Jak udělat Screen Split na iPhone. Jak rozdělit obrazovku na iPhone iOS 14?

Je možné otevřít 2 okna na iPhone?

Níže je popsáno, jak používat režim Split View. Otevřete program. Doplňte ze spodního okraje obrazovky a otevřete přístaviště. Na panelu doku stiskněte a podržte druhý program, který chcete otevřít, a poté jej přetáhněte z panelu do pravé nebo levé části obrazovky.

Nastavení režimu rozdělené obrazovky na iPhone nebo iPad

Rozdělit obrazovku na IOS, stačí otevřít druhou aplikaci a vrátit ji. Poté se zobrazí na panelu dock v dolní části obrazovky. Otevřete hlavní aplikaci. Nyní otevřete hlavní aplikaci, pak chcete obrazovky rozdělit.

Multitasking na iPad

Když spustíte libovolnou aplikaci na iPado IPADOS 15 (nebo novější verzi softwaru), všimnete si, že existuje tlačítko ve tvaru tří bodů podél samotného centra. Stisknutím této položky poskytuje přístup k menu Multitasking.

Rozdělit zobrazení (multitasking) na iPad: Jak povolit a používat?

Jakmile kliknete na tento nový tlačítko menu Multitasking, uvidíte další tři tlačítka.

Stisknutí každého aktivuje následující funkce (vlevo doprava):

Okna celá obrazovka

Okno aplikace, které je spuštěno ve výchozím nastavení v režimu celé obrazovky. Jako příklad výše. Safari Application Window Celá obrazovka.

Rozdělený pohled

Split pohled je ve skutečnosti, dvě aplikace otevřeny zároveň, z nichž každá zabírá polovinu obrazovky ve výchozím nastavení. Velikost aplikací můžete změnit přetažením posuvníku mezi nimi. Režim rozděleného zobrazení na iPadu umožňuje plně pracovat (zobrazit obsah, odkazy kopírování, text a obrázky mezi Windows) na tabletu Apple se dvěma aplikacemi současně. Jako příklady níže. dvě okna aplikace Safari a Safari aplikace.

Sklouznout

V režimu přes snímek se zobrazí jedna aplikace v malém plovoucím okně, které lze přetáhnout na levý nebo pravý okraj obrazovky. Jako příklad níže. okno aplikace Safari na celé obrazovce, na kterém je umístěn plovoucí okno aplikace fotografie.

Jak nakonfigurovat „obrázek obrázek

To je způsob, jak se okno přehrávání podívá na režim „Obrázek v režimu obrázku nahoře na jiných aplikacích

Pokud máte vše, co se ukázalo, a video začalo v samostatném okně na ploše nebo na jiné procesy a úkoly, které provádíte, znamená to, že všechno bylo provedeno správně. Okno, které vidíte, lze konfigurovat změnou jeho velikosti. Chcete-li to provést, jednoduše použijte gesto pinch-to-zoomu, snižování nebo šíření prstů v údajích o přehrávání. Chcete-li změnit umístění okna jednoduše přetáhněte prstem nahoru, dolů nebo strany. A vrátit se do formátu přehrávání celé obrazovky, klepněte na speciální ikonu v pravém horním rohu okna videa.

Bohužel, rozsah aplikace „obrázek na obrázku“ na IOS již než v Androidu. Navzdory skutečnosti, že Apple nabídl příležitost skrýt okno přehrávání, jen přejděte na něj doprava nebo vlevo, Google umožňuje spustit v samostatném okně nejen video a videohovory. Například v Androidu v tomto režimu můžete otevřít karty pro sledování trasy a současně i nadále zapojit do jiných případů nebo kalkulačku. Na iOS, bohužel, žádná taková věc z nějakého důvodu.

Jak rozdělit obrazovku na 2 díly na iPhone?

Můžete snadno nasadit libovolnou ze dvou oken prohlížeče na celou obrazovku, pro tento jednoduše přetáhněte separační posuvník na horní nebo dolní okraj obrazovky. Poté se zobrazí speciální tlačítko v pravém dolním rohu Inteeis aplikace, která vás vrátí do režimu separace.

Police v multitasking iPados 15

Dokonce i v iPadosu 14, máme příležitost v některých aplikacích otevřít několik oken a přepínat mezi nimi, stejně jako spuštění těchto oken v rozdělení pohledu a snímek přes režim. Typičtí představitelé takových programů mohou být safari prohlížeči, zprávy, vestavěný e-mailový klient. Chcete-li spustit další okno, bylo nutné provést dlouhý kohoutek na ikonu aplikace v doc a vyberte první položku menu „Zobrazit všechna okna“. Dále, páska plus v pravém horním rohu obrazovky bylo možné otevřít nové okno a kartáčovat stávající okna zavřít poslední.

Tři okna safari prohlížeče na jedné obrazovce iPad

Safari Okno Okno Správa obrazovky na iPad

IPADOS 15 jablko šel dále a vynalezl elegantnější manažer okna pro aplikace s názvem „police“.

To vypadá jako police okna v prohlížeči Safari

Otevře se v programech podporujících to dvěma způsoby:

 • Již známý pro nás dlouho Klepněte na ikonu aplikace a vyberte položku nabídky „Zobrazit všechna okna“;
 • Klepnutím na tři body voláte menu multitasking v horní části aplikace.

Ve skutečnosti „police“ je dokovací stanicí uvnitř aplikace v dolní části, skládající se z náčrtků (miniatur) otevřených oken a prázdného okna s ikonou „“ pro otevření nové okno. Tento přístup vypadá velmi elegantní a praktický.

Jak povolit Screen Split na Honor 8s?

Otevřete aplikaci, která podporuje režim separace obrazovky, a pak strávit obrazovku z levého nebo pravého okraje a neuvolníte prst otevřete panel několika oken. 2. Přetáhněte ikonu z panelu, abyste povolili režim separace obrazovky.

Jak vytvořit dvě okna na IOS 14?

2) Je zde další způsob, jak spustit současně dvě aplikace na jedné hovězí obrazovce Huawei. Chcete-li to provést, na otevřené aplikaci s tipy dvou prstů vytáhnu ze spodního okraje obrazovky, dokud neuvidíte, jak se obrazovka sdílená do dvou částí.

 • Otevřete nastavení;
 • Přejděte do sekce „Hlavní“;
 • Otevřete kartu „Universal Access“;
 • Posouvejte nabídku a otevřete položku „Rychlé příkazy“;
 • Zaškrtněte políčko vedle položky „pohodlný přístup“.

Měli jsme zvládnout režim Split View na IOS

Počínaje IOS 9, Apple tabletové počítače mají režim separace obrazovky pracovat se dvěma aplikacemi současně. Funkce se nazývá „Split View“ a je k dispozici na všech moderních modelech iPad. Držme se na tomto čtení.

V aktuálním čase možnost Rozdělit zobrazení podporuje následující tablety:. IPAD AIR 2. iPad Mini 4. iPad 2017. všechny modely iPad Pro. Funkce není bohužel k dispozici pro iPhone, včetně modelů plus.

Tak jak jít do režimu rozdělení zobrazení?

 • Pro větší pohodlí otočte tabletu vodorovně. Nicméně nezruší, že volba pracuje ve svislé poloze.
 • Otevřete aplikaci, ve které budeme pracovat.
 • Podívejte se ze spodní části displeje, takže panel Dock je k dispozici.
 • Dále je třeba vybrat požadovanou aplikaci a podržet jej, přesunout na pravou stranu obrazovky, přímo na okraj. Pokud k tomu není provedeno. aplikace bude spuštěna na horní části aktuálního (rozdělení).

Mohu změnit proporce aplikace?

Ano můžeš. Chcete-li to udělat, musíte vytáhnout dělič uprostřed. V horizontálním režimu mohou aplikací fungovat v následujících proporcích: 50:50 nebo 70:30. Ve vertikálním režimu je k dispozici pouze jedna možnost. 70:30.

Jak změnit aplikace v místech?

Chcete-li to udělat, vytáhněte záclon, který je vždy v horní části správné aplikace. Držíte tuto zkratku, můžete aplikaci přesunout podle vlastního uvážení.

Jak se dostat z režimu Rozdělit zobrazení?

Udělej to velmi jednoduché. Vyplňte celou oblast požadovanou aplikací pomocí separátoru uprostřed obrazovky. Můžete také vytáhnout štítek správné aplikace dolů.

Samozřejmě, aplikace v režimu Split View Support Drag and Drop, který umožňuje doslovně přenášet data mezi programy.

Používáte tento režim na váš iPad? Dejte mi vědět v komentářích nebo v našem telegramu chatu.

Jak složit okno „obrázek v obraze“ mimo obrazovku

„Obrazový obrázek můžete odebrat v okně obrázku“ libovolné velikosti na iPhone pomocí obvyklého přetažení, přesunutí položky mimo obrazovku.

Když se „obraz v obrazovém okně“ přesunuta mimo obrazovku, budete i nadále slyšet zvuk z vysílání videa nebo volání, ale tato položka sama se nezobrazí na displeji pro iPhone.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS