Jak udělat odstavec v Instagramu na iPhone. Jak udělat mezeru v Instagramu

Prostor pro Instagram. Jak to udělat

Instagram je známý takový problém jako příjemný vnímání designu textu příspěvku, s využitím mezer a odstavců. Sociálie více přizpůsobený pro barevné fotografie a video obsah. V tomto článku budeme podrobněji popsat, jak tento problém vyřešit.

Jedná se o interval, který rozděluje text na odstavce a dává mu přesnější vzhled, takže nejpravoději. Bez ní se celý příspěvek změní na jeden velký pevný hadřík, což je nepravděpodobné, že bude číst až do konce.

Jaký je rozdíl mezi iOS a android

Stojí za zmínku, že na platformě iOS a Android jsou mezery mírně odlišné. A pokud musíte mít malý tinker s operací Apple a vyzkoušejte výše uvedené kroky, pak s Androidem vložte skrytý nebo prázdný Instagram prázdný velmi jednoduchý.

Všechna zařízení, naostřená pod touto platformou dávají mezery jedním kliknutím. Obecně se týká nejen Instagram, ale i obyčejné příspěvky. Začněte s novým řádkem v platformě Android. stačí stisknout ENTER / ENTER.

Dejte mezeru na Android

V závislosti na verzi operačního systému, když kliknete na „Enter / Enter“ (ve formě zaoblené šipky s emotikonem), vykazovat odstavec nebo prostor, budete muset během několika několika stisknout. Sekundy.

Vložte bod pro oddělení odstavců

Někteří uživatelé vytvářejí oddělení mezi odstavci v Instagramu použít bod.

  • To se děje takto: píšeme nabídku, kterou potřebujeme, dejte bod.
  • Poté klikněte na „INPUT“ (RETURN „(RETURN) na následujícím řádku, budeme znovu stisknout tlačítko a znovu na“ INPUT „(RETURN).
  • Dále napište text dalšího odstavce.

Při zobrazení odstavců budou rozděleny řetězcem s bodem.

Editory třetích stran

S Instagramem nemůžete trpět a vařit celý obsah v textových editorech třetích stran: v poznámkách telefonu, Poznámkový blok, Word nebo Google Docs. Pak jen kopírovat, vložit a užívat si života. Dokonale vhodné, pokud chcete psát texty předem a „pro později“.

Pokud plánujete publikace prostřednictvím Stvořitele Studio, nebude možné relaxovat zde. Pro stanici odstavců bude muset použít jeden z metod uvedených zde. Jak pracovat s novým nástrojem. Přečtěte si zde.

Pomocí bodů, kapek a dalších znaků

Můžete psát text v Instagramu nejen s odstavci, ale také s jinými textovými symboly. Jako separátory použijte jednoduché interpunkční znaménko nebo tematické emoji.

Dekorace textu pomocí emoji, teček nebo pomlčky jakýmkoliv uvedeným způsobem.

V tomto případě je důležité, aby přetížil text se symboly, protože zbytečné ikony budou stoupat pouze na popis. Výsledek je komplikován vnímáním.

Perfektní verzi formátování textu pomocí znaků je vložení EMOJI v seznamech před každou novou položkou. Je tedy vytvořen určitý obraz a jednota veškerého obsahu.

Vládnout řádek

Jakýkoliv text vypadá mnohem přitažlivější, pokud odstavce ustoupí od sebe. Chcete-li provést mezeru mezi odstavci v Instagramu, přejděte do nového řetězce. To bude dost. Pokud je požadována velká odrážka, do řetězce je vložen jakýkoliv znak. Nejčastěji používají bod tak, aby nenechal vzhled textu.

Chcete-li krásně vypracovat nahrávky, musíte vědět, jak udělat odstavec v Instagramu. Při nastavení služby služby je text ve většině případů. Příspěvek se objeví nečitelný. To se stane, a to navzdory skutečnosti, že když uživatel sada používá klávesu Enter pro přenos řetězce.

Pravidla pro vydávání publikací v Instagramu mají několik funkcí. Jeden z nich, pokud po interpunkčním podkladu na konci odstavce existuje prostor, pak při odesílání textu je text kombinován. Odstavec může skončit a emotikon, ale musí být dodrženo pravidlo nedostatku prostoru. Aby bylo zajištěno, že rozdělte poštovní bloky, je vhodné použít neviditelný prostor pro Instagram. Takže si můžete být jisti, že práce nebudou šokovat.

V pohodlném způsobu řešení problému obchodního textu je použít textový editor třetích stran. Zpráva je psaní v poznámkovém bloku a kopírování. Při vložení mezer v Instagramu, formátování, jako pravidlo, přetrvává.

Sčítání

Možnosti akce, jak psát a strukturovat text v instručném odstavci, hodně. Uživatel může vybrat možnost a přidat vybraný znak. Příslušný přístup akcie napsané na logických blocích v Instagramu. Můžete sdělit čtenáři požadovanou myšlenku mezi příspěvky.

Kopírovat pro Instagram s odstavce připravenými.

Zbývá otevřít Instagram a Insert zkopírovaný text.

A zpracovat nový text (Vymazat okno), aktualizovat stránku.

Instagram byl původně koncipován jako žádost o výměnu fotografií a nepředpokládal velké texty. Pravděpodobně proto v něm bez „pomoci“ neexistuje možnost, aby se krásné odstavce. nejsou dodržovány, ale odděleny prázdným řetězcem.

Existuje několik způsobů, jak tento problém vyřešit. Nejběžnější je takzvaná neviditelná nebo tajná mezera.

Jak udělat odstavec v Instagramu?

Před dáváním pokynů byste měli prozkoumat užitečné tipy. Dají výsledek bez provedení četných akcí a stahování aplikací třetích stran. Pro toto použití mezery:

  • Je třeba provést dvojitou mezeru v softwaru nebo se standardní SMS Set. Text je zkopírován, pak převeden do sociální sítě a příspěvků.
  • Mezi nabídkami v místě odstavce by měl být odstraněn prostor. Na tomto místě je vložena kopírovaná dvojitá mezera. Po kliknutí na sdílení můžete zobrazit prázdný řetězec.

Při přenosu této položky do publikace nemusíte používat schránku. Protože všechny operace musí utratit.

Na speciálních tematických portálech naleznete články. Jsou prezentovány dvojité průchody. Je třeba kopírovat a vložit do publikace. Pro dosažení výsledku je důležité zajistit, aby nebyly žádné známky pro příspěvek. Jinak jsou slova sama v jednom plátně.

Můžete použít samolepky a úsměvy na Split nabídky. To může být takové odznaky jako:

Jsou povinni vložit mezi částmi řádků. Je dovoleno vyplnit řetězec nebo ponechat pouze polovinu.

Jak přesně dělat odstavce v Instagramu?

Někteří mylně se domnívají, že odstavce v Instagramu nejsou potřebné, protože „klíčový slib“ v textu se vejde do několika řádků. Ano, opravdu Instagram se zaměřuje na vizuální vnímání obsahu navrženého pro prohlížení. To je důvod, proč textový obsah přidělí tuto aplikaci sekundární význam. Může se tedy často stává, že po publikaci obsahu, všechny divizní divize produkované bloggerem je zmizely někde bez trase. A pak blogger a uživatelé musí „obdivovat“ výsledný pevný textový web. Proto odstavce nutně potřebují. A každý blogger musí být schopen.

Odstavce v Instagramu dělají jen. Možnost jedna. stačí kopírovat z již publikovaných textových částí poznámek. To znamená, že první textové informace jsou zaznamenány v poznámkách a upraveno. Pak jsou uspořádány požadované emotikony. Dalším krokem je přesný přenos textových informací v Instagramu.

Uzávěr profilu stojí za to vytvořit počítač. Tato část webového účtu je dokonale upravena z libovolného přenosného počítače. Počítač používá pohodlnější než trápený smartphone a přemýšlet, jak psát odstavce s novým řádkem v Instagramu.

Existuje také způsob, jak vytvořit odstavce s pomocí „neviditelné mezery“. Co to je a jak je tato metoda ztělesněna v praxi? Nic těžké:

  • Píšeme první část popisu textu;
  • Po bodu na konci posledního slova, před novým odstavcem klikněte na speciální okruh „Enter“;
  • Vzhledem k tomu, že pravidla vyžadují mezi odstavci, aby se jeden prázdný řetězec vložili neviditelný symbol a znovu stiskněte tlačítko „ENTER“.

Nyní můžete bezpečně začít psát druhý text popisu.

Kde přesně mohu najít „neviditelné“? Tento specialista lze kopírovat z profilu uživatele, jehož textové informace jsou již úspěšně rozděleny do odstavců. Problém je, že tento specialista na obrazovkách smartphonu opravdu nevidí. Ačkoli ve virtuální verzi Instagramu je. Takové „neviditelné“ jsou prezentovány ve formě prázdných čtverců. Budeme muset vstoupit do Instagramu z notebooku nebo počítače, najít uživatele, ve kterém je webový účet, ve kterém jsou texty oddělené prázdným čtvercem popsaným výše. Poté musíte tento symbol zkopírovat pomocí „Poznámky“ smartphonu a použít jej k vytvoření požadovaných odstavců.

„Neviditelný prostor“ může být zapotřebí a při psaní návrhů z červeného řetězce. Pro tohle:

  • Po posledním slově, v určité věty klikněte na „Enter“;
  • Je nutné vložit neviditelné speciality a již bez mezery začít předepisovat novou nabídku.

To znamená, že neviditelné speciality budou jednoduše přesunout klíčový textový blok blíže ke středu.

Nyní víte, jak psát z nového řádku v Instagramu. Využijte doporučení uvedená výše a budete mít krásné a pohodlné textové bloky, které zvýší loajalitu vůči publiku a mají pozitivní, bude pozitivně na monetizaci stránky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS