Jak upravit vaše video a zvuk v rámci Windows Media Player ™. Windows Media Player 9

Jak upravit vaše video a zvuk v rámci Windows Media Player /H2>

Tato příručka vysvětluje, jak používat plugin WMP Trimmer pro rychlé úpravy populárního videa nebo zvukových souborů, jako je MP4 nebo MP3 nebo mnoho jiných.

Modul pluginu Windows Media Player je navržen tak, aby fungoval v systému Windows Media Player verze 12 (až 9). Umožňuje uživateli řezat nebo upravit část mediálního souboru přímo z Windows Media Player při vysoké rychlosti bez degradace kvality a problémy se synchronizací zvuku/videa.

Povolení pluginu Trimmer WMP

 • Nainstalujte si plugin WMP Trimmer ze své domovské stránky a spusťte přehrávač Windows Media Player. Plugin by měl nastat v rámci přehrávače.
 • Pokud je deaktivována klikněte na hlavní položku nabídky «Nástroje-plug-ins-soveigmm WMP Trimmer Plugin», abyste jej povolili (obrázek 2).

Pokud je hlavní nabídka Windows Media Player vypnuta, klikněte na pravou myši na horní oblast Windows Media Player a sledujte stejné položky nabídky.

Oříznutí mediálních souborů

Oříznutí mediálních souborů je snadné a jednoduché. Ovládací prvky GUI Trimmer jsou znázorněny na obrázku 3.

Viz datované schéma ovládacích prvků na obrázcích 14, 15.

Objednávka operací pro oříznutí mediálního souboru je uvedeno níže.

Otevřete svůj mediální soubor obvyklým způsobem prostřednictvím nabídky Windows Media Player (obrázek 4A) nebo použijte tlačítko „Otevřené mediální soubor“ pluginu WMP Trimmer (obrázek 4B).

Můžete také vybrat soubor v knihovně přehrávače.

Klikněte na tlačítko „Upravit tento soubor“ z pluginu (obrázek 5).

Uvidíte rozšířený pohled na plugin. Pomocí posuvníku a značek nastavte pozice počátečního a zastavení fragmentů, které byste chtěli ušetřit.

Chcete.li označit začátek fragmentu navigare posuvník do požadované polohy a klikněte na tlačítko „Přidat značku“ (nebo „M“ HOT HOT).

Udělejte to samé pro označení polohy koncového času fragmentu

Chcete.li označit několik fragmentů, použijte stejnou operaci k nastavení pozic spuštění/zastavení.

Můžete použít kolo myši ke změně měřítka časové osy pro pohodlí a snadno najít potřebný rámec konce/začátek.

Když jsou nastaveny všechny fragmenty, které byste chtěli být prezentovány v konečném videu, stisknutím tlačítka „Uložit“ spusťte proces úpravy nebo „Ctrls“ Hot Key (obrázek 8).

upravit, vaše, video, zvuk

Budete požádáni o název souboru výstupního souboru a složky, které jej uloží (obrázek 9).

Proces ořezávání se zobrazí s pokrokovou lištou a v případě potřeby jej lze zrušit (obrázek 10).

Po provedení procesu ořezávání budete informováni s odpovídající zprávou (obrázek 11).Pokud chcete otevřít složku pomocí souboru výstupního média, klikněte na tlačítko „Ano“ v dialogu zprávy. Jinak klikněte na tlačítko „Ne“.

Výstupní soubor je vytvořen!

To je vše! Hodně štěstí s vašimi editačními projekty!

WMP Trimmer Plugin podporuje formáty následujícím

 • MP4 (.MP4)
 • MPEG AUDIO (.mp3.MP1.MPA)
 • Flv (.flv)
 • Avchd (.M2TS)
 • WebM (.WebM)
 • MKV (.MKV)
 • Mov (.mov)
 • Avi (.avi)
 • DV AVI typ 1,2 (.avi)
 • Windows Media Video (.ASF, WMV.WM)
 • Zvuk systému Windows Media (.WMA)
 • MPEG-2 Video PS, TS, VES (.MPEG.VOB.TS)

Protože plugin WMP Trimmer Verze 4 WMP podporuje úpravy souborů MP4, MKV a TS s HEVC Codec a úpravy 4K video souborů v Business Edition.

Viz schéma se všemi ovládacími prvky pluginu WMP Trimmer rozšířený pohled na obrázek níže (obrázek 14).

Obrázek 14. Ovládací prvky Trimmer Solveigmm WMP (rozšířený pohled)

Mimimizovaný pohled na plugin Trimmer WMP vypadá takto (obrázek 15).

Obrázek 15. Ovládací prvky Trimmer Solveigmm WMP (minimalizovaný pohled)

O autorovi

Olga Kroveyaková je manažerem technické podpory v Solveig Multimedia od roku 2010.

Je autorkou mnoha textových a video pokynů pro produkty společnosti: Splitter Video, Hypercam, WMP Trimmer Plugin, AVI Trimmer a Trimp4.

Pracuje s programy každý den, a proto velmi dobře ví, jak fungují. Сontact olga prostřednictvím podpory@solveigmm.com, pokud máte nějaké dotazy. Rád vám pomůže!

Nový a vylepšený Windows Media Player se zavádí na uživateli Windows 11

Poté, co byl od listopadu předváděn v zasvěcených kanálech, se Restaited Windows Media Player Microsoft pomalu zpřístupňuje v novém obchodě Microsoft v systému Windows 11.

Zatímco to bylo poprvé předvedeno náhodou během a živý stream podcastu, Aktualizace v kanálu DEV v listopadu odhalila existenci tohoto nového a vylepšeného přehrávače médií.

Nahrazuje hudbu drážky, aplikace, která byla na chvíli výchozí přehrávač médií společnosti Microsoft na chvíli, ale společnost zdánlivě chce pokračovat ikonickému Windows Media Player od počátku let, kdy to byla jedna z nejpopulárnějších aplikací jeho čas.

V roce 2022 je však místo pro novou aplikaci Media v roce 2022 Windows 11?

upravit, vaše, video, zvuk

Jak stáhnout přehrávač médií v systému Windows 11

Nová aplikace vyžaduje, abyste své zařízení aktualizovali na Windows 11 Build 22000.346 nebo později, kde se pak můžete vydat do obchodu Microsoft a stáhnout nový přehrávač médií pro vaše zařízení.

Pokud máte Groove Music, předchozí mediální aplikace společnosti Microsoft, která je k dispozici od roku 2012, nový Windows přehrávač médií nahradí jej. V našem testování jsme si všimli, že nový přehrávač médií byl k dispozici na některých, ale ne na všech, našich zařízeních Windows 11.

Ale stále si můžete stáhnout Původní verze Windows Media Player, který je k dispozici od roku 2012, pokud chcete pro váš PC nostalgický kop. Ale nebudete moci využít toho, co nový přehrávač médií přináší.

Spolu s podporou HDR Při přehrávání videí aplikace zaznamenala redesign, který odpovídá jazyku Fluent Design v systému Windows 11 a Office 2021. Barevné schéma bude také odpovídat jakémukoli tématu, které jste nastavili pro váš PC, takže přehrávač médií nevypadá z místa.

Analýza: Existuje prostor pro Windows Media Player v roce 2022?

Svět je jiné místo, protože jsme v roce 2002 používali MSN Messenger a Windows Media Player 9. Bylo to před časem, kdy Netflix existoval, a „streamování“ bylo to, co Rivers udělal, spíše než způsob sledování médií.

Ale nyní jsme zkaženi na výběr s aplikacemi, které můžeme použít k přehrávání našich videí. Zatímco můžete hrát na videu na svém počítači Mac prostřednictvím přehrávače QuickTime, nebo prostřednictvím prostředků třetích stran, jako například Iina, Windows 11 má na výběr širokou škálu.

Z VLC hráč na iTunes, Může to vyžadovat další tlak od společnosti Microsoft, aby uživatelé informovali o tom, co bylo kolem Windows 98, a proč Windows Media Player stále stojí za použití v roce 2022.

S Xboxem, povrchem a dalšími zařízeními od společnosti můžeme vidět, že se na těchto produktech začnou objevovat varianty tohoto nového přehrávače Windows Media Player. Čas však ukáže, zda uživatelé chtějí používat zbrusu nový přehrávač médií, když již existuje skvělý katalog aplikací pro média.

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Windows Media Player 9

Windows Media Player 9 Windows 10. nyní Microsoft vydá tuto multimediální aplikaci pro PC/notebook. Získejte nejnovější verzi Windows Media Player 9 pro PC Windows 10 64-bit/32-bit. Stáhněte si nyní, 100% bezpečné a rychle z oficiálních webových stránek.

Aplikace Windows Media Player 9 pro Windows 10 PC 2020

Stáhnout Název aplikace: Windows Media Player 9 Aplikace pro velikost souboru PC: 13 MB Aktualizace: 3 měsíce Vývojář: Microsoft Verze: OS Požadavek: Windows OS

O aplikaci Windows Media Player 9

Přehrajte multimediální soubory s Windows Media Player 9. Užijte si svůj obsah s zárukou Microsoft stažením Windows Media Player 9 zdarma pro váš počítač

Další požadavek Tato aplikace je kompatibilní pouze s Windows 98 SE, Windows ME a Windows 2000.

Jak nainstalovat Windows Media Player 9 na Windows 10

Existuje tolik způsobů, jak můžeme udělat, abychom tuto aplikaci narazili do našeho okna Windows. Vyberte prosím jednu z jednoduchých metod níže

Metoda 1: Instalace aplikace ručně

Poznámka: Měli byste stahovat a instalovat programy pouze z důvěryhodných vydavatelů a maloobchodních webů.

 • Nejprve otevřete svůj oblíbený webový prohlížeč, můžete používat Chrome, Firefox, Safari nebo jakékoli jiné
 • Stáhněte si instalační soubor Windows Media Player 9 z důvěryhodného odkazu na výše uvedené stránce
 • Nebo si můžete stáhnout prostřednictvím tohoto odkazu: Stáhněte si aplikaci Windows Media Player 9
 • Vyberte Uložit nebo uložit a stahovat program. Většina antivirových programů, jako je Windows Defender, bude během stahování naskenovat program pro viry.
 • Pokud vyberete uložení, soubor programu je uložen ve složce stahování.
 • Nebo, pokud vyberete uložit jako, můžete si vybrat, kde jej uložit, jako je vaše plocha.
 • Po dokončení stahování Windows Media Player 9 klikněte na.Soubor EXE dvakrát pro spuštění procesu instalace
 • Poté sledujte instrukci instalace systému Windows, která se objeví až do dokončení
 • Nyní se na vaší ploše objeví ikona Windows Media Player 9
 • Kliknutím na ikonu spusťte aplikaci do počítače Windows 10.

Metoda 2: Instalace aplikace pomocí Windows Store

Krok 1: Otevřete aplikaci Windows Store

Store Windows Store najdete ve svém desktopovém widgetu nebo na dně na hlavním panelu. Vypadá to jako ikona malé nákupní tašky s logem Windows.

Krok 2: Nalezení aplikací ve Windows Store

Najdete Windows Media Player 9 v systému Windows Store pomocí vyhledávacího pole v pravém horním rohu.

Nebo si můžete vybrat aplikace, pokud chcete prozkoumat více dostupných aplikací, podle popularity a doporučených aplikací.

Krok 3: Instalace aplikace z Windows Store

Když jste našli Windows Media Player 9 v Windows Store, uvidíte jméno a logo, následuje tlačítko níže. Tlačítko bude označeno zdarma, pokud se jedná o aplikaci zdarma, nebo poskytne cenu, pokud je zaplacena.

Klikněte na tlačítko a začne instalace. Po dokončení můžete kliknout na Open.

Pokud jste již aplikaci nainstalovali na jiném počítači, může to říci nainstalovat.

Jak odinstalovat aplikace Windows Media Player 9?

Metoda 1: Odstraňte Windows Media Player 9 ručně

 • Umístěte svou myši na hlavní panel na spodní části stolního počítače Windows
 • Poté klikněte na logo „Start“ / Windows
 • Vyberte možnost „Ovládací panel“
 • Klikněte na ikonu Přidat nebo odebrat programy.
 • Z zobrazených aplikací vyberte „Windows Media Player 9“ a poté klikněte na „Odebrat/odinstalovat.“
 • Dokončete proces odinstalace kliknutím na tlačítko „Ano“.
 • Hotový! Nyní je váš operační systém Windows čistý od aplikace Windows Media Player 9.

Metoda 2: Odinstalace aplikací z Windows Store

Krok 1: Najděte aplikaci Windows Media Player 9

 • Pro všechny aplikace, které nechcete ani nepotřebujete, můžete je odstranit a ušetřit trochu místa na počítači. Chcete.li se dostat do aplikace, klikněte na tlačítko Start.
 • Dále najděte aplikaci, kterou chcete odstranit.

Krok 2: Odstranění Windows Media Player 9 z Windows Store

 • Klikněte pravým tlačítkem na aplikaci a klikněte na odinstalaci.
 • Objeví se poslední pole. znovu klikněte na odinstalaci.

FAQ pro Windows Media Plaq

Otázka: Co je to Windows Media Player 9 pro PC? Odpověď: Více informací o této aplikaci najdete na odkazu Developer na výše uvedené stránce

Otázka: Je Windows Media Player 9 zdarma? Kolik stojí stahování ? A: Absolutně nic! Stáhněte si tuto aplikaci z oficiálních webů zdarma podle tohoto webu portálu. Jakékoli další informace o licenci, kterou můžete najít na stránkách majitelů.

Otázka: Jak mohu přistupovat k bezplatnému Windows Media Player 9 Stáhnout pro notebook Windows? A: Je to snadné! Stačí kliknout na tlačítko Zdarma Windows Media Player 9 ve výše uvedeném článku. Kliknutím na tento odkaz spustíte instalační program a stáhnete Windows Media Player 9 zcela zdarma pro PC.

Otázka: Je tento Windows Media Player 9 normálně fungovat na jakýchkoli oknech? A: Ano! Windows Media Player 9 pro notebook bude normálně fungovat na většině současných operačních systémů Windows (10/8.1/8/7/Vista/XP) 64 bitů a 32 bitů.

Tato aplikace Windows Media Player 9 pro instalační soubor Windows 10 není na našem serveru zcela hostována. Kdykoli kliknete na odkaz „Stáhnout“ na této webové stránce, soubory se stahují přímo ve zdrojích majitele (oficiální weby/zrcadlový web). Windows Media Player 9 je určitě aplikace Windows, která vytvořila INC. Nejsme s nimi přímo spojeni. Všechny ochranné známky, registrované ochranné známky, názvy položek a jména obchodních názvů nebo log, která zde uvedená zde uvedená, jsou majetkem jejich příslušných majitelů. Jsme kompatibilní s DMCA a rádi s vámi spolupracujeme.

Windows Media Player nemůže přehrávat soubor: 9 oprav

Microsoft neaktualizoval Windows Media Player ve věku, ale stále je v systému Windows 10 a je stejně rychlý, tekutý a elegantní jako vždy. Není to bez problémů. Někdy můžete skončit s chybovou zprávou „přehrávač Windows Media nemůže přehrát soubor“ při pokusu o přehrávání zvukového nebo video souboru.

Obvykle se to stane, když přehrávač Windows Media Player postrádá kodeky potřebné k dekódování konkrétních typů mediálních souborů. Několik dalších důvodů, jako jsou zastaralé kodeky a zastaralé hardwarové ovladače, může také způsobit problémy. Následující tipy pro odstraňování problémů by vám měly pomoci opravit chybu „Přehrávač Windows Media nemůže přehrávat soubor“.

Не работает Windows Media Player, быстро решаем проблему!

Stáhněte si kodeky automaticky

Windows Media Player podporuje širokou škálu formátů zvuku a videa, ale nakonec narazíte na typ souboru, který není podporován. Můžete to opravit konfigurací programu a automaticky stáhnout příslušné kodeky.

Otevřete nabídku nástrojů v Windows Media Player. Prest Ctrlm, pokud nevidíte panel nabídek. Poté vyberte možnosti.

V dialogovém okně Možnosti vyberte kartu Player a zaškrtněte políčko a automaticky stáhněte kodeky.

Poznámka: Pokud nemůžete najít kodeky ke stažení automaticky na kartě Player, přeskočte dopředu na další opravu.

Vyberte Použít a OK, abyste uložili změny.

Zkuste přehrát mediální soubor, který způsobil chybu „přehrávač Windows Media Canne přehrávat soubor“.

Nainstalujte kodeky samostatně

Pokud povolení stahování kodeky automaticky nepomohlo (nebo pokud jste nemohli najít uvedené v rámci možností přehrávače Windows Media Player), musíte nainstalovat požadované kodeky médií ručně.

Настройка Windows Media Player

Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je nainstalovat balíček K-Lite Codec. Je to zcela zdarma a přidává kodeky pro většinu formátů zvuku a videa. Bude také aktualizovat všechny zastaralé mediální dekodéry na vašem počítači.

Stáhněte si balíček K-lite Codec. Existují čtyři verze. Basic, Standard, Full a Mega. Základní nebo standardní verze by měla být dostatečně dobrá.

Spusťte instalační program K-Lite Codec Pack.

Udržujte výchozí výběry při pohybu nastavením kodeku K-lite. Když však narazíte na obrazovku instalační předvolby, nastavte Windows Media Player jako preferovaného přehrávače videa a preferovaného audio přehrávače.

Po dokončení instalace balíčku K-Lite Codec Restaitute svůj počítač a zkuste přehrávat soubor. Měl by s největší pravděpodobností otevřít bez chybové zprávy „přehrávač mediálních přehrávačů Windows nemůže přehrát“.

upravit, vaše, video, zvuk

Máte-li problémy s instalací balíčku K-lite Codec, vyzkoušejte místo toho kombinovaný balíček Community Codec nebo balíček Media Player Codec.

Nastavte správné zvukové zařízení

Někdy uvidíte chybu „přehrávače systému Windows nemůže přehrávat soubor“, pokud přehrávač Windows Media Player používá nesprávné zvukové výstupní zařízení. Můžete to vyloučit zamířením do možností WMP.

Otevřete nabídku nástrojů v Windows Media Player. Poté vyberte možnosti.

Přepněte na kartu zařízení.

V části Zařízení vyberte reproduktory a vyberte tlačítko Vlastnosti.

Vyberte stejné přehrávací zařízení jako zařízení, které vidíte, když vyberete ikonu reproduktoru na zásobníku systému.

Vyberte Použít a OK, abyste uložili změny.

Zkuste přehrávat zvukový nebo video soubor a zjistěte, zda to pomohlo.

Aktualizujte zvukové a video ovladače

Zastavené zvukové a video ovladače mohou vytvářet nejrůznější problémy při přehrávání hudby a video souborů v Windows Media Player a další multimediální hráči obecně. Pokud budete i nadále dostávat chybu „přehrávač Windows Media Can’t přehrávat soubor“, zkuste je aktualizovat.

Aktualizujte zvukové ovladače

Klepněte pravým tlačítkem myši na nabídku Start a vyberte Správce zařízení.

Rozbalte sekci zvukových, videa a herních ovladačů.

Klepněte pravým tlačítkem myši na zvukové zařízení a vyberte Aktualizovat ovladač.

Vyhledejte vyhledávání automaticky pro ovladače ke stažení a instalaci nejnovějších zvukových ovladačů.

Aktualizujte jakoukoli jiná zvuková zařízení v rozšířené části.

Aktualizujte ovladače videa

Rozbalte sekci adaptérů displeje ve Správci zařízení.

Klepněte pravým tlačítkem myši na video zařízení a vyberte Aktualizovat ovladač.

Vyhledejte vyhledávání automaticky pro ovladače ke stažení a instalaci nejnovějších ovladačů videa.

Opakujte pro jakákoli jiná video zařízení pod adaptéry zobrazení.

Tip: Pokud správce zařízení nedokáže aktualizovat vaše ovladače zvuku nebo videa, místo toho použijte nástroj pro aktualizaci ovladače pro tuto práci.

Aktualizace Windows 10

Nejnovější aktualizace Windows nejen přicházejí s vylepšeními funkcí, ale také pomáhají vyřešit problémy související s softwarem, které brání správnému fungování vašeho počítače. Pokud jste za chvíli neaktualizovali Windows 10, zkuste to udělat hned.

Otevřete nabídku startu a vyberte Nastavení.

Vyberte Aktualizovat zabezpečení a přepněte na kartu Windows Update.

Vyberte Zkontrolujte aktualizace.

Pokud vidíte nějaké aktualizace, vyberte nyní stáhnout a nainstalovat nebo nainstalovat. Kromě toho vyberte Zobrazit volitelné aktualizace (pokud vidíte možnost) a použijte jakékoli aktualizace kótovaných zvukových a video zařízení.

Zakázat/Povolit WMP

Stále má problémy s chybou „Media Player Windows nemůže přehrát soubor“? Zkuste přeinstalovat přehrávač Windows Media Player. Vzhledem k tomu, že program je vestavěnou komponentou Windows 10, musíte k odstranění a přidání zpět pomocí panelu Windows Funkce a přidat zpět.

Otevřete nabídku Start, zadejte nebo vypněte funkce otočení Windows a vyberte Otevřít.

Přejděte dolů a rozšiřujte mediální funkce.

Zrušte zaškrtnutí políčka vedle Windows Media Player a vyberte OK, abyste odstranili přehrávač Windows Media Player.

Znovu otevřete pole Windows Funkce, zaškrtněte políčko vedle Windows Media Player a vyberte OK, abyste přeinstalovali přehrávač Windows Media Player.

upravit, vaše, video, zvuk

Zkontrolujte registr Windows

Registr Windows obsahuje sadu konkrétních položek, na které se přehrávač Windows Media přehrávač často spoléhá na přehrávání zvukových a video souborů. Zkontrolujte, zda jsou hodnoty v rámci těchto položek správné. Doporučujeme, abyste provedli zálohu registru systému Windows.

Stisknutím tlačítka WindowsR otevřete políčko. Poté zadejte regedit a vyberte OK.

Zkopírujte a vložte následující cestu do adresního řádku na horní část okna editoru registru:

stiskněte Enter.

Ujistěte se, že je složka vybrána na navigační podokně na levé straně.

Potvrďte, že následující položky registru obsahují níže uvedené hodnoty:

Pokud vidíte jinou hodnotu v položce registru, musíte ji upravit. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na položku, vyberte Upravit, změnit hodnoty na ty uvedené výše a vyberte OK.

Použijte jiný přehrávač médií

Formát zvuku nebo videa, který se pokoušíte hrát. Zkuste použít alternativní multimediální přehrávač pro typy souborů, který způsobuje, že se zobrazí chyba „přehrávače systému Windows Media nemůže přehrát soubor“. Možnosti zahrnují vestavěnou televizní aplikaci pro filmy v systému Windows 10, Classic Media Player (která je dodávána s balíčkem K-Lite Codec) a přehrávačem médií VLC.

Resetujte Windows 10

Stále dostáváte chybu „přehrávače systému Windows nemůže přehrát soubor“ téměř po celou dobu? Můžete zkusit resetovat Windows 10 na jeho tovární výchozí hodnoty. To může nakonec opravit jakékoli zkorumpované nastavení nebo jiné základní problémy, které brání správně fungovat přehrávač mediálních mediálních systémů.

Chcete.li zahájit resetování operačního systému, přejděte a spusťte nastavení aktualizace zotavení zotavení. Během procedury resetování můžete zvolit, abyste svá data udrželi nedotčeni, ale nezapomeňte předem vytvořit zálohu svých dat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS