Jak udělat screenshot Samsung Galaxy Grand Screenshot Screenshot. Použití aplikací třetích stran

Jak udělat screenshot na Samsung. Jak odstranit Samsung Galaxy Screenshot a na jiných Samsung Android Android. Screenshoty Samsung.

Podívejme se, jak udělat screenshot na Samsung. Pro ty, kteří nevědí, co je screenshoty a jak se to dělá, pokusíme se stručně vysvětlit. Funkce snímku obrazovky umožňuje uložit jako klipart, který se zobrazí na obrazovce telefonu, smartphone, android, iPhone, tablet, počítače a další zařízení. Můžete také říci, že, dělat obrazovku, fotografuje obrazovku telefonu, počítače, tabletu. Samozřejmě, že fotoaparát nepoužíváme, tato funkce je k dispozici na většině zařízení a některá zařízení pro odstranění snímku obrazovky lze instalovat další aplikace a programy. Chcete-li uložit snímek obrazovky, musíte kliknout na tlačítka v telefonu a v počítači, který musíte kliknout na některá tlačítka na klávesnici. Doufám, že jste se dokonce dozvěděli o tom, co je screenshot a jak se děje.

Podívejme se, jak udělat screenshot na Samsung Galaxy a jiné Samsung Smartphone na Android. Existují tři možnosti, které vám umožní uložit snímek obrazovky na Samsunga, pod ní můžete vidět všechny tři způsoby a vyzkoušet, která metoda je vhodná pro odstranění obrazovky na adrese Android Samsung. Velkou žádost o vás v komentáři. Který ze tří možností přišel do vašeho zařízení, uveďte prosím model vašeho Android Samsung to a ostatní uživatelé mají užitečné informace na webu.

První způsob, jak vytvořit screenshot na Samsung, klepněte na tlačítko „Home“, který je umístěn v dolní části obrazovky a na tlačítko „napájení“ současně na několik sekund. Pokud všechno úspěšně šlo úspěšně, zobrazí se na obrazovce obrazovku oznámení. Samsung Screenshots si můžete prohlédnout v galerii nebo Otevřít Purtures / ScreenCAPTURE Pack nebo obrázky / Screenshots složku a najít snímku obrazovky.

Druhou cestou také snadno umožňuje uložit snímek Samsung Screen Snapshot, pro to budete muset kliknout okamžitě na dvě tlačítka, tlačítko „Snížení hlasitosti“ a tlačítko „Zamknout“ (Zapnuto / Vypnuto) a držte několik sekund. S úspěšným odstranit fotografii z obrazovky Samsung uvidíte oznámení o zadní straně obrazovky. Stejně jako v první verzi lze screenshot na Samsung Galaxy vidět v galerii nebo Otevřít Purtures / ScreenCAPTURE Pack nebo obrázky / Screenshots složku.

Pokud nepomůžeme žádné metody výše uvedeného, ​​zkuste třetí možnost. Chcete-li vytvořit symbolik na smartphonu Samsung, stiskněte a podržte tlačítko Domů na několik sekund a tlačítko zpět. Obě tyto tlačítka jsou pod obrazovkou, zejména tato metoda odstranění snímku Samsung se používá na Android 2,3 verzích. Pravděpodobně pravděpodobně víte, kde Samsung uloží snímek obrazovky z obrazovky z obrazovky v obrazech / ScreenCapture Složku nebo ve složce Obrázky / Screenshots, obrazovka lze zobrazit v galerii.

  • Doufám, že vám tento článek pomohl a vy jste byli schopni udělat screenshoty Samsung Galaxy a další Samsung Android Android.
  • Budeme rádi, pokud zanecháte zpětnou vazbu, komentovat, užitečné poradenství nebo doplnění článku.
  • Nezapomeňte zanechat komentář o tom Tomu pomohl jednomu způsobu, jak vytvořit screenshot ve vašem Androidu, uveďte prosím model zařízení a ostatní uživatelé zůstanou od vás Užitečné informace.
  • Pokud máte užitečné tipy, můžete je umístit na našich webových stránkách na samostatné stránce, kde bude autor uveden.
  • Díky za reagující, vzájemnou pomoc a užitečné tipy!

Přidat recenzi, doplnění článku nebo užitečného poradenství.

Huawei P40 Pro Smartphone s nejlepším fotoaparátem 2020. 2021. V pořadí telefonních kamer se novinka skóroval rekord 128 Bala za první místo.

Volný telefon podle propagace. Volné telefony, smartphony smyslové a push-tlačítko jako značkové výrobce Samsung, iPhone a málo známý.

Opuštění zpětné vazby, pomáháte ostatním, aby správně. Vaše stanovisko záleží.

Rekordér AZ

Nejvhodnější aplikací pro smartphony na Android pracuje a s produkty Samsung: s ním uživatel nemůže dělat pouze screenshoty, ale také nahrávat video z obrazovky, stejně jako úpravy hotových snímků.

Chcete-li vytvořit obrazovku s Recorderem AZ, potřebujete:

Nejvýznamnější nevýhodou mobilní aplikace je neschopnost nastavit formát uložené obrazovky (ve výchozím nastavení je PNG, který poskytuje vynikající kvalitu a zabírá trochu paměti v paměti) a jeho rozměry: šířka a výška obrazu přesně odpovídají počtu pixelů obrazovky.

Jak udělat screenshot na telefonu Samsung Galaxy Grand 2 SM-G7102

Aby bylo možné snímek obrazovky na Samsung Galaxy Grand 2 SM-G7102, musíte nejprve stisknout tlačítko hlasitosti a potom upnout napájecí tlačítko !telefon. Tato tlačítka na příkladu pohodlné fotografie Sony Xperia:

Bohužel, ne všichni výrobci pokračovali v tomto pohodlném schématu. Například na některých zařízeních Samsung a HTC jsou screenshotové provedeny jinak. Mají snímek obrazovky, je proveden klávesami „Domů“ a „Zpět“ nebo tlačítka „Inkluze“ a „Domovská stránka“. Nebo kombinaci „zámku“ a „domácí“ kombinace.

Kde jsou screenshoty obrazovky uloženy po provedení? Po vytvoření snímku obrazovky se mnoho pravděpodobně objeví otázka, kde jsou uloženy screenshoty na Samsung Galaxy Grand 2 SM-G7102. Po obrazovce na Samsung Galaxy Grand 2 SM-G7102 je vyrobena v konkrétní složce v systému. Tato složka může být nazývána ‚Foto‘, ‚ScreenCAPTURE‘ nebo ‚SCEEENSHOTS‘. Obvykle se obrázky uloží do složky / SDCard / Screenshots nebo SCREARD / SCREENSHOTS / SCREENSHOS, ale pokud není paměťová karta nainstalována, vyhledejte požadovanou složku ve vnitřní paměti smartphonu. Na tuto výuku je u konce. Pokud existují nějaké otázky nebo potíže při vytváření screenshotů, ponechte komentáře.

Jak udělat screenshot na Samsung Galaxy Grand Gt-I9082 Telefon

Aby bylo možné provést screenshot na Samsung Galaxy Grand GT-I9082, musíte nejprve stisknout tlačítko hlasitosti a stiskněte tlačítko napájení !telefon. Tato tlačítka na příkladu pohodlné fotografie Sony Xperia:

Bohužel, ne všichni výrobci pokračovali v tomto pohodlném schématu. Například na některých zařízeních Samsung a HTC jsou screenshotové provedeny jinak. Mají snímek obrazovky, je proveden klávesami „Domů“ a „Zpět“ nebo tlačítka „Inkluze“ a „Domovská stránka“. Nebo kombinaci „zámku“ a „domácí“ kombinace.

Kde jsou screenshoty obrazovky uloženy po provedení? Po vytvoření snímku obrazovky se mnozí pravděpodobně objeví otázka, kde jsou screenshoty uloženy na Samsung Galaxy Grand GT-I9082. Po snímání obrazovky na Samsung Galaxy Grand GT-I9082 je vyroben v konkrétní složce v systému. Tato složka může být nazývána ‚Foto‘, ‚ScreenCAPTURE‘ nebo ‚SCEEENSHOTS‘. Obvykle se obrázky uloží do složky / SDCard / Screenshots nebo SCREARD / SCREENSHOTS / SCREENSHOS, ale pokud není paměťová karta nainstalována, vyhledejte požadovanou složku ve vnitřní paměti smartphonu. Na tuto výuku je u konce. Pokud existují nějaké otázky nebo potíže při vytváření screenshotů, ponechte komentáře.

Jak udělat screenshot na telefonu Samsung Galaxy Grand Neo GT-I9060

Aby bylo možné snímek obrazovky na Samsung Galaxy Grand Neo GT-I9060, musíte nejprve stisknout tlačítko hlasitosti a potom se svorka napájení !telefon. Tato tlačítka na příkladu pohodlné fotografie Sony Xperia:

Bohužel, ne všichni výrobci pokračovali v tomto pohodlném schématu. Například na některých zařízeních Samsung a HTC jsou screenshotové provedeny jinak. Mají snímek obrazovky, je proveden klávesami „Domů“ a „Zpět“ nebo tlačítka „Inkluze“ a „Domovská stránka“. Nebo kombinaci „zámku“ a „domácí“ kombinace.

Kde jsou screenshoty obrazovky uloženy po provedení? Po vytvoření snímku obrazovky se mnozí pravděpodobně objeví otázka, kde jsou screenshoty uloženy na Samsung Galaxy Grand Neo GT-I9060. Po snímání obrazovky na Samsung Galaxy Grand Neo GT-I9060 je vyroben v konkrétní složce v systému. Tato složka může být nazývána ‚Foto‘, ‚ScreenCAPTURE‘ nebo ‚SCEEENSHOTS‘. Obvykle se obrázky uloží do složky / SDCard / Screenshots nebo SCREARD / SCREENSHOTS / SCREENSHOS, ale pokud není paměťová karta nainstalována, vyhledejte požadovanou složku ve vnitřní paměti smartphonu. Na tuto výuku je u konce. Pokud existují nějaké otázky nebo potíže při vytváření screenshotů, ponechte komentáře.

Ladonew Screenshot

Samsung Smartphone značkový čip, s nímž můžete udělat screenshot, trávit dlaň na obrazovce.

Otevřete sekci „Pokročilé funkce“.

Udělejte screenshot, utratil na obrazovce s dlaní zleva doprava nebo vlevo dole.

Poměrně zajímavý způsob, ne? Promiň není přítomen na všech smartphonech Samsung.

Zpracování screenshotů v vestavěném grafickém editoru

Nově vytvořený snímek obrazovky bez ohledu na to, zda je standardní nebo rozšířený, můžete okamžitě upravit. Chcete-li to provést, stiskněte druhé tlačítko na vyskakovacím panelu se třemi dostupnými možnostmi. Funkčnost grafického editoru není s ním vysoká. bude možné provést pouze pár akcí: Ořízněte obrázek a přidejte výkres.

Ale pokročilý photo editor, se kterým můžete zpracovávat, obě screenshots a další obrázky, se může pochlubit mnohem širší sadou funkcí. Chcete-li je použít, přejděte do galerie, otevřete požadovaný obrázek a klikněte na ikonu tužky. Pomocí editoru můžete přidat textové a grafické poznámky, oříznout, zrcadlení a otáčení snímků, nastavit jas, sytost a kontrast původních snímků. A to je jen malá část dostupných možností.

Proč není možné provést snímání obrazovky na smartphonu

Někdy si uživatelé stěžují na práci Samsung Smartphone z toho důvodu, že není možné vytvořit screenshot všemi metodami popsanými výše. Webové stránky výrobce stránek říká, že nová zařízení mohou selhat při pokusu o vytvoření obrazu obrazovky poprvé. Snažte se to udělat několikrát. Použijte různé metody popsané v tomto článku. Kromě těchto tří dalších.

Pokud jste několikrát používali všechny způsoby, ale screenshot stejně funguje, je s největší pravděpodobností řada důvodů.

Samsung tvrdí, že pouze zařízení z řady Galaxy S a Poznámka byla podrobena dříve. Ale po roce 2018 začali pirátské výrobci falešné série A a J. Co je to připojeno, zjistí, že je obtížné odpovědět. Zdá se, že stínové společnosti jde více a více odborníků, kteří jsou motorem nelegální produkce smartphonů. Uživatelé by měli být pozornější při nákupu zařízení od ruky a na různých neoficiálních webových zdrojích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS