Jak udělat iPhone ležel pod polštářem. Vlastní velikost textu pro každou aplikaci.

funkcí iPhone, které nemusíte vědět

Stačí zavolat Siri Long Dotkněte se tlačítka Domů a požádejte o zapnutí fotoaparátu. Chcete-li fotografovat, klikněte na libovolné tlačítko hlasitosti na smartphonu nebo sluchátkách.

Nouzový restart

V těch vzácných případech, kdy iPhone zamrzne nebo potřebuje uvolnit provozní paměť zařízení, nepomůže nouzový restart. Pouze 10 sekund Držte tlačítko Domů a tlačítko zámku.

Trojité stisknutí tlačítka Domů

V základních nastavení iPhone přejděte na položku „Universal Access“. Přesuňte se dolů na kombinaci klíčů „- otevře se seznam funkcí. Trojité stisknutí tlačítka HOME Můžete spustit VoiceOver, inverzi barvy (užitečné pro čtení), některých nastavení zobrazení, zvětšení obrazovky, stejně jako ovládání spínače nebo assastivetouch.

Chcete-li zapnout jednotku Lupu Stiskněte tlačítko Domů, jednoduše vyberte příslušnou položku v „Universal Access“.

Dvojitý stisknutí domácího senzoru

Možná, že všichni uživatelé iPhone vědí, že duální kliknutí na domovské mechanické tlačítko otevře okno výběru aplikací. Ale ne každý ví, že duální kohoutek na senzoru tlačítka mírně „snižuje“ na obrazovce, což umožňuje majitelům velkých smartphonů s lehkostí dosáhnout až nahoru ikony.

Pomocí 3D Touch

Pokud máte iPhone 6S nebo novější, pomocí 3D dotek může výrazně zjednodušit život a ušetřit čas. Tato technologie se urychlí pohyb mezi aplikacemi, provést sadu textů pohodlnější a nejen.

Přiřazení tlačítek hlasitosti

IPhone poskytuje dvě nastavení hlasitosti: první. pro hovory a oznámení, druhý. pro hudbu a aplikace. Vypnutí v nastavení tlačítka „Change Tlačítka“ Zamkne hlasitost hovoru v aktuální poloze a vysílají boční tlačítka pro ovládání výhradně s hudbou a aplikací.

Nejchladnější 3D dotykové čipy

Jsem si jistý, že v budoucnu bude Apple zcela odmítnout 3D dotek. Technologie se nestala masivním a opravdu populárním, takže společnost ji ani nepoužívá v iPhone XR.

V následujícím iOS bude společnost postupně jít ze silných lisů na obrazovce. Ale dnes existuje příliš mnoho akcí v operačním systému, který se s nimi souvisí. Dovolte mi, abych vám připomněl základní.

Použijte rychlé akce „Management Point“

Zkuste se snažit stisknout jeden z ikon v řídicím bodě

Stisknutí s úsilím na „baterku“ dá možnost zvolit jeho intenzitu, „kalkulačka“. zkopírujte poslední hodnotu, „časovač“. zvolte čas.

Správa stahování aplikací App Store

Klikněte se snahou na ikonu aplikace, která je načtena

Máte možnost pozastavit nebo zrušit stahování. Pokud stáhnete několik aplikací najednou, jeden z nich může být také prioritou.

Přejmenovat složky na domovské obrazovce

Klikněte na složku na domovské obrazovce s úsilím a vyberte možnost „Přejmenovat“

To je nejrychlejší způsob, jak změnit název libovolné složky na domovské obrazovce iPhone.

Odstranit všechny zprávy z „Oznámení Center“

S úsilím klikněte na ikonu „X“ v „Oznámení Center“ a vyberte možnost Odstranit všechna oznámení „

Pokud se upozorňují příliš mnoho, a jsou všechny zbytečné, takže se můžete rychle zbavit.

Použijte widgety na domovské obrazovce

Stiskněte s úsilím na ikonu jakékoli aplikace na domovské obrazovce

Není smysl přidat widgety do samostatného menu, když přístup k nim lze získat silným kliknutím na ikonu aplikace.

Přesuňte kurzor zadávání textu

S úsměvem klikněte na klávesnici

Takže aktivujete virtuální trackpad a můžete změnit polohu kurzoru podle jejího uvážení.

Zobrazit libovolný objevený obsah

Klikněte odkazem na odkaz safari nebo pošta z fotografické dlaždice v profilu Instagramu

Tato akce pomůže aktivovat náhled obsahu, který je odkazován.

Odeslat odkaz na nainstalovanou aplikaci

Klikněte na ikonu aplikace na domovské obrazovce s úsilím a vyberte možnost Sdílet

Takže můžete rychle přenášet na nějaký známý odkaz na svou oblíbenou aplikaci z App Store.

Ozubeno Oznámení o aplikaci ve složkách

Klikněte na ikonu složky s úsilím

Chcete-li rychle zobrazit kompletní seznam aplikací s počtem oznámení v určité složce, stačí kliknout na ne.

Rychle odpovědět na oznámení ze zpráv

S úsilí klikněte na oznámení

Tato funkce podporuje většinu poslů pro iPhone.

Dokument Zamknout heslo PDF

Apple nyní umožňuje blokovat heslo PDF dokumenty v IOS 15. Jedna UPOZORNĚNÍ: Soubor PDF musí být na vašem „iPhone„. z nějakého důvodu, že nemůžete blokovat dokumenty v ICLAD.

Otevřete soubory „soubory“. Jděte do „na mém iPhone“ a vyberte dokument PDF, abyste jej otevřete. Poté stiskněte tlačítko „Akce“ v levém dolním rohu obrazovky, přejděte dolů pod sdílené parametry přístupu a klepněte na tlačítko „Block PDF“. Budete vyzváni k zadání a potvrzení zvoleného hesla.

iPhone pod polštářem! Reakce na video!Lizaveta Život!

Odpovídám na vaše komentáře ve vašem Instagramu a v komunitě YouTube! Jdi tam a komentovat! Pojďme tam chatovat! Můžete psát komentáře k níže uvedeným odkazům! Můj Instagram: odkaz na komunitu: video, které bylo na recenzi: Ahoj všichni! Děkuji, že jste se na mě dívali na kanále!))) Díky za sledování! Přihlaste se ke mně na kanálu: Můj druhý kanál: Můj Instagram: Moje jako: My VK Stránka: Moje skupina VK:

Jak povolit pohodlný režim přístupu (@ iPhone obrazovky se dostat ven z jedné ruky na horní část displeje)

Moderní iPhone je vybaven velkými displeje a ne všichni uživatelé mají dostatek dlouhých palců, aby se dostali na libovolnou scénu na obrazovce při použití smartphonu s jednou rukou. Naštěstí nyní můžete snížit obrazovku, abyste ji zajistili blíže k spodnímu okraji pro pohodlnější použití jedním prstem.

Chcete-li spustit, zkontrolujte, zda je funkce povolena. Pohodlný přístup k iPhone.

Na domovské obrazovce otevřete „Nastavení“ → „Univerzální přístup“ → Dotkněte se;

Posunutím jezdce naproti pohodlný přístup k poloze „na“;

Zapnutí funkce, můžete ji kdykoliv použít.

Dotkněte se prstu panelu gesta v dolní části displeje;

Udělejte rychlý a krátký posun dolů dolů.

Ve vhodném režimu přístupu můžete dokonce vytvořit přejeďte jedním prstem z pravého horního úhlu pro přístup k „ovládání“.

Podobné otázky

Včera, den před včerejška a nový rok :))))) včera včera v klubu k hudbě, den před včerejším Karaoke zpíval a plácl, když 100 bodů skóroval, pro nový rok, kdy pozdrav byl chlorid chlorid :))

Proč pouze v kluků? A dívky, které se nepotí? Všechny individuálně. A existují onemocnění, která způsobují pocení.Příčiny pocení

Nadměrné pocení rukou, jako je axilární deprese, je důsledkem společného onemocnění, která se nazývá hyperhydróza. Důvody nemoci mohou být:

Porušení v endokrinním systému. Lékaři zde zahrnují hypo-nebo hypotetu štítné žlázy, nesprávný provoz nadledvinek nebo hypofýzy.

Poruchy v těle způsobené silnými stresovými situacemi.

Současně, jakmile je hlavní důvod eliminován, nebude odácet žádná stopa. Nervový systém člověka se skládá z:

Lidé, kteří mají hyperhydrózu, mají problémy s prací vegetativního nervového systému. V důsledku toho: Dokonce i drobné změny obvyklého prostředí reagují s důlním systémem vyztuženým několikrát, zejména. potové žlázy.

Co se stane s iPhone po dostat do vody

V průběhu mé předchozí návštěvy servisního centra jsem se nedotýkala tématu „Vrtáky“. Další komunikace s jedním z mistrů a vedla k psaní samostatného článku, který jste četli právě teď. Spolu s Alexanderem, navrhuji, abyste podrobně zvážili, co se děje s vnitřními komponenty iPhone po ponoření do vody. A ne po 15 minutách, ale během několika dnů, a pak týdny.

Každý den, služba přináší aniphes s různými členění. Zajímavé je, že jeden z nich je způsoben dlouhodobým kontaktem zařízení s vodou. Majitel už zapomněl na to, co se stalo nebo věřilo v nádherné hojení. A celou tuto dobu byly velmi důležité elektronické komponenty hnijící. Nikdo nemiluje nepříznivé prohlášení, takže se dostanu do bodu.

Všechny smartphony, které spadly do provozu v důsledku kontaktů vody, jsou postaveny na poslední smyčku a šroub. Každý náhradní díl, na které jsou stopy vody, se propláchne lisovaným proudem vzduchu a pak podrobně zkontroluje pro vážnější poškození. Některé z nich nelze obnovit: například modul fotoaparátu, jehož těsnost byla přerušena. Ať už jste alespoň stokrát mistra s velkým písmenem, náhradní díl bude muset nahradit nový.

Zpravidla vážné případy vody se dostat dovnitř bydlení nechávají stopy na základní desce. Od té chvíle začíná ruská ruleta. jak pro opravář, tak pro majitele zařízení. Je to jedna věc, kdy, po kontaktu s vodou, můžete omezit nahrazení dynamiky nebo mikrofonu, a je zcela odlišný, když je základní deska pod hrozbou rozkladu. Každý, kdo se kdy setkal s iPhone poruchami, ví, že: „Motherman“ je nejdražší část smartphonu Apple, a získat nový nejen obtížný, ale také drahý. téměř stejně jako jít do obchodu a koupit nové zařízení.

V obtížné a únavné práci pomáhají speciálním vybavením. Například tato mocná pájecí stanice. Je to ona (a rovné ruce, přirozeně) vám umožní zvýšit „z kolen“ miniaplikace s padlými žetony a kontakty.

Na okraji tohoto pájecího zařízení přišlo do života sto iPhone a IPORD. Během střelby jsem upozornil: Alexanderovy ruce jsou naprosto opravené, žádný třes. Chtěl jsem se na toto téma vtipkovat, ale pak se mikroskop pohyboval. Dětská láska k takových věcech okamžitě vyrazilo všechny ostatní myšlenky z hlavy. Pánské (a největší) půl čtenáře stránek mi pochopí.

Mikroskop není určen k biologovi výzkumného pracovníka: Koneckonců, měřítko elektroniky o něco více. Tento nástroj umožňuje velmi rychle najít problémové oblasti na mikročipech a deskách. Potlačování touhy otočit tam absolutně všechny položky v hale, navrhl jsem se podívat na „základní desku“ z iPhone, který se srazil s vodou v plném rozsahu. Chcete-li začít, více či méně živé instance patřící do loňského iPhone 5.

Takže na první pohled s deskou je vše v dokonalém pořádku. V této iluze a je hlavním problémem utopeného iPhone: poškození vody a oxidace může být minimální a účinek bude kritický. První a naprosto nezbytná opatření, která čeká na všech průmyslových zařízení. čištění ze solí a minerálů, stejně jako z oxidačního kovu.

Vidí neobvyklý agregát? Všechno je snazší. Jako zkušenosti ukazuje, stačí použít zubní kartáček s měkkou hromadou. Přirozeně to není provedeno: speciální řešení kontaktního čističe, aplikovaného na kartáč, odstraňuje stopy oxidace a soli zbytků z desky.

Jakmile je řešení řídí, je čas posoudit poškození. Zde bez mikroskopu nikde, zejména když následné pájení. Spolu s Alexandrem jsem se podíval do objektivu fotoaparátu. Ukázalo se, že docela normální, rovný makro-photo.

Vidět vodu? Také nevidím. Ve skutečnosti už neopustila. Soli a minerály se podařilo chovat jeden z konektorů na základní desce, která je připojena ke smyčce z displeje. Co může tuto situaci ohrožovat? Dostatečně dost, zařízení z boku funguje dobře. Ale dojem je špatný.

Tam bylo několik problémů. Za prvé, iPhone nechtěl chytit síť. Pravděpodobně byl jeden z mikroobvodů spojených s bezdrátovou komunikací poškozen. A za druhé, dotyková obrazovka fungovala velmi špatně. A pak byly spuštěny falešné tlaky a skutečný nebyl zaregistrován vůbec. Práce s smartphone byla velmi problematická. Ale majitel tohoto zařízení je stále dobře oddělený. Situace jsou horší.

Myslím, že iPhone nemá štěstí? „Tohle Khana“. bohužel potvrzuje Alexander, hádání mých myšlenek. Terororeticky, k obnovení tohoto poplatku je to možné, ale množství práce je prostě nemyslitelná. Kromě výkonného vícestupňového čištění bude nutné zkontrolovat absolutně všechny čipy, až na nejmenší. Majitelem tohoto gadgetu buď hodil smartphone do pračky a opustil ho tam na noc, nebo jen si vzal a vstřelil na něj, vzpomněl si za pár dní.

Odpověď z FromNovosibirsk v „Google Forbade nákup aplikací na hracím trhu pro ruské uživatele

Číňané rychle sestavili průzkum pro své hráče.

Jak vázat různé akce k klepnutí na zadní straně iPhone Hull

Jděte na univerzální přístup.

Stiskněte dotykový bod zadního panelu a vyberte akci pro dvojitý nebo trojitý dotek na zadní straně skříně iPhone.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS