Jak udělat nataženou obrazovku v CS Go. Jak změnit rozlišení obrazovky v CS: Go

Jak vytvořit nataženou obrazovku v CS: Go

V pořadí pro CS: Jděte více než FPS, mnoho hráčů dává povolení ve hře 3: 4 v tomto případě se na stranách monitoru objevují černé pruhy. Takže nejsou, je nutné protáhnout obraz na celou obrazovku, uchylují se k nastavení grafické karty.

Notebooky a Intel: Pokud máte grafickou kartu z Intel, což zpravidla znamená, že máte notebook, postup je následující: pravé tlačítko myši na prázdné plochy plochy. Vyberte grafickou položku Intel HD Graphics Přejděte na „Grafické specifikace“ Vyberte položku „Display“ v poli „Rozlišení„, vyberte hodnotu menší než maximum v „Scaling“ Vyberte „Uložit proporce“ a klepněte na tlačítko Použít Teď Zpět nahoru | Dejte nám zpětnou vazbu Řešení Znovu a klikněte pro použití

Počítače: NVIDIA Přejděte na ovládací panel NVIDIA „Upravit velikost a polohu ploše“ nastavením nastavení „All Screen“ a použijete změny

ATI Radeon s pravým tlačítkem myši na ploše a zvolte Přizpůsobení. Obrazovka. Nastavení rozlišení obrazovky. a změnit povolení k někomu pod náš. Aplikuj změny. Jděte do Control Center Ati Catalyst Catalyst. Grafika. Desktopy zobrazuje. Stiskem pravého tlačítka myši na displeji v levém dolním rohu a vyberte položku Nastavení. Zvolte „celou obrazovku“ a použijte změny. Vraťte se na nastavení obrazovky, kterou potřebujete povolení.

Praide_

Nováček

Dostávám kašel o peníze

V závislosti na vaší Viduha můžete dát požadovanou protahování pro hru, a to jak pro jeden, tak najednou. Zde je také třeba nastavit základní nastavení, jak jsme dělali ve samotném hře, parametry jsou stejné.

  Vyberte označený bod na obrázku, klepnutím na PCM na ploše.

 • Otevře kliknutím na PCM na obrazovce.
 • „Vlastnosti grafu“.
 • Ve Splitu s hrami najdeme cs jít.
 • Nacházíme se „Parametry profilu“.
 • Vyberte „Displej Scaling“, kde potřebujete vybrat položku „Full Panel“
 • Přejděte na „Display“ a Poznámka „Scaling of GP“.

Nechci zkazit obrázek, protahování pro vás není možnost, pak se změní pouze formát a rozšíření.

Jak vytvořit celou obrazovku v CS: Projděte si konzoli?

Nastavení AMD

Začneme také kliknutím na PCM na prázdném místě na ploše.

 • Vyberte program z AMD. nebo grafických vlastností nebo katalyzátoru AMD nebo něco podobného.
 • V otevřeném okně najdeme „hry“ nebo „Konfigurace hry“.
 • Najdeme CS: Jít a vyberte „Parametry“ a vyberte možnost „Full Scale“.

Nyní se vrátíme na hlavní panel programu, hledáte „displej“ a zapněte celkové škálování GP.

Nyní se rozkládáte obrazovku v CS: Jděte jako profesionálové. Zůstane jen zvyknout si na to.

Jaké povolení je lepší

Analytika volby povolení

Jako takové, dokonalé povolení nebo jiné nastavení neexistuje. Ale vždy můžete vidět, že kybernetické sporty se používají, protože jsou vždy naostřeny

Ale profesionální hráči sdílejí svou volbu:

Pokud užíváte suché statistiky, většina profesionálních hráčů používá 4: 3 Strached (protáhl). Modely hráčů se stávají trochu širší, což poskytuje výhodu, ale horizontální pocit bude také rychlejší. Proč se to děje, je to docela jednoduché pochopit, strávíte stejnou vzdálenost myší podél menším hracím polem, to znamená, že musíte strávit méně horizontálně než vertikální, v konečném důsledku dojde k tomuto účinku.

Tento efekt lze opravit pomocí příkazu m_yaw konzoly 0.0165. Změnit rychlost horizontálně nakonec nedoporučuje. Můžete se vrátit na výchozí hodnotu tímto příkazem M_YAW 0.022.

Podrobněji o změně rychlosti osy v tomto

Pokud pro někoho to je mínus, pak pro ostatní je to plus! Například pro sniper, kde jsou součástí hry různé mouchy. Jdeme z toho, můžete říci, že 4: 3 protáhlé je dokonalé všechno, ale není to nuance zóny recenze.

Co potřebujete pochopit v rámci recenzačního zóny, je jeho pole Vize hráče. Například v Full HD je velký, abych si všiml předávání hráčů jednoduše, ale také části, pro které můžete také rozlišit. Na základě toho můžete hledat pouze kompromis, který je vhodný pro vás.

Zde je vizuální příklad, jaké množství herního prostoru lze vidět na konkrétním rozlišení:

Jak jsme napsali výše, hlavní plus 4 na 3 „mastných“ modelových tříd (jejich formulář je širší než na širokém formátu). Co vidět rozdíl je dostačující na to, aby se podíval na počet pixelů, které zabírají znaky na herní hřišti. Nejhorší bez překvapení na plném HD, pouze 147 pixelů a nejširší modely byly na poměru stran 5: 4, až 206 pixelů. Rozdíl je velmi obrovský. Zůstane jen testovat, zda budete mít čas dát hlavy, protože soupeři se na monitoru pohybují mnohem rychleji.

Jak dát své povolení k CS: Go

Můžete provést nataženou obrazovku a nechodit do hry. Chcete-li to provést, ve stylu v sekci „Knihovna“ musíte kliknout na PCM na ikonu CS: Go, vyberte možnost „Vlastnosti“ a klepněte na tlačítko „Nastavit možnosti spouštění“. Otevře se další okno, kde můžete nastavit parametry. Chcete-li to udělat, musíme zaregistrovat příkaz „-W 800.H 600“, kde 800 a 600 jsou nastavení obrazovky.

Někdy, když přehrávač vybere nastavení, to se stane, že obraz je příliš zkreslený, protože co vrátit vše zpět, nefunguje. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte jít do složky hry a najít jej Config (obvykle jej můžete najít na Steam SteamApps společné Counter-Strike globální ofenzíva CSGO \ CFG).

V otevřené složce musíte najít soubor s názvem „Video.Txt „a otevřete jej pomocí poznámkového bloku. Nastavení nastavení.Defaultres »a“ nastavení.Defaultheight »jsou zodpovědní za expanzi. Jejich hodnoty a musí být změněno pro změnu expanze.

Jak udělat nataženou obrazovku v CS Go

Černá obrazovka míčky. častý problém těch, kteří milují hrát na notebooky a obdélníkové monitory. Je to ošklivé, nepohodlné a odvrátí. Ale naštěstí může být problém vždy odstraněn. Pojďme zjistit, jak se protáhnout 4: 3 celá obrazovka na notebooku.

Nastavení hry sama umožňují vytvořit širokoúhlý obraz. Jednoduše však přidává úhel pohledu, i když odstraní černé pruhy na stranách. Pro skutečné testery to není nejziskovější možnost.

Proto můžete použít jinou cestu. protahování. Jaké jsou jeho výhody:

Je snazší se zaměřit. nepřítel se v důsledku deformace obrazu vizuálně stává širší. Myš se začíná pohybovat rychleji, při zachování vertikální rychlosti; Estetická radost. černé pruhy neodvádějí, celá oblast obrazovky se zapojuje. Pokud je to to, co potřebujete. pak pokračujte do katastrofy, jak natáhnout obrázek v CS Go!

Jak protáhnout 4: 3 na celou obrazovku tak, aby nefungovalo 16: 9? Snadno. Ale pro to musíte vylézt na nastavení hry. Nyní se naučíte, jak udělat 4: 3 ve formě obdélníku. Dokonce i na nepříjemné Windows 10.

Nejprve musíte nastavit nastavení, která jsou nezbytná pro natahování hry. Toto je 4: 3 formát (čtverec) při řešení 1024×768 pixelů, režim zobrazení. celá obrazovka. Všechny metody pracují s takovou základnou. Po uložení nastavení musíte zavřít cs jít.

Pak musíte otevřít herní knihovnu v Steam a najít mezi seznamem CS Go. Poté klikněte na něj pravým tlačítkem myši a otevřete „Vlastnosti“. Zde potřebujeme sekci „Po spuštění parametrů“.

Okno s řetězcem, ve kterém musíte kopírovat dva příkazy, lze kopírovat:

S jejich pomocí, hra začne v okně, ale bez rámů. Poté budete muset trochu propíchnout s nastavením samotné grafické karty. V tomto případě bude obraz mimo hru také protáhnout. Pokud tedy tato volba je průběžně nevyhovuje, je možné buď pokaždé, když je hra překonfigurována, nebo vyzkoušet jiné metody.

Takže ve většině notebooků kromě videosekvence NVIDIA nebo AMD Instalován Intel Chip. Prostřednictvím to budeme pracovat. Nutné:

Klikněte pravým tlačítkem myši na pracovní plochu; Vyberte řádek „grafické vlastnosti“; V novém okně klikněte na náměstí s nápisem „Display“; Podobné řešení her (1024×768); Níže naleznete sekci „Scaling“ a položte klíště do položky „Měřítko celé obrazovky“; Uložte nastavení a zavřete panel. Po tom se obraz změní. Můžete bezpečně jít do hry a vychutnat si zvětšené modely. Ukazuje se standard 4: 3, natažený na obdélníkový monitor. V některých případech, zejména v systému Windows 10, nebude žádný účinek.

Ovladače grafické karty umožňují samostatně konfigurovat protahovací hru. Proto můžete pracovat prostřednictvím nich. Ale pro začátek nastavte standardní parametry ve hře (4: 3 a 1024×768). Poté pokračujeme přímo na natahování CS Go 4: 3.

Klikněte pravým tlačítkem myši na pracovní plochu; Vyberte „Ovládací panel NVIDIA“; Najít „Nastavení velikosti a polohy plochy“; Dejte parametr „celá obrazovka“; Uložit nastavení. Pozornost! Pokud není taková položka. musíte přeinstalovat ovladač grafické karty. Funkčnost řezání ovládacího panelu. Problém řidičů.

Podobně klikněte pravým tlačítkem myši na plochu; Vyberte „grafické vlastnosti“ z AMD; V okně, které se otevře, klikněte na kartu „Hry“; Najít v seznamu CS Go; Klikněte na „Parametry profilu“; Zvolte „Display Scaling“ a označte úplný panel „; Návrat na hlavní obrazovku grafického ovládacího panelu; Klikněte na kartu „Display“; Zahrnují „škálování gp“. Namísto těchto nastavení, pokud chcete protáhnout všechny hry najednou, můžete okamžitě přetáhnout na „Display“ a povolit „Scaling GP“ a poté vyberte režim scalingu „Plný panel“.

Poté je obrazovka v CS Go natažena, jak je plánováno. Ale obraz na celém počítači nebude trpět. Proto nebude nutné stanovit nastavení. A metoda funguje i v systému Windows 10.

Pokud chcete jen zvýšit úhel recenze

Pokud nemusíte zkazit obrázek, což je nepřiměřené a prodloužené, můžete jednoduše změnit formát v nastavení a rozbalte obrazovku. Pro to je nutné:

Jít do cs jít; Vyberte možnost Nastavení; V sekci „Formát obrazovky“ dal Banal 16: 9.

Poté bude úhel pohledu ve hře vyšší a obraz není rozmazlený protahováním. Praktický prospěch z toho, jako takový, ne, ale estetické pocity netrpí. Ale 4: 3 celá obrazovka více pro ty, kteří chtějí hrát lépe, ale jednodušší.

Jak odstranit černé pruhy v CS: Jít. Nastavení grafické karty

Pokud používáte modul Intel Chip

 • Klepněte pravým tlačítkem myši na plochu a vyberte „Grafické specifikace“;
 • Poté vyberte kartu „Display“. nastavení našich video balíčků;
 • Vystavuji stejné povolení jako ve hře samotné (pokud dáte 800×600), tedy proto vystavuji stejné zde;
 • A je jasné v části „Scaling“, nezapomeňte vystavovat „pro celou obrazovku„;
 • Držíme celý tento podnik a jdeme do hry.

Všechny tyto položky bez výše uvedených možností spuštění. Zde jsme jen hrubě specifikujte naši obrazovku význam bodů, se kterými bude fungovat. V souladu s tím, že hra nebude zobrazovat boční černé pruhy, protože počet pixelů v šířce a výšce se shoduje s nastavením obrazovky v operačním systému!

Vyjměte černé pruhy (Konfigurace NVIDIA)

Pokud se nemůžete dostat na nastavení monitoru a jsou zde černé pásy, je nutné provést následující změny na grafické kartě NVIDIA:

Odpojení zbytečných efektů a překládání grafických nastavení na střední úroveň dostanete pevnou zvýšení snímků, které vám umožní získat blízký důvod výhody přes soupeře ve hře. Neodpojujte shadery a stíny ve hře. Je lepší ponechat tyto parametry, protože Tech Shadows někdy pomáhají všimnout nepřítele, když ne fyzicky vidět ve hře.

Pochopení přibližně Jak je nutné nastavit grafiku ve hře, s největší pravděpodobností má řadu dalších otázek, odpovědi, na které navrhuji rozebrat v FAQ bloku.

Jak se protáhnout CS: Go Image v notebooku ?

Pokud spustíte hru z notebooku, pravděpodobně hledáte způsoby, jak natáhnout obraz. Chcete-li tuto operaci implementovat, musíte použít panel Intel HD. To znamená, že spustíte svůj notebook, po kterém je pravým tlačítkem myši na prázdné místo na ploše, poté po klepnutí vyberte grafické vlastnosti. Po otevření této sekce přejděte na kartu Zobrazení. V této záložce vykazujete nastavení, kterou potřebujete a uložíte.

Jak protáhnout obrázek CS: Jít do počítače ?

S notebooky. Před natahováním obrázku potřebujete znát značku grafické karty. Protože každá grafická karta je podle své společnosti nakonfigurována vlastním způsobem.

První metoda. Pro vlastníky grafických karet od NVIDIA. Šťastné majitelé grafických karet z firmy NVIDIA, k natažení obrazu, který potřebujete jít na ovládací panel grafické karty, kde se část „Upravit velikost velikosti a polohy“, kterou potřebujete vybrat možnost s omezením snímků na celé obrazovce. Po nastavení je třeba jej uložit.

Druhou cestu. Pro vlastníky grafických karet od NVIDIA. Šťastní majitelé grafických karet z ATI Radeon musí být proveden operací podobnou tomu, co se používají majitelé notebooků. Chcete-li to provést, přejděte do Centra pro správu grafické karty a vyberte možnost s nastavením celé obrazovky a aplikovat toto nastavení na samotném panelu.

Nepodařilo se inicializovat nvidia s chybou, jak opravit ?

Nepodařilo se inicializovat nvapi s chybou 0xffffffe velmi časté problémové hráče. Pokud jste poprvé narazili na tento problém, s největší pravděpodobností měl šustění. Ale nedělej si starosti! Odstranění této chyby PLEVOE BUSINESS, PRO TOTO NÁSLEDUJÍCÍ: Jděte na „Steam SteamApps \ Common Counter-Strike globální ofenzíva“ Být ve složce na této cestě musíte najít soubory D3D9.FX a DXGI.DLL. Nyní odstraníte tyto soubory a restartujte hru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS