Jak udělat fotografii na aplikacích iPhone. Picsart

Chcete živou fotografii jako v iPhone 6s v telefonu, ale máte Android? Zde je 5 althenátů

„Správná fotka“ nebo živá fotografie, jak je jablko nazývalo, objevil se na iPhone 6S a 6S Plus. Tato volba je série rámů a gluitje je na jeden obrázek, ukazuje animovanou fotografii v jednom pohybu. Nemusíte spustit grafický editor a lepďte něco z několika obrázků sami. Podpora živá fotografie se objevila. Takže můžete sdílet vtipné personál se svými přáteli.

Ale jak být, pokud nemáte nejnovější iPhone a telefon na Android? Dejte aplikaci ze služby Google Play a vyřešte tuto otázku. A ano, nechte tam úplnou kopii této funkce, ale bez obtíží najdete užitečné programy. Zde jsou možnosti hodné pozornosti.

[Creativ_Button URL = »https: // Přehrát.Google.COM / Store / Aplikace / Podrobnosti?ID = Co.Réva.Android »Icon =» »Label =» Stáhnout »Stáhnout» Color = »Red» Color_Custom = »» Velikost = »Střední» Edge = »Rovný» Cíl = »_ Self»]

Tato aplikace se objevila v těch časech, kdy nebylo možné přidat video do Instagramu. Program je stále populární, ale není o tom pamatováno, když přemýšlejí o alternativu k živým fotografiím. A nechat kompletní analogu aplikace Apple se zobrazí, tyto krátké 6-sekundové video je nejvíce pro svobodnou kreativitu.

# 1: Zánsky

Framatic. jeden z nejlepších aplikací pro foto rámečky v App Store, který obdržel 9.4 body na 10-bodový systém. Mezi výhody rámu patří:

Uživatelé mohou používat fotorámečky framatic a sdílet je a Instagram.

Jedná se o nejlepší foto rámečku, má mnoho fotorámečků a filtrů. A umožňuje uživatelům konfigurovat velikost rámce a další parametry.

V rámečném případě mohou uživatelé používat různé fotografické efekty.

Framatic bez reklamy a viry.

Framatický

# 2: FUREURLIFE

FuliurLife je jednoduchý použití aplikace pro fotogramy pro uživatele iOS. Mezi jeho atraktivní funkce patří:

FuliurLife vám může pomoci kombinovat některé fotografie v rámečku.

Uživatelé mohou také používat efekty fotografií a filtry na osobní fotografie.

Ostatní nástroje pro úpravy fotografií, jako je změna textu, rotace, změna velikosti a mnohem více, k dispozici v této nejlepší aplikaci pro fotorámeček.

FUREURLIFE. jeden z nejlepších bezplatných aplikací pro fotorámečky na zařízení iOS.

# 3: Foto rámečky

Foto rámečky Další bezplatná aplikace pro fotorámečky pro uživatele iOS. Mezi hlavní charakteristiky patří:

Foto rámečky vám pomůže vytvořit krásné efekty fotorámečky a obrázky ve stylu koláže.

Toto je nejlepší aplikace Foto Frame Aplikace kombinuje funkci procházení fotografií iOS.

Existuje více než dvě stě fotorámečky a mnoho různých dispozic.

Uživatelé mohou publikovat výsledky v sociálních sítích v této aplikaci, například

# 4: Moment SmileBox

SmileBox Moment. jeden z nejvyšších placených aplikací pro foto rámečky pro zařízení iOS. A jeho cena je k dispozici pro všechny lidi. Jiné funkce momentu SmileBox zahrnují:

Tento fotografický editor má mnoho fotorámečků.

Uživatelé mohou přidat animaci, vytvářet koláže a aplikovat filtry na osobní fotky.

Moment SmileBox umožňuje uživatelům nastavit podpisy, samolepky a další prvky na fotorámečky.

Po úpravě mohou uživatelé sdílet výsledek v Instagram. E-mail a další aplikace.

B612

Aplikace B612 se nikdy nudit. V něm více než 1500 samolepek a filtrů. Kromě toho existují funkce zkreslení osoby, s nimiž můžete udělat tenký, zvýšit oči a t.P. Existuje také režim rozšířené reality.

Aplikace B612 je známá svými takzvanými kosmetickými filtry, ale stále existuje mnoho dalších. Zde najdete legrační samolepky s reakcemi z klasického srdce do kočkového knírku. A vždy můžete rychle upravit obličej pomocí pohodlných posuvníků.

Meitu

Cena: Zdarma: IOS / Android

Tato aplikace byla vyvinuta v Asii, takže výsledek, řekněme, předvídatelné. vaše fotografie budou Kavaya. Dodatek aplikace není v nástroji, které zde příliš mnoho: a hladká kůže a „nafoukněte“ oči a utáhněte bradu (bradu). a v samostatném režimu „Kreslení selfies“. Není známo, zda se zde používá neuroseta nebo kouzlo vytváří inteligentní algoritmy, ale výsledek je opravdu fotografie zvrácená v korejském stylu. Jak dívka řekl modelu: „Takže bych vypadal, kdybych se narodil v Koreji a miloval K-POP“.

TouchRetouch

Navrženy tak, aby odstranily zbytečné části z fotografií. Můžete rychle „odstranit“ dráty, elektrické vedení na ulici, skvrny na oblečení, defekty kůže.

Odstraňte vodiče s fotografiemi.

To přidalo soubor speciálních nástrojů. A je jich mnoho z nich.

▪ „Objekty“. pokud potřebujete přesně zakrýt objekt na obrázku. Tloušťka čáry je konfigurována pro maximální přesnost.

▪ „Fast Edits“. automatické odstranění zbytečných objektů z pozadí. Vhodné, když není čas pro ruční zdvih a homogenní pozadí.

▪ „linky“. vysokonapěťové dráty často kazí kompozici, takže v dotyku pro ně dělal samostatný nástroj. Všechny vodiče nemusí kroužit, stačí zvýraznit malou oblast a zbývající aplikace drátů rozpozná sám.

▪ „klonování“. nežádoucí objekt je nahrazen jinou částí obrazu. Můžete například snížit kus trávníku a dát ho do polohy kočky, které nechcete vidět v rámečku.

Pros: mnoho možností; Jednoduchý inteeis;

Nevýhody:. Aplikace je zaplacena

Jak odstranit pozadí z libovolné fotografie

Vyberte si vhodný aplikaci z App Store. Téměř každý fotografický editor je vhodný, ale především se zajímáme o ty, kde je pozadí odstraněno v automatickém režimu s možností ručního nastavení.

Vynikající režim automatického odstraňování pozadí, ruční nastavení ve většině případů nebude potřebovat. Dostupné velké množství volných šablon, efektů a předinstalovaných pozadí pro výměnu. Při exportu v rohu fotografie je superponován malým vodoznakem.

Program je schopen odstranit pozadí v automatickém režimu, můžete ručně upravit provoz algoritmu. Některé efekty jsou k dispozici po vloženém nákupu.

Výkonný fotografický editor se spoustou předinstalovaných šablon. Některé efekty vyžadují placené předplatné. Ve volné verzi nejsou žádná omezení vývozu.

Může a dělat bez aplikace a používat online službu odstranit.Bg.

Nahrajte fotografii na vybranou aplikaci.

Najít nástroj pro odstranění pozadí.

Pokud je objekt popředí dobře přidělen, algoritmy algoritmů aplikací jsou snadno odděleny pomocí „Zpět“ v automatickém režimu. Někdy může být nutná ruční nastavení.

S pomocí kartáče a gumy, musíte uvalit přesnou masku pro umyté předměty. Ve většině případů je taková úprava vyžadována v místech kolem obvodu předmětu objektu.

Když je pozadí úspěšně odstraněno, můžete fotografii uložit s transparentní vrstvou pro další zpracování v jiných programech nebo přímo v aplikaci Přidat nový obrázek na pozadí.

Do záložek

Darkroom. „Anti VSCO“

Aplikace pro uložení „filtrů“ s možností nastavení barevného schématu RGB pro tzv. „Křivky“, možnost tónování fotografií a nejdůležitější, vytváření, uchování a sdílení vlastních výrobních filtrů.

Střílel na iPhone 6s, zpracované v temné komoře. Fotografie od @luchkov

Po hrozné aktualizaci VSCO s jeho nepochopitelné a „Hipster Interteees“. temná komora je jako SIP čerstvého vzduchu. Vřele doporučujeme.

Moldie

Další dobrá volba pro milovníky Instagramu, protože má velkou sbírku originálních filtrů. Kromě zpracování selfie také pomáhá upravovat krátká videa. S ním můžete vytvářet animaci s hudbou, aplikovat retušování a plast, ukládat efekty. Může být použit pro přidání textu na fotografii a vytvářet plakáty, plakáty a obaly. Také vestavěný profesionální fotografický editor.

  • Retušování selfie, plast ve stylu „manga“;
  • Animované samolepky a statické samolepky;
  • Obaly a rozložení videa Polaroid;
  • Butyfai a animace v reálném čase;

Bonus: Surveyor Slunce. Instantní definice slunce

Jako bonus navrhuji jedinečnou aplikaci, která je určena k určení pozice Slunce na obloze. To dá příležitost určit, která strana bude západ slunce a kde je východ slunce. To pomůže učinit úžasné rámečky na konkrétním místě.

Ano, tato aplikace je nezbytná pro fotografování v neznámém místě. Představte si, že jsme přišli na břehu Bosporu a chtějí udělat nejzajímavější obraz o vaší tmavé siluetě na střeše při západu slunce. Ale jaké místo k tomu by mělo být vybráno, aby se v rámu dostali? To je odpověď.

Aplikace je zaměřena na aktuální polohu. Mimo jiné záleží také na čas východu slunce a západ slunce, aby se na ně snadno dostal do určité místo. Kromě toho bude mít možnost zvolit si správnější čas pro fotografování na konkrétním místě: bez přechodů a zrnitých.

? Aby byl iPhone pohodlně ležet v ruce, udržujte tři vynikající kryty:

▪ ▪ na levém plastovém hádání. 2 990 ▪ v centru Kevlar Pitaka. 5 990 ▪ na pravém silikonovém jablku. 4 990

Do záložek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS