Jak udělat fotoaparát jako na iPhone. Fotit přes kapku vody

nejlepších fotoaparátů pro iPhone, které vám pomohou vynikající fotografie

Můžete se pokusit najít výkonnější aplikaci fotoaparátu, aby se lepší fotografie namísto použití originální aplikace pro iPhone Camera. Můžete však zažít potíže při hledání různých aplikačních aplikací. Jaká aplikace pro fotoaparát bude nejlepší pro iPhone? Zde představíme 15 nejlepších kamer pro iPhone a doufám, že najdete nejvhodnější z těchto aplikací doporučení.

15 nejlepší fotoaparáty pro iPhone

Jak fotografovat iPhone: 20 možností, které každý

Je pravda, že většina z nás fotografuje nebo střílí video, jen chytit okamžik, aniž by přemýšlel v tuto chvíli o tenkých nastaveních. Iphone obrázky dělají chladné, ale mohou být ještě lepší! A pomáhat vám naučit se dělat vynikající fotografie a videa, dáme několik tipů pro uživatele, kteří se seznámí pouze s fotoaparátem iPhone a kdo nemá čas experimentovat s nastavením. Stačí však studovat několik jednoduchých technik a vaše fotografie a videa budou jasnější, lépe osvětlené a výsledek se zlepší s každým novým pořízeným.

Fotoaparát“ v iPhone má jednoduchý a vyložený Inteeis a vysokou rychlost. Některé užitečné funkce však byly poněkud vysazeny vývojáři. Řekneme o nich.

Jak povolit režim portrétu na starém iPhone

Před několika lety vypadala teorie pracovních míst docela vhodné. Nicméně, dnes stále více uživatelů je nucen jít do kamer třetích stran při hledání něčeho lepšího. Potřeba rozšířeného seznamu nastavení, která bude dána pravidelný „kamera“ jednoduše nemůže. Oleje v ohni se nalil a vývojáři, kteří dodávají své aplikace dalšími funkcemi dostupnými pouze na vlajkové lodi Smartphone Apple. Výsledkem je, že díky nějaké aplikaci halogenidy je možné střílet v režimu na výšku i vlastníků jednokomorových modelů.

Samozřejmě, že společnost nechce software třetích stran nahradit pravidelný, a proto se pravidelně snaží rozšířit možnosti značkových aplikací, kopírování funkcí od nezávislých vývojářů. Pokud však skenery QR kódy neměly šanci bojovat proti Apple od samého počátku, užitečnost, jako je halogenida. V každém případě je obtížné si představit, že v Cupertino se rozhodl převést noční režim střelby nebo „portrétu“ na staré modely iPhone, vlajkové lodi jejich hlavních výhod.

Jak odstranit YleLowness s fotografiemi na iPhone

Je čas přiznat, iPhone velmi špatně nastaví nastavení vyvážení bílé. To je problém s jablkovými smartphony, počínaje téměř od prvních modelů. Snažte se pořídit fotografii na telefonu v teplém světle, přidejte tmavou dobu a s vysokou pravděpodobností rámu bude nechutný.

Letos Apple přidal fotografické styly v iPhone 13. S jejich pomocí můžete znatelně zlepšit kvalitu fotografie, aniž by se uchýlil k programům třetích stran. Pro tohle:

  • Otevřete aplikaci fotografie.
  • Vytvořte v nabídce fotografií.
  • Klikněte na speciální ikonu.
  • Zvolte Cool Style.
  • Hodnotit photo.

Kromě chladného, ​​nasyceným kontrastem, který způsobuje přízvuk na stínu, barevné. zvýšit jas a sytost a teplý pro přidání zlatých odstínů. Plus, každý z nich lze konfigurovat stisknutím tlačítka Styly v okamžiku znovu.

Pokud nemáte iPhone 13, musíte všechno odšroubovat všechno ručně přes způsob, jakým jsme řekli výše, nebo stahovat programy třetích stran. Samozřejmě, že pro dobré Cuppertinovs by měly pracovat na vyrovnání bílé před více než před více lety, ale máme to, co máme.

Jak vytvořit zrcadlo selfie na iPhone a iPadu automaticky?

Proveďte následující kroky k vytvoření zrcadla selfie na adrese iPhone nebo iPad:

Otevřete „Nastavení“ v zařízení.

Vyberte část „Fotoaparát“ z hlavního seznamu.

Nastavte přepínač „Zrčení přední kamery“ na povolenou polohu.

Od té chvíle, aplikace fotoaparátu ušetří selfie v zrcadlovém formuláři.

Jinými slovy, obraz, který děláte s pomocí přední (frontální) kamery, se nyní hodí k tomu, co jste viděli v hledáčku, když to udělal selfie, a ne zachovat v Untouche.

S siri

Pokud neexistuje chytré hodinky jablko po ruce, pomůže hlasovým asistentem. Bohužel, zpočátku SIRI může spustit pouze fotoaparát, budete muset naučit asistent dělat fotky.

Pro tento účel budou užitečné příkazy APP Rychlé příkazy z App Store.

Spusťte rychlé příkazy a přejděte na kartu Galerie.

Při vyhledávání naleznete tým říct mi „syr“ a přidejte jej do zařízení.

Najděte příkaz v sekci Moje příkazy a vydejte povolení k přístupu k fotoaparátu a aplikaci fotografie.

Například zadejte libovolný vhodný název příkazu „vytvořit fotografii“.

Teď to stačí říct: „Ahoj, Siri. Udělejte fotku „a smartphone fotí. V nastavení příkazu můžete změnit režim přístroje a režim fotografování.

Jak používat blesk

Blesk při fotografování kořisti snímek. Je nepravděpodobné, že vám pomůže, když chcete udělat krásnou fotku

Blesk při fotografování je užitečné, když není čas něco vysvětlit. Ukazuje objekty v poloměru několika metrů a zbytek zůstane ve tmě. Nebudete zavolat takovou fotku. Pokud a použijte blesk, pak z jiného telefonu. Mimochodem, je lepší v režimu baterku jako pohodlné podsvícení. Obecně platí, že taková funkce může být experimentovat k získání neobvyklých krásných fotografií.

Odstraňte dlouhou expozici

Jeden z nejužitečnějších čipů v IOS nazvaném živé fotografie doslova transformované aktualizací na IOS 11. Pak ve standardní aplikaci aplikace byla příležitost aplikovat účinky na tyto snímky.

Nejzajímavějším efektem je dlouhá expozice. S tím může způsobit ohromující rámečky s nalitím vodou, vodopádem, pohybující se světelné zdroje, ohňostroj nebo světlomety jezdecké vozy.

udělat, fotoaparát, jako, iphone

Nejprve aktivujte režim živého fotografií do nastavení fotoaparátu nebo přímo před fotografováním pomocí tlačítek se zkříženými kruhy.

Proveďte fotografii pohybujícího se objektu a držte iPhone stacionární pár vteřin před a po natáčení. Poté, ve foto aplikaci posuňte rám s živým photo nahoru a aplikujte jeden z efektů v našem případě. dlouhá expozice.

Jak otevřít filtry fotoaparátu na iPhone

Veškerý iPhone, vybavený senzorem tváří, mají stejnou revidovanou kameru „Fotoaparát„, takže bez ohledu na to, jaký model smartphonu má následující kroky zůstanou beze změny.

Otevřete aplikaci fotoaparátu, posuňte obrazovku nahoru nebo klepněte na ikonu pomocí šipky „UP“, která se nachází v horní části obrazovky. Tato akce povede k vzhledu dalších parametrů na dně, přímo nad ikonou závěrky.

Zobrazí se několik různých funkcí fotoaparátu, včetně ikony filtru v pravém dolním rohu, vedle volby režimu časovače. Stačí kliknout na tři ikony kruhy pokračovat.

V případě, že neexistuje žádná ikona tříkruhu (například další ikona se zobrazí v nočním režimu), posuňte panel nástrojů vlevo vlevo.

Nyní budete mít přístup ke stejné sadě filtrů jako na starém iPhone. Stačí si vybrat ten, který potřebujete a učiníte snímek, který potřebujete.

Ve skutečnosti je to vše, co musíte udělat. Filtry, které jste vždy věděli a milovali, jsou na tomto místě. Právě teď vyžaduje několik dalších kroků pro přístup.

Přidání filtrů do fotografií je rychlý a snadný způsob, jak je zlepšit, ale existuje několik dalších technik, které můžete použít k pumpování vašich fotografických dovedností na iPhone.

Změna přístupu k filtrům může zmást nebo dokonce obtěžovat trochu, zvláště pokud jste používali k použití některého ze starého iPhone nebo iPadu. To však není jedinou funkcí, která byla přesunuta do jiné sekce v aplikaci fotoaparátu. Mnoho funkcí, jako jsou „živé fotografie“, režim časovače, možnost přepínání proporcí a t.D. Také byly přesunuty. Teď jsou všechny skryté za touto malou ikonou šipek na kameru „Fotoaparát„.

V závislosti na funkcích neustále v aplikaci Fotoaparát pro iPhone, modifikovaný Inteeis může mít rád, a může začít nepříjemné. Ale nemělo by být poznamenáno, že Apple udělal poměrně dobrou práci, aby zavedl různé nové „čipy“ fotoaparátu v aplikaci, aniž by nepořádek uživatele Inteeis. Je to nyní mnohem více příležitostí než kdy jindy. Současně se aplikace „Fotoaparát“ zdá jednoduchá a srozumitelná.

Vzhledem k tomu, že Apple stále pravidelně pravidelně provádí změny inteeis jeho fotoaparátové aplikace, nikdo nikoho nepřekvapí, pokud něco nového a některé parametry půjdou na jiné místo nebo se vrátí na předchozí. Možná, že přání konkrétního uživatele budou vzaty v úvahu inteeis aplikace prostřednictvím jeho přizpůsobení.

Řekněte nám v komentářích, myslíte si, že taková změna na nás je oprávněná a jaký váš oblíbený filtr.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS