Jak určit iPhone na boxu. Zkontrolujte zvuková tlačítka

IPhone označení, definovat typ iPhone: nový, restaurovaný, namontovaný, nahrazený, jako nový a t.D.

Domácí uživatelé zařízení Apple věří, že jejich mobilní telefony jsou z USA, Japonska, Tchaj-wanu. odkudkoliv, ale ne z Číny. Rusové dlouho vyvinuly extrémně negativní dopad na čínskou výrobu. jako by se vše děje „na koleni“, v podmínkách hrozného antisanitivu a množství preferuje kvalitu.

Ve skutečnosti to je klam. V Číně, stejná situace jako v jiných zemích (například ve stejném ruském): Existují podzemní výroba, sbírání haléřů z nízkopodlažních komponent a jsou zde také oficiální rostliny, od dopravníků, z nichž prvotřídní produkty jsou příchod.

Apple produkuje iPhone a iPad ve spolupráci s Čínou, ale to není důvod, proč je třeba zavěsit na „Apple“ zařízení urážlivé štítky.

Vyberte základní sekci → O tomto zařízení.

iPhone nové, demo nebo obnovené (ref, cpo, jako nový)

Přejděte dolů na číslo řádku (ve starších verzích IOS. Model).

Poznámka: Identifikátor modelu iPhone je také uveden na štítku umístěném na zadní straně původního pole.

A teď se podívejme na první písmeno našeho čísla.

Pro falešné i nastavení

Na webových stránkách Apple existuje speciální stránka, kde můžete zadat sériové číslo a zkontrolovat záruku na původní iPhone, zatímco vzorový systém, samozřejmě nepřijímá. Zde by však mělo být opatrné. podvodníci mohou poskytnout dokumenty a krabici z tohoto iPhone s pravým sériovým číslem. Lze jej také zobrazit v nastavení telefonu, ale i tam může být loven.

Zadané sériové číslo na výše uvedené falešné odkazuje na tento iPhone 6. Jak vidíte, asijské řemeslníci používají původní originální zařízení společnosti Apple, aby vytvořila falešný.

Na výše uvedené stránce s nastavením však zkušený uživatel najde trik. Věnujte pozornost řetězci kontejneru. 64 GB a je k dispozici. 63,98 GB. Rozdíl mezi těmito hodnotami je pouze 20 MB, který není v praxi možné.

Jinými slovy, na současném iPhone, rozdíl mezi uvedenou a skutečnou jednotkou se v nastavení vždy výrazně liší. Proč se to stane, jsme v tomto článku podrobně řečili.

Vlastně jsme se přiblížili popis nezbytných opatření, která je třeba provést v povinném.

Kontrola sériového čísla

Nyní se Číňané již naučili opakovat inteeis původních produktů co nejpřesněji. Ale stále nedosáhli času, kdy můžete falešné takové funkce jako Siri nebo „Najít iPhone„. Je to docela logické, že nebudou pracovat na falešném.

Kromě toho, falešný není prostě mytí být platným sériovým číslem, které lze zkontrolovat na oficiálních stránkách výrobce. Kontrola záruky v sériovém čísle je nejprimitivnějším způsobem, jak určit, falešný před vámi nebo originálními produkty.

Chcete-li zkontrolovat sériové číslo v nastavení, otevření „Hlavní“ → „na tomto zařízení“. Poté musíte na této stránce zadat do speciálního formuláře. Pokud je iPhone originální, pak se zobrazí všechny informace o modelu, záručním řádu a dalších informacích. Pokud mluvíme o kopiích, bohužel, toto sériové číslo není věrné, že se na obrazovce objeví, toto sériové číslo je věrné. „Nebo něco takového.

Ověření sériového čísla iPhone na webových stránkách společnosti Apple

Na těchto stránkách obdržíte informace o modelu iPhone a zbytek záruky, pokud jsou k dispozici a podporovány v naší zemi.

Existují iPhone verze z jiných zemí a záruka v Rusku není poskytnuta, není to děsivé, v případě záruky bude oprava zaplacena. Neznamená to, že iPhone je špatný.

Zkontrolujte spořič obrazovky.

Je také nutné zkontrolovat spořič obrazovky, zejména pokud nemůžete rozlišit falešný od originálu ve fyzikálních vlastnostech. Zkuste vypnout a znovu zapnout iPhone. Na falešném iPhone bude spořič obrazovky, podobný slovu „Vítejte“ a na originálu. iPhone logo. Na hlavní obrazovce najdete ikonu úložiště iPhone. Zkuste kliknout na něj. Pokud vás vede do obchodu Google, víte, co si o tom přemýšlet.

Další věc, která dělá falešný iPhone opravdu vtipný, je to, že když se pokoušíte zkontrolovat písmo ve zprávách, zobrazí čínský symbol, takže je třeba konfigurovat telefon pro nastavení angličtiny.

Jak zjistit kód kódového kódu iPhone, iPad

Modelový kód zařízení lze zobrazit na samolepku umístěném na gadgetu nebo v nastavení. Také model není zřídkakdy označen kontrolou komodit. V IOS, číslo modelu se zobrazí v následující části nastavení:

Vypadá to následovně: MD294 KS / A Jaké jsou datové symboly znamenají:

    MD294. První skupina znaků obsahuje informace o modelu iPhone nebo iPadu, barvy těla a paměti. KS. kód země, k prodeji, ve kterém je toto zařízení určeno. / A. hodnota, která nemá zájem. Často nemusí být.

Máme zájem o druhou skupinu postav, která musí být porovnána s uvedenou tabulkou. Naproti každé skupině postav, země je uvedena, pro který iPhone, iPad.

iPhone 11 Pro Max (recenze)

Hlavními vnějšími rozdíly v letadlech 2019 (iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max) z iPhone XS a iPhone XS Max jsou: tmavě zelené zbarvení a přítomnost trojitého hlavního fotoaparátu na zadním panelu.

Jak zjistit, co operátor je uzamčen iPhone

Definice novosti smartphonu a země, na které je orientována, velmi důležitá okupace. A i když člověk může klidně koupit iPhone levnější ve státech, to se stane, že zařízení je uzamčeno pod určitým operátorem. V tomto případě nebude iPhone schopen pracovat na ruské SIM kartě. A jak pak určit, kdo je uzamčen? Naši specialisté odpoví.

Expert v oblasti digitálních technologií a mobilních operátorů. Neustálé sledování změn v průmyslu v Rusku i v zahraničí.

Ne, vždy se nestane. V Rusku, například, prodával oba zamčené iPhony a tiše fungující na SIM karet zahraničních operátorů.

Ano. A musíte se znovu zapnout na poslední dva znaky. Kombinace RS tak indikuje, že iPhone může pracovat pouze v ruských sítích. A zařízení s RP, RR indexy nemají taková omezení.

Ano, ale pro pomoc vám bude muset přistupovat k telekomunikačnímu operátorovi, na kterém je iPhone uzamčeno. Musí potvrdit odblokovací zařízení.

Chcete-li pochopit, v jakém operátorovi a zemi je uzamčeno iPhone, doporučujeme kontrolu posledních 2 znaků v modelu modelu. Ve speciálním snímku obrazovky jsou tyto kombinace šokovány pod určitým operátorem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS