Jak ušetřit nabíjení baterie na iPhone. Zakázat geolokační služby v aplikacích

způsobů: Jak rozšířit iPhone X / 8/8 Plus

Ačkoli Apple neustále aktualizuje jeho zařízení, spotřeba energie je stále jedna z překážek. Pokud chcete hrát hry nebo sledovat filmy na iPhone, stále narazíte na problém vybíjení baterie. Naštěstí jsme shromáždili 10 způsobů, jak vám pomoci rozšířit životnost baterie iPhone X / 8.

Pokud současně spustíte příliš mnoho aplikací, bude baterie rychle vypouštět na vašem iPhone. Proto první věc, kterou potřebujete udělat, je dostat se z některých aplikací běží na pozadí. Stiskněte dvakrát tlačítko „Home“ pro přístup k přepínači aplikací, přejděte na obrazovku v aplikaci, chcete-li jej zavřít.

Zakázat spuštění aplikací

Jak zkontrolovat životnost baterie vašeho iPhone 12

Než začneme poradit, jak zvětšit životnost baterie vašeho iPhone 12, musíte se seznámit s tím, kolik zařízení může pracovat bez dobíjení.

Podle Apple, to je kolik času můžete použít váš iPhone 12, aniž by se uchýlil k dobití:

Musíte také zvážit, co když posloucháte hudbu v některých službách (Spotify, YouTube nebo Apple Music) a zároveň hrajete hru nebo zpracovávat fotografie v některých aplikacích. čas provozu vašeho iPhone 12 být mnohem menší než výše uvedené postavy.

Můžete zkontrolovat, které z aplikací bude mít nejvíce kapacitou baterie, pokud otevřete „Nastavení“ a potom přejdete na kartu „Baterie“. Najdete kompletní seznam všech aplikací, které spotřebovávají většinu kapacity zařízení.

Zabránit aktualizaci aplikace pozadí

Existuje několik funkcí, které činí iPhone chytřejší a více připravit, když ho potřebujete. Jedním z těchto funkcí je aktualizace aplikace pozadí. Tato funkce se dívá na aplikace, které používáte nejčastěji, a denní čas, kdy je používáte. Затем он обновляет эти приложения, так что в следующий раз, когда вы откроете одно из этих приложений, вас ждет самая свежая информация. Например, если вы проверяете социальные сети в 7:30 утра, iOS узнает об этом и автоматически обновляет социальные приложения до этого времени. Эта полезная функция разряжает батарею.

Чтобы отключить обновление фонового приложения на iPhone, откройте приложение « Настройки». выберите « Основные» « Обновление фонового приложения». затем выберите « Обновление фонового приложения» « Выкл.“. Или отключите эту опцию только для определенных приложений.

Pomocí aplikace

Для многих это не новость, но программа действительно влияет на время автономной работы iPhone. Исследование, проведенное изданием The Guardian, сообщает, что отказ от использования данного приложения экономит до 15 % заряда аккумулятора iPhone. Pokud opravdu chcete sedět na sociální síti, je lepší otevřít prohlížeč.

Dobře, jak říkají. skutečnost, že lékař předepsal. Nesmí se týkat režimu úspory energie s zanedbáváním: to opravdu funguje a zvyšuje životnost baterie smartphonu. (Pokud jste zapomněli. „Nastavení“. „baterie„. „Úsporný režim“.)

Musím použít plat?

Nepřikněte se používat mzdu poplatku: rozšíří operaci iPhone

Navzdory veškeré nesrovnalosti, úspory nákladů v iPhone je stále účinný. Pokud jsme se rozhodli uložit poplatek, pak zahrnout funkci co nejdříve. Úspora energie nečiní brzdu smartphonu, pokud používáte konvenční funkce, jako jsou poslové nebo sociální sítě. Moje zkušenost ukázala, že i na iPhone se 2020 se ukáže, že ukáže trochu poplatku (i když se zdá být), to je obzvláště cítil, když aktivně používáte smartphone během dne. Pokud je náboj menší než 10%, baterie bude trvat 10-15 minut delší, což je užitečné v některých situacích.

Siri Settings

Zakázat funkci doporučení SIRI. Je to ve společných SIRI Nastavení, Siri nabízí sekci.

Je také lepší vypnout konkurz pozadí SIRI. Je to kdykoliv bez stisknutí tlačítek zavoláte hlasový asistent. Kromě toho tato funkce „jí“ baterií nejen na smartphonu, ale také na hodinách. Zvláště často to vede k falešným pozitivům.

Chcete-li vypnout, přejděte na nastavení. Univerzální přístup. SIRI a zakázat možnost „Poslouchejte HI Siri“ možnost.

Proč iPhone rychle propoutat

Snapchat je jedním z nejdůležitějších aplikací intenzivních zdrojů, které se nevypadají dokonale

Nikdy nemusíte stahovat Snapchat, protože jen zabije vaši iPhone baterii. Tato aplikace je velmi silně ovlivněna autonomou smartphonu, protože neustále aktualizuje informace o aktuální poloze, neumožňuje tomu usnout, průběžně podporuje připojení s Internetem pro příjem oznámení. A tak bez ohledu na to, zda používáte Wi-Fi nebo mobilní data, poplatek se schovává doslova ve vašich očích. Chen vysvětlil.

Nicméně, kromě pasivních funkcí, které vedou k vypouštění baterie, jsou zde také aktivní, připomíná cheno. Použití fotoaparátu a speciálních efektů v rozšířené realitě má vážné zatížení baterie. Ale pokud můžete ovládat tuto funkci sami, pak zde je pasivní aktualizace. je již obtížnější. Maximální to, co lze udělat, je zakázat jej v IOS Nastavení definice Snapchat vaše umístění v pozadí. To uloží zdroj baterie, který umožňuje aplikaci kontaktovat geolokační služby, zatímco nepoužíváte. Kromě toho můžete zcela zakázat oznámení tak, aby služba není aktualizována průběžně v jejich očekávání a neposílala je každou minutu, aktivaci obrazovky a strávit baterii.

Lékař baterie

Lékař baterie. Velmi jednoduchá aplikace s atraktivním a pohodlným Inteeisem. Aplikace poskytuje přesné informace o systému tím, že vám poskytne přesné informace, abyste mohli sledovat vaše akce, které vypouští baterii přístroje. Důležitá data baterie lze také získat z aplikace, abyste zjistili skutečnou životnost baterie. V důsledku toho můžete také zkontrolovat dostupnou životnost baterie.

Základní tajemství pro uložení spotřeby baterie na iPhone 11

Chcete-li začít, má smysl vidět, jak používáte telefon. Pro tohle existuje několik tipů:

 • Chcete-li začít, musíte jít do nastavení baterie. Na této záložce můžete vidět, kolik nabíjení baterie je vynaloženo v aplikacích. Zde můžete sledovat, které aplikace jsou nejčastěji používány, a také pochopit, které programy nejsou potřebné.
 • Poté byste měli otevřít nastavení oznámení. Ukázalo se, že všechny aplikace, které jsou zasílány na oznámení o telefonu. Mohou být také zakázány výběrem všech nebo pouze některých.

Takže můžete zvýraznit 7 hlavních tajemství, jak ušetřit nabíjení baterie na iPhone 11:

 • Zakázat funkci „Fyzická aktivita“. iPhone funguje jako fitness tracker, který neustále považuje množství kalorií a ujetých vzdáleností. Pokud nemusíte používat taková data, můžete tuto funkci vypnout, že bude prodloužit životnost baterie přístroje a pomoci telefonu méně. Chcete-li vypnout, musíte jít do „Nastavení. Soukromí. pohyb a fitness“. A po tom vypněte položku „Fitness Sledování“.
 • Zakázání vizuálních efektů. To nebude mít vliv na práci smartphonu, ale může významně zvýšit provoz baterie iPhone 11. Chcete-li vypnout, musíte jít do „Nastavení. Základní. Univerzální přístup. zakázání pohybu“ a vložte přepínač do „včetně“. Vypne účinek živé tapety, animace, otevírání a skládacích aplikací a dalších drobných efektů.
 • Zakázat geolokační služby. Mnoho aplikací používá geolokační služby pro sběr statistických informací o vlastníkovi smartphonu. Dosavadní přenos těchto dat je pro baterii velmi drahé a vypouštějte mobilní zařízení. Chcete-li tuto funkci konfigurovat, s přihlédnutím k úsporám baterie, musíte jít na kartu Nastavení „Ochrana osobních údajů a potom“ geolokační služby „. Po tom. Zkontrolujte seznam a zakažte část aplikací a většinu her z této služby.

Na konce seznamu je důležité nezapomenout zkontrolovat služby, které také pracují s funkcí geolokace. Měli byste pečlivě přečíst každé jméno, například „časové pásmo“, „Kalibrace kompasu“ a mnoho dalších, a jen je vypnout. Samozřejmě nezapomeňte, že některé služby mohou být důležité pro normální provoz a bezpečnost zařízení. Nedoporučuje se zakázat takové systémové služby jako „Vyhledávání mobilní sítě“, „Najít iPhone“ a „Nouzové volání a SOS“. Volitelně můžete zakázat tzv. Zlepšení produktu „, takže není odesílat data z serveru Apple na serveru Apple. je také schopen uložit baterii.

 • Správa buněk dat. Některé aplikace nezávisle načtěte data v pozadí, takže vlastník telefonu má nejrelevantnější informace o svém zařízení. V tomto případě není spotřebováno pouze nabití baterie, ale také megabajty mobilního internetu. Omezte aktualizaci softwaru na pozadí následujícím způsobem: „Nastavení. buněčná komunikace“. Dále je třeba zobrazit seznam aplikací, které používají buněčnou komunikaci v pozadí a zakáže ty, pro které není třeba použít skutečná data.
 • Také můžete jít na kartu Hlavní nastavení, kde najít funkci „Obsah aktualizace“. Mnoho aplikací bez obsahu znalostí aktualizace, ale je důležité si uvědomit, že když přijedete do jakékoli aplikace, nezávisle stahuje všechny aktualizované informace. Proto můžete bezpečně zakázat aktualizaci aplikací, které nepotřebujete.
 • Adaptace zobrazení. Tato funkce je také v hlavní nastavení. Dále byste měli najít kartu „Universal Access“ a otevřít potřebná nastavení, ve které se doporučuje zakázat „autostaranci“. Když je zapnutý, senzor se neustále snaží nastavit jas pod okolním osvětlením. Pokud tuto funkci vypnete, nebude zapojena a baterie bude vybité pomaleji. Všichni majitelé smartphonu jsou známy, že pokud si přejete, můžete snadno konfigurovat potřebný jas v řídicí clonu, což je mnohem pohodlnější, protože se rozhodnete, kolik bude váš displej jasný, ne telefon.
 • Odpojení widgetů. Pokud nepoužíváte widgety, je lepší vypnout. Na obrazovce s widgety je zde „změna“. Stiskem jej zobrazí sekce této funkce smartphonu, kde můžete vypnout zbytečné. Například „Akcie“ nebo „předpověď počasí“, která téměř nikdo nevyužívá.
 • Režim úspor energie. Pravděpodobně to je nejjednodušší způsob, jak snížit spotřebu baterie. Vypne všechny procesy pozadí a mírně tlumí jas obrazovky. Takže váš telefon žije déle.

Docela běžný je problém, ve kterém je iPhone 11 vybit v pohotovostním režimu. Obvykle je zařízení schopno být v tomto režimu více než den. Ale často uživatelé čelí problému, ve kterém se to nestane. Pro to může být několik důvodů, jak výše uvedené, tak i někteří. Například:

 • Ztráta kapacity baterie v důsledku opotřebení. Aby se baterie rozsvítila co nejdříve, iPhone by měl být účtován pouze v případě potřeby, aktualizovat a nemusí být účtován během celé noci;
 • Zakázání automatického zamykání nebo velmi dlouhého automobilového času;
 • Povoleno Wi-Fi, i když není použit iPhone;
 • Mobilní internet, který je také často ponechán, i když je zařízení v pohotovostním režimu.

Pokud děláte vše v pořádku, telefon bude pracovat bez dobíjení déle, a baterie po dlouhou dobu uloží kapacitu. Doufáme, že jsme schopni odpovědět na otázku, jak prodloužit baterii na iPhone.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS