Jak udělat iPhone s vlastními rukama. Jak sledovat video iPhone

Jak udělat iPhone z lepenky

Mnozí se mohou zeptat na otázku. proč iPhone papír iPhone? Stojí za zmínku, že tato okupace získá velkou popularitu mezi bloggerem YouTube, která provádí různou výzvu. Také vytváření papíru iPhone může být užitečné a vzrušující aktivity pro dospělé a děti, aby se spolu zábavné a trávit čas.

Mnozí dělají papírovou verzi populárního smartphonu pro různé kresby nebo svátky. Někteří používají podobné výrobce jako obálka za peníze. Například, můžete příjemně překvapit svého milovaného člověka, pokud dá konkrétní částku v papírovém iPhone, aby si koupil skutečnou verzi tohoto gadgetu.

Jak udělat iPhone 12 Pro Max DIY Poznámkový blok organizátor z papíru s vlastními rukama? # Notebook #back_to_school #diy # iphone12Pomax # how_dell Jak udělat mini iphone 12 pro max DIY jablko 12 Unboxing mini telefon Přihlásit se k odběru kanálu DIY Self-Líbí všechna videa Naše videa Naše ⚡ Channel Channel Selfiems ⚡ VK Naše webové stránky:

Udělej si sám. iPhone X

V tomto videu, ukážu, jak vytvořit plně funkční nový iPhone sestávající z dílů zakoupených v Číně. Náklady na iPhone zpravidla zahrnují práci celého příkazu, který pracuje v Apple. To je vše investováno do ceny iPhone, ale co když vezmete položky odděleně a sbíráte je do jednoho zařízení, můžete získat iPhone pro příjemnou cenu za peněženku. Dnes ukážu a dokazuji, že nejste tak těžké sbírat telefon. A co je nejdůležitější, budete vědět, co jsou detaily uvnitř a nebají se, že něco selže v měsíci. V důsledku toho mám pracovní iPhone, celkem 100 našich webových stránek: CYDIAIOS.Ru se přihlásit k odběru v sociální.Sítě:

Jak používat AppStore

AppStore. Analogové služby Google Play On Iphone. Toto je oficiální aplikace aplikace, se kterým je v paměti zařízení provedeno užitečné stahování softwaru. Většina z nich je poskytována zcela zdarma a celkový počet nástrojů dosahuje značky jedné a půl milionu.

Výchozí EPPstor je nainstalován na každém gadgetu iPhone. Lze jej detekovat na ploše svého zařízení. Kliknutím na ikonu se uživatel dostane do hlavní nabídky aplikací, kde se navrhuje registrace Apple ID.

Po vytvoření účtu můžete vyhledávat programy pro váš iPhone. AppStore má pohodlné třídění na témata aplikace. Ty mohou být ležérní hry, Editiny fotografií, stejně jako stravovací služby.

Chcete-li stáhnout program, který se vám líbí, stačí kliknout na tlačítko „Instalovat“. Pokud je zaplaceno, byla poprvé účtována zadaná částka z bankovní karty. Po odstranění a re-stahování peněz není odstraněno.

Jak udělat iPhone z Androidu

Nejdříve musíte pochopit, že všechny akce, které budete hrát, budou na tvém strachu a riziku. Neexistuje žádná záruka, že vše bude fungovat efektivně a správně, protože je to jen na svědomí vývojářů, kteří se rozhodnou pro sebe, jak kvalitativně optimalizovat jeden nebo jiný nástroj.

Osobně mám některé z těchto prostředků vedly k tomu, že telefon začal pracovat normálně po restartu. Na druhou stranu, mnoho uživatelů napsal, že všechno funguje dobře. Pro sebe jsem si uvědomil, že jsem hrál trochu a už to nechtěla udělat, ale my sami rozhodnete, jak to zacházet.

IPhone Lock Screen

Hlavní věc, která vidí každý uživatel smartphonu, když to obsahuje, jedná se o obrazovku zámku. Zobrazuje základní informace. čas, datum, oznámení a rychlé funkce. Pro iPhone se jedná o samostatnou lucernu a fotoaparát, který byl k dispozici na obrazovce zámku několik let.

Chcete-li provést obrazovku zámku, a zároveň se středisko správy vašeho smartphonu Android je stejné jako na iPhone, musíte stáhnout speciální aplikaci. Například uzamčení oznámení telefonu.

Inteeis aplikace je jednoduchá a rusná, ale budete muset distribuovat všechny představitelné a nepředstavitelné oprávnění. To není v tom dobré, ale pokud jste připraveni vzít šanci, můžete zkusit.

IPhone Lock Screen

Můžete to udělat, ale fotoaparát v otvoru kazí

Chcete-li si vybrat z vás nabídne několik tapet, schopnost konfigurovat management a Inteeis dvou telefonů. iPhone X a iPhone XS. Existuje pokročilejší nástroje, ale to je nejpříjemnější recenze. I když jsem pracoval, abych to mírně, tak já. Mohl bych zapnout pouze baterku, spustit fotoaparát, otevřená oznámení a vytáhnout ovládací panel. Zbytek byl nedostupný. K navíc zakáže takový uzamknout obrazovku, bylo nutné restartovat telefon.

Ale všechno je podobné současnému a na některých telefonech se zobrazí velmi chladné. Měl jsem pás z obvyklého blokování obrazovky. Jak tomu rozumím, je to proto, zda není nástroj optimalizován pod kamerou v díře. O tom je také třeba si pamatovat.

Jak nainstalovat iPhone Launcher na Android

Instalace bočního spouštěče umožňuje opravit nejdůležitější nesoulad mezi operačními systémy. domovskou obrazovkou (ploše). Pro všechny ikony, jejich umístění, tapety, ikony služeb a dokonce i tak, jak byly řízeny, jako na iPhone, musíte také stáhnout jednu aplikaci. To se nazývá ILauncher. Pro takovou žádost se vydává mnoho vět, ale použil jsem to, protože má pozitivní zpětnou vazbu než ostatní. Mnoho dalších launcher pracuje horší a radí jim obtížné, protože jsou často odstraněny cenzory.

Tato změna vzhledu obrazovky nebude mít velkou výhodu, po práci s aplikací klesne a nevykazuje mnoho vašich aplikací. Ale vzhled bude velmi podobný iOS a můžete pociťovat, jak konkurenční operační systém funguje. Stojí také za zmínku, že launcher není náročný prostředky a funguje velmi rychle. Protože nebude napjat téměř žádný smartphone.

Panel oznámení IOS na Androidu

Chcete-li samostatně nahradit panel oznámení nebo jednoduše učinit to takhle, musíte nainstalovat jinou aplikaci nazvanou Inoty OS. Stavový řádek bude mít stejným způsobem jako v IOS. Je pravda, že je podporován pouze vzhled IOS 11.

Můžete však konfigurovat zobrazení všeho, co potřebujete, a zároveň změnit název operátora sítě. Můžete napsat 14 znaků, které se zobrazí namísto názvu svého operátora.

Minus bude to, co mám také tak dobře na obrazovce. Oprávnění pro aplikaci nebyla tak moc, ale stále potřebují. Neexistují žádné zvláštní stížnosti na intenzitu zdrojů, ale také panel funguje tak často jen kvetoucí.

Dobře, velmi pochybná podobnost. Opět, otázka v komoře

Papírový stojan v origami techniku

Plná imitace dospělých neskončí jen ve hře s papírovým telefonem. Promyšlené rodiče mohou pokračovat v tomto tématu a dělat stojan pro jeho papír iPhone s dítětem, hračkou sluchátka, krytí, nabíjení. Udělejte stojan pro telefon snadnější jednoduchý. To bude vyžadovat hustou lepenku, tužku nebo rukojeť a nůžky. Na lepenku musíte kreslit schéma, pro které budou řezy a ohyby učiněny. Takové schémata jsou poměrně snadné najít na internetu. Můžete také zahrnout fantazie a v přítomnosti volného času s dítětem rozhodnout, jak vytvořit papírový stojan pro telefon v origami techniku. Modulární origami-stojan pro telefon je vyroben z různých identických komponent (moduly). Z modulů můžete provést libovolný sympatický obrázek, včetně stojanu telefonu. Moduly sklopte z papíru, pak je jeden modul vložen do jiného, ​​pokud je nutné upevnit lepidlo. Schopnost používat papír různých barev vám umožní učinit takový originál příslušenství, jedinečné.

Udělat realistický iPhone model od papíru a stát za to. to je příležitost rozvíjet tvůrčí schopnosti dítěte, bavte se s ním. Po přečtení našich podrobných pokynů, i dítě bude vědět, jak udělat telefon iPhone 6 papíru. Během moderních technologií budou děti ve školním věku dost zajímavá pro analogu populárního telefonu mezi mladými lidmi v lekcích práce. Takové 3D modely mohou být také použity jako rekvizity v divadelních produkcích, pro kreslení přátel nebo jako dárek. Koneckonců, mobilní zařízení lze naplnit peněžní poukázky nebo malé bonbóny. To vše záleží na myšlence autora.

Jak řezat a složit iPhone šablony?

Teď máte list s obrazem iPhone, co je další?

1) Potřebujete nůžky pečlivě snížit vzor na řádcích, které se obvykle používají. Odřízněte přední, zadní a boční části bez jejich řezání, jak je třeba je stále spojit dohromady.

2) Dále, na řádcích záhybu, který musíte skládat iPhone papíru. Chcete-li to udělat, stačí ohnout boční hrany pod úhlem 90 stupňů, abyste získali hromadný model. Ventily, které zůstaly na bočních částech, zatím není nutné dotýkat se, budou sloužit pro pohodlné lepení.

Jaké další zajímavé řemesla z papíru mohou být vyrobeny s vlastními rukama?

Můžete také vytvořit libovolné objemové řemesla z papíru, který se vám bude líbit a vaše děti. Například trubkové telefony SSSR nebo kartonový telefon s číselníkem.

Z takového jednoduchého a veřejně dostupného materiálu můžete provést jakékoli papírové řemesla, pokyny, ke kterému. hlavní prvek pro úspěšnou práci. Můžete například jen potěšit jen s dobrou prací, ale také poblahopřát své příbuzné a blízkým s:

1) krásná pohlednice vyrobená ručně.

2) Pohlednice ve formě ručního srdce bude nepochybně potěšit svou spřízněnou duši.

3) Původní kytice z vlnitého papíru, ChUP a světlé ubrousky.

Z papíru a lepenky můžete také udělat:

Od papíru můžete postavit vše, co si duše přání, co je nejdůležitější, mají nějaký volný čas a inspiraci.

Nejjednodušší a cenově dostupná verze podpory je společný kovový klip. Musí být přístupný do přímky pro vyžínače a složené, jak je znázorněno na diagramu. Výsledný produkt je poměrně silný a udržitelný. Tento design je dokonale držen.

Ne tak dávno, „Instagram“ a další sociální sítě zaplavily nový módní trend. „Live“ fotky. Jak udělat živou fotografii? V tuto chvíli bylo vyvinuto mnoho různých programů, díky kterému můžete dosáhnout.

Takové papírové přístroje, jako je krásný lesklý a celý váš oblíbený iPhone 6, se osloví děti i dospělé.

Vlastní 3D kino od Smartphone a pizza boxy? Je velmi možné díky vývojářům Google lepenky. Dodržování montáže a použití brýlí virtuální reality.

Jakýkoliv moderní smartphone je vybaven různými volitelnými funkcemi, které zjednodušují jeho použití. To platí pro všechny příslušné platformy. Android a IOS. Tento článek bude věnovat pozornost tomu, jak vytvořit obrazovku na iPhone 7

Pokud je touha trápena mít jedinečnou, jedinečnou věc, musíte to udělat sám. Sledujte navrhované instrukce a můžete snadno vytvořit tablety s vlastními rukama.

Všichni šťastní majitelé iPhone 4, pokud nejsou varováni, srazili s problémem, když stará SIM karta nechtěla dát do slotu. Podívejme se, jak lze tento problém vyřešit.

Dnes se podíváme na to, jak nakreslit telefon ve fázích. Instrukce popsaná níže pro své provedení nevyžaduje další dovednosti. Na základě jednoduchých kroků můžete dítě vysvětlit, jak nakreslit telefon, nebo vytvořit podobné ilustrace personálu. Před pokračováním s praxí byste měli připravit.

Ti, kteří obdrželi jako dárek nebo si koupili svůj první „iPhone“, zatímco začíná pracovat s tím, že čelí vážný problém. Na první pohled to není známo, kde v ní vloží SIM kartu. V běžných smartphonech je instalována pod baterií a nově ražené uživatele a koncepty nemají, jak se dostat do prostoru, kde se nachází. Také, mnozí slyšeli, že standardní Sims nejsou v tomto smartphonu vhodné. Proto otázka, jak vložit Sims na „iPhone„, stojí za to zvážit podrobněji.

Důležité detaily

Zjistil, jak udělat telefon z papíru s vlastními rukama, pokračujte do jeho cíle.

  • Zde budete potřebovat kus průhledného těsného filmu nebo speciálního plastu, který se používá pro balení fotografických alb a knih. Umístěte jej již připravený ukázkový telefon a snížit formulář, který musíte pokrýt celou obrazovku.
  • Platit maximální pozornost jako film s lepením filmu, menší a hustší, že padne, přirozeně bude hotový výsledek. Nejlepší volba pro spojky dílů v tomto případě bude transparentní bilaterální skot.
  • Dobře vytáhněte film, když je lepen, poskytuje její hladkost a vynikající vzhled hotového přístroje.

Zjistit, jak vytvořit telefon iPhone 6 papíru, můžete přilákat tento zajímavý a jednoduchý proces dětí, malé milovníky gadgetu takové povolání bude naprosto.

Pokud nevíte, jak vytvořit iPhone papíru, pak použijte některá jednoduchá doporučení, a za pár minut budete mít v ruce domácí zařízení.

Každý rok se Quirky absolventi snaží najít způsob, jak přivést telefon prostřednictvím detektoru kovů ke zkoušce, a každý rok, navzdory neustálému zpřístupnění pravidel zkoušky, mají to.

Provádíme několik mistrů pro výrobu silikonu, plsti, pletených, kožených krytů, stejně jako úžasné nárazníky z herbářů a dětské ponožky.

Dnes v obchodech najdete spoustu pestrých telefonů. Lidé ve 21. století však usilují o individualitu ve všem, zejména proto, že takové malé příslušenství může o svém majiteli říct. To je důvod, proč mnoho.

Ne tak dávno, „Instagram“ a další sociální sítě zaplavily nový módní trend. „Live“ fotky. Jak udělat živou fotografii? V tuto chvíli bylo vyvinuto mnoho různých programů, díky kterému můžete dosáhnout požadovaného efektu.

Tablety a smartphony. moderní miniaplikace, bez nichž dnes není snadné. Jejich popularita však zvýšila tolik, že s neúškemnou silou vysídlování tradičních hraček a způsobují velký zájem mezi malými dětmi. Pro dítě předškolního věku se domácí zařízení stane ideální volbou pro hry. Jak vytvořit papír tabletu a jaké materiály budou potřebné pro takové řemeslo?

Jakýkoliv moderní smartphone je vybaven různými volitelnými funkcemi, které zjednodušují jeho použití. To platí pro všechny příslušné platformy. Android a IOS. Tento článek bude věnovat pozornost tomu, jak vytvořit obrazovku na iPhone 7. Metody jsou slabě od těch, které jsou poskytovány uživatelům operačního systému Android, ale podrobněji je budeme analyzovat.

Vlastní 3D kino od Smartphone a pizza boxy? Je velmi možné díky vývojářům Google lepenky. Dodržování montáže a použití brýlí virtuální reality.

Nejmenší detaily společnosti Apple pracovaly jako operační systém a přidali různé funkce, které zjednodušují použití smartphonu. Jeden z těchto žetonů je schopnost vytvořit obrazovku. Na iPhone 6 není tato operace odlišná od všech předchozích generací linky. Pojďme se zabývat tím, jaké metody mohou vytvořit screenshot obrazovky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS