Jak ukládat fotografie z Instagramu v počítači.

Jednoduchý způsob, jak stáhnout okamžitě všechny fotografie z Instagramu

Active Uživatelé Instagram. Ti, kteří jsou po dlouhou dobu odloženy alespoň jednu fotografii. přinejmenším jakmile přemýšleli, jak rychle a stačí stáhnout všechny fotografie z Instagramu do úložiště cloudu nebo na telefonu.

Existuje mnoho takových způsobů. Nevyžadují zvláštní znalosti a používání placených služeb. Dnes bude to asi nejjednodušší a nejvíce srozumitelnější život, jak uložit všechny fotografie na zařízení z účtu (nebo někoho jiného) v Instagramu. A o způsobech uložení videa do telefonu Přečtěte si článek na odkaz.

Jak stáhnout data z Instagramu v počítači

V libovolném prohlížeči přejděte na speciální stránku a požádejte o archiv vlastních dat (na vašem účtu potřebujete autorizaci).

Zadejte aktuální e-mailovou adresu, do které chcete získat odkaz ke stažení dat.

Klepněte na tlačítko Další a potvrďte akci zadávání hesla z účtu.

Žádost bude zpracována do 48 hodin. Rychlost zpracování závisí na pracovní zátěži serverech a množství dat ve vašem účtu.

Když obdržíte dopis s odkazem ke stažení souborů, projděte jej a přihlaste se pomocí účtu Instagram.

ukládat, fotografie, instagramu, počítači

Ve výsledném archivu uvidíte o takové struktuře složek:

Zde naleznete všechny vaše zprávy, korespondence, husky, kontakty a další informace z aplikace. Představuje mediální složku. Bude ukládat všechny fotografie a videa, které byly vyloženy během účtu.

Zkopírujte obrázek z adres HTML

Tato metoda je také poměrně jednoduchá. Je vhodný pro chrom, yandex a další populární prohlížeče. Tak, vyberte požadovaný obrázek v Instagramu. Poté zadejte klávesu Ctrl u. Nyní vidíme kód stránky HTML. Dále představte kombinaci kláves Ctrl F. V pravém horním rohu budete mít vyhledávací pole.

V tomto okně zadejte JPG a vyberte první adresu s tímto koncem. Obvykle jde po obsahu slova. Zkopírujte celý dlouhý odkaz. Odkaz může být například takový https: // sconent-arn2-1.Cdninstagram.COM / VP / 7233DDCDE0080AF6D43556F697BA4802 / 5BC4DB01 / t51.2885-15 / E35 / 34647215_608595222828470_6694471576160567296_n.jpg a otevřete ji v novém okně.

Stejně jako v prvním případě se dostaneme na stránku, kde je obrázek zveřejněn. Potom jej zkopírujte prostřednictvím kontextového menu, jako v první metodě.

Jak ukládat fotografie z Instagramu do telefonu?

Inst downloader

Speciální aplikace jsou dostupné z fotografií Instagram z Instagramu. Jeden z nejjednodušších a výhodnějších je Inst Downloader (Developer. Zn Studio) na Android.

Jak používat program pro uložení

Instasaver

Instasaver. aplikace na Android, se kterou můžete ušetřit obrázky, příběhy a fotografie profilů z Instagramu. Chcete-li stáhnout fotografii, budete potřebovat:

 • Otevřete aplikaci Instagram a zkopírujte odkaz na své oblíbené fotografie. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko ve formě 3 bodů nad publikací a vyberte příslušný příkaz.

Instaview

Instaview. Internet Service, která je vhodný pro jak iPhone i Android. Chcete-li fotografii stáhnout přes něj, musíte provést následující akce:

 • Klikněte na tlačítko „Stáhnout nyní“ pod odkazem. Po dokončení stahování fotografie bude k dispozici ke stažení níže. Pod obrázkem byste měli kliknout na tlačítko Stáhnout.

Poznámka: Naučte se, jak přijít s Nickem v Instagramu, takže máte v sociální síti zapamatovatelné jméno.

Jak kopírovat materiály z Instagramu na PC pomocí pomocných prostředků?

Jděte na některou ze zadaných služeb a v případě potřeby se přihlaste. Ve speciální buňce vložte odkaz na stránku Instagramu s materiálem, který chcete stáhnout. Klikněte na tlačítko Stáhnout „a uložte fotografii na počítači.

Funkce importu souborů ze sociálních sítí online je v servisu Yandex.Disk. To vám umožní vytáhnout velký počet materiálů z Instagramu z vaší stránky s rozměry 640×640 pixelů. Chcete-li nahrát fotografie, stačí vybrat si v účtu YandEx.Položka disku „Foto ze sociálních sítí“ a klepněte na tlačítko „Uložit všechny fotky“. Po přihlášení přes službu Yandex v Instagramu si můžete stáhnout všechny fotografie z profilu v ukládání clou0. V budoucnu lze stažené materiály přesunout do počítače nebo telefonu.

Uložení fotografie na iPhone

Majitelé technici Apple, to znamená, že všechna zařízení běží IOS budou muset vyhledat řešení. Ano, taky můžete jít do Apple IStore a najít aplikaci, ale Apple pro nějaký nepochopitelný důvod pro mě neustále odstraňuje.

Tak nejlepší způsob, jak pro mě, je použití libovolné stránky, například https: // Instasave.XYZ.

Toto jednoduché a volné stránky, které se nachází v takové zajímavé doméně, poskytuje příležitost v sekundách ke stažení téměř všechny informace s Instagramem. Stačí vložit požadovaný odkaz.

Použijte prohlížeč

Takže potřebujeme v kódu stránky, abyste našli odkaz na obrázek a stáhli jej do počítače. Úkol není opravdu tak komplikovaný, jak se zdá na první pohled. Hlavní věc je, že máte prohlížeč jako Mozilla Firefox nebo Google Chrome.

Musíte také aktualizovat webový prohlížeč na nejnovější verzi. Jinak dělat nic dělat. Po aktualizaci prohlížeče můžete začít stahovat fotografie a video z Instagramu.

Otevřete prohlížeč, přejděte do Instagramu, klikněte na obrázek, který chceme uložit a získat na své stránce. Nyní klikněte pravým tlačítkem myši na obrázek a v kontextovém menu vyberte položku „Zdrojový kód stránky“.

Nyní přejděte na kartu Open Source a klikněte na klávesnici „Ctrlf“. Zobrazí se vyhledávací řetězec. Musíte zadat „og: obrázek“. Nebo „OG: Video“, pokud potřebujete uložit video.

Vyhledávání zvýrazní v kódu požadovaný řetězec. Musíte plně zvýraznit odkaz (bez uvozovek) a klepněte pravým tlačítkem myši na něj. V kontextovém menu vyberte „Kopírovat“.

Dále otevřete novou kartu v prohlížeči a vložte kopírovaný odkaz na panel Adresa pomocí kláves CTRLV. Poté klikněte na „Enter“.

Nyní stačí kliknout na pravé tlačítko myši, které se otevře správně a vyberte „Uložit obrázek jako“ v kontextovém menu. A uložíme obrázek na počítači podle standardního scénáře.

Ne tak děsivé, jak to zdá pravda? Nyní víte, jak extrahovat odkaz na obrázek nebo video z kódu stránky v Instagramu. Stojí za zmínku, že tato metoda je nejjednodušší.

Je tu ještě jedna možnost, ale je zapojeno skript. A proto je příliš komplikované pro nováčky. Je lepší jednoduše následovat výše uvedenou instrukci. A pak budete všichni úspěšně uspět. Obrátíme se však k jiným řešením.

Jak uložit fotografii s Instagramem

Coauthor (y): jack lloyd. Jack Lloyd. autor a editor psaní o technologiích pro WikiHow. Má více než dva roky zkušeností v psaní a editaci článků o technických tématech. Nadšence celkové technologie spojené s technologií a učitelem.

Počet názorů tohoto článku: 649 638.

Z tohoto článku se naučíte stáhnout fotografii s Instagramem na telefonu nebo počítači. Nelze jej provést pomocí aplikace Instagramu nebo webové stránky, ale můžete použít stránky třetích stran a aplikace pro uložení fotografie na počítači, iPhone a Android zařízení.

Otevřete webovou stránku služby DownloadGram. Jděte na https: // downlockgram.COM / Browser. S touto službou si můžete stáhnout fotografie z Instagramu.

 • Chcete-li otevřít jiný uživatelský profil, klepněte na panel Hledat v horní části stránky Instagram, zadejte uživatelské jméno a klikněte na profil v rozevírací nabídce.

Klepněte na tlačítko Přejít na publikace. Tato volba je v horní části menu. Otevře se stránka fotografie.

Zkopírujte adresu obrázku. Kliknutím na panel Adresa umístěná v horní části okna prohlížeče zvýrazněte jeho obsah a stiskněte CTRL C (Windows) nebo příkaz ⌘ C (Mac OS X) pro kopírování adresy fotografie.

Vložte adresu fotografie. Klikněte na panel hledání uprostřed stránky a stiskněte klávesu Ctrl V (Windows) nebo ⌘ příkaz V (Mac OS X). Objeví se adresa obrázku v panelu Hledat.

Popis softwaru Stáhněte si fotografií z Instagramu

Jak bylo uvedeno výše, můžete kopírovat fotografii z Inst interně, který je reprezentován obrovským počtem různých programů v aplikacích a na internetu. Představujeme vaši pozornost v horní části nejoblíbenějších programů a služeb pro stahování fotografií z Instagramu.

Instacwn

Tato populární aplikace umožňuje ušetřit fotografie uživatele a video z Instagramu přímo do smartphonu.

 • Stáhněte si a nainstalujte Instadown Utility ze služby Google Play nebo App Store App.
 • Zadáváme Instagram a otevřeme publikaci.
 • Zkopírujte odkaz na obsah. (Stiskněte tlačítko Troetch v horní části obrazovky a vyberte položku „Kopírovat odkaz“ ze seznamu).

Pro uložení fotografie. nebo video musí kliknout na tlačítko Stáhnout v podobě modrých šipek.

 • Nástroj je bezplatně distribuován;
 • Stahování dochází okamžitě, bez povinného pohledu na reklamu;
 • Není třeba zadávat registrační údaje z účtu Instagram.

Instasave

Mobilní klient pro smartphony pracující na základě systému Android a IOS. Tento nástroj umožňuje export fotografií a video materiálů z Instagramu.

 • Stáhněte si program z Application Store pro mobilní platformu.
 • Nainstalujte nástroj na mobilním zařízení.
 • Zadejte Instagram a vyberte obsah, který máte zájem.
 • Zkopírujte odkaz (popsaný výše).
 • Přejděte do nabídky Instasave Utility a klepněte na tlačítko Stáhnout

Nepotřebujete nic jiného, ​​program bude nezávisle „vytáhnout“ adresu ze schránky výměny vašeho smartphonu a uloží fotografii do galerie.

Důležité! Tato aplikace automaticky uloží obrázky do paměti telefonu. Pokud uživatel konfiguruje uchování obsahu na paměťovou kartu, je možné zhoršit kvalitu stažených materiálů.

FastSave pro Instagram

To je jeden z nejoblíbenějších aplikací pro pomůcky běžící na platformě Android, který vám umožní stahovat fotografie z Instagramu, jak jeden, tak masivně.

Postup ke stažení je podobný Instasave:

 • Vyberte požadovaný obsah;
 • Uložíme odkaz na schránku na fotografický odkaz;
 • Spusťte FastSave pro Instagram nainstalovaný na vašem mobilním zařízení.

Stejně jako v předchozím případě, aplikace sama o sobě vyzvedne adresu. Můžete si vybrat pouze akci: ke stažení, sdílet s přáteli, proveďte repost na pásku.

Nevýhodou lze považovat za přítomnost pop-up reklamy.

Rychlé uložení

Jednoduchý a pohodlný mobilní klient pro smartphony se systémem Android OS. Tento nástroj umožňuje ukládat fotografie a video z Instagramu přímo do smartphonu.

 • Stáhněte a nainstalujte QuickSave z obchodu Google Play v mobilním zařízení.
 • Zadejte Instagram a uložte odkaz na obsah fotografií nebo videa ve schránce.
 • Otevřete QuickSave a uveďte příkaz ke stažení.

Aplikace je zdarma. Uživatel si může zakoupit verzi nástroje, která umožňuje vyčistit historii stahování, změnit složku pro uložení a.

ukládat, fotografie, instagramu, počítači

Nevýhodou lze považovat za přítomnost pop-up reklamy.

Stáhnoutgram

Jednoduchá a pohodlná online služba, která vám umožní udržovat publikace od Instagramu, a to jak na smartphonu, tak v počítači.

Všechno je překvapivé právě a nevyžaduje žádné speciální dovednosti.

Jaký program pro stahování fotografií z Instagramu lépe? Pro snadné pochopení jsme sestavili tabulku hlavních možností každého užitku.

Funkce: Stáhnout fotografii / video

Výhody: Zdarma, nevyžaduje registrační údaje z Úložiště Inst

Funkce: Stáhnout fotografii / video

Výhody: Zdarma, nevyžaduje registrační údaje z Úložiště Inst. Schopnost vytvářet záložní kopie.

Funkce: Stáhnout fotografii / video

Výhody: Zdarma, nevyžaduje registrační údaje z Úložiště Inst. Hmota ke stažení.

Funkce: Stáhnout fotografii / video

Výhody: Zdarma, nevyžaduje registrační údaje z Úložiště Inst. Schopnost zvýšit funkčnost, akvizici o verzi.

Funkce: Stáhnout fotografii / video

Výhody: Online Service. Nevyžaduje stahování. Jednoduchý úsporný postup na smartphonu nebo PC.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS