokud používáte bezdrátový regulátor, můžete zkusit znovu synchronizovat řadič Xbox jeden na konzoli opravit problémy s připojení.

1) Stiskněte tlačítko Připojit na konzole.

Na Xbox One S je tlačítko Connect malé kruhové tlačítko na přední straně konzoly. Na jiných verzích Xboxu je na boku kolem rohu z diskového podnose.

2) Stiskněte a podržte tlačítko Připojit na zadní straně regulátoru, dokud bliká tlačítko Xbox. Po několika sekundách můžete vidět, že se přepne zpět na pevné světlo, což znamená, že je znovu synchronizován.

Pokud tato metoda funguje pro vás, připojení mezi regulátorem a konzolou se obnoví.

Pokud máte kabel Micro USB, můžete spárovat svůj kabel Xbox jeden kabel a konzolu.

1) Zapojte kabel do portu USB na Xbox a připojte se s regulátorem.

2) Stiskněte a podržte tlačítko Xbox na regulátoru, chcete-li je synchronizovat.

Zkontrolujte, zda se váš regulátor může připojit k konzole nebo ne. Kabel můžete odpojit po celém procesu.

Metoda 3: Power Cycle vaše konzole

Power Cyklistika Vaše konzola znamená plně restartování konzoly. Může opravit nějaké problémy korupce ve vaší konzole, stejně jako připojení regulátoru. Pro napájení konzoly:

1) Stiskněte a podržte tlačítko Xbox na konzole, dokud se zcela vypne. (Může to trvat asi 10 sekund.)

2) Stisknutím tlačítka Xbox zapněte konzolu.

3) Zkontrolujte a zkontrolujte, zda se řadič může připojit k konzole.

Metoda 4: Aktualizujte software regulátoru

Problém může nastat, pokud je software regulátoru nesprávný nebo zastaralý. Můžete aktualizovat software řadiče, abyste zjistili, zda může vrátit připojení regulátoru. Udělat to tak:

1) Připojte regulátor ke konzole pomocí kabelu USB.

2) Přihlaste se do služby Xbox Live.

3) Stiskněte tlačítko MENU na ovladači a potom vyberte Nastavení.

4) Vyberte příslušenství zařízení.

5) Vyberte regulátor, který používáte.

6) Vyberte aktualizaci.

7) Zvolte Pokračovat.

8) Počkejte, až konzola dokončí proces aktualizace. Potestte, otestujte svůj regulátor a zjistěte, zda je problém nesynchronizace pevný.

Metoda 5: Ovladače regulátoru nejsou nainstalovány

V systému Windows 7 a 8.X, Xbox jeden regulátor je známo, že selhává automatický instalaci ovladače.

To je dobře zdokumentovaná a je způsobena nedostatkem řidičů s těmito operačními systémy. To také nepomáhá problémy s detekcí ovladače Windows Update. Standardní regulátor nabízí dva možnosti ovladače:

Poznámka: Oprava problému ruční instalací ovladače vyžaduje oprávnění správce. Uživatelé budou potřebovat heslo správce, aby tento problém vyřešil.

Ruční oprava

 • Plugin regulátor. Pokud se automatická instalace ovladače nezdaří, přejděte na další krok.
 • Otevřete správce zařízení a najděte regulátor. To se obvykle nachází pod periferními zařízeními Xbox (Legacy) ve Windows 7 a 8.X Systémy.
 • Vyberte kartu ovladače.
 • Klepněte na tlačítko Aktualizovat ovladač.
 • Zkuste použít vyhledávání automaticky pro aktualizovaný software ovladače. Pokud to nefunguje, přejděte ke kroku 6.
 • Pokud to nefungovalo, stáhněte si ovladač Frosoft. Dejte to na místo, kde jej můžete snadno najít na vašem počítači. Jakmile je staženo, vyberte možnost Procházet počítač pro software ovladače a ručně vyberte ovladač.
synchronizovat, xbox, jeden, řadič

Pokud jste to udělali správně, váš regulátor SHLD nyní pracuje.

Automatická instalace

Nejjednodušší způsob, jak pro nezkušený uživateli vyřešit tento problém, je použít.EXE balíček, který zkopíruje požadované soubory do počítače, který byl vydán v roce 2012.

Tento řidič je starší, ale je zabalen do balíčku, který je snadno pochopitelný. Tento ovladač již není hostován společností Microsoft, stejně jako nyní načíst ovladač přes Windows Update.

Poznámka: Tento ovladač je starší. Některé hry nemusí fungovat správně, dokud nebude aktualizováno ve Správci zařízení.

Pouze Xbox One a Series X a S regulátory

Nyní byste měli být schopni odpovídat řadiči Xbox One nebo Xbox Series X a S s jakoukoliv kompatibilní konzolou, počítačem nebo smartphone.

Máte-li starý bezdrátový ovladač Xbox 360, budete potřebovat bezdrátový přijímač s pevným přístupem k spárování ovladače s PC. Kabelové řadiče Xbox 360 jsou připojeny a provozovány přes USB.

Přemýšlejte o koupi Xbox Series X nebo S? Před nákupem zjistěte vše, co potřebujete vědět o další generaci Xbox.

Příliš mnoho her gamepads

Problém: Xbox Člověk může mít kdykoliv připojen pouze osm regulátorů. Pokud se pokusíte synchronizovat další řadiče, nebude fungovat.

Oprava: Pokud již máte osm připojených gamepad, musíte vypnout alespoň jeden z nich stisknutím tlačítka Xbox na regulátoru a výběrem ovladače na obrazovce televizoru.

synchronizovat, xbox, jeden, řadič

Inaktivita Controller

Problém: Aby se zabránilo vybití baterie, jsou Xbox jedno regulátory navrženy tak, aby vypínaly po 15 minutách nečinnosti.

Korekce: Stiskněte tlačítko Xbox na regulátoru a musí znovu připojit a synchronizovat. Pokud nechcete, aby byl v budoucnu odpojen, stiskněte od času na čas na jedno tlačítko na regulátoru nebo zajistěte jeden z analogových joysticky.

Prevence vypnutí Xbox One Gamepad nebo dotek analogového joysticku povede k rychlejšímu vybití baterie.

Jak připojit bezdrátový adaptér Xbox pro Windows

Tento proces je stejně jednoduchý jako připojení přes USB kabel. V zásadě je totožná s procesem připojení regulátoru do konzoly Xbox.

Vložte bezdrátový adaptér Xbox do portu USB.

Zapněte Xbox One Gamepad tím, že držíte tlačítko průvodce ve středu případu. Nyní stiskněte malé tlačítko Sync v horní části regulátoru, dokud tlačítko průvodce nezačne blikat.

Stiskněte malé tlačítko na straně bezdrátového adaptéru a uchovávejte prst během několika sekund. Pak se podívejte na tlačítko průvodce. Když přestane blikat, jste připojeni.

Co je „streaming“?

Streaming hry nebo streamování. Toto je možnost hrát na Xbox One Prefix, když jste pryč od konzoly. Tyto obrázky a zvuk jsou vysílány na internetu na počítači se systémem Windows 10 na palubě, které si vyberete.

Streamování dostal velkou distribuci za posledních 10 let. Sony má podobnou službu s názvem PS nyní. Díky možnosti streamování můžete hrát své oblíbené hry, kde chcete (hlavní věc je, že zařízení je připojeno k Internetu). Během hry je tablet nebo PC monitor v podstatě stává herní obrazovkou. Planeta hrají obzvláště vhodné. S ním se můžete pohybovat po místnosti, jak chcete.

Jak synchronizovat Xbox jeden regulátor

Pokud dáváte přednost, můžete také připojit kabel Micro-USB kabelu do služby Xbox a připojte jej k regulátoru a stiskněte tlačítko Xbox pro synchronizaci. Pracuje také na synchronizaci vašeho řadiče Xbox jeden s PC

Pokud párování nefunguje, zkuste následující tipy:

 • Pokuste se nahradit baterie v regulátoru. Pokud používáte baterii, ujistěte se, že je nabitá.
 • Při synchronizaci uchovávejte regulátor v blízkosti konzoly.
 • Odpojte všechna jiná bezdrátová zařízení, jako jsou mikrovlny nebo notebooky, vedle Xbox a řadiče, aby se snížily rušení.
 • Restartujte konzoli podržením tlačítka Xbox na předním panelu systému po dobu 10 sekund.
 • Všimněte si, že do systému může být připojeno pouze osm regulátorů.
synchronizovat, xbox, jeden, řadič

Dáváte přednost použití bezdrátové metody nebo vodiče pro synchronizaci regulátoru? Jaké hry pro Xbox, který jste nedávno hráli? Napište nám v komentářích!

Jak připojit jeden řadič Xbox přes USB

Můžete také připojit řadič Xbox jeden řadič do konzoly Xbox One nebo na počítač přes USB, a to je velmi jednoduchý dvoukrokový proces:

 • Připojte kabel Micro USB k portu v horní části regulátoru. Přístav je vedle tlačítka připojení.
 • Druhý konec kabelu USB připojte k počítači Xbox jeden nebo PC.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS