Jak udělat screenshoty na iPhone. Screenshot na starý iPhone s tlačítkem Domů

Jak udělat screenshot na iPhone

Screenshot nebo Screenshot. Toto je obrázek s obrázkem, který zcela zkopíruje stav obrazovky zařízení v určitém okamžiku. Screenshot lze provést na libovolném inteligentním zařízení. Takže v předchozích článcích jsme již mluvili o tom, jak udělat screenshot na Android a Smartphone od společnosti Samsung. Ve stejném článku budeme hovořit o iPhone. Zde se můžete naučit, jak udělat screenshot na iPhone. Instrukce bude univerzální a vhodná pro většinu modelů iPhone, ať už iPhone 4, 4S, 5, 5S, 6, 6S, 7, 8 nebo iPhone X / XS / XR. Tato instrukce jistě zůstane relevantní a po vydání příští generace iPhone.

Způsob vytváření screenshotů na iPhone se liší v závislosti na modelu. Pokud použijete model, který je vybaven tlačítkem „Domovská stránka“ pod obrazovkou, aby se snímek obrazovky potřebujete současně stisknout a uvolnit dvě klávesy: klíč napájení a klíčový klíč.

Screenshot na iPhone s domácí tlačítko

Tlačítko napájení může být horní, tak na bočních plochách zařízení. To nezmění kombinaci klíčů, v obou případech, aby se screenshot schopen držet napájení a „domácí“ klíče.

V tomto okamžiku, jak uvolníte tyto klíče pořízené obrazovky obrazovky a uloží se do aplikace fotografie. V budoucnu můžete s tímto obrázkem pracovat jako s jakýmkoliv jiným obrazem. Například můžete poslat poštou.

Je třeba poznamenat, že při vytváření iPhone Screenshot dělá charakteristický zvuk, podobný zvuku zpracované kamery, pokud uděláte spoustu screenshotů a tento zvuk vás otravuje, pak můžete zakázat zvuk volání a snímky tichý.

Obrazovku na iPhone s tlačítkem Touch ID (HOME)

Fyzické tlačítko „Home“ (Home) je kulaté tlačítko v dolní části obrazovky smartphonu, navržený pro rychlé ukončení aplikací.

Je to ona, která musí být současně uzavřena s klíčem ON / OFF (Power). Provádí také funkci spánku / probuzení. Na iPhone 4, 4S, 5, 5S, SE, 5C, tento klíč se nachází v Smartphone shora, na modelech 6, 6s, 7, 8. na straně vpravo.

Zároveň podržte horní nebo boční tlačítko (závisí na modelu) a tlačítka „HOME“ a okamžitě uvolněte obě tlačítka.

S paušální částkou bude slyšet kliknutí opracované komory (pouze v případě, že telefon není v tichém režimu). Současně se obrazovka bude cestovat na sekundu a v dolní části levice bude mini obraz výsledného screenshot.

Kliknutím na tento obrázek budete pořízeni do grafického editoru, který provede změny ve snímku obrazovky. Editor má následující funkce ⇒

Po úpravě snímku obrazovky byste měli kliknout na „Ready“ a pak „Uložit obrázek“.

V případě, že jste klikli na obrazovku obrazu v miniatuře, automaticky uloží do složky „Foto“.

Chcete-li odstranit miniatury z obrazovky Smartphone. vlevo vlevo.

Pokud potřebujete vytvořit soubor PDF z webové stránky, libovolný dokument nebo dopis, poté po přijetí obrazu obrazovky, klepněte na jeho mini obraz v levém rohu a vyberte parametr „All Page.

Možnost 2. O něco složitější

Chcete-li začít od AppStore, musíte stáhnout aplikaci, jako je přizpůsobení.

Pak přejděte do aplikace a povolit přístup k fotografické košili:

Pak v libovolné aplikaci více screenshotů, škrábrajte všechny části obrazovky, kterou potřebujete. Každá následná obrazovka by navíc měla obsahovat náhodu s předchozím regionem:

S těmito shodnými regiony, aplikace pochopí, kde potřebujete lepidlo.

Pak jděte na přizpůsobit. Samotná aplikace rozpozná nedávno provedené screenshoty a automaticky slepí:

Poté klikněte na Sdílet a exportujte snímek obrazovky v „Foto“ kliknutím na toto tlačítko:

Screenshot Definuje iPhone jako panorama.

P. S.: Krejčí. Application Appliance. Můžete jej snadno použít s bezplatnou verzí, ale na konci každého snímku bude malé kostky. Bude to název aplikace. Ale tento výkřik je snadné oříznutí.

Jak provést obrazovku na 11 iPhone přes pomocný dotek

Tento nástroj je k dispozici na všech prvních modelech iPhone. Chcete-li jej využít, nejprve zadaná volba, kterou musíte aktivovat. To vyžaduje takové kroky:

 • Přejít na nastavení iPhone.
 • Zobrazení bloku „Základní“ a vyberte sekci „Universal Access“.
 • Musíte aktivovat pomocný dotek. Za tímto je posuvník vedle nápisu přesunut do práva. Po tom přepínač získává zelenou barvu.

Nyní je funkce aktivována. V tomto případě se na obrazovce objeví bílý kruh. Chcete-li provést snímek na iPhone 11, budete muset klepnout na něj. Použití tlačítka Screen umožňuje vyhnout se vytváření obrázku pomocí hardwarových tlačítek.

 • Musí jít do balíčku, který je třeba opravit.
 • Klikněte na tlačítko Asistent dotykové obrazovky.
 • Po zobrazení menu na obrazovce musíte vybrat „Přístroje“.
 • Klikněte na „více“.
 • Poté klikněte na „Screen Snapshot“.

Po tomto snímku na iPhone 11 bude vytvořen pomocí Assastivetouch. To bude znít charakteristický zvuk a pak se v levém dolním rohu obrazovky zobrazí miniaturní obraz pořízeného snímku.

Tento způsob vytvoření snímku obrazovky jako ne všem. Někteří věří, že otevření menu a hledání možností IT „Screenshot“ představují nijaknou akci. Na druhé straně, v tomto případě nejsou použity hardware tlačítka. To vám umožní vytvořit screenshoty na iPhone 11, a to i v případech, kdy alespoň jeden z nich nefunguje.

Virtuální tlačítko lze přesunout na panel zástupce. Bude to využít pohodlnější. Není třeba otevřít nabídku na obrazovce pro vyhledávání v ní požadovanou volbu.

Chcete-li to provést, musíte provést následující kroky:

 • Přejděte na nastavení smartphonu.
 • V bloku „General“ vyberte Pomocný dotek.
 • Přejděte na „Nejvyšší nabídku“.
 • Nyní seznam všech příkazů, které jsou součástí nabídky rychlého přístupu. Pokud některý z nich není dostatečně nutný. Mohou být odstraněny z tohoto menu. Můžete například provést pomocí ikony „Oznámení“.
 • Na volném místě položte ikonu „Udělejte si screenshot“. Pak vyjdete z nastavení. Je také možné nahradit ikony, ale přidat nové.

Nyní v nabídce Quick Access můžete zobrazit ikonu kliknutím na obrázek obrazovky. Je také možné nahradit ikony, ale přidat nové. To vyžaduje následující:

 • Chcete-li to provést, v procesu nastavení klikněte na Plus, který je umístěn v centrální části obrazovky. Tímto způsobem se max bude zvýšen počtem ikon v rychlém menu.
 • Poté vyberte prázdnou ikonu a nainstalujte příkaz, který uživatel potřebuje.

Jak udělat screenshot na iPhone 12, 11, XS, XR, X

Nové modely Apple Telefon modely, iPhone 12, 11 XS, XR a iPhone X, ztratily tlačítka „Domů“ (která v předchozích modelech je aktivována pro snímky obrazovky), a proto se metoda tvorby mírně změnila.

Mnoho funkcí, které byly připojeny k tlačítku „Domů“, nyní provede tlačítko zapínání (na pravém okraji zařízení), to se také používá k vytvoření obrazovky.

Aby byl snímek obrazovky na iPhone XS / XR / x současně stiskněte tlačítko ON / OFF a objem hlasitosti.

Není vždy možné provést od prvního času: obvykle je snadněji stisknout tlačítko hlasitosti pro rozdělení sekundu později (t.E. Není zcela současně s tlačítkem napájení), pokud budete udržovat příliš dlouho, SIRI může spustit (je přiřazeno tak, aby toto tlačítko držel toto tlačítko).

Pokud nemáte nic dělat nic, existuje jiný způsob, jak vytvořit screenshoty, vhodné a pro iPhone 12, 11, XS, XR a iPhone X. Assastivetouch, popsané později v této instrukci.

Screenshot na iPhone X (10), XR, XS a XS Max

Navzdory absenci tlačítka „Domovská stránka“, snímek obrazovky na iPhone X se provádí téměř stejně dobře jako na předchozích modelech iPhone. Jako předtím vytvořte obrázek, musíte držet dvě klíče a držet se z přibližně sekundy. Jediný rozdíl je tlačítka samotná.

V novém iPhone X Chcete-li vytvořit snímek obrazovky, musíte současně zavřít a okamžitě uvolnit:

Tento způsob vytváření screenshotů běží nejen v iPhone X (iPhone 10), ale také v následujících modelech Apple, které byly vybaveny lícní. Například na iPhone XR, iPhone XS a XS Max.

Po přijetí snímku bude obrazovka iPhone X zvýrazněna s bílým a zvuk fotoaparátu se zobrazí, signalizuje, že snímek obrazovky. Současně se zobrazí miniatura výsledného screenshot v pravém dolním rohu obrazovky. Můžete kliknout na miniaturu, chcete-li upravit snímek nebo kartáčovat miniaturu vlevo, abyste jej skryli z obrazovky a uložte obrázek v původním formuláři.

Když kliknete na miniaturu, se otevře se screenshot editor. Zde můžete přidat nápisy, číslice, aplikovat zvětšovací sklo nebo něco nakreslit z ruky. Po dokončení úpravy musíte kliknout na tlačítko „Dokončit“ a soubor uložit.

Jak vzít obrazovku shot na iPhone 13 pomocí fyzických tlačítek

Chcete-li vytvořit obrazovku na telefonu série iPhone 13, současně stiskněte tlačítko boku současně (umístěné na pravé straně zařízení) a tlačítko pro zoom hlasitosti (umístěné na levé straně zařízení).

Po současném stisknutí kombinace tlačítek uslyšíte zvukový efekt fotoaparátu (pokud není hovor vypnutý) a v levém dolním rohu obrazovky se zobrazí miniatura obrazovka.

Pokud na pár vteřin neignorujete miniaturu nebo ho utratíte vlevo, v okamžiku to zmizí. Jakmile skica zmizí, váš iPhone automaticky ukládá snímek obrazovky v knihovně fotografií.

Ale pokud kliknete na miniaturu, zobrazí se možnosti pro kreslení cokoliv na snímku obrazovky, štítek se sdílet přímo odtud s jinými aplikacemi, odstranit obrazovku a t. D. Podrobnosti budeme zvážit v další části.

Upravit Screenshots na iPhone 13:

Pokud se dotknete miniatur, které se zobrazí v levém dolním rohu obrazovky vašeho iPhone ihned po vytvoření snímku obrazovky, otevře se speciální režim úprav. Pomocí tohoto režimu úpravy můžete čerpat na obrazovce Shot, otočit jej, Trim, vložit podpis, komentovat a jinak sdílet s ostatními přímo odtud.

Chcete-li odstranit snímek obrazovky bez uložení, klepněte na ikonu koše v pravém horním rohu obrazovky, bude užitečné, pokud chcete odstranit snímku obrazovky po sdílení s ostatními.

Po dokončení úpravy klepněte v levém horním rohu obrazovky, klepněte na tlačítko „Dokončit“ a vyberte možnost Uložit obrázek „. Výsledný obraz bude uložen do screenshotů knihovny v aplikaci Foto.

Kde jsou uloženy screenshoty na iPhone a iPadu

Všechny provedené snímky obrazovky jsou uloženy ve výchozím nastavení v galerii, kde a další fotografie, speciální album je přiděleno v nových verzích IOS pro screenshotové. Chcete-li najít uložené snímky z displeje, jednoduše otevřete standardní aplikaci fotografií a přejděte na sekci „Alba“. „Screenshots“.

Takže jednoduše pravidelnými prostředky nebo pomocí nástrojů třetích stran můžete škrábnout obrazovku smartphonu nebo obrazovky tabletu. Znáte nějaké jiné způsoby a programy? Sdílejte tyto informace v komentářích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS