Jak udělat iPhone emotikony na Android.

Emodeji na android jako iphone

Všichni uživatelé internetu jsou známí krásné a neobvyklé iPhone emotikony, které jsou k dispozici každému vlastníkovi zařízení Apple. Neexistují žádné takové emotikony na Androidu, protože Apple na nich učinil autorství. Držáři androids vyřešili tak roztomilé emotikony.

Stojí za zmínku, že na iPhone není jen emoji. obvyklé emotikony, ale také neobvyklé memodji. některé doplňky standardních emotikonů, které jsou animované postavy. Každý uživatel může také vytvořit vlastní smajlík, který přikývne, tlačí oči. Obecně platí, memodju. animace uživatele, který bude opakovat všechny jeho pohyby.

Taková funkce není také na Android, takže uživatelé musí hledat řešení. Stejně jako u konvenčních emotikonů společnosti a Memody.

Emotikony a Memodju jsou výlučnou příležitostí, která má pouze uživatele iPhone.

Co je to memoji?

Memoji je název funkce Apple pro iPhone, který umožňuje uživatelům vytvářet emotikony podobné jim. Můžete si vytvořit svůj vlastní obrázek z různých kategorií, jako je účes, oči, tvar hlavy, a tak dále. Stává se vaší poznámkou.

Pak můžete poslat tuto memoji imessage bavit přátele a rodinu. Memoji také používá komoru „opravdová hloubka“ na iPhone, aby se oživila a kombinovala výraz obličeje a pohybu úst.

Je nemožné získat přesnou kopii memoji pro Android, ale tyto jsou metody, které vám pomohou přístup. Pokud máte iPhone, seznamte se s naším průvodcem, jak vytvořit a používat memoji.

EMOJIPEDIA

Momentálně web nabízí širokou škálu emotikonů v Apple iOS 14.6. Právě jste se s nimi setkali na iPhone a na zařízení pro iPad, Mac OS.

Emojipedia také umožňuje kopírovat Emoji z navrhovaných souborů. Jsou dostatečně čerstvé a při 2021 jsou podobné těm, které jsou zabudovány do moderních zařízení Apple.

Také na stránkách je aktualizován, že sady Smiley jsou pravidelně aktualizovány, nový příchod „Slezatina“ se očekává na začátku roku 2022.

Jak nainstalovat iOS-EMOJI na Android

Existuje několik možností, jak nainstalovat Emmzi jako na iPhone: Nainstalujte aplikaci nebo pokud jste zkušený uživatel Android a máte zařízení (existuje kořenová práva) také volba pro vás.

Existují i ​​jiné podobné aplikace, rozhodli jsme se omezit sami, abychom neskryli. Volitelně si můžete vybrat ve službě Google Play, pak se budete bavit a přiblížíte se k zařízení Android.

Jak udělat vaše Emoji na iPhone a Android

Emoji legrační používat téměř pro každou příležitost, a ačkoli se zdá, že číslo může být vybráno nekonečně, učit se, jak vytvořit vlastní emdzi. nejlepší způsob, jak dostat přesně to, co chcete. Vezměme si pravdu v očích, někdy existují prostě žádné emotikony, aby přesně vyjadřovaly emoce na tváři.

Když vytvoříte vlastní Emodi, můžete mít vše, co chcete: objekt, ikona počasí, symbol, výraz obličeje nebo něco jiného. Jste omezeni pouze na vaši představivost a snadnost použití emotikonů.

Existuje mnoho imikantských návrhářů, ale níže jsou tipy na nejlepší způsoby, jak vytvořit vlastní emotikony, které můžete použít na telefonu, tabletu nebo počítači. Pokud používáte systém Windows, nezapomeňte si přečíst „o emotikách (EMOJI) v systému Windows 10″.

Jak vytvořit vlastní emoji na iPhone

Emojivně. Samozřejmě, nejlepší aplikace vytváří vlastní emotikony na iPhone. Má možnost „Make od Scratch“ a náhodnou metodu rychlého vytvoření emotikonů. To je skvělé pro vytváření emotikonů vašich emocí.

Pokud použijete možnost „Nová“ na hlavní obrazovce aplikace, získáte více nástrojů k vytvoření. Zleva doprava, to je pořadí, ve kterém děláte EMOJI:

Vyberte si šablonu, například, multi-barevné základny, čtvercovou tvář nebo hlavu tako.

Vybrat si oči. Rozhodnout s některými obočí. Pro nalezení vhodných.

Pokud chcete, přidejte některé vlasy na tváři. Pokud je to žádoucí, vyberte některá gesta rukou. Vyberte si jeden z objektů, aby se vaše EMOJI vynikla. Vyberte klobouk pro své emotikony.

Každý parametr je nakonfigurován, takže je můžete přetáhnout na pozadí emotikony, otočit je a změnit jejich velikost pomocí konvenčních gest. Po dokončení klepněte na tlačítko Stáhnout, abyste uložili emotikony v galerii.

Ukončete EMOJIVY a přejděte do iPhone v „Nastavení“ „Hlavní“ klávesnice „klávesnice“ „Přidat novou klávesnici“ „Emojily“ Přidat klávesnici „Emojily“ do telefonu a zjednodušit odesílání vlastních emotikonů.

Pokud jste připraveni používat vlastní emotikony, použijte panel aplikací vedle klávesnice a vyberte ikonu Emojie se dvěma osobami. Je to tam, že najdete emotikony, které jste udělali.

Emoji mi animované tváře. Podobná bezplatná aplikace pro iPhone a iPad. Uživatelé IOS 13 a iPados mohou vytvářet EMOJI s memoji. Animované poznámky jsou k dispozici pouze na iPhone X a novějších verzích, iPad Pro 11-in a iPad Pro 12.9-in (třetí generace).

Jak vytvořit vlastní emoji na Android

S EMOJI Maker snadno vytvořit své vlastní emotikony na Android. Pokud nechcete trávit čas na vytvoření vlastní, je zde také galerie, ve které můžete najít populární Emodi vyrobené jinými uživateli. Doporučuji vám přečíst téma „Jak nainstalovat na Android Emojis, jako na iPhone“.

Něco jedinečného v tomto prostředku vytváření emotikonů je, výběru různých částí emotikonů, okamžitě uvidíte náhled. To vám pomůže rozhodnout, co si vybrat, protože nemusíte hádat, jak se bude dívat, pokud si to vyberete.

Zde je, jak EMOJI tvůrce pracuje na Android:

Na hlavní obrazovce klikněte na Nový Emoji. Vyberte si pozadí pro vaše emotikony. Může to být cokoliv. od psa nebo medvědem do srdce, zeleniny, kočky nebo kruhu. Existují i ​​animované pozadí.

Použijte ikony menu v dolní části aplikace vybrat obočí, oči, ústa, gesta rukou, vlasy, vlasy na obličej, masku a mnohem více.

Klikněte na pole v pravém horním rohu a uložte vlastní emotikony v galerii v aplikaci.

Klikněte na Emoji a potom na tlačítko Sdílet jej sdílet s některým z vašich aplikací.

Bitmoji. Další vynikající možností vytvořit emotikony na Android a IOS. Vytváření emotikonů v této aplikaci je obvykle mnohem složitější, faktem je, že existují podpisy a plné scény, ale jsou stále velmi snadno vytvořeny.

Jaké miniaplikace jsou k dispozici memodju

Bohužel, taková příležitost je k dispozici pouze pro vlastníky iPhone alespoň firmware iOS 13. S příchodem nového iPhone 11, móda začala vytvářet takové emotikony.

Na starší firmware taková funkce stále ne.

Majitelé telefonu v systému Android nemají takovou příležitost, protože firmware jejich zařízení není přizpůsoben vytvoření takového memodju.

Jedinou výjimkou je novější telefony od čestu, ale také nemůže vytvořit svou vlastní osobu. Existuje pouze animační funkce již hotových znaků, které jsou v telefonním systému. Taková funkce v telefonech se nazývá „další realita“. Navzdory tomu funkce jejich vlastního vytvoření telefonů Memodori Android prostě nemají.

Ale Witty Developers se rozhodli vytvořit mnoho aplikací pro Android uživatele, by mohl vytvořit svůj vlastní charakter. memodju.

Podobné zprávy

Emoji legrační používat téměř pro každou příležitost, a přestože se zdá, že číslo lze vybrat

Как узнать, какие эмодзи поддерживает телефон

Для того чтобы узнать, какие эмодзи поддерживает телефон, пользователю достаточно всего лишь посмотреть на свою операционную систему. Правило заключается в том, что на iPhone не может быть смайликов от Android, а на Android смайлы от Apple. Všechno je dost jednoduché.

Только на iPhone есть их специализированные смайлики, которые не используются ни в одной другой операционной системе. Связано это с механизмом, о котором стоит поговорить чуть позже. Если у пользователя любой другой телефон (Samsung, Honor), но не iPhone, то у него не будет специализированной функции смайликов. Ему придётся только искать способы, чтобы установить Айфоновские смайлики на свой телефон. Операционная система играет роль.

Приложения, позволяющие использовать смайлы

Chcete-li přidat EMOJI s iPhone na Android, musíte nainstalovat jeden z doplňků, které nabízejí nahrazení původní klávesnice pomocí vlastní volby.

Je nutné vzít v úvahu důležitý bod: Ne všechny aplikace podporují emodei z iPhone. Níže jsou nejčastěji používané nástroje.

iPhone černá klávesnice

Toto je možnost, která nevyžaduje práva ke kořenům. Vestavěný emotikon sada umožňuje podporovat všechny.

 • Stáhněte si aplikaci podle odkazu.
 • Při načítání vyberte možnost Povolit v nastavení.
 • Povolit klávesnici Apple v klávesnicích.
 • Potvrdit začlenění.
 • Deaktivujte další klávesnice.
 • Na počáteční stránce vyberte položku Switch Input metody.
 • Znovu vyberte klávesnici Apple na obrazovce, která se zobrazí.
 • Po dokončení procedury klepněte na tlačítko Dokončeno.
 • Proveďte potřebné změny a otestujte operaci klávesnice.

AI Style OS 12

Chcete-li použít tuto metodu a nainstalovat Emodji v Androidu, musíte provést následující akce:

 • Instalace pomocí [Proto]
 • Jděte do části „Nastavení“. „Jazyk a vstup“.
 • Vyberte položku „Virtuální klávesnice“ „Správa klávesnice“.
 • Aktivujte klávesnici Cheetah.
 • Deaktivujte další klávesnice.
 • Nastavit nástroj
 • Otevřete aplikaci, klepněte v dolním rohu obrazovky.
 • Na další obrazovce klikněte na „Přepnout“.
 • Vyberte si klávesnici Cheetah.
 • Zkušební práce.

Tento software má obrovskou knihovnu stylů, díky kterému můžete vytvořit vlastní originální klávesnici.

Emoojione (kořen)

Můžete použít funkci nahrazení standardní sady emotikonu. Pro tuto potřebu:

  Jeden ze způsobů. Nejlepší použití Super.Su. Hrát na trh.

 • Běh užitek.
 • Potvrďte požadavek na kořenové oprávnění.
 • Klikněte na „Start“ na stejné stránce.
 • Jděte do IOS na stránce Switcher Emoji, vyberte Emodezi.
 • Potvrďte instalaci.
 • Počkejte na konec postupu a testu.

Tento software je poměrně pohodlný v oběhu, jediný mínus je vestavěná reklama. Můžete jej však vypnout vyplácením příslušné volby.

iPhone 8 Emoji klávesnice téma

Nástroj obsahuje obrovské množství emotikonů jako na iPhone pro Android. Pokročilá funkce zahrnuje schopnost upravit velikost tlačítek a vybrat.

Chcete-li nainstalovat emotikony na Android bez kořene, potřebujete:

I emoji klávesnice aplikace

Další aplikace, která vám umožní stáhnout iPhone emotikony na Android. Klávesnice je podobná použitému iPhone. Emodeza. obyčejný a animovaný. lze odeslat přímo z ní.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS