Jak udržet mrak na iPhone. ICloud vstupní problémy

Jak zobrazit Icloud na iPhone

Apple věnuje zvláštní pozornost vývoji internetových technologií pro své uživatele. V roce 2011 představila společnost Icloudová společnost.

Jedná se o zamračený úložiště, které umožňuje zákazníkům společnosti umístit na IT multimediální soubory. Každý může využít služby, i když nemá iPhone. Cloud pracuje na všech platformách.

Relevance služby je určen skutečností, že počáteční konfigurace iPhone mají skromné ​​množství integrované paměti (32-64 GB). Interní úložiště je někdy nestačí k tomu, aby vyhrazovaly fotografie a videa s vysokým rozlišením. ICloud v tomto případě přichází na záchranu, což vám umožní ušetřit volné místo na samotném iPhone. Kromě toho iPhone nepodporuje microSD paměťové karty.

Služba je podmíněná bezplatná. Klient obdrží 5 gigabajtů prostoru, pro které nemusíte platit. Ale pro rozšíření úložiště o 50, 200 nebo 2000 musí být gigabajty provedeny měsíční poplatek.

Jak se mrak na iPhone

Služba je analogem Dropboxu, Drive Google a Yandex.Disk a funguje podle podobného principu. Je postaven na streamování souborů na místní server „Depot“ Apple. Jasně to vypadá takto.

Uživatel na iPhone provede novou fotografii, zapisuje video nebo zpracovává textový soubor a vestavěný systém monitorování iOS okamžitě je uloží do interní mezipaměti zařízení. Pokud se pravidelně připojujete k síti Wi-Fi, je operační systém připojen k úložišti cloudu a přenáší informace o vytváření nových souborů nebo změn serveru. Proces synchronizace se provádí automaticky, takže aktualizované materiály jsou uloženy v místní „základně“ Apple.

V době stahování z smartphonu v icloudovém souboru je rozdělen do několika fragmentů a je distribuován, takže na různých serverech. Pokud je třeba stáhnout soubor z cloudu zpět do smartphonu, je automaticky sestaven do jediného celého čísla pomocí výpočetní techniky a je přenášen do telefonu vlastníka.

Jak používat knihovnu ICLAD

Apple nabízí uživatelům jejich gadgets firemní mrak ICLAD pro ukládání různých dokumentů, dat, zálohovacích kopií mobilních gadgetů a samozřejmě, fotky a videa. 5 GBS poskytované zdarma, postrádá téměř cokoliv, takže jsem okamžitě vydal tarif plán pro 200 GB pro 149 p. za měsíc. Zároveň je zadaný objem rozdělen do všech gadgetů v naší rodině, díky použití funkce „Family Access“.

Chcete-li konfigurovat, musíte klepnout na nastavení iPhone Nastavení iPhone První položka s uživatelským jménem, ​​přejděte na položku Icloud a další „Správa skladu“ a tam zvolit „Změnit plán obchodu“.

Výběr skladu tarifu v ICLAD

Nyní můžete uvolnit vzácné místo na iPhone správně nastavením knihovny Liboud. Chcete-li to provést, přejděte na „Nastavení“. „Foto“. Zapněte „Icloud Photo“ a nainstalujte pole níže v položce „Uložení optimalizace“. Originály budou nyní uloženy v Icloudovém mraku a zařízení zůstane snížené verze. Při přístupu k požadované fotografii nebo videu s iPhone potřebujete přístup k Internetu ke stažení originálu. S aktuálním vysokorychlostním a neomezeným internetem není problém.

Uvolňujeme místo na iPhone s pomocí Icloud Media Library

Jak aktivovat Icloud na iPhone

Pro připojení „Cloud Service“ musíte mít účet. Apple ID. Pokud není registrován před tímto okamžikem, mělo by být provedeno před prováděním další kroky podle pokynů.

Na hlavní obrazovce iPhone vyhledejte šedou ikonu zařízení Otevírací přístup k nastavení smartphonu.

Seznam nastavení obsahuje položku nazvanou iCloud. Systém navrhne konfigurovat iCloud na iPhone, přihlášen pod osobním účtem Apple ID. Musíte zadat e-mailovou adresu a heslo. Pokud je v pořádku, iPhone zobrazí zprávu, že funkce „Najít iPhone“ je aktivována.

Nepodceňujte význam této funkce. Nejprve to umožňuje online sledovat umístění smartphonu na mapě. A za druhé, pokud je náhle iPhone ztracen nebo ukraden, může být blokován. Pak útočník nebo nalezený „ztráta“ nebude moci prodat iPhone.

Nastavení ICloud obsahují informace o počtu dostupných prostor na serveru. 5 GB je poskytováno zdarma, ale za příplatek se navrhuje aktualizovat plán tarifu:

Pokud budete postupovat podle odkazu „Správa skladu“, můžete zobrazit podrobnosti než prostor na serverech Apple:

To je užitečná funkce pro určení, které z programů „vrh“ záložní sklad, pak čistý.

Skladování souborů v cloudu

S osmou verzí operačního systému IOS, Apple poskytl uživatelům možnost stahovat všechny soubory v úložišti, otočením do sdílení souborů. Služba byla pojmenována Icloud Drive. V položce menu menu můžete zjistit, které nainstalované programy mají přístup k němu, stejně jako seznam souborů a stavu stahování:

Pokud povolíte funkci zobrazení na hlavní obrazovce, bude přístup k disku po ruce.

Skladování fotografií

Položka ICloud Foto umožňuje konfigurovat vykládku a ukládání fotografií na záložní místo:

Plné vykládání snímků můžete aktivovat v ICLAD (první položku menu) nebo vyložit fotografie (druhá položka) nebo přizpůsobit fotografii (třetí položka).

Nahrávání dat aplikací v ICLAD

Ve výchozím nastavení, telefonní seznam, pošta, kalendáře, připomenutí, peněženka, poznámky, vestavěné soubory prohlížeče, jsou synchronizovány s diskem „Cloud“:

Toto menu obsahuje výběr požadovaných možností synchronizace.

Vytvoření zálohy „Cloud“

Užitečná funkce, která umožňuje stáhnout na Wi-Fi na jiné zařízení při migraci a instalaci dat na novém zařízení:

Zálohování zálohování na ICloud se stane při nabíjení iPhone.

Funkce vyhledávání smartphonu

Služba, jehož hlavním účelem je zabránit krádeži nebo ztrátě smartphonu. Kromě zobrazení polohy přístroje na mapě vám služba umožňuje blokovat mobilní telefon, odeslat zprávu pro vrácení nebo vzdáleně smazat data:

Tato funkce můžete aktivovat v prostředí ICLAD, abyste našli iPhone.

Jak přidat fotografii v ICLAD

Vyrobené fotografie nebo videa budou automaticky odeslány do úložiště cloudu ihned po fotografování, když jsou dodrženy 2 podmínky:

  • Funkce „Photo Icloud“.
  • IPhone je obviněn z baterie a gadget má přístup k internetu. Pro IOS 10 a starší verze je vyžadována Wi-Fi prostřednictvím mobilní sítě funkce není k dispozici. Rychlost stahování je určena kvalitou internetového připojení a serverů Apple.

Schéma pro zapnutí funkce na iPhone, iPad a iPod:

Uživatelé s IOS 12 a starší verze funkce na všech gadgetech se nazývají „Icloud MediaMatka“. Pro podobný mac algoritmus, ale bude nutné jít do „Systémová nastavení“.

Na krátkou dobu si stáhněte fotografii pro přístup ze všech gadgetů „Apple“ přes „photospream“. Tato funkce umožňuje odeslat na server pouze nové snímky ve výši až 1000 ks. a udržet je déle než 30 dní. Poté, co se automaticky vymažou, ale mohou být staženy pro iPhone nebo jiná zařízení. Chcete-li jej povolit, musíte vybrat blok „Photo“ v „Nastavení“ a v „Vykládání v mém foto palci“ řádek přetáhněte jezdec doprava. Zprostředkovatel se objeví stejnou kartu.

DŮLEŽITÉ: Po funkci „ICLID“ ICLOUD „je součástí specifického zařízení,“ Moje fotografie „se zastaví, ale zůstane na jiných pomůcek, kde tato funkce není aktivní. Všechny obrázky z tohoto bloku se stěhují na „Všechny fotografie“. Co nebylo uloženo v knihovně je vymazána.

Kromě automatického přenosu existuje jiný způsob, jak přidat provedené na rámečky iPhone v Cloud Storage: Přenos vybraných snímků prostřednictvím webu. Tato volba je dostupná pouze z počítačů. Měli byste jít na požadovaný blok s fotografiemi a kliknout na ikonu Cloud s šipkou vzhlédl.

Poté budete muset vybrat fotografie na ploše nebo ve složkách a počkejte, až budou stahovat.

Chcete-li přenést obrazový mrak s iPhone nebo iPad, použijte soubory souborů „, které se zobrazí v IOS 11. Pro správnou funkci v nastavení (blok s Apple ID) a sekce ICLOUD musíte povolit položku ICLOUD Drive.

Jediná nuance: S tímto stahováním se obchodník neobjeví v knihovně médií, ale uloženo na virtuálních serverech. Budete je muset vytáhnout i přes „soubory“ nebo prostřednictvím webové stránky iCloud a složky fotografií stejného jména.

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

V knihovně médií musíte vybrat kartu „Momenty“ nebo „Photo“ (závisí na verzi IOS) a posouvána dolů. Pod mřížkou z obrázků bude objem každého typu typu média označen a stav „Aktualizováno“ nebo „je aktualizován“.

Když souhlasíte s odesláním všech mediálních souborů na server Cloud Server, „film“ je nahrazen pomocí „Všechny fotografie“. Samotná galerie se nezmění, pouze navigace na IT se zlepšuje.

Pokud byly tyto mediální soubory přidány do zařízení přes iTunes, nejsou převedeny do cloudu. Bude nutné je poslat přes Airdrop, webovou stránku nebo knihovnu na dalším „Apple“ gadget.

Jak nahrát a zobrazit fotografie a videa v ICloud Mediator pomocí ICLAD.com

Chcete-li zobrazit obrázky a videa ze zařízení iOS v cloudovém úložišti, stačí jít z počítače do oficiální služby ICLAD.com.

V první fázi budete muset zadávat data z účtu Apple ID a dále otevřít zástupce „Foto“.

Spuštění aplikace „Foto“ bude muset trochu počkat, když dojde k přípravě souboru. Doba provozu závisí na počtu souborů v knihovně.

Inteeis foto aplikace na ICLAD.com je téměř podobný tomu v mobilní aplikaci. Uživatelé ICloud.com může udělat obrázky jsou milovány přidáním do oblíbených. Vyjmutí jakéhokoliv obrázku nebo videa ze serveru iCloud.com, uživatelé je automaticky odstraní ze všech zařízení a naopak.

Nahrajte fotografie na ICLAD.COM můžete jako jednoduché upuštění souborů z Exploreru Finder a stisknutím tlačítka „Stáhnout“, umístěný v pravém horním rohu služby „Foto“ Service Icloud.com vedle uživatelského jména. Vzhledem k tomu, že služba je ve fázi testování beta, můžete obrázek stáhnout pouze z počítače ve formátu JPEG. Ani obrázky ve formátu PNG ani videa v MOV nelze vykládat.

Samozřejmě, samozřejmě nezapomeňte na tvrdou politiku společnosti Apple počtem prostorů poskytovaných zdarma. pouze 5 GB. Ale je dána nejen v rámci knihovny, ale také poštou, zálohováním zařízení, zálohování aplikací a dalších dat. V opačném případě budete muset používat bezplatné skladovací zařízení třetích stran nebo provést placené předplatné ICLAD.

Viz také:

Jak převést fotky z ICLAD

V Yandexu.Disk je velmi chladná funkce. neomezené stahování fotografie. Na oficiálních stránkách je jasně uvedeno, že každý uživatel může nahrát fotografii v neomezeném absolutně zdarma. Tato funkce je pro nás důležitější, takže doporučuji to udělat právě teď.

Přenos fotografií z ICLAD na Yandex.Disk, potřebujete:

Nezapomeňte uvést přepínač Přepínač v blízkosti položky Icloud.

Nezapomeňte zapnout přepínač na neomezené.

Všimněte si, že pokud přepínač přepíná naproti fotografii iCloud bude vypnutý, pak fotografie na vašem iPhone v zataženém úložišti nebude žít. Pokud najednou paměť v ICLAD chybí pro stahování všech fotografií z vašeho zařízení, je lepší se přihlásit k odběru. Kromě toho jej můžete zrušit bez problémů. Strávit jednou, můžete zajistit všechna data po dlouhou dobu.

Všimněte si také, že video není uvedeno na neomezené úložiště. Taková funkce v Yandexu.Disk dostupný pouze předplatným. Nicméně, to stojí všechno nic, podívejte se na sebe.

Můžete zavolat nejoblíbenější úložiště v cloudu. to je Yandex.Disk, Disk Google, Dropbox, Onedrive a ICloud. Ano, úložiště Apple Cloud je nepostradatelný, pokud potřebujete rychle vytvořit záložní kopii iPhone nebo nakonfigurujte nový telefon nebo tablet s daty.

Yandex.Disk

Pohodlná a neuvěřitelná rychlá služba z největšího ruského vyhledávače. Soubory jsou načteny téměř okamžitě. je velmi užitečné, pokud potřebujete odeslat velký dokument dokumentu. Výchozí hodnota je 10 GB zdarma, ale Yandex neustále projel některé akcie a já například zvýšil místo až 62 GB, zapnutí spuštění fotografie z iPhone a předplatného Yandexu.Plus.

Yandex.Disk umožňuje zvýšit úložiště

Ale co je to nejlepší pro úložiště z Yandexu, takže je to neomezené skladování fotografií. Stačí nainstalovat aplikaci na iPhone, položit zaškrtnutí a samotný lékař se začne být vypuštěn do mraku, aniž by byl další místo. Kromě toho Yandex.Disk šikovně maskovaný pro navigátor a fotografie jsou vyloženy, i když je telefon zablokován.

Takže pro uložení fotografií jsem se rychle rozhodl pro Yandex.Disk. Rychle, volný a velmi pohodlný, a vzhledem k tomu, že ruská služba, přístupová data mohou být snadno. Pokud jde o umístění souborů, Yandex má nejvíce demokratické ceny. 99 za měsíc na 100 GB nebo 300 za měsíc pro 1 TB, s předplatným Yandexem.Plus levnější o 30%. Tolik pracovních souborů a archivů.

Disk Google

Google dává trochu více místa. 15 GB, a někdy vyhovuje akcií, které vám umožní získat další úložiště, ale jsou obvykle spojeny s nákupem nového smartphonu. Ale jako Yandex.Fotografie Google Foto umožňuje vyložit cloud neomezený počet fotografií ve vysoké, ale ne kvalitě zdroje. Pro toto snímky jsou automaticky komprimovány, aby byla kvalita v blízkosti originálu, ale zároveň snižuje jejich velikost pro pohodlné skladování.

Používám jsem se používat Yandex, takže jsem neduřil knihovnu v aplikaci Google Foto, ale pokud si přejete, můžete to udělat zdarma. Ceny služby Google Storage jsou poněkud vyšší a je zde jeden mínus. vyhledávač neposkytuje úložiště pro 1 TB a najednou 2 TB za 699 za měsíc. Nepotřebuju tolik.

Dropbox

Použil jsem Dropbox před Yandexem.Disk a další služby, ale musí být rozpoznán, nyní mají rádi pouze „dinosaury“, kteří nechtějí objevit nové. Pravda, 2 GB místa v oblaku zdarma v roce 2020? Ano, a drahé: 949 pro 2 TB za měsíc, neexistují žádné flexibilní tarifní plány. Tichý o neomezeném pro fotografii, tady nejsou žádné housky.

A to se také ukázalo, že Dropbox v bezplatné verzi omezení na počtu zařízení, která mohou přistupovat k úložišti. V koši.

Onedrive

A společnosti Apple a Microsoft již dlouho nabízet své uživatele, aby uchovávali ukládání dat. Cupertinovsky Icloudová služba je v podstatě základna pro celý jablečný ekosystém. Onedrive od společnosti Microsoft v tomto plánu se zdá být mírnější z hlediska řešení. Společnost Microsoft má dva tarifní plán pro jednotlivé uživatele. 1 TB skladovací zařízení společně s plnou kanceláří 365 balíčku osobní nebo 6 TB, na Terabyte pro každou ze šesti uživatelů Office 365 pro domácnost.

Hlavní výhodou Onedrive. Osobní skladování

Nejen, že i první možnosti stojí 349 měsíčně, takže za účelem nákupu úložiště v Rusku, musíte najít maloobchodní distributor. nemohl jsem koupit kancelář 365 online předplatné. Možná máte nápady. řekněte v komentářích nebo v našem telegramu chatu. ALE! V Onedrive klienta pro IOS a IPADOS existuje multiplayerový režim a nejdůležitější úložiště pro každého uživatele chráněného heslem a biometrickými daty, například otiskem prstu dotykové ID nebo naskenovaného ID obličeje. Je v pohodě, v jiných úložištích není dost.

V každém případě, ondrive mi nehodí, nepoužívám kancelář. pracuji s dokumenty nebo na stránkách nebo v dokumentů Google.

iCloud

Stejně jako OnedRive, Icloud poskytuje 5 GB volného úložiště: Další je 50 GB plán pro 59 za měsíc, 200 GB za 149 za měsíc a 2 TB za 599 za měsíc. Dlouho jsem udělal 50 GB předplatné za měsíc pro ukládání záloh a fotografií, které jsem udělal na iPhone za posledních pár let (vhodné, když jsou k dispozici). Ale pokud chci stáhnout v ICLAD všechny své fotky, nejsem dost 200 GB.

Nebudeme skrýt, Icloud Drive již dlouho hraje v dohodě s Drive Google a Yandex.Disk. Společné složky v něm byly oznámeny od IOS 13 a Macos Catalina, implementace funkčnosti bylo odloženo až do příští jaro, nyní uvidíme funkci v IOS 13.4. Osobně dávám přednost icloudu Drive pro ukládání záloh, je to opravdu vhodné, ale pro velké soubory a fotografie používám Yandex.Disk.

Stručný popis základních služeb ICLAD

Pošta

Každý uživatel může vytvořit zdarma v vlastním e-mailovém zobrazení Cloudu „Name @ ICloud.com „a získat rychlý přístup k korespondenci kdykoliv. Přímo na webových stránkách ICLAD.Služba COM je implementována jako klasická poštovní schránka rozdělená do kategorií (příchozí, spam, návrhy a t.D.). Chcete-li aktivovat poštu v cloudu, musíte jít do MAC nebo IDEVay v menu nastavení. ICLOUD a zadat název e-mailové adresy, která bude vytvořena automaticky.

Kontakty

Všechny kontakty z adresářských zařízení se automaticky zkopírují do ICLAD a naopak. Současně v oblaku na ICLAD.COM má veškerou schopnost upravovat profily, což je poměrně pohodlné. například v počítači je mnohem snazší připojit fotografie k kontaktům, spíše než to udělat na smartphonu nebo tabletu.

Kalendář, poznámky, připomenutí

Samozřejmě, pokud máte cloudovou službu, zmizí potřebu převést informace z odpovídajících aplikací z jednoho zařízení do jiného. iCloud automaticky synchronizuje všechny zadané události vytvořené záznamy a dalšími daty.

Služba fotografie na ICLAD.com je téměř podobný mobilním a stolním aplikacím. Jedná se o plnohodnotnou mediální knihovnu pro ukládání fotografií a videozáznamů, rozdělených do alb nebo momentů (v závislosti na režimu zobrazení). Odtud můžete snadno odstranit, přesunout nebo odeslat snímky e-mailem.

Iwork v ICloud (stránky, čísla, klíčová poznámka)

Nedávno se objevil sekce ICloud obsahující názvy čísel aplikací prohlížeče, stránek a klíčů. Díky tomu mohou uživatelé vytvářet, upravovat a odesílat tabulky, textové dokumenty nebo prezentace z libovolného zařízení.

Iwork je bezplatný web analogový balíček sady Microsoft Office (Word, Excel).

Najít iPhone a najít přátele

V případě zmizení mobilního zařízení je snazší detekovat ji pomocí aplikace pro nalezení iPhone zveřejněného na webových stránkách ICloud.COM, to stačí zadat identifikátor ID Apple ID a hesla. Zde můžete kompletně vymazat zařízení, reprodukovat zvuk na něj nebo otočit režim zmizení (viz. Screenshots výše).

Webová aplikace Najít přátele vám umožní získat informace o umístění přátel na mapě.

Aplikace Najít iPhone a najít přátele ve výchozím nastavení předvolby v nejnovější verzi IOS.

Icloud Drive a Zálohování v ICLAD

Služba je plnohodnotný cloud Storage (Analog Dropbox, Drive Google, Yandex.Disk, mrak a t.D.), které mohou obsahovat všechny údaje. Objem místa na disku je dán tarifním plánem, tyto ceny jsou v současné době relevantní: 5 GB. zdarma, 50 GB. 59 / měsíc, 200 GB. 149 / měsíc, 1 tb. 599 / měsíc.

Banda klíčů

Služba Velká věž v ICLAD umožňuje automaticky uložit na všech záložkách uživatelských zařízení, prohlížet historii, přihlášení a hesla z prohlížeče Safari.

Jak aktivovat a pracovat s klíčovým svazkem na iPhone, iPad, iPod Touch a Mac jsme říkali v tomto článku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS